LAWETA WSCHOWA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WSCHOWA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza witryna istnieje jedynie dla Was. Witamy!


Jeśli dopada Cię niesprawność pojazdu względnie jakieś odmienne wydarzenie losowe na drodze. Gdy nieodzowna Ci jest pomoc w sprawie holowania TIR-a lub innego samochodu ciężarowego bądź dostawczego. Jeżeli szukasz pomocy to w strefie miasta Wschowa absolutnie nie mogłeś trafić lepiej. Sto procent. Tak absolutna jest czystość kondycji i zaufania usług wykonanych lawetąMegaHol i to przez 24h na dobę.


Skoro to kolizja wywołaj nasz numer bezzwłocznie. Teraz raczej nie marnuj już czasu na czytanie. Zdążymy się później poznać lepiej.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego kiedy ta wizyta jest spowodowana poszukiwaniem zaufania. Gwarancji w dalszym horyzoncie. w związku z tym zapraszamy Cię do rozmowy w przedmiocie zróżnicowanej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć zakładów, które proponują znacznie więcej niż tylko holowanie samochodów. Teraz wirtualnej konwersacji, jednak nic raczej nie stoi na przeszkodzie by ją zamienić na kontakt bezpośredni.


Zainicjujmy tę rozmowę od wyjaśnienia:Teraz garść słów dotyczących MegaHol.


MegaHol pod własne skrzydła przyjął istotną liczbę zakładów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, lecz zdecydowanie nie ograniczają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, ale swoje usługi świadczą względem jakichkolwiek samochodów ciężarowychdostawczych, i również dla aut osobowych, a także pozostałych pojazdów. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy również pojazdy osobowe, dostarczamy usługi lawetowania popularnych skuterów i mniejszych pojazdów, załóżmy kładów oraz oczywiście podejmujemy się frachtów lawetą lub autolawetą.

NASZA GALERIA


W dowolnej sytuacji możemy przyjąć zlecenie transportu trudnych maszyn drogowych, budowlanych lub rolniczych, ponieważ specjalizując się w TIR-ach w sposób bezpośredni jesteśmy dysponentami właściwych lawet czy naczep niskopodwoziowych. Pierwsze lata w Dąbrowie Górniczej były wymagające, ale szczęśliwi jesteśmy z rozwinięcia swojej działalności na cały Górny Śląsk i sąsiednie województwa. Nasza obecność w mieście Wschowa to wynik ekspansji firmowych, jakościowych usług w kierunku całego szeregu miejsc w Polsce.


Żywimy możliwości, że już niebawem w całej Polsce.Co też otrzymasz korzystając z platformy MegaHol?


Rękojmię jakości i zaufania usługi przez 24h na dobę. w usługach holowania zapewne nie można żądać więcej? Zdecydowanie cena będzie mieć naturalnie spory wpływ na dobór usługodawcy, lecz w przypadku usług pomocy drogowej ma minimalne znaczenie. Tak działa platforma sprawia, że MegaHol dojeżdża do usługobiorcy sprawniej niż pozostali. Znakomicie przygotowane do działania drużyny MegaHol maja drobne specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci możemy na określone zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej dopasowaną do zapotrzebowania. Chętni też jesteśmy na bardzo skomplikowane usługi domagające się fachmanów z wielu dziedzin, bo dzięki sieci dysponujemy nie tylko uniwersalnymi, ale i specjalistami skoncentrowanymi na jednej dyscyplinie. w trudnych sytuacjach najczęściej zmuszeni są do działania ci którzy właśnie dotarli i trzeba zapraszać kolejną firmę gdy, nie można ominąć kłopotu. U nas równolegle dojadą w komplecie ci którzy powinni być przydatni chociażby konieczne było łączyć możliwości całego szeregu warsztatów z sieci. Platforma zapewnia nam przewagę jeśli chodzi o posiadanie i różnorodność sprzętu, a to przenosi się na szybkość i klasę firmowych usług to znaczy konkretną korzyść naszych klientów.Jaka obowiązuje wartość usługi?


Pomoc drogowa to trudny przedmiot do zdefiniowania stabilnej opłaty za usługę zwłaszcza, iż za każdym razem podejmujemy się szeregu przedsięwzięć, które są przed wyjazdem nieprzewidywalne. w MegaHol zasadą jest tymczasowa symulacja kosztów usługi przeprowadzona podczas aprobowania wezwania. Takie dane jak typ samochodu do którego ściągana jest pomoc drogowa, jego stopień uszkodzenia w ocenie klienta, odległość w rejon kolizji i rejon potencjalnego transportu to ważne informacje, które potrafimy pozyskać na etapie początkowej rozmowy. Dyżurny będzie wiedział jakie ma stawiać pytania i pozyskane dane zapewnią mu wszystko co jest niezbędne do tymczasowej symulacji kosztów. Jednocześnie na miejscu kolizji potrafi się okazać konieczna korekta wyceny usługi. Jednak najczęściej stawki za wszystkie nasze usługi są skromniejsze niż u konkurencji i dzieje się tak z powodu sieciowego profilu naszej marki. MegaHol ma również poświadczone umowy z dużą reprezentacją ubezpieczycieli co umożliwia kontrahentom rozliczenia bezgotówkowe za nasze usługi.Co proponujecie wyjąwszy holowanie?

 • Arsenał usług MegaHol jest faktycznie znaczący dzięki funkcjonowaniu w platformie.
 • Pomoc drogowa to nie ulega wątpliwości holowanielawetowanie.
 • Awaryjny przewóz pasażerów autolawetą do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. w tym TIR i samochody dostawcze.
 • Dopasowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale w sumie wyszkolona na każdy rozmiar opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Fracht usługowy wszelkich pojazdów od samochodów osobowych po ciężarówki.
 • Transport maszyn rolniczych, drogowych oraz budowlanych.
 • Przewóz pojazdów nietypowych, ale też również autobusów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych także usługa transportu dłużycowego.
 • Sprawne wydobycie samochodów z uciążliwego terenu bez nowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie wszelkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz w terenie.

Jest logiczne, iż cały sprzęt jakim rozporządzamy jest oddany służbie pomocy drogowej, nie mniej dzięki działaniu w platformie mamy komfort podtrzymania służby z równoczesnym wykorzystaniem naszego sprzętu w usługach przewozowych. w naszym przypadku wykorzystujemy liczebność oraz różnorodność lawet, autolawet, a również naczep niskopodwoziowych o wszelkim zastosowaniu, jakimi zarządzamy dzięki platformie. Siła sieci przekłada się także na możliwość podjęcia licznej grupy zamówień jednocześnie absolutnie nie mając strat na jakości oraz bezpieczeństwie wykonywanych usług. Specjalne usługi wychodzące poza pomoc drogową świadczymy w obszarze całego kraju i zagranicą na terenie Unii Europejskiej, jednak również 24h na dobę przez cały tydzień.Czy istniej możliwość zapewnienia sobie tej profesjonalnej współpracy?


Jeżeli przedtem ktoś zapamięta sobie nasz kontakt to zdecydowanie nie będzie jakiejkolwiek bariery by nas wezwać w momencie zaistnienia problemu. MegaHol dostarcza swoje usługi kontrahentom indywidualnym i flotowym i ze wszystkimi może ratyfikować długoterminową umowę obsługi. Stałe umowy gwarantujące pomoc drogową to w tej specjalności codzienna rutyna. Podobnie floty TIR jak również lżejszych samochodów ciężarowych czy dostawczych oraz busów, a także korporacje taksówkowe, zabiegają o zawarcie takich umów, a my posiadamy je w naszym wachlarzu usług. Ta umowa zobowiązuje MegaHol do błyskawicznego dojazdu w rejon zgłoszenia co zapewnia nam sieciowa struktura. Mając wiedzę na temat charakteru taboru naszego klienta nie tylko dotrzemy prędzej, ale bez wątpienia na pewno również odpowiednio przygotowani. Choćby serwis mobilny. Kiedy jest wcześniej skomponowany do pracy z konkretnym taborem to oczywiście wzrasta i sprawność i jakość usługi, a co za tym idzie zmniejszają się straty zleceniodawcy. Firma, która z MegaHol zawiera umowę zdecydowanie nie potrzebuje być regionalna, a jeśli jej tabor systematycznie przemieszcza się w okolicy Wschowa to dlaczego mają ryzykować problemy z potencjalną konieczną pomocą? w przypadku usterki powinno się mieć asa w rękawie. No to niech nim okaże się nasza specjalistyczna pomoc drogowa.

HolowanieMegaHol to jazda zdecydowanie do efektu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: