LAWETA TRZEBIATÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TRZEBIATÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiepło witamy na MegaHol.pl portalu dedykowanym szeroko kojarzonej pomocy drogowej. Nawet najbliższa podróż potrafi skończyć się wypadkiem, kolizją czy nawet małą awarią. Świetnie gdy pomoc drogowa potrafi nam wtedy zapewnić wsparcie. Usterkę utrudniającą jazdę powinno się dać wyeliminować drobną naprawą, osiągalna jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia czy prozaiczna zmiana koła, gdy istnieje taka potrzeba do wykorzystania mamy sztywny hol lub przewóz lawetą względnie autolawetą. Uzasadnienie takich przedsięwzięć przytrafia się tak samo samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w biedzie znajdzie specjalistów. Regularnie nasi specjaliści udzielają pomocy w skrajnie odmiennych okolicznościach. Transport lekkich pojazdów i ciężkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie przedstawia dla tej załogi żadnego kłopotu bowiem mają do wykorzystania pełną gamę pojazdów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Obdarzyło nas zaufaniem wielu kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


Organizacje z identycznej dziedziny pracują podobnie, jednak… Wśród nas odkryjesz to co ma Twój najdroższy przyjaciel, który jak nasza pomoc drogowa w sposób naturalny podtrzyma cię zdecydowanym ramieniem. Ten przyjaciel, który jest gotowy na każdą sytuację więc można mu w zupełności zawierzyć.


Uczestniczyłeś w kolizji bądź zaskoczyła Cię awaria w niedalekiej odległości od Trzebiatowa? Niezwłocznie znajdź numer do MegaHol. Do przyjaciele który na pewno jest blisko oraz dokładnie wie jakie procedury należy zrealizować żeby poradzić sobie z defektami. Zjawimy się na miejscu najszybciej. W tej ekipie są specjaliści którzy dowiozą mobilny serwis.


Drobne naprawy to nigdy nie jest komplikacja, która na trasie potrafiła by stać się dla nas problemem nie do rozwiązania. Będzie dla nas przyjemnością pomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa czy w wymianie lub naprawie koła. Autoautolawety ewentualnie autolawety są planowo gotowe do drogi. Gdy okażą się nieodzowne nie będzie na pewno z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy również przygotowani na holowanie w dowolnym schemacie na linach holowniczych lub na sztywnym holu. Po przyjeździe sprawnie pomożemy zabezpieczyć strefę zdarzenia. Czy przebywasz na ulicy gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie ostatecznie dla nas nie stanowi problemu. My natychmiast potrafimy Cię zlokalizować i wiemy jaką obrać strategię pomocy. Gdyż nasze drogi rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela dokładnie zapamiętaj. Choćby w granicach całego kraju absolutnie Cię nie rozczaruje. Dzwoń o każdej porze każdego dnia. Dojedziemy – masz na to gwarancje! Ponieważ MegaHol, sprawna pomoc drogowa, dokładnie taka jest. Przyjaciele zasadniczo tacy powinni być.Ręczymy za pomoc o każdej porze dnia czy nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę albo postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa źle wlanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji, a także w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

Jeśli to nie kłopot spójrz w detale! Przyjaciel z Trzebiatowa jest chętny do realizacji zadań!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz defektowych samochodów musi być sprawny, a także łatwy skoro do tej usługi zastosowana zostanie autolawety lub autoautolawety. Powinno się jednak mieć w pamięci, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zabronione, więc to w sumie jedyny klucz jaki możemy tutaj wykorzystać. Zawodowcy oraz doskonale wyposażona flotylla specjalnych pojazdów to siła jaką dysponuje pomoc drogowa w regionie Trzebiatowa. Dla pasażerów wykorzystamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. W momencie załadunku oraz przewozu pojazdów bezpieczeństwo jest naszym najważniejszym zadaniem. Wszyscy podróżni oraz oczywiście pojazd całodobowo będą dowiezieni na określone miejsce.


Potencjalną zamianę standardu usługi na holowanie można podjąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to paragrafy i stan techniczny pojazdu. Ten zestaw zdecydowanie powinien poruszać się po drodze z prędkością do 60 km/h, jednakże na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach gotowi.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Gdy pojazd ciężarowy ulega na ulicy usterce to w sumie spory kłopot, a my odczuwamy tego świadomość. Utrudnienia ruchu na drodze to zazwyczaj reguła w przypadku kolizji TIR-a. Nierzadko dobrym środkiem udrożnienia drogi może być holowanie. Pomoc drogowa z Trzebiatowa poradzi sobie doskonale z takim problemem.


Możemy przyjąć holowanie każdego pojazdu gdyż administrujemy profesjonalnym sprzętem. Znakomitej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy umożliwiają nam pewnie oraz sprawnie przewieźć samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy i autobus w momencie kiedy jest to wskazane. Chociażby TIR-a wyciągniemy z jaru, a potem ustawimy na kołach bez względu na stan pojazdu czy nieprzyjemny dostęp.


Unieruchomiony samochód może zapewne transportować towary, które nie podległy uszkodzeniu, jednakże wymagają dowiezienia do odbiory. Zawsze jesteśmy gotowi na zorganizowanie tej usługi. Zawsze jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich transportu w zlecone miejsce.


Wykwalifikowana, kompetentna kadra przez całą dobę pilnuje by zagwarantować Wam stabilizację i bezpieczeństwo. Bez względu na warunki pogodowe przez całą dobę zawsze jesteśmy w stanie wypełnić którekolwiek zamówienie dzięki szerokiemu zapleczu.Mobilny serwis 24h


Niemało awarii może być nietrudnych do wyeliminowania. Mogą to być usterki wstrzymujące dalszą podróż, ale nieskomplikowane do wyeliminowania na miejscu zdarzenia. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo niedobór oleju, paliwa bądź czasami nalanie do zbiornika złego paliwa. Ściągaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje wykonuje w terenie przez całą dobę. Laweta jak się okaże, nie ma tu zajęcia. Serwis dojedzie na miejsce awarii bezzwłocznie, a w palecie usług istnieje też funkcjonujący przez całą dobę mobilny punkt wulkanizacji.


Ten mobilny serwis hołubią wyśmienicie wykształceni mechanicy. Na trasie są w stanie zrealizować różne drobne naprawy, bez względu na to czy to jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego niezależnie od marki.


Jeśliby telefon był zajęty momentalnie oddzwonimy. Wiadomości, które są nam niezbędne to detale usterki, marka pojazdu i oczywiście lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Żeby w pełni odciążyć kierowcę do każdego epizodu podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna propozycja usług jaką oferujemy indywidualnym i firmowym klientom obejmuje także transport maszyn budowlanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na przewóz dużych maszyn budowlanych w sposób całkowicie bezpieczny. Transport maszyn rolniczych, także tych dużych i rzecz jasna złożonych, podobnie jest w naszej ofercie. Adekwatnie przeszkoleni do przewozu małych, jednak wagowo kłopotliwych pojazdów, kierowcy są przygotowani do transportu przypuśćmy wózków widłowych. Mamy ofertę frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, gdyż mamy w posiadaniu odpowiedni tabor. Wozimy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i uciążliwy gruz.


Te usługi przewozowe realizujemy na terenie naszego kraju oraz zagranicą. Nasza grupa rozporządza wyczerpującą dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego standardu usług. Wszelkie przewożone ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Bowiem naszą usługę uważamy za powinność. Dlatego osłaniamy was przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z kręgosłupem. Ponieważ doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje zawodowców z całego szeregu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. Z tego powodu w niewygórowanej cenie odbieracie usługi na znakomitym, kompetentnym poziomie.


Zlecenia podlegają indywidualnej wycenie. Pod obserwację przy wycenie bierze się: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, zakres prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, model pojazdu, który obsługujemy i lokalizacja zdarzenia.


Warto zabezpieczyć się przez nabycie właściwego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi mogą być bezpłatne podobnie jak w przykładzie gdy powinny być opłacone z OC winnego kraksy.


Ważne jest Twoje bezpieczeństwo!
Awaria? Stłuczka? Pomoc drogowa MegaHol – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Trzebiatowa gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: