LAWETA WOLSZTYN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WOLSZTYN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy dział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak w zasadzie jesteśmy gotowi i zdecydowani na dowolne zadanie. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my staramy się w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Zaznaczamy to, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest holowanie samochodów ciężarowych, ale wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone w całej Polsce muszą być tak wyekwipowane by podołać każdemu zadaniu w należyty sposób.


Usterka pojazdu jest w stanie zszokować cię w każdej chwili w prawie nie spodziewanym momencie. W takiej sytuacji nie trwoń czasu na szukanie przysługi tylko od początku dzwoń do MegaHol, w rejonie Wolsztyna to pierwsza z najwłaściwszych pomocy drogowych. Nawiasem mówiąc może nie wystąpi konieczność holowania. W naszych warsztatach operujemy mobilnymi serwisami, i doskonale wykwalifikowaną załogą. Zatem w efekcie usterka będzie usunięta na miejscu powstania.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z dowolną niesprawnością. Zdobyte doświadczenie ukształtowało naszą pewność siebie, i to przenosi się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Wiele awarii które hamują klientom dalszą drogę dla przeszkolonych ekip okazuje się być banalnymi do usunięcia. Zakończyły się sezony gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą cały warsztacik samochodowy bo dzisiaj błahymi remontami na trasie przejmujemy się my, wulkanizując opony, podwożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory czy zmieniając w nawałnicę niekompletne wycieraczki.


Zadbaj o siebie! Ty, być może dotarłeś w nasz rejon z dalekiego krańca Polski, ale jeśli chodzi o nas to pracujemy tu u siebie. Znamy w okolicy miasta każdy zakątek zatem nie jest istotne, gdzie stanąłeś ze swoją kolizją my wkrótce cię odnajdziemy. Nie rozważaj nad porą dnia wywołuj pomoc drogową niezwłocznie gdy możemy być ci pomocni. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol ma wielu przyjaciół i przenigdy żadnego rzecz jasna nie rozczarowała. Bo tacy powinni być przyjaciele.Zarówno dzień i w nocy będziesz mógł zaplanować naszą usługę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Stawianie pojazdu na kołach albo wydobycie go na drogę
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki oraz w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Sprawdź ofertę jeżeli nadal czujesz obiekcje! Na przyjaciół możesz czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, tymczasem tym bardziej w tym Wolsztynie.LawetaAutoautolawety 24h

W sposób naturalny ciężarowa pomoc drogowa będzie miała u nas palmę pierwszeństwa, nie oznacza to wcale, iż nasze lawety lub autolawety nie są przystosowane do przerzutu pozostałych aut. I choć łatwą procedurą transportu uszkodzonego pojazdu osobowego jest holowanie, którego zapewne może się podjąć każdy prowadzący, to jednak sugerowalibyśmy skorzystać z fachowej interwencji.


Nie lekceważcie takiej uwagi. Absolutnie najistotniejszym jest praktyka i profesjonalizm usługi. Niezwykle ważny wydaje się być sprzęt z jakiego wtedy korzystamy albowiem prosta linka holownicza częstokroć bywa awaryjna. Powinno się także mieć w pamięci, że holowanie takiego typu na autostradzie oraz trasie szybkiego ruchu jest wzbronione. Pewnie nie potrzebujemy w zasadzie o tym mówić, lecz akurat MegaHol posiada wszystko co jest konieczne, by profesjonalnie odholować każdy samochód.


Posiadamy lawety i autolawety przystosowane do transportu każdego rodzaju pojazdów, i podróżnych. W miejscu kolizji zjawimy się prawie natychmiast zapewniając optymalny sprzęt do niezawodnego przewiezienia waszych aut i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To praca nas zachwyca. Od początku rywalizujemy o palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych jak również w ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym zakresie w jakości profesjonalnych usług jak też w różnorodnej propozycji. Awaria Tir-a na drodze, tej sytuacji oczywiście nie zazdrościmy nikomu, jednak ostatecznie jak rozumiemy, bywa, że się może zdarzyć. Kiedy z powodu niesprawności na drodze dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to pewny będzie korek, nawet na wiele kilometrów. Bliźniacze, bądź na pewno przykrzejsze efekty jest zdolna taka kolizja wywołać na drugorzędnej, jakkolwiek uczęszczanej trasie. Stąd faktycznie istotny powinien być szybki , a także kompetentny transport tego auta, względnie bardzo szybka jego naprawa praktycznie w rejonie lokalizacji zdarzenia.


W ofercie MegaHol znajdują się holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz branżowy sprzęt dodatkowy, w tym oczywiście adekwatny sprzęt do wydobycia uciążliwego samochodu z wykopu , a kiedy trzeba ustawienia go na kołach. Na co dzień mamy więc zdolność błyskawicznego odblokowania drogi i przetransportowania TIR-a w najbliższe rejony gwarantujące przystąpienie do bezkolizyjnej formy remontu. Kompletny repertuar uciążliwych samochodów: Zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, prędko i bezawaryjnie, przez 24 godziny na dobę, przywieziemy pod ustalony adres.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych brygadach czuwa zawodowa załoga będąc także gwarantem naszej klasy.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik i niskopodwoziówka absolutnie nie będą celowe. Usterkę są w stanie usunąć mechanicy z mobilnego serwisu, który w lokalizację zdarzenia przyjedzie znacznie szybciej.


Mobilny serwis jest gotów zarówno na wulkanizację opon jak również na skromne reperacje napędu. Zespół mobilnego serwisu startuje doskonale zorganizowany dzięki starannemu rekonesansowi, jaki prowadzimy w trakcie przyjęcia zlecenia. Jest oczywiste, że zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na żądanie wyczekuje autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu może się okazać, iż krótka naprawa jest tym razem nie wykonalna.


Rozumiemy, iż każdy epizod jest niepowtarzalny w związku z tym przystępujemy do wezwań wyjątkowo jednostkowo. Nasi klienci maja prawo do fałszywej diagnozy, to my mamy obowiązek być specami więc umiemy odpuścić przyjaciołom traktując każde zlecenie osobiście. Wolno nam to robić ponieważ czujemy komfort oparcia znakomicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy ogromną infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników stąd zdało się być zrozumiałym rozszerzenie własnej propozycji o transport ciężkich maszyn budowlanych, drogowych jak również rolniczych. To jak najbardziej rozważna decyzja, bowiem wykorzystuje potencjał naszych profesjonalnych kierowców i pojazdów, i tym samy zmniejsza koszty działalności tak oddziałując na ograniczenie cen standardowych usług.


Dostarczamy na obszarze Polski i zagranicę różne maszyny począwszy od kłopotliwych chociaż niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych. Jest możliwości też desygnować nam przewóz ładunków ponadnormatywnych lub dłużycowych.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze są one całkowicie bezpieczne, natomiast i tak regularnie ubezpieczamy fracht. Każdorazowo operujemy pełną dokumentacją konieczną, aby oferować nasze usługi i dlatego chronimy się przejmując na siebie jakiekolwiek formalności związane z transportem.Dlaczego my?

Dlatego, że nawet nie szukamy takiego powodu, ażeby akurat nie. Niech, więc będzie na pewno, że MegaHol. Każdy umie wpisać, że jest najlepszy, ale my nigdy nie potrzebujemy minimalizować pozostałym wiedzy. Ciężko sądzić, że coś nie działa dokładnie w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy naprawdę dużo takiego typu zakładów utrzymuje się w sektorze.


Popatrz na to trochę nie wprost. Nasza platforma warsztatów to rodzina koncentrująca znaczną ilość kooperantów, a to zabezpiecza nam pozwolenie by proponować w ofercie zdecydowanie bardziej wielofunkcyjny tabor niż możliwość indywidualnego zakładu. Oczywiście to samo dotyczy wytrawnych kierowców i wyspecjalizowanych mechaników. Działamy niczym naczynie połączone, gdzie wszystkie odziały czuwające w przestrzeni wypadku współdziałają ze sobą, aby na lokalizację zdarzenia wysłać absolutnie rzetelnie skomponowaną załogę.


Właśnie w związku z tym potwierdza nam się doskonale, jako podstawa oferowania naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa sieć będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad pracą wyprawionej obsady fachmanów, którzy będą ekipą z lokalnego zakładu, pewnie związaną familijnie lub przyjaźniami, ale będą skuteczni mając takie wsparcie.


Niezależna wycena usług skutkuje tym, iż często ponosicie mniejsze nakłady niż się spodziewacie. W sytuacji usług prowadzonych z OC ewentualnie Assistance nie ma konieczności uiszczać należności, ponieważ rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Więc oto nasz MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Wolsztyna, który zawsze przybędzie gdy będziesz w kłopocie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: