LAWETA TYKOCIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TYKOCIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna istnieje jedynie dla Was. Dzień dobry!


Znalazłeś się w najodpowiedniejszym miejscu w jakimi powinno się poszukiwać pomocy w strefie Tykocina, w sytuacji niesprawności pojazdu względnie innego wydarzenia losowego, a w szczególności w sprawie holowania TIR-a, specjalistycznego pojazdu ciężarowego lub dostawczego. 24h na dobę, absolutną rękojmię kondycji i bezpieczeństwa zapewnia autolawety zamówiona w MegaHol.


Nie powinieneś teraz przeglądać wszystkiego. Dzwoń do nas po pomoc drogową. Bliżej zapoznamy się po pracy.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Chociaż gdy szukasz bezpieczeństwa nim będzie już po fakcie. Ochrony na przyszłość. W takim razie to powinien być odpowiedni moment na rozpoczęcie konwersacji. Będziesz mógł nabrać ufności co do wyboru MegaHol. To ogólnopolska sieć zespołów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej o niezwykle różnorodnej propozycji usług znacznie szerszej aniżeli usługi holowania. Teraz będzie to konwersacja wirtualna, jednak z radością podyskutujemy z Tobą telefonicznie względnie bezpośrednio.


Napiszmy kilka słów o MegaHol.Jak funkcjonuje MegaHol?


MegaHol pod profesjonalne skrzydła przyjął szeroką społeczność warsztatów, które parają się ciężarową pomoc drogową, ale nie ograniczają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, ale takie usługi oferują względem wszystkich aut ciężarowych oraz dostawczych, i również dla aut osobowych , a także innych pojazdów. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także pojazdy osobowe, dostarczamy usługi lawetowania jednośladów i mniejszych pojazdów, powiedzmy kładów i naturalnie dokonujemy transportów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo zapewne nie zaskoczymy wiadomością, że wśród proponowanych przez naszą pomoc drogową usług pojawia się również fracht wielkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych czy rolniczych. To rozsądna decyzja gdy profesją pomocy drogowej są TIR-y, a w mieniu sieci są stosowne lawety i naczepy niskopodwoziowe. Przez lata pracujemy na obszarze Górnego Śląska a zarazem sąsiednich regionów choć zaczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Aktualnie warto skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy dodatkowo w Tykocinie i w całym szeregu kolejnych kolejnych lokalizacjach Polski.


Mamy szanse, że wręcz niedługo na całym terytorium Polski.Co też z podobnej sieci mogą mieć kontrahenci?


Usługę o gwarantowanej marce oraz bezpieczeństwie w trakcie 24h na dobę. Jeśli rozmawiamy o holowaniu jest to najważniejsza wartość. Zazwyczaj cena będzie mieć naturalnie znaczący wpływ na wybór usługodawcy, jednak praktycznie w wypadku usług pomocy drogowej ma minimalne znaczenie. Tymczasem sieć pomaga ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dojechać na miejsce zdarzenia sprawniej. To dzięki sieci mamy możliwość wyboru doskonale zorganizowanej do konkretnego zadania drużyny spośród wielu dostępnych do służby w danym regionie. Pojawiają się usterki wymagające wszechstronnych fachowców ewentualnie, co właśnie u nas jest realne, paru mechaników z odrębnych specjalizacji. Wyekspediowanie dedykowanej lawety może być niewystarczające ponieważ TIR lub autobus leży w parowie i zupełnie odmienny sprzęt wraz z obsadą są teraz przy okazji pomocni. Dzięki platformie już posiadamy wspólników, którzy mogą się nawzajem wesprzeć w właściwy sprzęt i fachowców. Partnerów, których mniejsze firmy będą dopiero szukać w momencie kiedy stają się nieodzowni.Czy z powodu działania w platformie opłata za usługi się zmniejsza?


W wypadku pomocy drogowej, mogącej w terenie przedsięwziąć cały ciąg, praktycznie nieograniczonych prac, po prostu nie zręcznie jest przygotować jeden zamknięty cennik. U nas podstawą jest tymczasowa kalkulacja usługi przygotowana w chwili przyjmowania zlecenia. Są dane, ważne dla kalkulacji usługi, które możemy uzyskać już na etapie składania zlecenia. To model pojazdu, jego stan techniczny w ocenie zleceniodawcy, odległości jakie będziemy musieli przejechać, a na tej bazie dopuszczalna jest również decyzja o wyekspediowaniu odpowiedniej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. To wystarczy, żeby wyjściowo oszacować wartość zamawianej usługi. Ale w przypadku zdarzeń losowych jest naturalnie prawdopodobna poprawka kalkulacji wprost na miejscu zajścia. Sieć ma tymczasem dla ostatecznej ceny usługi duże znaczenie, gdyż jak to bywa najczęściej w podobnych przykładach pomaga zredukować całkowite nakłady, a w związku z tym podsumowującą wycenę. Trzeba także pamiętać, że dzięki umowom z dużą rodziną ubezpieczycieli MegaHol realizuje dodatkowo usługi bezgotówkowe.Co proponujecie poza holowaniem?


 • Praca w platformie dała MegaHol wielkie możliwości w uzupełnieniu oferty.
 • Rzecz prosta zasadą jest pomoc drogowa w formie holowania i lawetowania.
 • Świadczymy przewóz poszkodowanych autolawetą korzystającą z 6 miejsc dla podróżnych.
 • Ciężarowy serwis mobilny w czasie 24h na dobę. W tym TIR i samochody dostawcze.
 • Ciężarowa mobilna wulkanizacja osiągalna 24h na dobę wykonująca tę usługę także dla samochodów osobowych.
 • Przewóz wszelkich pojazdów jako usługa dla przedsiębiorców i klientów prywatnych.
 • Usługowy fracht, dodatkowo w zakresie umów ciągłych, kłopotliwego sprzętu drogowego, budowlanego czy rolniczego.
 • Fracht aut unikalnych, ale też również autokarów.
 • Transport dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki czy przemysłu.
 • Wyciąganie pojazdów z trudno przystępnych miejsc.
 • Uzupełnianie na drodze płynów eksploatacyjnych i paliwa.

Ten luksus całkowitej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym oferowaniu usług przewozowych gwarantuje nam konfiguracja sieci w której działamy. Na skutek istnienia w sieci posiadamy znaczący zespół lawet, autolawet, naczep niskopodwoziowych, a także dodatkowego sprzętu transportowego będącego w dyspozycji poszczególnych oddziałów i zdywersyfikowanego w granicach MegaHol. Rozwój naszej platformy zapewnia nam aktualnie możliwość otwarcia nawet kilkunastu zamówień jednocześnie bez żadnych szkód na jakości i bezpieczeństwie usługi. Wszystkie ponadplanowe usługi oferujemy w obrębie całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej prze 24h na dobę 7 dni w tygodniu.Czy uruchamia się umowę, która zarezerwuje nasz udział w usłudze pomocy.


Standardem naszych działań jest szybki dojazd na każde zgłoszenie wystarczy, że do MegaHol zadzwonicie. Jedynie przedtem zapamiętajcie nasz telefon. Jesteśmy otwarci na stabilne umowy deklarujące udział MegaHol w przedsięwzięciach pomocowych co zwłaszcza sprawdza się w przypadku zleceniodawców flotowych. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę ratyfikować i tutaj w Tykocinie. Budujemy takie rozwiązania z firmami korzystającymi z floty TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów bądź taksówek. Umowa zapewnia zleceniodawcom nasz natychmiastowy przyjazd w rejon zajścia. Sprawna reakcja, jaka w dzisiejszych sezonach urasta do roli najistotniejszych parametrów usług pomocy drogowej, nie może odbywać się kosztem jakości tychże, w związku z tym wiedza na temat taboru swoich stałych klientów ma naprawdę istotne znaczenie dla efektywności naszych działań. Przykładem ma prawo być tutaj usługa serwisu mobilnego, który jeśli jest wyposażony pod znajomy nam tabor kontrahenta pracuje po prostu operatywniej, a tym samym minimalizuje jego szkody. Zahamowania ryzyka strat przez podpisanie z nami umowy mogą dokonać nie jedynie instytucje z okolic Tykocina, lecz na tych samych prawach firmy, których tabor regularnie przemieszcza się w tym regionie. Pożądane jest utrzymywać pomoc drogową w pobliżu gdy trafi się nam kolizja.


Holujemy po dostatek – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: