LAWETA TUCHOLA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TUCHOLA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego rozdziału, mimo, że z drugiej strony zdecydowani jesteśmy na jakiekolwiek zadania. Jeśli chodzi o nas to klienta uważamy za przyjaciela więc tak podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel oczekuje oczywiście nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Zaznaczamy to, iż naszą specjalizacją bezwzględnie jest holowanie aut ciężarowych, jednakże wszystkie nasze zespoły rozłożone w całej Polsce są tak zaopatrzone aby podołać każdemu zadaniu w należyty sposób.


Niestety nie można liczyć na fart, iż w trasie przegapią nas problemy z niesprawnością pojazdu. Może to się wydarzyć dokładnie w przestrzeni naszego miasta Tuchola, a w takiej sytuacji będziesz mógł szybko zabiegać o usługę MegaHol, to dobre rozwiązanie. Powinno się zadać właściwie pytanie – Czy na pewno niezwłocznie powinno się auto holować? Zawsze może się okazać, że wystarczy usługa mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną załogą. Miejsce wydarzenia niejednokrotnie staje się miejscem działalności naszych mechaników, którzy tam akurat sprawnie naprawiają usterki.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z każdą awarią. Dotychczasowe doświadczenie ukształtowało własną pewność siebie, ale to przekłada się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Niejednokrotnie bywa tak, że pospolita awaria udaremnia dalszą drogę, natomiast dla nas mała reperacja praktycznie w rejonie zdarzenia nie wydaje się być kłopotem. Zakończyły się klimaty gdy musiałeś wozić ze sobą cały zakład samochodowy bo aktualnie niewielkimi reperacjami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory czy zmieniając w śnieżycę niekompletne wycieraczki.


Oczywiście to znaczące! Kiedy podróżujesz z daleka, tylko nie dręcz się jak należy nam wyjaśnić gdzie miałeś awarię, bo my przybędziemy z okolicy. Fakt, iż ze swoim kłopotem utkwiłeś w miejscu zdarzenia skomplikowanym dla ciebie do rozpoznania nie będzie posiadał dla pomocy drogowej znaczenia bowiem znamy w tym miejscu każdy zakątek. Wzywaj pomoc drogową o jakiejkolwiek godzinie dnia i nocy. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada wielu przyjaciół i absolutnie żadnego oczywiście nie zawiodła. To nasz system na działanie.


Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas polegać:

  • Nieodpłatne usługi z OC sprawcy oraz w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydobycie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie błędnie zatankowanego paliwa czy dowóz paliwa

NASZA GALERIA


Bezpośrednio zorientuj się co obejmuje pełna propozycja skoro wciąż nie czujesz ufności. Masz prawo myśleć, że ciężko uwierzyć tylko zobowiązaniom, ale pamiętaj, że tutaj w Tucholi posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie oznacza to przecież, że nasze profesjonalne lawety lub autolawety nie mogą być przystosowane do transportu pozostałych aut. I choć rozpowszechnioną procedurą przerzutu niesprawnego samochodu osobowego jest holowanie, jakiego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to przecież sugerowalibyśmy skorzystać z zawodowej pomocy.


Zdecydowanie tą wskazówkę warto wziąć na serio. Kluczowe są doświadczenie i profesjonalizm znaczące przy realizacji takiej usługi. Lina holownicza, którą powszechnie użytkujemy do tego typu holowania zdarza się jak się okazuje tandetna. Powinno się jeszcze pamiętać, że holowanie takiego standardu na autostradzie czy trasie szybkiego ruchu na sto procent jest wzbronione. Zatem warto dobrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ administrujemy i koniecznym sprzętem i fachową obsługą.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety dopasowane do przerzutu każdego typu pojazdów, oraz podróżnych. Przerzut samochodów to nasza specjalność, dlatego o każdej porze wolno państwu nas wezwać byśmy umiejętnie zrealizowali przypisaną nam usługę włącznie z przewiezieniem pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jedno co uwielbiamy. Przewóz aut ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w jakich pożądamy być najlepsi. Znaczącym etapem do osiągnięcia takiego finału jest duża paleta i jakość wszystkich usług. Z popsutym TIR-em blokującym trasę zetknął się chyba każdy kierowca. Nawet wówczas gdy usterka znajdzie sobie usytuowanie na dwupasmowych magistralach czasem zamknięcie jednego pasa ruchu na kilka godzin potrafi stworzyć wielokilometrowe zatory. Jednak efekt może być bardziej czasochłonny kiedy na przykład do kolizji dojdzie na podrzędnej, ale ruchliwej drodze. Dlatego prędka reperacja lub efektywny, profesjonalny przewóz takiego samochodu jest bardzo znaczący.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pobocznym takim, który gwarantuje wydostanie trudnego TIR-a z rowu , a także umiejscowienie go na kołach. Rozporządzamy zatem odpowiednimi materiałami by natychmiast odblokować drogę w taki sposób aby wolno było bezkolizyjnie wykonać reperacje. Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, cały kalejdoskop masywnych samochodów przewieziemy prędko oraz bezawaryjnie przez 24 godziny na dobę.


Gwarantuje to oczywiście fachowa kadra, która pełniąc dyżury w naszych zespołach całodobowo, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój wewnętrzny oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Może się okazać, że holownik , a do kompletu niskopodwoziówka akurat nie będę tu obligatoryjne. Czasami jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w rejon zdarzenia przyjedzie znacznie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną podstawę awarii, choćby na drodze szybkiego ruchu.


Czy to będzie kwestia wulkanizacji opony czy konsultacji przy niedużych usterkach silnika, zawsze musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. To po prostu zasługa skrupulatnego sondażu przeprowadzonego podczas otrzymania zlecenia. Rzecz jasna w momencie reperacji zawsze może się wyklarować, iż awaria jest groźniejsza niż sugerowały prognozy , ale w takiej sytuacji pilnie jest ściągana, oczekująca na wezwanie autolawety czy może naczepa niskopodwoziowa z holownikiem.


Usterki, mimo, że pokrewne bywają jednakże nadzwyczaj rożne, dlatego też do wszystkich zleceń przystępujemy odrębnie. Nasi klienci maja prawo do nieprawidłowej diagnostyki, to my mamy obowiązek być fachmanami i możemy wybaczyć przyjaciołom traktując każde zamówienie odrębnie. Przyjęte stanowisko tylko wspiera nas w komforcie funkcjonowania gdyż bazę gwarantuje nam wyśmienicie wyposażone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozszerzyliśmy naszą paletę, jakkolwiek kluczowe usługi na takim rozwiązaniu kompletnie nie cierpią, ponieważ transport maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych wypływa z bogatej podstawy w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników znajdujących się w naszym padoku. To prawda, że w tej dziedzinie frachtu rzecz jasna nie specjalizujemy się, ale gdy pośród wysokiej klasy kierowców gromadzi się tylu z właściwym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


Przewozy organizujemy w kraju i zagranicą sprawnie odstawiając na określone miejsce przeznaczenia maszyny począwszy od kłopotliwych jakkolwiek małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy czy też pikapy. Przedmiotem naszej usługi mogą zostać dodatkowo towary ponadnormatywne lub transporty dłużycowe.


Każdorazowo ubezpieczamy frachty natomiast zawsze jesteśmy spokojni, iż w naszych profesjonalnych rękach są całkowicie bezpieczne. Wcale nie obciążamy swoich kontrahentów załatwianiem formalności i zdobywaniem atestów nieodzownych do wykonania zleconego przewozu.Dlaczego my?

Toć czemuż nie? Czemu akurat nie MegaHol? Staramy się sobie tu pisać, że jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto tak pisze rzecz jasna nie obniża wiedzy innych. Jesteśmy pewni, że jakiekolwiek pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe spisują się niezmiennie profesjonalnie.


Odważ się jednak wgryźć w niniejszy wątek. Ponieważ zdążyliśmy zdobyć, aż tylu kooperantów to w takim wypadku prawdopodobieństwo zadysponowania należytego sprzętu jest o wiele poważniejsze niż w jednostkowym warsztacie. W materii kadr firmowa sieć też buduje przewagę nad indywidualnym zakładem, nawet wówczas jeżeli działają tam prawdziwi mechanicy. Pajęczyna warsztatów umiejscowionych blisko zdarzenia, współpracując nierozerwalnie ze sobą ma sposobność skierowania pomocy z najbardziej dostosowaną do okoliczności załogą oraz optymalnym sprzętem.


Jako podstawa ustalająca normę dostarczania firmowych usług doskonale potwierdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Pełna firmowa platforma będzie tworzyć ochronny parasol nad pracą wysłanej obsady zawodowców, którzy będą drużyną z niewielkiego zakładu, zapewne powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą spokojni czując takie partnerstwo.


Nie mamy cennika bo dowolne zamówienie szacujemy odrębnie, ale to tworzy proste odzwierciedlenie w regularnie niższych wycenach niż możecie się spodziewać. Zamówienia z OC oraz Assistance prowadzimy w limicie ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie jedynie. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z Tucholi.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: