LAWETA ZAGÓRÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAGÓRÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNiniejszy rozdział powinien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale ostatecznie zawsze jesteśmy przygotowani i zdecydowani na każde zlecenie. Czujcie się naszymi dobrymi przyjaciółmi, a w każdym razie my staramy się w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją realizowali dla najdroższego przyjaciela i dlatego nie odrzucamy zleceń na inne samochody niż ciężarówki. Holowanie samochodów ciężarowych to nasza sztandarowa usługa, natomiast warsztaty rozmieszczone po całej Polsce są gotowe na to żeby radzić sobie z jakimkolwiek zleceniem.


Kłopoty z pojazdem na trasie to oczywista sytuacja. Awaria zawsze może wam się przytrafić w okolicach Zagórowa, lecz zachowaj spokój ponieważ i w tym mieście posiadamy nasz oddział, więc spokojnie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji niezwykle prędko. Holowanie jednak nie każdorazowo jest konieczne. W naszych zespołach dysponujemy mobilnymi serwisami, oraz doskonale wykwalifikowaną załogą. Więc, być może wyjaśnimy awarię w miejscu wydarzenia.


I dodajmy, że poradzimy sobie z dowolną awarią. Przez lata nabraliśmy pewności siebie, która dziś umacnia nas w przekonaniu, iż wybieramy odpowiednie decyzje w czasie realizacji przyjętych zadań. Zdecydowana większość niesprawności jakie wstrzymują kierowcom dalszą drogę dla wykwalifikowanych drużyn okazuje się być banalnymi do naprawy. Skończyły się czasy kiedy potrzebowałeś wozić ze sobą duży zakład samochodowy bo współcześnie drobnymi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory czy może uzupełniając w śnieżycę wysłużone wycieraczki.


Nie myśl o tym, lecz miej to w każdym przypadku z tyłu głowy. Jeśli chodzi o nas to jesteśmy u siebie, tymczasem ty mogłeś tutaj przybyć choćby z końca kraju. Przyjaciel cię nigdy nie zawiedzie, zna tutaj wszystkie zakamarki i znajdzie cię nawet gdybyś sam nie kojarzył gdzie przebywasz. Przywołuj nas o jakiejkolwiek porze dnia lub nocy. Przyjemnie jest posiadać przyjaciół na jakich zwyczajnie wolno polegać tak wiarygodnych jak pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak już mamy.Będziesz mógł kalkulować naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub dolanie niedostatku paliwa w baku
  • Nieodpłatne usługi z OC stłuczki , a także w zakresie usług Assistance
  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co zawiera nasza paleta możliwości jeśli ciągle nie czujesz pewności. Lecz na przyjaciół z Zagórowa będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało wolno nam zakomunikować, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, jednakże nie ma widocznych przeciwwskazań, by naszymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić jakiś inny charakter pojazdów. Mamy jasność co do tego, iż typową taktyką pomocy jest holowanie, zwłaszcza jeśli mowa o samochodach osobowych. Przy pomocy liny holowniczej może się takiej interwencji podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to właściwie zalecalibyśmy skorzystanie z usługi ekspertów.


Wydaje się być to wskazane z paru powodów. Po pierwsze doświadczenie i kompetencję ważne przy realizacji tej usługi. Wadliwość typowych linek holowniczych kieruje opinię na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy podobnej usłudze. Powinno się jeszcze mieć na uwadze, że holowanie tego typu na autostradzie i trasie szybkiego ruchu bezwzględnie jest zakazane. A tu akurat jest pole do popisu dla fachowego sprzętu i ekip pomocy drogowej MegaHol.


Każdy typ aut jesteśmy wstanie przewieźć czerpiąc z własnych lawet, albo autolawet. W miejscu powstania zajścia zjawimy się bardzo szybko dostarczając stosowny sprzęt do niezawodnego odtransportowania waszych samochodów i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To specjalizacja nas zachwyca. Naszym zamysłem jest być najlepszym w przerzucie aut ciężarowych jak również ciężarowej pomocy drogowej. Istotnym etapem do zrealizowania wymarzonego celu powinna być bogata paleta oraz wartość profesjonalnych usług. Większość kierowców na pewno miała kiedyś możliwość spotkania z uszkodzonym na drodze TIR-em. Kiedy z powodu awarii na trasie dwupasmowej wyłączymy pojedynczy pas ruchu to pewny jest zator, być może na parę kilometrów. Kiedy awaria nastąpi na uczęszczanej szosie jednopasmowej to skutek potrafi stać się jeszcze podlejszy. Toteż ważni zawsze są fachowcy od błyskawicznych reperacji w rejonie zdarzenia, jak również gwarantowanego przewozu aut.


Bezpośrednio w bazie pojazdów MegaHolholowniki , a także naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz branżowy sprzęt pomocniczy, w tym oczywiście stosowny sprzęt do wydostania uciążliwego pojazdu z kanału czy ulokowania go na kołach. Utrzymujemy, zatem idealne narzędzia, żeby wykonać zabieg bezkolizyjnej naprawy po uprzednim uprzątnięciu drogi z awaryjnie zablokowanego, kłopotliwego samochodu. Skutecznie oraz bezawaryjnie dostarczymy zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, to znaczy po prostu pełny kalejdoskop,asortyment uciążliwych pojazdów.


Jednak w naszych oddziałach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu czuwa fachowa kadra i to właśnie oni zapewniają prawdziwą jakość naszych usług.Mobilny serwis 24h

Być może holownik oraz niskopodwoziówka nie będą konieczne. Może zdarzyć się, że wystarczy mobilny serwis, który na miejsce wydarzenia dotrze zasadniczo prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie skasują podstawę usterki, chociażby na autostradzie.


My zawsze jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo rodzajów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty silnika. To po prostu zasługa dokładnego wywiadu przeprowadzonego w czasie zaakceptowania zgłoszenia. Każdorazowo posiadamy sposobność wezwania lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w odwodzie na wypadek jeśliby natychmiastowa naprawa okazała się niemożliwa.


Najczęściej udaje się nam do zamówień podchodzić wyjątkowo rozdzielnie gdyż mamy świadomość, że każdy dowolny epizod potrafi być inny. Nasi klienci maja prawo do fałszywej diagnostyki, to my mamy obowiązek być fachowcami i możemy wybaczyć przyjaciołom rozpatrując każde zlecenie indywidualnie. Jesteśmy wstanie tak postępować gdyż posiadamy luksus pomocy znakomicie wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w firmowym taborze mamy dostatecznie dużo, z tego powodu pozwoliliśmy sobie na rozszerzenie firmowej palety usług o przewóz maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. To jak najbardziej odpowiedzialna decyzja, gdyż użytkuje potencjał własnych doświadczonych kierowców i taboru, a tym samy ogranicza koszty działalności pośrednio oddziałując na zmniejszenie opłat standardowych usług.


Sprawnie dostarczymy na określone położenie walce drogowe, kombajny, busy i pikapy, koparki, na terenie całego kraju i zagranicą. Zatwierdzamy oczywiście zlecenia na ładunki ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Wszelkie samochody i ładunki dostarczane w ramach realizowanych przez nas zleceń zawsze są u nas bezpieczne, lecz i tak regularnie ubezpieczamy transporty. W każdym przypadku dysponujemy całkowitą dokumentacją potrzebną, by oferować profesjonalne usługi i dlatego zabezpieczamy się przyjmując na siebie jakiekolwiek formalności powiązane z frachtem.Dlaczego my?

Czy jest jakikolwiek powód, ażeby akurat nie? Dlaczego akurat nie MegaHol? Staramy się sobie tu wypisywać, że jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto tak pisze nigdy nie dezawuuje kwalifikacji innych. Niewątpliwie sprawdzają się w działaniu wszelkie pomoce drogowe i ciężarowe pomoce drogowe jakkolwiek działa ich na rynku nadzwyczaj wiele.


Popatrz na to trochę odmiennie. Nasza firmowa siła tkwi w platformie licznych oddziałów oraz dywersyfikacji sprzętu oraz taboru co zapewne jest trudne dla indywidualnego zakładu. Rzecz jasna nie odmiennie ma się sprawa z załogą o właściwych umiejętnościach czy z kierowcami o istotnym doświadczeniu. Tworzymy optymalne zestawienie równocześnie wspomagających się niewielkich zakładów, których potęgą bezwzględnie jest bliska odległość od usytuowania zdarzenia i oczywiście nieprawdopodobny wybór sprzętu oraz technologi.


Przede wszystkim dlatego sprawdza nam się wyśmienicie, jako opoka oferowania firmowych usług, motto „Bądź przyjacielem klienta”. Na przykład do zadania przybywa odpowiednio wybrana drużyna mechaników z małego zakładu związana przyjaźniami lub zgoła familijnie, ale to grupa jaka ma prawo, w dowolnej sytuacji, liczyć na pomoc dużej platformy podobnych oddziałów.


Nie posiadamy cennika bo dowolne wezwanie wyceniamy odrębnie, tymczasem takie podejście ma proste odbicie w często niższych stawkach niż możecie się spodziewać. Usługi które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, to znaczy wykonane z OC lub Assistance nie potrzebują żadnych opłat klienta.


Oto MegaHol – jest jasne, że nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa , ale z bogatym wachlarzem usług. Niezmiennie Twój wrażliwy przyjaciel z Zagórowa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: