LAWETA WYRZYSK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WYRZYSK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo wykonujemy zamówienie dlatego, że głównym naszym założeniem będzie na pewno świadczenie usługi pomocy, ale powinno się wspomnieć, że naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa więc temu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas sprzęt i kwalifikacje. Jeśli chodzi o nas to klienta uważamy za przyjaciela zatem w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej nasz przyjaciel oczekuje oczywiście nie bacząc jakie gabaryty posiada jego pojazd. Wszystkie nasze warsztaty rozlokowane są praktycznie w całej Polsce, a każdy z nich gotów jest na holowanie różnych samochodów oczywiście z celowym dostrojeniem na pojazdy ciężarowe.


Niesprawność pojazdu może zdziwić cię w dowolnej sekundzie w prawie nie prawdopodobnym punkcie. Awaria zawsze może wam się przydarzyć w okolicach Wyrzyska, lecz zachowaj spokój ponieważ i tutaj posiadamy swój zespół, więc przezornie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na miejscu zdarzenia bardzo szybko. Zresztą nie musimy niezwłocznie holować pojazdu. Mobilny serwis to teraz bezwzględnie jest wręcz standardowa usługa, ale kiedy do serwisu dołączymy wyspecjalizowaną kadrę to dotrzemy do was z specjalistycznym warsztatem. Miejsce zdarzenia na pewien czas objawi się profesjonalnym warsztatem, a w taki sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy wydatek na usunięcie niesprawności.


A poradzimy sobie z każdą niesprawnością. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która dziś utwierdza nas w przeświadczeniu, że podejmujemy odpowiednie decyzje na etapie finalizacji zdobytych wezwań. Zapewne nie istnieją takie reguły, ale generalnie dużo paraliżujących dalszą podróż niesprawności okazuje się być typowymi usterkami, które po drobnej naprawie w rejonie zajścia powinny być skutecznie likwidowane przez nasze brygady. Zaakceptuj, iż zajmiemy się jeszcze drobnymi naprawami na trasie, które paraliżują dalsza podróż, a oczywiście nie potraficie ich sami naprawić. Skończyły się czasy gdy potrzebowałeś transportować ze sobą cały warsztat samochodowy bowiem współcześnie niewielkimi remontami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte silniki lub uzupełniając w ulewę uszkodzone wycieraczki.


Miej to wciąż z tyłu głowy. Jeśli przebywasz z daleka, nie zadręczaj się jak należy nam wyłuszczyć gdzie miałeś awarię, ponieważ my jesteśmy z sąsiedztwa. Nieważne gdzie dopadły cię kłopoty my to miejsce odszukamy, zatem szybko zaproponujemy ci przyjazną dłoń. Nigdy nie rozważaj nad godziną doby wzywaj pomoc drogową niezwłocznie gdy jesteśmy ci konieczni. Wiedz, iż pomoc drogowa MegaHol ma dużo przyjaciół i absolutnie żadnego rzecz jasna nie zawiodła. To nasz własny sposób na życie.


24 godziny na dobę będziesz mógł zaplanować naszą usługę:

  • Darmowe usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Transport, przewóz na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Postawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na drogę
  • Transport niezbędnych ilości paliwa ewentualnie usuniecie paliwa mylnie wlanego

NASZA GALERIA


Samodzielnie zorientuj się co ukrywa nasza paleta możliwości skoro dalej nie czujesz pewności. Jednak tutaj w Wyrzysku jesteś w stanie polegać na przyjaciołach!AutolawetyAutoautolawety 24h

Pewnie warto stwierdzić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, chociaż nie ma żadnych przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić jakiś inny typ pojazdów. Więc mimo, że powszechną metodą przejazdu awaryjnego pojazdu osobowego jest holowanie, którego prawdopodobnie może się podjąć każdy prowadzący, to jednak zachęcamy by skorzystać z kompetentnej usługi.


Tę wskazówkę warto przyjąć na poważnie. Przeciętny kierowca zwyczajnie nie rozumie jak ważne przy holowaniu mogą być praktyka oraz profesjonalizm. Linka holownicza, którą przeważnie wykorzystujemy do podobnego standardu holowania bywa i to dość często niedoskonała. Teraz gdy nasze wyprawy w znacznej mierze realizują się po drogach szybkiego ruchu czy autostradach ważną informacją jest fakt, że holowanie na tych trasach jest wzbronione. Dlatego znakomicie wyposażone w stosowny sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol mogą być najlepszym wyborem.


Bezpośrednio w naszym taborze znajdują się lawety, a także autolawety przystosowane do każdego typu aut. O dowolnej porze potrafimy, dość skutecznie dostarczyć na miejsce zdarzenia wygodny transport i bezpiecznie dowieźć i pojazd i podróżnych do określonego miejsca.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam podnosi inspirujące ciśnienie. Naszym celem jest móc być najlepszym w przewozie samochodów ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym etapem do zrealizowania tego celu musi być duża oferta i wartość wszystkich usług. Kierowcy doskonale rozumieją jak nieprzyjemną potrafi być na drodze niesprawność TIR-a. Awaria na szosie dwupasmowej jest w stanie wyłączyć z ruchu jeden pas i być przyczyną tasiemcowych zatorów. Nawet nie sądźmy, że będzie spokojniej na bocznych szosach bo zdarzają się one nadzwyczaj często uczęszczane, tymczasem awaria TIR-a może je całkiem zablokować. Dlatego warci uwagi powinni być profesjonaliści od błyskawicznych remontów w miejscu zdarzenia, no i gwarantowanego przerzutu pojazdów.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także odpowiednim sprzętem posiłkowym takim, jaki umożliwia wydostanie kłopotliwego TIR-a z kanału oraz umiejscowienie go na kołach. Posiadamy, jak się zdaje odpowiednie narzędzia, by wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po uprzednim uprzątnięciu trasy z awaryjnie unieruchomionego, ciężkiego samochodu. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, kompletny kalejdoskop dokuczliwych samochodów przewieziemy prędko oraz bezpiecznie przez 24 godziny na dobę.


Umożliwia to również zawodowa kadra, która odbywając dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu zapewnia wam spokój oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik no i niskopodwoziówka akurat nie będą uzasadnione. Usterkę mogą naprawić mechanicy z mobilnego serwisu, jaki w odpowiedni rejon zajedzie znacznie prędzej.


Tak samo czy to będzie usługa wulkanizacji opony czy może pomocy przy niedużych awariach napędu, w każdym przypadku jesteśmy na to gotowi. To przede wszystkim zasługa skrupulatnego rekonesansu wykonanego w czasie przyjęcia zlecenia. Rzecz zrozumiała, że w każdym przypadku potrafi wypaść coś zaskakującego i błyskawiczna naprawa nie stanie się realna, jednakże w tej sytuacji szybko podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca tylko na polecenie.


Jesteśmy pewni, że każdy przykład pewnie jest niepowtarzalny zatem przystępujemy do zleceń bardzo jednostkowo. Nasi kontrahenci maja prawo do nieprawidłowej opinii, to my musimy być fachowcami więc potrafimy darować przyjaciołom oceniając każde zadanie odrębnie. Wolno nam tak pracować bo czujemy luksus dobrodziejstwa świetnie zaopatrzonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Swoją paletę usług uzupełniliśmy o przewóz dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych ponieważ szeroka podstawa w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam takie rozstrzygnięcie bez uszczerbku dla standardowych usług. Umiejętne wykorzystanie potencjału obsady ogranicza pełne wydatki na działalność, i tym samym redukuje wycenę usługi dla pojedynczego kontrahenta, było by niepokojące gdybyśmy tego potencjału nie uchwycili.


Przewozy wykonujemy w kraju i zagranicą profesjonalnie dostarczając na określone położenie maszyny począwszy od trudnych mimo, że małych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz busy czy też pikapy. Wolno też zlecić nam fracht towarów ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przekonani do naszych kierowców jak także sprzętu z jakiego korzystają, a jednak w każdym przypadku zlecone frachty są całkowicie ubezpieczone. Zawsze operujemy kompletną specyfikacją konieczną, aby świadczyć profesjonalne usługi i z tego powodu chronimy się przejmując na siebie wszystkie procedury połączone z transportem.Dlaczego my?

Ale dlaczego akurat nie? Czemu akurat nie MegaHol? Absolutnie nie staramy się deprecjonować umiejętności pozostałym, ale również nikt niczego podobnego rzecz jasna nie robi mówiąc, że jest najlepszy. Jesteśmy przeświadczeni, iż potencjalne pomoce drogowe czy ciężarowe pomoce drogowe działają bardzo pozytywnie.


Zerknij na to trochę odmiennie. Jeśli mamy, aż tylu partnerów to prawdopodobieństwo zdobycia właściwego sprzętu powinno być dużo większe niż w jednostkowym zakładzie. Oczywiście to identycznie dotyczy fachowych kierowców lub wyspecjalizowanych mechaników. Tworzymy idealne zestawienie nawzajem wspierających się niedużych warsztatów, których potęgą jest nieduża odległość od lokalizacji zdarzenia i oczywiście niezwykły wybór sprzętu i technologi.


Motto „Bądź przyjacielem klienta” sprawdza się właśnie dlatego i jesteśmy szczęśliwi, że definiuje zasadę dostarczania naszych usług. Do zamówienia przyjadą odpowiedni mechanicy, zapewne z lokalnego zaprzyjaźnionego oddziału jednak będą trzymali na wysuniecie ręki otwarte drzwi do współpracy ogromnej firmowej platformy.


Nigdy nie posiadamy cennika bo jakiekolwiek wezwanie oceniamy odrębnie, tymczasem to tworzy proste odzwierciedlenie w niejednokrotnie niższych wycenach niż zwykle się spodziewacie. Wezwania z OC i Assistance realizujemy w zakresie ubezpieczenia.


A to oczywiście cały MegaHol, na szczęście nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Oczekujący na Twój kontakt przyjaciel z Wyrzyska.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: