LAWETA TRZCIANKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TRZCIANKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien wybrzmiewać tytuł tego działu, choć patrząc z innej perspektywy otwarci jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Nie traktujemy was jak typowych kontrahentów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Podkreślamy to, że naszą profesją jest holowanie aut ciężarowych, jednak wszystkie nasze warsztaty rozłożone w całej Polsce są w taki sposób zaopatrzone aby sprostać jakiemukolwiek zleceniu w odpowiedni sposób.


Na ogół może ci się przydarzyć defekt na autostradzie. Awaria jest w stanie wam się trafić w okolicach Trzcianki, jednak to nic bowiem i tutaj mamy własny warsztat, w związku z tym spokojnie wybierz numer do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji nadzwyczaj szybko. Powinno się zadać tymczasem pytanie – Czy jest oczywiste, że w ogóle trzeba pojazd holować? Zawsze potrafi się okazać, iż wystarczy praca mobilnego serwisu wzmocniona wyspecjalizowaną kadrą. A w efekcie niesprawność zostanie wyeliminowana na miejscu zdarzenia.


Każdą usterkę jesteśmy gotowi usunąć Nasze nastawienie na poziomie zrealizowania dowolnej pracy daje dobre wyniki, zatem trzymamy się tego dla waszej satysfakcji. Zdecydowana większość usterek jakie utrudniają klientom dalszą jazdę dla przeszkolonych załóg okazuje się trywialnymi do wyeliminowania. Wycieraczki, paliwo, opona, nie uruchamiający się napęd lub całe mrowie kolejnych detali, zajmiemy się każdą drobnostką.


Postaraj się o tym myśleć. Ty, całkiem możliwe, że przyjechałeś tutaj z dalekiego końca Europy, natomiast jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Przypadek, że z własnym kłopotem ugrzązłeś w położeniu trudnym dla ciebie do umiejscowienia nie będzie miał dla pomocy drogowej znaczenia ponieważ znamy tu dowolny zakątek. Tylko nie zastanawiaj się nad chwilą dnia ściągaj pomoc drogową natychmiast kiedy możemy być ci konieczni. Zjawimy się na miejscu na pewno dlatego, że to pomoc drogowa MegaHol. Tacy zawsze jesteśmy.Zawsze jesteśmy zdecydowani do świadczenia pomocy i w dzień i w nocy:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance i niepłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Transport na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na jezdnię względnie stawianie go na kołach

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zapoznać się ze elementami naszej palety usług to pozwoli ci podjąć ostatnią decyzję o przyszłej naszej pomocy. Ale na pewno jesteś w stanie w Trzciance polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to przecież, że nasze profesjonalne lawety i autolawety nie są zaadaptowane do transportu pozostałych pojazdów. Mamy świadomość, że łatwą procedurą interwencji jest holowanie, szczególnie jeśli mowa o pojazdach osobowych. Przy wykorzystaniu liny holowniczej potrafi się tej usługi podjąć każdy kierowca, my jednak sugerujemy skorzystanie z usługi profesjonalistów.


Tą radę trzeba wziąć na poważnie. Nie zawodowy prowadzący zwyczajnie nie zdaje sobie sprawy jakże istotne przy holowaniu potrafią być doświadczenie oraz profesjonalizm. Szczególnie kluczowy wydaje się być sprzęt z jakiego w tej sytuacji korzystamy albowiem przeciętna linka holownicza niejednokrotnie jest awaryjna. Teraz gdy wszystkie podróże w znacznej liczbie odbywają się po trasach szybkiego ruchu czy autostradach znaczącą wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich trasach jest zabronione. Oczywiście w tym wypadku dokładnie powinno być miejsce dla profesjonalnego sprzętu i obsad pomocy drogowej MegaHol.


W profesjonalnym taborze znajdują się lawety, a także autolawety dopasowane do jakiegokolwiek rodzaju samochodów. Czyż trzeba żądać czegoś ponad to niż gwarantowanego i szybkiego odtransportowania zepsutych aut i ich pasażerów na wybrane miejsce, no zapewne nie, natomiast my właśnie takimi problemami się zajmujemy profesjonalnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Nieustannie sięgamy po palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych i w ciężarowej pomocy drogowej. Bogata oferta oraz pewność wysokiej klasy własnych usług jest sensownym krokiem w stronę osiągnięcia tego finału. Z zepsutym TIR-em blokującym drogę zetknął się przypuszczalnie nawet nie doświadczony kierowca. Długie zatory mogą się budować choćby i na trasie dwupasmowej kiedy wyłączymy z ruchy pojedynczy pas. Jest raczej oczywiste, że wynik jest w stanie być także bardziej czasochłonny na ruchliwej, peryferyjnej drodze. Dlatego ekspresowa reperacja względnie zawodowy, profesjonalny przerzut takiego auta jest faktycznie istotny.


W bazie pojazdów MegaHol znajdziecie holowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i specjalistyczny sprzęt posiłkowy, w tym oczywiście odpowiedni sprzęt do wydobycia kłopotliwego samochodu z parowu czy ustawienia go na kołach. Dysponujemy więc koniecznymi środkami by natychmiast otworzyć trasę tak ewidentnie by wolno było bezpiecznie przeprowadzić naprawy. Skutecznie oraz bezawaryjnie przewieziemy cały kalejdoskop ciężkich aut w tym: pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy.


Zapewnia to ponadto wytrawna kadra, która sprawując dyżury w naszych oddziałach przez całą dobę, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój i bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, iż holownik i niskopodwoziówka akurat nie będę tutaj niezbędne. I na drodze szybkiego ruchu rezultaty usterki może skasować mobilny serwis, który w lokalizację zdarzenia dojedzie szybciej no i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Od niedużych remontów motoru po wulkanizację opon wykwalifikowani mechanicy z mobilnego serwisu są przygotowani na rożne warianty niesprawności. Personel mobilnego serwisu wyrusza gruntownie gotów do pracy dzięki specjalnemu rekonesansowi, jaki prowadzimy w trakcie uznania zgłoszenia. Rzecz oczywista, że w każdym przypadku potrafi wypaść coś niezaplanowanego i natychmiastowa naprawa tym razem nie będzie realna, lecz wtedy szybko podjeżdża autolawety czy może niskopodwoziówka czekająca jedynie na polecenie.


Obojętnie jakie zamówienie to dla nas jednostkowy przypadek z tego powodu, że każda niesprawność jest wyjątkowa. Kompetentni mechanicy potrafią z podpowiedzi kontrahentów wyłuskać istotne wiadomości bez komentarza, także wówczas kiedy zleceniodawcy wikłają się w diagnozie awarii. Możemy tak robić dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam niepodważalny luksus działania.Transport niskopodwoziowy

Administrujemy solidną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników stąd wydało nam się normalnym zwiększenie własnej palety usług o przewóz wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych. Trzeba czerpać z wiedzy ekipy mimo, iż nie specjalizujemy się w tej sferze frachtu, ale mając kierowców o podobnym doświadczeniu jesteśmy wstanie obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym poszczególne wyceny usług.


Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą profesjonalnie odstawiając na wskazane miejsce przeznaczenia maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do kłopotliwych chociaż małych wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Realizujemy także usługi na ładunki ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Zawsze jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców jak także sprzętu jaki wykorzystują, nie mniej regularnie wszystkie frachty są całkowicie ubezpieczone. Jakikolwiek fracht, tym bardziej niestandardowych towarów potrzebuje pozwoleń, pełnomocnictw czy odpowiedniej dokumentacji, lecz przenigdy nie zarzucamy kontrahenta pozyskaniem takich procedur.Dlaczego my?

Lecz dlaczego tym razem nie? W związku z tym może być MegaHol. Nigdy nie potrzebujemy aby pozostali czuli się gorsi, ale szczególnie mocno pragniemy być najlepsi. Sądzimy, że każda pomoc drogowa, których działa pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich prawdopodobnie jest znacznie mniej, potwierdza się w efektach pracy.


Zerknij na to trochę inaczej. Jednostkowy zakład nigdy nie będzie dysponował na tyle wielofunkcyjnym taborem i takim sprzętem jak firma będąca elementem platformy składającej się z znacznej ilości wspólników. O przeszkolonych mechaników czy sprawdzonych kierowców też bywa zdecydowanie łatwiej w naszej firmowej sieci niż w pojedynczym zakładzie. Tworzymy harmonijne zestawienie nawzajem wspomagających się niewielkich zakładów, których mocą bezwzględnie jest nieduża odległość od usytuowania zajścia a także niezwykły wybór sprzętu i technologi.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” legitymizuje się dokładnie z tego powodu i jesteśmy dumni, że definiuje normę świadczenia naszych usług. Na przykład do zlecenia przyjeżdża odpowiednio dopasowana ekipa ludzi z małego warsztatu połączona przyjaźniami względnie zgoła familijnie, ale to drużyna która ma prawo, w jakiejkolwiek sytuacji, liczyć na wsparcie naszej pajęczyny takich oddziałów.


Nie mamy cennika bo jakiekolwiek zamówienie szacujemy indywidualnie, tymczasem to posiada swoje odbicie w niejednokrotnie mniejszych wycenach niż możecie się spodziewać. Prace które fakturujemy zdecydowanie z ubezpieczycielem, to znaczy zrobione z OC lub Assistance akurat nie potrzebują jakichkolwiek dopłat klienta.


To jest MegaHol – absolutnie nie tylko ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Wyczekujący na Twój telefon przyjaciel z Trzcianki.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: