LAWETA WIERUSZÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WIERUSZÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo przyjmujemy zlecenie dlatego, że zasadniczym naszym zadaniem będzie na pewno niesienie pomocy, jednak wypada wspomnieć, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu powołaniu podporządkowujemy nasz sprzęt i doświadczenie. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie my próbujemy w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją realizowali dla najbliższego przyjaciela i z tego powodu nie wycofujemy się z wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Holowanie pojazdów ciężarowych to w naszym przypadku główna usługa, jednak warsztaty rozmieszczone po całej Polsce muszą być gotowe na to aby dać radę sobie z dowolnym zadaniem.


Zawsze może ci się przydarzyć defekt na drodze. Ewentualnie może to się wydarzyć dokładnie w bliskości naszego Wieruszowa, a w takim przypadku będziesz mógł bezproblemowo zabiegać o usługę MegaHol, to doskonałe podejście. Natomiast może zdarzyć się, że nie nastąpi uzasadnienie holowania. W przebiegu uzyskiwania zlecenia każdorazowo robimy sondaż na temat problemów, jakie was napotkały i jest prawdopodobne, że ta ingerencja skończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż zarządzamy wykwalifikowaną załogą. I w efekcie awaria będzie wyeliminowana na miejscu powstania.


Na szczęście nie ma takiej niesprawności z jaką byśmy sobie nie poradzili. W zasadzie do tej pory regularnie zamykaliśmy szczęśliwie problemy, nabraliśmy więc zaufania choćby do naszych rozstrzygnięć. Wielokrotnie bywa tak, że błaha niesprawność udaremnia dalszą podróż, jednak dla nas drobna naprawa w miejscu zdarzenia nie powinna być kłopotem. Nasze ekipy zainteresują się dowolną błahostką zatem absolutnie nie musisz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony gdyż pod naszą kuratelą będziesz spokojny na drodze.


Miej to wciąż w pamięci. Jeśli zupełnie nie orientujesz się w topografii miejsca zdarzenia, nie potrzebujesz się niepokoić, bo my czekamy zaraz za miedzą. Przyjaciel cię nie zawiedzie, zna w tym mieście wszelkie zakątki i znajdzie cię choćbyś osobiście nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Jest kłopot to musi się pomagać, pora rzecz jasna nie jest ważna gdyż znaczący są przyjaciele zdeterminowani do pomocy, zatem będziesz mógł do pomocy drogowej zadzwonić o każdej godzinie. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i jeszcze nigdy żadnego nie rozczarowała. Taki jest nasz model na istnienie.


Zabezpieczamy usługę o dowolnej porze dnia i nocy:

  • Przewóz na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na jezdnię czy ustawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa lub usuniecie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji i w ramach Assistance

NASZA GALERIA


Samodzielnie zorientuj się co zawiera nasza oferta jeśli jeszcze nie czujesz ufności. Jednak na przyjaciół z Wieruszowa możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Podstawą naszych usług na pewno jest ciężarowa pomoc drogowa, lecz nasza baza lawet lub autolawet na sto procent jest przygotowana do przewozu dowolnego samochodu. Mamy jasność co do tego, iż tanią techniką pomocy jest holowanie, przede wszystkim jeżeli mowa o samochodach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej umie się takiej interwencji podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to właściwie sugerujemy skorzystanie z usługi zawodowców.


Nie lekceważcie tej wskazówki. Doświadczenie no i fachowość są nieodzowne dla zaufania przy holowaniu. Awaryjność prostych lin holowniczych kieruje czujność na sprzęt z którego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Natomiast w chwili gdy dalekie wyjazdy coraz częściej podejmujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, iż na podobnych trasach holowanie na sto procent jest wzbronione. Dlatego pomoc drogowa MegaHol administrująca doświadczonymi zespołami, a także właściwym sprzętem do lawetowania wydaje się być najszczęśliwszym wyborem.


Oczekujące w naszym taborze lawety lub też autolawety pozwalają nam na przetransportowanie jakiegokolwiek rodzaju auta. Bezpośrednio w rejonie lokalizacji wydarzenia pojawimy się bardzo szybko dostarczając przepisowy sprzęt do pewnego odtransportowania waszych samochodów oraz podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka robota nas ekscytuje. Bezpośrednio w transporcie samochodów ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać zwykle wśród najdoskonalszych. Zapewniamy mocną ofertę , ale też kompetentne zrealizowanie prac. Z uszkodzonym TIR-em zatykającym jezdnię zetknął się raczej każdy kierowca. Wykluczenie jednego pasa ruchu jest w stanie stworzyć tasiemcowe zatory także na szosie dwupasmowej. Nawiasem mówiąc efekt może być szkodliwszy gdy na przykład do zdarzenia dojdzie na peryferyjnej, jednak uczęszczanej szosie. Więc to jest powód dla jakiego szanować należy szybkie, profesjonalne remonty na miejscu zajścia, oraz fachowy przerzut podobnych pojazdów.


MegaHol dysponuje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także stosownym sprzętem pobocznym na przykład takim, który zapewnia wydostanie kłopotliwego TIR-a z wykopu , a także umiejscowienie go na kołach. Zarządzamy więc wystarczającymi środkami aby natychmiast otworzyć jezdnię w taki sposób by stosunkowo łatwo było bezkolizyjnie wykonać reperacje. Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, kompletny wachlarz ciężkich aut przywieziemy prędko oraz pewnie przez całą dobę.


Jednakże wartość naszych usług gwarantowana jest przede wszystkim przez fachową załogę pełniącą dyżur w naszych brygadach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zawsze może się okazać, że nie będzie dyspozycji na holownik i niskopodwoziówkę. Czasami wystarczy mobilny serwis, który na miejsce zajścia przybędzie istotnie szybciej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie usuną podstawę usterki, nawet na drodze szybkiego ruchu.


Jeśli chodzi o nas to jesteśmy gotowi na mnóstwo typów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty silnika. Na każdym szczeblu staramy się osiągnąć wszystko co wykonalne, w związku z tym odjeżdżamy po zrealizowaniu kompletnego rekonesansu w trakcie akceptowania zlecenia. To zrozumiałe, że zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na żądanie oczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, gdyż na miejscu może się okazać, że krótka naprawa jest akurat nie wykonalna.


Próbujemy do wezwań podchodzić nadzwyczaj osobiście z tego powodu, że mamy wiedzę, iż każdy dowolny przykład potrafi być niezależny. Traktujemy swoich klientów jak przyjaciół i dlatego wsłuchujemy się w ich potrzeby i inspiracje. Wolno nam tak postępować bowiem mamy luksus poparcia perfekcyjnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy 

Rożnego rodzaju lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w profesjonalnym taborze posiadamy pod dostatkiem, stąd daliśmy sobie pozwolenie na poszerzenie naszej oferty o transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i drogowych. To prawda, że w takiej dyscyplinie przewozu nie specjalizujemy się, jakkolwiek jeśli pośród perfekcyjnych kierowców ma się tylu z odpowiednim doświadczeniem nie można nie wykorzystać tego potencjału.


U nas nie tworzymy obostrzeń, w kraju czy też zagranicą dowieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Łatwo także zlecić nam przewóz towarów ponadnormatywnych i dłużycowych.


W związku z tym, że zabezpieczenie ładunku jest tu na pierwszym miejscu to przy utrzymaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Jakikolwiek przerzut, tym bardziej niekonwencjonalnych towarów potrzebuje pozwoleń, uprawnień czy odpowiedniej specyfikacji, ale nigdy nie zarzucamy kontrahenta pozyskaniem wszystkich procedur.Dlaczego my?

Czy jest jakiś pretekst, ażeby nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Możemy sobie tutaj zapisywać, iż to my jesteśmy najlepsi, jednak nikt kto w ten sposób pisze rzecz jasna nie obniża kompetencji innych. Wierzymy, że każda pomoc drogowa, jakich funkcjonuje mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich prawdopodobnie jest trochę mniej, weryfikuje się w pracy.


Winno się jednak rozważyć tą sytuację szerzej. Jeśli zdążyliśmy zdobyć, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zadysponowania adekwatnego sprzętu musi być dużo poważniejsze niż w indywidualnym warsztacie. Tak samo rzecz ma się z wykwalifikowaną kadrą, a także z kierowcami o wysokich umiejętnościach i doświadczeniu.  Platforma warsztatów położonych blisko wydarzenia, współdziałając integralnie ze sobą posiada zdolność wysłania pomocy z specjalnie przystosowaną do sytuacji kadrą oraz stosownym sprzętem.


Przede wszystkim z tego powodu potwierdza nam się znakomicie, jako podstawa oferowania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Dojedzie do was odpowiednio wyszukana drużyna profesjonalistów, najpewniej z lokalnego zakładu w którym budują ich więzy domowe lub przyjaźni, ale będą mogli czekać na błyskawiczną współpracę naszej sieci.


Nie potrzebujemy cennika ponieważ każde zlecenie wyceniamy jednostkowo, ale takie podejście ma proste odzwierciedlenie w niejednokrotnie niższych wycenach niż zwykle się spodziewacie. Zamówienia z OC i Assistance prowadzimy w ramach ubezpieczenia.


MegaHol, na szczęście nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, jest dokładnie taka. Oczekujący na Twój telefon przyjaciel z Wieruszowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: