LAWETA TOLKMICKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TOLKMICKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ radością witamy na firmowej witrynie MegaHol


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w którym należy poszukiwać pomocy w okolicy Tolkmicko, w przypadku usterki pojazdu lub nietypowego zajścia losowego, a przede wszystkim w materii holowania TIR-a, innego auta ciężarowego bądź dostawczego. Niepodważalna gwarancja kondycji oraz zaufania do usługi przez 24h na dobę jest normalna w wypadku lawet z MegaHol.


Wybierz nasz numer! Lepiej nie marnuj już ani sekundy na przeglądanie tej witryny gdy stoisz gdzieś na autostradzie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sprawa jeśli zjawiłeś się na tej stronie w poszukiwaniu bezpiecznej pomocy na czas kłopotów. Wypracowania stałej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. Więc to sugeruje, że zamierzasz zapoznać się z ofertą naszych usług. MegaHol – ogólnopolska platforma zakładów parających się ciężarową pomocą drogową ma takich usług obfity repertuar znacznie wykraczający poza usługę holowania. Zachęcamy zatem do konwersacji. Teraz wirtualnej konwersacji, natomiast nic raczej nie wskazuje na to by nie można było jej zamienić na kontakt bezpośredni.


Zainicjujmy tę rozmowę od wyjaśnienia:Może parę słów o MegaHol.


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej tak jak wiele warsztatów, które zdecydowały się pod naszym szyldem zgrupować własne oferty w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji zdecydowanie nie oferujemy usług tylko flotom TIR-ów. Absolutnie nie obsługujemy wyłącznie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale stanowczo uzupełniamy naszą ofertę. Zdecydowanie nie narzucamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i drobne pojazdy i jednoślady, holujemy samochody osobowe , a także świadczymy transporty lawetą lub autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo chyba nie zaskoczymy informacją, że wśród przedstawianych przez nas usług znajduje się dodatkowo fracht wielkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To zrozumiała decyzja kiedy specjalnością pomocy drogowej są TIR-y, a w mieniu sieci są właściwe lawety i naczepy niskopodwoziowe. Dni rozruchy firmy w Dąbrowie Górniczej nie były proste, jednak teraz dumni jesteśmy z rozwinięcia niewielkiej początkowo aktywności na cały Górny Śląsk i pobliskie województwa. Nasze istnienie w Tolkmicko to wynik ekspansji naszych jakościowych usług w kierunku wielu lokalizacji w Kraju.


Oczywiście są szanse, że już niedługo w całym kraju.Jakie korzyści daje tego typu sieć kierowcom?


Usługę o pewnej marce i bezpieczeństwie w ciągu 24h na dobę. To oczywista wartość i nie ma powodu oczekiwać więcej od usługi holowania. Szczególną cechą usługi determinującą nasze wybory jest przeważnie cena, ale zdecydowanie częściej incydentalnie przy doborze pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon wezwania w przypadku sieci MegaHol jest o wiele krótszy niż statystycznie. Brygady MegaHol są w każdym przypadku doskonale przygotowane do realizacji określonego zamówienia pomocy drogowej, gdyż dzięki platformie możemy przygotować załogę odpowiednio dostosowaną ze wszystkich gotowych do działania na określonym terenie. Ba potrafimy w razie zaistnienia takiej konieczności zestawiać załogi specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a konieczne równocześnie. To potrafi być równolegle konieczność wyekspediowania porządnego ciągnika aby wydostać TIR-a z rowu , a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego względnie wulkanizacyjnego. Właściwie to sieć gwarantuje nam sprzęt o który trudno by było małej, samodzielnie działającej firmie bez względu na to jak znakomitej klasy są jej usługi.Jaka jest wartość usługi?


Na ogół ma prawo się pojawić sytuacja, że trzeba będzie wykonać działania, których akurat nie mogliśmy przewidzieć więc przygotowanie sztywnego cennika usług w wypadku pomocy drogowej jest po prostu niełatwe. Kanonem u nas jest okoliczność, że nasz dyspozytor wyjściowo ustala cenę z usługobiorcą. Początkowe oszacowanie kosztów stosunkowo łatwo zrobić w czasie przyjmowania zamówienia usługi. Bowiem ze zleceniodawcą możemy ustalić: typ pojazdu, odległości w okolice zajścia i potencjalnego miejsca transportu, rodzaj zniszczeń, a w konsekwencji wariant środka przewozu jaki będziemy musieli wyekspediować. Koordynator będzie wiedział jakie ma obowiązek stawiać pytania i pozyskane informacje dostarczą mu wszystko co jest konieczne do wstępnej kalkulacji. Zdecydowanie na miejscu kolizji potrafi się ujawnić konieczna korekta wyceny usługi. Sieć ma jednakże dla ostatecznej wartości usługi spore znaczenie, bo jak to bywa przeważnie w podobnych przypadkach pomaga zredukować wszelkie wydatki, a w efekcie zamykającą wycenę. Należałoby też pamiętać, iż dzięki umowom z dużą grupą ubezpieczycieli MegaHol przeprowadza także usługi bezgotówkowe.Jakie zamówienia przyjmujecie obok holowania samochodów?


 • Na skutek działania w sieci repertuar usług MegaHol wydaje się być znaczny.
 • Flagową usługą jest holowanie i lawetowanie wszystkich pojazdów.
 • Transport autolawetą dodatkowo podróżnych, na przykład do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. W tym TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna 24h na dobę obsługująca również samochody osobowe.
 • Usługowy przewóz samochodów różnych typów.
 • Usługa przewozu maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych , a także budowlanych.
 • Wśród możliwych usług przewozowych także przewóz aut nietypowych takich choćby jak autokary, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • W ramach nie tylko długoterminowych umów nie tylko dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu oferta naszej firmy obejmuje usługi przewozu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, rowu czy pola aut ciężarowych i nie wyłącznie tych.
 • Dostarczanie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, po prostu na drodze.

Dzięki organizacji sieciowej potrafimy utrzymać absolutną gotowość do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym bezkonfliktowym świadczeniu usług przewozowych. Wszystko to zasługa liczby i skali będącego w naszej dyspozycji zespołu lawet, autolawet czy naczep niskopodwoziowych. To być może jest możliwe wyłącznie w sieci, gdzie wystraczy dobrze zróżnicować aktywa konkretnych, zintegrowanych w sieci oddziałów. Możemy nawet prowadzić kilka usług jednocześnie zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu. Wszystkie ponadplanowe usługi świadczymy w granicach całego kraju i w granicach Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.W jaki sposób zapewnić dla siebie tę kompetentną interwencję?


Raczej wystarczy zanotować sobie nasz kontakt i zadzwonić w przypadku gdy zajdzie konieczność. Jesteśmy otwarci na długoterminowe umowy gwarantujące udział MegaHol w usługach pomocowych co zwłaszcza legitymizuje się w przykładzie zleceniodawców flotowych. Stałe umowy deklarujące pomoc drogową to w naszej branży częsta praktyka. Podobnie floty TIR jak i lżejszych aut ciężarowych lub dostawczych oraz busów, a bywa że i korporacje taksówkowe, dążą do zawierania takich umów, a my przedstawiamy je w swojej kolekcji. Takie umowy są dla MegaHol akceptowalne dzięki sieci ponieważ ta zabezpiecza nam realizacje obowiązkowego przedmiotu umowy – natychmiastowego dojazdu na miejsce wezwania. Znając charakter taboru stałego klienta nie tylko dotrzemy szybciej, ale bez wątpienia na pewno też lepiej przygotowani. W sytuacji kolizji straty potrafią być istotniejsze kiedy liczy się czas. Sprawna akcja serwisu mobilnego w takim przypadku ma prawo mieć decydujący wpływ. Ważne jest w związku z tym by ów serwis był zawczasu zaordynowany na obsługę taboru konkretnego klienta. Firma, która z MegaHol zawiera umowę raczej nie musi być regionalna, a jeżeli jej flota często przemieszcza się w okolicy Tolkmicko czemu mają ryzykować kłopoty z ewentualną potrzebną pomocą? Solidna pomoc drogowa pod ręką to komfort w przypadku kolizji.


Holujemy by osiągnąć sukces – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: