LAWETA TORZYM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TORZYM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSzczerze witamy na naszej witrynie MegaHol

           

Najwidoczniej potrzebujesz usługi pomocy drogowej w strefie Torzyma. Trafiłeś wyśmienicie. w realiach awaryjnych, w przypadkach jakichkolwiek doświadczeń losowych na drodze, a przed wszystkim w usługach holowania wszystkich pojazdów poczynając od TIR-a przez inne samochody ciężarowe lub dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. 24h na dobę, bezdyskusyjną pewność klasy, a także bezpieczeństwa zapewnia autolawety zamówiona w MegaHol.


Jeżeli to kolizja dzwoń bezzwłocznie. Teraz co zrozumiałe nie trać już ani sekundy na czytanie. Znajdziemy moment aby się jeszcze zaznajomić lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż jeżeli potrzebujesz bezpieczeństwa zanim może być już po incydencie. Asekuracji na przyszłość. To my namawiamy do rozmowy. Abyś miał szansę zapoznać się z firmową profesjonalną ofertą usług, która zdecydowanie nie dotyczy wyłącznie holowania. Bowiem MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów powiązanych z ciężarową pomocą drogową to bardzo kompletny usługodawca. Konsultacja będzie na pewno wirtualna, lecz zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu


 Napiszmy nieco o nas.MegaHol – co to za recepta na pomoc?


MegaHol pod własne skrzydła wziął szeroką społeczność warsztatów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, jednak absolutnie nie sprowadzają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, ale wszystkie usługi świadczą na rzecz wszelkich aut ciężarowych oraz dostawczych, i również dla aut osobowych oraz innych pojazdów. Od skromniejszych pojazdów, załóżmy kładów lub jednośladów po przewóz lawetą bądź autolawetą aut osobowych lub ich holowanie przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Nikogo raczej nawet nie zaskoczymy wiadomością, że wśród przedstawianych przez MegaHol usług znajduje się również transport kłopotliwego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To naturalna decyzja gdy branżą pomocy drogowejTIR-y, a w mieniu grupy są stosowne lawetynaczepy niskopodwoziowe. Od dawna pracujemy na gruncie Górnego Śląska oraz sąsiednich regionów mimo, że zaczynaliśmy jedynie w Dąbrowie Górniczej. Dziś można zaczerpnąć z naszej kompetentnej pomocy także w Torzymie i w wielu kolejnych kolejnych lokalizacjach w Kraju.


Aspirujemy do tego, aby odnaleźć nasze miejsca w całym kraju.Jakie korzyści gwarantuje taka platforma kontrahentom?


Pewność wysokiego standardu oraz zaufania zamówionych usług w każdym przypadku przez 24h na dobę. To prawdopodobnie największa wartość usługi holowania jakiej ma prawo wyczekiwać kierowca? Ważną cechą usługi determinującą nasze wybory jest naturalnie cena, ale o wiele częściej incydentalnie przy decyzji o wyborze pomocy drogowej. Czas dojazdu w rejon przywołania w przypadku platformy MegaHol jest zdecydowanie krótszy niż standardowo. Znakomicie wyszkolone do działania ekipy MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki funkcjonowaniu w sieci jesteśmy wstanie na poszczególne zamówienie wyekspediować pomoc drogową najlepiej skomponowaną do zlecenia. Zdecydowani też jesteśmy na bardzo skomplikowane usługi wymagające specjalistów z wielu branż, bo dzięki sieci rozporządzamy nie wyłącznie uniwersalnymi, ale i specjalistami skupionymi na pojedynczej dyscyplinie. Indywidualnie pracująca pomoc drogowa ma prawo mieć problem z wykonaniem potencjalnych zadań, ale w MegaHol do wyciągnięcia TIR-a z rowu dotrze dźwig z jednego punktu, mobilna wulkanizacja z drugiego, a kiedy to konieczne to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie obecnie są zdolności sieci. Dzięki sieci dysponujemy sprzętem, jakiego mogą rzecz jasna nie posiadać równocześnie na stanie małe jednostkowe firmy.Wycena usługi jest kluczowa.


Pomoc drogowa to trudny temat do zaplanowania stałej ceny za usługę tym bardziej, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu działań, które są wcześniej nie do zaplanowania. Standardem w MegaHol jest okoliczność, że nasz koordynator wstępnie ustala prognozowaną stawkę z zamawiającym. Właściwie wtedy wiemy mniej więcej jak daleko jest do rejonu kolizji, jakich działań będziemy potrzebowali się podjąć na stanowisku, na jaką odległość powinno się dostarczać dany samochód, czy trzeba będzie użyć mobilnego serwisu, jaki typ lawety, czy naczepy będzie nieunikniony. w celu pierwszej rachubie kosztów usługi to odpowiednie informacje. Niestety poprawka wyceny potrafi być wskazana po przyjrzeniu się sytuacji bezpośrednio w rejonie kolizji. z góry jednakże można przewidzieć, że kalkulacja identycznej marki usługi w naszej platformie będzie faktycznie niższa niż u skromniejszych operatorów. Zapewne jest jeszcze i kolejny powód skierowania się po pomoc do MegaHol. To znaczy możliwość rozliczeń bezgotówkowych za świadczone przez nas usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z szerokim wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Oprócz holowania auta o jaką usługę można się do MegaHol skierować?


 • Arsenał usług MegaHol wydaje się być autentycznie duży dzięki istnieniu w platformie.
 • Znacząco zaawansowaną usługą w tej sieci wydaje się być holowanielawetowanie.
 • Usługa przewozu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej przewożonym pojazdem właściwą autolawetą wraz z unieruchomionym pojazdem.
 • Serwis mobilny dla wszelkich pojazdów ciężarowych ze szczególnym dostrojeniem na TIR-y. Jednocześnie całościowa obsługa samochodów dostawczych, ale również i osobowych.
 • Pełna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do auta osobowego.
 • Usługa frachtu samochodów ciężarowych, dostawczych, busów i osobowych.
 • Jednorazowe i stałe umowy na przewóz pojazdów rolniczych, drogowych jak również budowlanych.
 • Przewóz autokarów i nietypowych pojazdów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych także usługa przewozu dłużycowego.
 • Bezawaryjne dla samochodu wyciągnięcie go z ciężko dostępnego terenu.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz w terenie.

Ten luksus kompletnej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu usług przewozowych gwarantuje nam struktura platformy w jakiej pracujemy. w naszym przypadku wykorzystujemy ilość i różnorodność lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelkim przeznaczeniu, jakimi zarządzamy dzięki sieci. w jedynym czasie, zdecydowanie nie kosztem jakości i czasu usługi, jesteśmy wstanie prowadzić kilkanaście usług. Wszystkie specjalne usługi świadczymy na obszarze całego kraju oraz Unii Europejskiej każdego dnia i 24h na dobę.Czy przewidziana jest umowa, która zarezerwuje nasz współudział w świadczeniu pomocy.


Najlepiej zanotować sobie nasz kontakt i wybrać go w przypadku zaistnienia kłopotu. Prawdopodobnie na tę rękojmię decydują się kontrahenci flotowi i z tego powodu dla nich posiadamy zbudowaną odpowiednią umowę. Flota TIR, samochodów ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi potencjalni usługobiorcy flotowi z którymi parafujemy stałe umowy na opiekę. Oczywiście i tutaj w Torzymie. Szybki przyjazd na miejsce zajścia oto to co na początek zabezpiecza kontrahentom stała umowa. z powodu funkcjonowania w platformie przyjdziemy do was w zasadzie natychmiast, a będąc zorientowanym na charakter taboru z jakim spotkamy się na miejscu skuteczniej wykonamy niezbędną usługę. Straty spowodowane awarią zimniejszą się gdy poślemy do was z wyprzedzeniem skomponowany serwis mobilny. Grupa, która z nami zawiera umowę zdecydowanie nie musi być lokalna, bo jeżeli jej flota cyklicznie porusza się w rejonie Torzyma czemu mają ryzykować kłopoty z ewentualną konieczną pomocą? Mówią, że zdecydowanie nie ma nic pewnego. To może dobrze zastrzec sobie przynajmniej pomoc drogową pod ręką w chwili nagłego kolizji.


Holowanie tylko w okolice spokoju – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: