LAWETA WOJKOWICE KOŚCIELNE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOJKOWICE KOŚCIELNE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe organizacje będziesz mógł wpaść wszędzie. Tutaj jest jednak wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa od początku gotowa natychmiast ruszyć z poradą. I tylko przyjaciel jest zdecydowany Ci pomóc w każdej sytuacji, dlatego jesteś w stanie mu zaufać.


W rejonie Wojkowice Kościelne doszło do zajścia w wyniku którego zaliczyłeś stłuczkę względnie doszło do niesprawność auta? Nie trać czasu na poszukiwanie pomocy jedynie wykonaj telefon do przyjaciela, do PROFIHOL Zbyszko Świeboda. Przybędziemy natychmiast. Z nami dojedzie mobilny serwis i profesjonalna kadra.


Drobne naprawy na trasie nie będą dla nas kłopotem. Nie sądź, że nie dojedziemy do drobnostki jaką zdaje się być wymiana koła. Pomożemy choćby przy awaryjnej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo oraz odpalimy silnik kiedy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Jeżeli musi być niezbędne holowanie czy autoautolawety, lub ewentualnie autolawety podobnie nie będzie to stanowić dla nas kłopotu. Gdy to tylko jest pożądane każdorazowo chronimy rejon awarii albo stłuczki. Na dowolnej szosie, w którymkolwiek miejscu, w jakimkolwiek zakamarku – nie jest ważne gdzie utknął Twój samochód. My oczywiście wiemy gdzie się znajdujesz oraz jak należy Ci pomóc. Trasa wiejska czy regionalna – na rodzimym terenie rozpoznamy dowolną z nich.


Dlatego Zapamiętaj kontakt do przyjaciela. Dodzwonisz się każdorazowo gdy będzie niezbędny dosłownie w całym kraju. Wybierz numer. Chwila jest nie ważna skoro znalazłeś się w opresji. Zjawimy się na miejscu – to nie ulega kwestii! PROFIHOL Zbyszko Świeboda tak właśnie postępuje. Wiarygodna pomoc drogowa! Przyjaciele zasadniczo tacy są.


24 godziny na dobę u nas masz efektywne usługi:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię czy postawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie mylnie zatankowanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy , a także w zakresie usług Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów

Sprawdź detale! Przyjaciel z Wojkowice Kościelne na sto procent jest zdecydowany do roboty!

NASZA GALERIA


AutolawetyAutoautolawety 24h


Autoautolawety względnie autolawety są brane pod uwagę jeśli planujemy szybki , a także prosty klucz przewozu zniszczonych pojazdów. Na autostradzie wyłącznie z takiej techniki przewozu można skorzystać bowiem holowanie jest absolutnie oficjalnie zakazane. Nasza pomoc drogowa w regionie Wojkowice Kościelne zarządza wieloma specjalistycznymi, doskonale wyposażonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wysoko wykwalifikowaną załogą. Bezpieczeństwo załadunku i przewozu samochodu jest gwarantowane dzięki obecnemu zabezpieczeniu.. Całodobowo zarówno awaryjny pojazd jak również jego podróżnych przewieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Jeżeli stan techniczny pojazdu to umożliwia i oczywiście przepisy kodeksu drogowego w dowolnej chwili można postanowić o holowaniu. Z maksymalną prędkością 60 km/h powinien przemieszczać się na trasie ten skład, holowanie w tej sytuacji bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na ulicy kolizji to w sumie ogromny dylemat i my musimy mieć tego świadomość. Nie dużo pojazdów tak bardzo efektywnie może skomplikować ruch na drodze jak uszkodzony TIR. Jeżeli taka usterka ciągnie się za długo często należy podejmować holowanie. Pomoc drogowa z Wojkowice Kościelne radzi sobie znakomicie z całym problemem.


Możemy przedsięwziąć holowanie jakiegokolwiek samochodu ponieważ administrujemy specjalistycznym sprzętem. Przywieziemy nawet zespół ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik i rzecz jasna pojazd ciężarowy lub dostawczy. Zrobimy to sprawnie i bezpiecznie dzięki doskonałej jakości sprofilowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep i całej palety sprzętu pomocniczego. Jest jasne, że nie ma dla nas trudno przystępnych miejsc, ani pojazdów w takim stanie, że są nie do wyciągnięcia. Nawet TIR-a po karambolu wydobędziemy z kanału i ustawimy na kołach.


Nie ma potrzeby aby gdzieś przechowywać artykuły przewożone przez unieruchomiony samochód, ponieważ zawsze jesteśmy w stanie taki transport zaaranżować. Zawsze jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli idzie o transport jak również brygadę, która towary przeładuje.


Waszego bezpieczeństwa i stabilizacji 24 godziny na dobę chroni kompetentna, wyspecjalizowana załoga. Dowolne zlecenie dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć, bez względu na warunki pogodowe, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Zdarzają się też nietrudne do rozwiązania usterki. Przedziurawiona opona, zamknięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa bądź też wlanie do zbiornika niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki , a także ogrom innych niweczących dalszą podróż, jednakże tych które można zlikwidować na poczekaniu. Mobilny serwis naszej pomocy drogowej na szczęście świadczy natychmiastowe reperacje 24 godziny na dobę. Stosowanie lawety staje się nie celowe. W całodobowej ofercie usług istnieje również mobilny warsztat wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie bezzwłocznie.


Cecha jaką się odróżnia mobilny serwis to przygotowana kadra. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych zasięg drobnych napraw prawdopodobnych do realizacji na poboczu jest niesamowicie rozległy.


Wystarczy pojedynczy telefon. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na przyjazd na miejsce jednakże przez telefon potrzebujemy sprecyzować detale usterki, markę samochodu i jednocześnie miejsce zajścia. Na każdy przypadek reagujemy kompleksowo na tyle by w pełni pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszechstronna paleta usług jaką oferujemy swoim odbiorcom mieści też transport maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa czy też walec to tylko przykład jednych z wielu wielkich maszyn drogowych, jakie możemy bezawaryjnie transportować. Przewóz maszyn rolniczych, również takich dużych i rzecz jasna specjalistycznych, podobnie istnieje w naszej propozycji. Dobrze przeszkoleni do transportu niewielkich, jednak wagowo dokuczliwych pojazdów, kierowcy są gotowi do transportu powiedzmy wózków widłowych. Tabor którym dysponujemy umożliwia nam transport dłużycowy i transport towarów ponadnormatywnych. Transportujemy wielkogabarytowe zbrojenia, a bywa że i ciężki gruz.


Nie tylko w kraju, a też i zagranicą wykonujemy te usługi. Wszelkie nasze usługi uzupełnione są konieczną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Ponieważ PROFIHOL Zbyszko Świeboda  to fachowa pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę oraz 365 dni w roku, nie tylko w tym rejonie, ale w całym kraju. Dlatego że mnóstwo ośrodków przystało na współpracę i pozwoliło swoim rzeczoznawcom zebrać tu doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kompetencję. Pozwala nam to prędko i sprawnie usunąć praktycznie każdą niesprawność czy przewieźć jakikolwiek samochód z gwarancją znakomitej jakości i przystępnej ceny.


Na jakąkolwiek usługę spoglądamy indywidualnie , a potem każdą rozdzielnie wyceniamy. Wycena zależna jest od następujących czynników: czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, lokalizacja zdarzenia, model samochodu, który obsługujemy, wykorzystanie części zamiennych i oczywiście rozmiar czynności wykonanych na miejscu zdarzenia.


Jeżeli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być nieodpłatne, gdyż szkody pokryte zostaną z OC winnego kraksy względnie ubezpieczeniowej pomocy.


Pamiętaj!
Zawsze Pomoc drogowa PROFIHOL Zbyszko Świeboda – przyjaciel z Wojkowice Kościelne zdeklarowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: