LAWETA WRZEŚNIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WRZEŚNIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł tego rozdziału, mimo, że patrząc z innej perspektywy zdecydowani jesteśmy na wszystkie działania. Na szczęście nie traktujemy was jak zwykłych klientów tylko jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy wyłącznie z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Wszystkie nasze warsztaty rozmieszczone są obecnie właściwie w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnych samochodów oczywiście z celowym nastawieniem na pojazdy ciężarowe.


Problemy z pojazdem w podróży to oczywista sprawa. Gdy stanie się taki kłopot w bliskości naszego Września wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to zupełnie dobre wyjście. Notabene nie musimy natychmiast holować pojazdu. W chwili uzyskiwania zlecenia każdorazowo robimy sondaż na temat problemów, jakie was napotkały i być może nasza ingerencja zamknie się na pracy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że rozporządzamy wykwalifikowaną załogą. Zatem w rezultacie niesprawność będzie wyeliminowana na miejscu zdarzenia.


Bynajmniej nie stresujemy się, że coś nas zaskoczy ponieważ mamy dość umiejętności, żeby ze wszystkim sobie dać radę. W zasadzie do tej chwili zawsze rozstrzygaliśmy pozytywnie problemy, nabraliśmy zatem zaufania do wykorzystanych możliwości. Naturalnie nie istnieją reguły, jakkolwiek ogólnie wiele paraliżujących dalszą podróż awarii okazuje się być trywialnymi wadami, jakie przy drobnej naprawie na miejscu zajścia mogą być sprawnie eliminowane przez nasze wykwalifikowane drużyny. Pozwól, iż zajmiemy się także drobnymi naprawami na trasie, które hamują dalsza podróż, a niestety nie możecie ich sami skorygować. Paliwo,opona, nie odpalający zespół napędowy, wycieraczki lub całe bogactwo niezależnych szczegółów, opanujemy każdą bagatelą.


To ważne! My zawsze jesteśmy miejscowi, zatem jeżeli nie wiesz gdzie przebywasz nie ma potrzeby się trapić. Trzeciorzędną sprawą jest gdzie złapały cię kłopoty bez kłopotów to miejsce odszukamy, zatem szybko podamy ci życzliwą dłoń. Ściągaj pomoc drogową o dowolnej porze dnia czy nocy. Musisz mieć wiedzę, że jesteś naszym przyjacielem nawet wówczas gdy nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właściwie się funkcjonuje. Dlatego, że tacy zawsze są przyjaciele.Możemy otoczyć Cię pieczą przez całą dobę:

  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wydostanie pojazdu na jezdnię względnie ustawienie go na kołach
  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Usługi w granicach Assistance lub bezpłatne usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Sam przekonaj się co obejmuje nasza paleta możliwości jeżeli dalej nie masz pewności. Ale tu we Wrześni jesteś w stanie liczyć na przyjaciół!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz tabor lawet czy autolawet jest dostosowany do przewozu dowolnego modelu auta, mimo, że nie ukrywamy, że szczególnie nastawieni zawsze jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z odmian holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy holują samochód, przede wszystkim auta osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, lecz naszą wskazówką jest zalecenie by wykorzystywać w takim momencie fachowców.


Znajdą się powody żeby tą radę rozpatrywać poważnie. Przy holowaniu nadzwyczaj znaczące są rutyna i fachowość. Wyjątkowo kluczowy jest sprzęt z którego wtedy korzystamy ponieważ pospolita linka holownicza niejednokrotnie jest ryzykowna. Natomiast w sytuacji gdy długie wyjazdy coraz powszechniej realizujemy autostradą względnie trasą szybkiego ruchu, musi się wiedzieć, iż na takich trasach holowanie jest wzbronione. Stąd pomoc drogowa MegaHol administrująca fachowymi składami, oraz odpowiednim sprzętem do lawetowania jest najszczęśliwszym doborem.


Nawet nie ma potrzeby informować, że w naszej dyspozycji obecne są konieczne do tego lawety czy autolawety. Optymalny transport dostarczymy natychmiast na miejsce zderzenia i bezpiecznie przywieziemy na ustalone położenie i pojazd i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto bezwzględnie nasz żywioł. Przewóz samochodów ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to domeny w jakich staramy się być najlepsi. Istotnym ruchem do uzyskania takiego ideału jest wartościowa propozycja oraz jakość wszystkich usług. Usterka Tir-a na szosie, tego nigdy nie życzymy nikomu, jednakże ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, to się może zdarzyć. Jeśli z powodu niesprawności na drodze dwupasmowej zamkniemy pojedynczy pas ruchu to wiadomy będzie korek, nawet na parę kilometrów. Gdy awaria nadejdzie na uczęszczanej drodze jednopasmowej to wynik może być jeszcze gorszy. Stąd wartościowi powinni być specjaliści od krótkich napraw w terenie, no i gwarantowanego przerzutu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a ponadto sprzęt do wyciągania kłopotliwych samochodów z parowu i oczywiście pozwalający na ustawienie ich na kołach. Utrzymujemy, jak się zdaje stosowne narzędzia, by dokonać bezpiecznej formy remontu po poprzednim oczyszczeniu drogi z awaryjnie unieruchomionego, kłopotliwego pojazdu. Cały wachlarz trudnych aut: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, szybko i bezawaryjnie, przez całą dobę, przewieziemy pod wyznaczony adres.


Gwarancją kondycji naszych prac jest też kompetentna załoga dostępna dla was przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, że holownik no i niskopodwoziówka tym razem nie będę tutaj pożądane. W rejon niesprawności stosunkowo szybciej dojedzie mobilny serwis no i chociażby na autostradzie, przeszkoleni mechanicy pewnie dokonają pożądanej naprawy.


Mobilny serwis jest przygotowany równie na wulkanizację opon jak również na skromne naprawy motoru. Na każdym etapie walczymy by uczynić wszystko co ewentualnie realne, z tego powodu ruszamy po przeprowadzeniu dokładnego sondażu w czasie akceptowania zamówienia. Rzecz oczywista, że w każdym przypadku potrafi wypaść coś nieoczekiwanego i błyskawiczna reperacja tym razem nie stanie się osiągalna, lecz w tej sytuacji bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka czekająca jedynie na zlecenie.


Przedkładane przez nas osobiste nastawienie do zadań bierze się z faktu, iż usterki jakkolwiek bliźniacze niejednokrotnie bywają nadzwyczaj różne. Klient ma prawo nawet nie mieć racji przynajmniej co do analizy sytuacji, ale my możemy wsłuchać się w jego propozycje i sugestie, a później wyciągnąć konieczne wnioski, bowiem tak postępuje się z przyjaciółmi. Przyjęte postępowanie wyłącznie wspomaga nas w komforcie wykonania usługi ponieważ podstawę przynosi nam doskonale wyekwipowane zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt jakiego w firmowym taborze mamy dużo, w związku z tym zdecydowaliśmy się na rozwinięcie naszej palety usług o przewóz maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy rolniczych. Przystoi czerpać z kompetencji obsady pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej kompetencji transportu, jednakże mając kierowców o takim doświadczeniu możemy zmniejszyć całkowite koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny prac.


Umiejętnie przywieziemy na wyznaczone położenie kombajny, pikapy i busy, koparki, walce drogowe, na obszarze całego kraju i zagranicą. Wolno także zlecić nam fracht ładunków ponadnormatywnych i dłużycowych.


Zawsze jesteśmy spokojni o kwalifikacje naszych kierowców jak również sprzętu z którego korzystają, mimo to od początku zlecone ładunki są całkowicie ubezpieczone. To normalne, że rozporządzamy kompletną dokumentacją potrzebną, aby świadczyć profesjonalne usługi i dlatego chronimy się biorąc na siebie wszystkie formalności związane z transportem.Dlaczego my?

Istnieje jakiś pretekst, ażeby tym razem nie? Kiedy akurat nie znamy veta to może być MegaHol. Każdy ma prawo wpisać, iż jest najlepszy, lecz my nawet nie staramy się ujmować innym zdolności. Ciężko przypuszczać, iż coś nie idzie właściwie w branży pomocy drogowej czy też ciężarowej pomocy drogowej kiedy naprawdę pełno takiego standardu warsztatów trzyma się w branży.


Namawiamy zwróć na to uwagę patrząc z trochę nowej perspektywy. Nasza kompletna sieć oddziałów to rodzina koncentrująca znaczną ilość kooperantów, a to daje nam upoważnienie by przedkładać w ofercie znacznie bardziej wszechstronny zespół pojazdów niż oferta pojedynczego zakładu. W sprawie kadr firmowa sieć też ma przewagę nad pojedynczym warsztatem, nawet jeżeli pracują tam prawdziwi profesjonaliści. Pojedynczy warsztat nie ma wachlarza sprzętu, my komponujemy się konkretnie do okoliczności i dostarczamy odpowiedni sprzęt plus dobranych zawodowców, a zapewnia nam to firmowa sieć warsztatów reagująca tak jak naczynia połączone.


Właśnie dlatego legitymizuje nam się doskonale, jako podwalina dostarczania naszych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Przybędzie do was najlepiej wybrana grupa specjalistów, zapewne z małego punktu gdzie łączą ich więzy domowe względnie przyjaźni, ale będą mogli oczekiwać na błyskawiczną współpracę dużej sieci.


U nas nie potrzebujemy cennika bo dowolne zlecenie oceniamy odrębnie, a to ma swoje odbicie w regularnie mniejszych wycenach niż zwykle się spodziewacie. Technicznie optymalną formą rozliczenia za nasze usługi wydaje się być nieskomplikowane rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest szansa wykonania usługi w zakresie OC ewentualnie Assistance.


A oto kompletny MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Września, który umożliwia Ci pewną podróż.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: