LAWETA WASILKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WASILKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na stronach MegaHol


Jeśli to usterka względnie odmienne drogowe zdarzenie losowe przywiodło Cię tutaj, to w okolicy Wasilkowa dotarłeś najpewniej najlepiej jak to możliwe. Z sukcesem pomożemy, a kiedy będzie taka konieczność zajmiemy się holowaniem. TIR-y, pozostałe auta ciężarowe oraz dostawcze w tej sprawie absolutnie nie mają dla nas zagadek. 24h na dobę, absolutną porękę jakości i bezpieczeństwa zapewnia autolawety zamówiona w MegaHol.


Wystukaj nasz numer! Lepiej nie trwoń w tej sytuacji czasu na przeglądanie tej witryny gdy tkwisz gdzieś na trasie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Aczkolwiek w chwili gdy akurat nie jesteś na „musiku”, a dopiero szukasz wewnętrznego spokoju. Osiągnięcia stałej gwarancji pomocy w dalszej perspektywie. Czyli skoro zamierzasz zapoznać się z pełną ofertą usług, akurat nie jedynie holowania, gwarantowanych przez MegaHol – ogólnopolską platformę warsztatów dostarczających usługi ciężarowej pomocy drogowej, to zachęcamy do rozmowy. Konwersacja będzie faktycznie wirtualna, lecz zapraszamy jednocześnie do bezpośredniego kontaktu.


Rozpocznijmy od sprawdzenia:Jak pracujemy?


MegaHol skupia dużą grupę niewielkich zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej nie wyłącznie dla aut ciężarowych, TIR i dostawczych, jednak w o wiele większym aspekcie. Nie wyznaczamy sobie ograniczeń z tego powodu lawetujemy i małe pojazdy i jednoślady, holujemy auta osobowe , a także świadczymy transporty lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego dnia w tygodniu przez 24h na dobę.

NASZA GALERIA


To proste, że gdy specjalnością takiej sieci jest TIR to niewątpliwym musi być dla niej równoległe wejście do usług transportowych w wersji ciężkiej. Zarządzamy bowiem wystarczającymi autolawetymi i naczepami niskopodwoziowymi nie mówiąc o ciągnikach, które zezwalają nam na przewóz uciążliwych maszyn rolniczych, budowlanych i drogowych. Wiele lat temu zaczynaliśmy od małej pomocy drogowej w Dąbrowie Górniczej, a teraz funkcjonujemy na całym Górnym Śląsku i w województwach przyległych. Nasz oddział w Wasilkowie to skutek ekspansji naszych jakościowych usług do całego szeregu miejsc w Kraju.


Trzeba o nas wspominać, ponieważ wkrótce znajdziemy się w całym Kraju.Jakie korzyści daje tego rodzaju sieć kontrahentom?


W ciągu 24h na dobę absolutną gwarancję jakości i zaufania usługi. Gdy dyskutujemy o holowaniu jest to najcenniejsza wartość. Wycena, która w znacznej części przypadków ma prawo posiadać duży wpływ na wybór usługodawcy wcale nie jest tak kluczowa przy decyzji wezwania merytorycznej pomocy drogowej. To dzięki sieci, MegaHol natychmiast dojeżdża w rejon zdarzenia. Również dzięki platformie posiadamy zdolność wyekspediowania najlepiej zorganizowanej do konkretnego zlecenia drużyny spośród wielu gotowych do służby w konkretnym rejonie. Chętni też jesteśmy na znacznie uciążliwe usługi potrzebujące mechaników z wielu dyscyplin, bo dzięki platformie dysponujemy nie jedynie wszechstronnymi, ale i specjalistami skupionymi na pojedynczej dyscyplinie. To potrafi być jednocześnie konieczność wyekspediowania mocnego ciągnika by wydobyć TIR-a z wykopu i ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. Korzystanie z optymalnego sprzętu w ogromnej mierze wyznacza możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma umożliwia nam potrzebną dostępność, o którą trudno jest małym, samodzielnie działającym warsztatom.Jaka obowiązuje stawka za nasze usługi?


Zdecydowanie nie doszukamy się schematu zdarzeń drogowych, jaki można by jakoś przenieść na trwały cennik usług pomocy drogowej, a jeśli nawet to takich incydentów jest statystycznie za mało. W każdym przypadku rozpoczynamy od zdefiniowania pierwszej wartości już na etapie podejmowania zlecenia. Już wówczas wiemy dostatecznie jak daleko jest do miejsca wezwania, jakich prac będziemy potrzebowali się podjąć na miejscu, jak daleko należy dostarczać objęty usługą samochód, czy powinno się skorzystać z mobilnego serwisu, jaki typ lawety, lub naczepy będzie celowy. To wystarczy, aby tymczasowo określić wartość zamawianej usługi. Jednak korekta kalkulacji potrafi być potrzebna po zbadaniu sytuacji bezpośrednio w rejonie zdarzenia. Pamiętajmy jednak, że dokładnie podobnie do popularnych sieci handlowych, w naszej platformie usługi identycznej marki są zwykle niżej skalkulowane niż u indywidualnie podejmującej zadania konkurencji. MegaHol ma także poświadczone umowy z dużą liczbą ubezpieczycieli co umożliwia zleceniodawcom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Co takiego proponujecie wyjąwszy holowanie?


 • MegaHol na skutek działania w platformie posiada szeroki arsenał usług.
 • Pomoc drogowa to rzecz jasna holowanie i lawetowanie.
 • Przewóz autolawetą także podróżnych, do 6 osób.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów , różnych samochodów ciężarowych czy dostawczych, a jednocześnie pełny serwis samochodów osobowych.
 • Dopasowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz w sumie przygotowana na wszelkie wymiary opon od samochodów ciężarowych praktycznie do osobówek.
 • Fracht wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak i samochodów osobowych.
 • Usługa transportu pojazdów rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
 • Wśród dodatkowych usług transportowych także fracht pojazdów niestandardowych takich jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa przewozu dłużycowego.
 • Wydobywanie z pobocza, rowu czy pola aut ciężarowych i zdecydowanie nie jedynie takich.
 • Usługa polegająca na dowiezieniu na trasę brakującego paliwa czy różnych innych płynów eksploatacyjnych.

Taki luksus całkowitej bezawaryjności ciężarowej pomocy drogowej przy równoczesnym świadczeniu prac przewozowych gwarantuje nam konfiguracja sieci w której funkcjonujemy. Wszystko to zasługa ilości i skali będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To jest osiągalne wyłącznie w sieci, gdzie stosunkowo łatwo dobrze zróżnicować aktywa konkretnych, stowarzyszonych w sieci oddziałów. Moc MegaHol przekłada się również na sposobność rozpoczęcia całego szeregu usług równolegle zdecydowanie nie trącąc przy tym na klasie oraz bezpieczeństwie prowadzonych prac. Wszystkie usługi wychodzące poza pomoc drogową oferujemy na terenie całego kraju i zagranicą na terytorium Unii Europejskiej, lecz również 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.Czy konstruuje się umowę, która zagwarantuje nasz udział w usłudze pomocy.


Jeżeli przedtem ktoś utrwali sobie nasz telefon to zdecydowanie nie będzie na pewno jakiejkolwiek komplikacji by MegaHol wezwać w momencie potrzeby. MegaHol świadczy swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i z każdym jest gotowy ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Nic nie stoi na przeszkodzie by taką stałą umowę parafować i tutaj w Wasilkowie. Praktykujemy takie projekty z firmami korzystającymi z floty TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Umowa gwarantuje kontrahentom nasz natychmiastowy przyjazd na miejsce zajścia. Szybkość, która w obecnych sezonach rośnie do rangi najważniejszych parametrów usług pomocy drogowej, zdecydowanie nie ma prawa kończyć się kosztem klasy niniejszych, z tego powodu świadomość rodzaju taboru swoich stałych kontrahentów ma tak ogromne znaczenie dla efektywności naszych prac. W momencie awarii szkody potrafią stać się istotniejsze kiedy ważny jest czas. Sprawna akcja serwisu mobilnego w takim przypadku może mieć decydujący wpływ. Istotne jest więc by ów serwis był zawczasu gotowy na obsługę taboru stałego klienta. Stłumienia ryzyka strat poprzez parafowanie z nami umowy powinny dokonać absolutnie nie tylko grupy z rejonu Wasilkowa, lecz na bliźniaczych prawach firmy, których tabor systematycznie porusza się w tym terenie. W sytuacji niesprawności dobrze mieć pomoc drogową pod ręką.


Holowanie tylko zdecydowanie do dobrobytu – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: