LAWETA WOŁOMIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOŁOMIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł tego rozdziału, chociaż patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszelkie zamówienia. Absolutnie nie traktujemy was jak klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie dlatego, że jeżdżą mniejszym samochodem. Wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnych pojazdów niewątpliwie z celowym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Problemy z autem na drodze to naturalna sprawa. Awaria jest w stanie wam się trafić w rejonie Wołomina, ale to nic dlatego, że i tu mamy swój zespół, więc zwyczajnie wybierz numer do MegaHol będziemy na w rejonie wskazanej lokalizacji wyjątkowo szybko. Holowanie właściwie nie w każdym przypadku bywa wskazane. W każdym przypadku potrafi się wyklarować, że wystarczy praca mobilnego serwisu poparta wykwalifikowaną kadrą. I w rezultacie awaria będzie usunięta na miejscu.


I dodajmy, że poradzimy sobie z dowolną niesprawnością. Do tej chwili każde zamówienie zamykaliśmy szczęśliwie i na szczęście nie ma takiego argumentu by jakoś to się odwróciło. Zdecydowana większość awarii jakie hamują klientom dalszą drogę dla wykwalifikowanych ekip okazuje się być tuzinkowymi do usunięcia. Skończyły się klimaty gdy potrzebowałeś wozić ze sobą cały warsztacik samochodowy bo aktualnie drobnymi remontami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte silniki a kiedy trzeba zamieniając w mżawkę zniszczone wycieraczki.


Staraj się by  to mieć w pamięci. My jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tutaj przyjechać nawet z krańca kraju. Zapamiętaj, iż dostajesz w nas przyjaciół, zatem nie dręcz się, że nie wiesz gdzie przebywasz my na pewno cię zlokalizujemy. Wydzwaniaj gdy jesteś w opresji bez zwracania uwagi na godzinę. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada dużo przyjaciół i na pewno żadnego oczywiście nie rozczarowała. Tacy jak my istnieją.

NASZA GALERIA


24 godziny na dobę zawsze możesz Ta pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Dowóz paliwa czy wyeliminowanie paliwa mylnie zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance czy darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach

Tutaj na naszej stronie możesz zaznajomić się ze elementami kompletnej palety usług to ułatwi ci podjęcie kluczowej decyzji o ewentualnej naszej pomocy. Tymczasem na sto procent możesz w mieście Wołomin polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie zakłada to jeszcze, iż nasze lawety lub też autolawety nie mogą być dostosowane do przewozu pozostałych pojazdów. Mamy świadomość, że tanią formą interwencji jest holowanie, przede wszystkim jeżeli mowa o samochodach osobowych. Przy wykorzystaniu liny holowniczej umie się podobnej pomocy podjąć każdy kierowca, my właściwie sugerujemy skorzystanie z usługi fachowców.


Bynajmniej nie lekceważcie takiej wskazówki. Decydujące są praktyka oraz fachowość znaczące przy wykonaniu podobnej usługi. Również dobry sprzęt, gdyż zwyczajna lina holownicza może być niebezpieczna. Zaś w okolicznościach kiedy odległe trasy coraz częściej realizujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, iż na takich drogach holowanie bezwzględnie jest zabronione. Pewnie nie musimy już o tym przypominać, jakkolwiek właśnie MegaHol utrzymuje całość tego co jest konieczne, żeby fachowo odholować jakikolwiek pojazd.


W profesjonalnym taborze mamy lawety, albo autolawety dostosowane do jakiegokolwiek rodzaju samochodów. Przerzut pojazdów to nasza praca, więc o dowolnej godzinie wolno nas wezwać byśmy należycie wykonali zleconą nam usługę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co lubimy. Naszym zamysłem jest móc być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Tak samo w ofercie usług jak też w wartości ich zrealizowania. Usterka TIR-a na trasie może stać się olbrzymim kłopotem. Odłączenie jednego pasa ruchu potrafi wywołać przewlekłe korki choćby i na drodze dwupasmowej. Jeśli usterka wystąpi na ruchliwej trasie jednopasmowej to efekt potrafi stać się jeszcze groźniejszy. Stąd ewidentnie ważny okazuje się błyskawiczny , oraz kompetentny transport tego samochodu, względnie jak najszybsza jego naprawa na rejonie lokalizacji zderzenia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol znajdują się w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do wyciągania uciążliwych samochodów z parowu i oczywiście pozwalający na postawienie ich na kołach. Mamy, więc odpowiednie narzędzia, żeby dokonać bezkolizyjnej naprawy po uprzednim oczyszczeniu ulicy z awaryjnie uwięzionego, trudnego samochodu. Cały kalejdoskop dokuczliwych aut: Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, szybko i solidnie, przez 24 godziny na dobę, przewieziemy pod uzgodniony adres.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zawsze w naszych oddziałach pełni dyżur zawodowa kadra będąc oczywiście żyrantem naszej kondycji.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik , a do kompletu niskopodwoziówka absolutnie nie będą zasadne. Też na autostradzie rezultaty zdarzenia może naprawić mobilny serwis, jaki na miejsce przyjedzie szybciej no i przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Czy to okaże się usługa wulkanizacji opony czy może usługi przy nieznacznych awariach motoru, stale musimy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Na każdym szczeblu walczymy by uczynić wszystko co prawdopodobne, dlatego odjeżdżamy po zrealizowaniu dokładnego rekonesansu w czasie przyjmowania zamówienia. Rzecz oczywista, że w sposób naturalny może wyskoczyć coś niezaplanowanego i natychmiastowa reperacja tym razem nie będzie wykonalna, jakkolwiek w tej sytuacji bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka oczekująca jedynie na zlecenie.


Każde zamówienie to dla nas specjalny przypadek gdyż każda awaria jest inna. Klient może nawet nie mieć racji przynajmniej co do oceny okoliczności zdarzenia, natomiast my potrafimy wsłuchać się w jego potrzeby i podpowiedzi, a później wysnuć konieczne wnioski, ponieważ tak działa się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie tak działać ponieważ posiadamy luksus wsparcia idealnie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Zarządzamy dużą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i oczywiście ciągników w tej sytuacji wydało nam się normalnym powiększenie stałej palety usług o przewóz ciężkich maszyn budowlanych, drogowych oraz rolniczych. To jak najbardziej rozważna decyzja, ponieważ czerpie z potencjału naszych doświadczonych kierowców i sprzętu, a tym samy obniża koszty działalności tak oddziałując na ograniczenie stawek wyjściowych usług.


Transporty wykonujemy w kraju i zagranicą sprawnie dostarczając na wyznaczone miejsce przeznaczenia maszyny począwszy od kłopotliwych jakkolwiek niewielkich wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy i pikapy. Można też desygnować nam przewóz towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Jakiekolwiek samochody i frachty transportowane w zakresie naszych usług są całkowicie u nas zabezpieczone, ale dodatkowo regularnie ubezpieczamy frachty. Każdy transport, zwłaszcza nietypowych ładunków domaga się zatwierdzeń, pełnomocnictw czy też sprawdzonej dokumentacji, ale przenigdy nie zarzucamy klienta załatwieniem wszystkich formalności.Dlaczego my?

Lecz czemu akurat nie? No to niech będzie na pewno, że MegaHol. Każdy może wpisać, iż jest najlepszy, jednak my co zrozumiałe nie planujemy umniejszać innym kompetencji. Rozumiemy, iż każda pomoc drogowa, których działa wiele i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich pewnie jest znacznie mniej, weryfikuje się w pracy.


Spróbuj się trochę zagłębić w ten temat. Prawdopodobieństwo uzyskania odpowiedniego sprzętu w naszym przypadku jest znacząco większe niż w pojedynczym warsztacie choćby ze względu na ilość partnerów. Identycznie sytuacja ma się z wykwalifikowaną kadrą, oraz z kierowcami o odpowiednich umiejętnościach i doświadczeniu.  Indywidualny zakład niestety nie posiada wachlarza sprzętu, my dostosowujemy się do sytuacji i dostarczamy stosowny sprzęt plus odpowiednich profesjonalistów, a zapewnia nam to firmowa pajęczyna zespołów pracująca jak naczynia połączone.


Jako podstawa ustalająca regułę oferowania firmowych usług doskonale sprawdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z pomocą dojedzie niewielka, familijna obsada specjalistów, ale wzmocniona mocą naszej firmowej platformy.


Nie korzystamy z cennika gdyż jakiekolwiek wezwanie szacujemy indywidualnie, a to tworzy bezpośrednie odzwierciedlenie w nierzadko niższych wycenach niż możecie się spodziewać. Usługi które rozliczamy osobiście z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC ewentualnie Assistance akurat nie wymagają żadnych opłat klienta.


Oto MegaHol – nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Wołomina, który gwarantuje Ci pewną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: