LAWETA ZAWICHOST 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAWICHOST i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze wykonujemy wezwanie dlatego, że pryncypialnym naszym zadaniem jest świadczenie usługi pomocy, natomiast wypada wspomnieć, iż naszą specjalizacją jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu zadaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i doświadczenie. Wszystkich kontrahentów traktujemy jak przyjaciół, a to pierwszy krok do udzielenia pomocy również tym którzy przemieszczają się zdecydowanie mniejszymi wozami. Holowanie samochodów ciężarowych to w naszym przypadku flagowa usługa, ale oczywiście warsztaty rozmieszczone po całej Polsce są gotowe na to żeby radzić sobie z jakimkolwiek zleceniem.


Na ogół może ci się przydarzyć kłopot na trasie. W podobnej chwili nie trwoń czasu na wyszukiwanie porady wyłącznie natychmiast dzwoń do MegaHol, w bliskości Zawichostu to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Powinno się zadać właściwie pytanie – Czy też w ogóle należy pojazd holować? Niejako wcześniej warto zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wyspecjalizowane załogi są w stanie sobie poradzić z reperacją. Miejsce wydarzenia na jakiś czas objawi się specjalistycznym warsztatem, i w taki sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy koszt awarii.


Jesteśmy przekonani, iż rozwiążemy jakikolwiek defekt. Nasze nastawienie na poziomie zrealizowania każdej pracy daje pożądane rezultaty, zatem pilnujemy się tych metod gwoli waszej satysfakcji. Drobne naprawy, które wystarczy przeprowadzić bezpośrednio w terenie to dla pomocy drogowej zazwyczaj przeciętne usterki, choć klientom uniemożliwiają dalszą drogę. Zawsze jesteśmy zdeterminowani zainteresować się jakąkolwiek błahostką tak samo czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki albo może nieodpalający motor, pęknięta opona lub brak paliwa, my szybko to załatwimy.


Postaraj się to mieć na uwadze. Kiedy zupełnie nie umiesz odnaleźć się w terenie, nie musisz się martwić, bo my wyczekujemy nieopodal za miedzą. Przyjaciel cię nigdy nie rozczaruje, zna tutaj wszystkie zakamarki i zlokalizuje cię choćbyś osobiście nie wiedział gdzie jesteś zlokalizowany. Jest awaria to potrzeba działać, godzina oczywiście nie jest kluczowa ponieważ istotni są przyjaciele przekonani do interwencji, zatem jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o każdej porze. Pamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol ma sporo przyjaciół i absolutnie żadnego co zrozumiałe nie rozczarowała. Bowiem tacy są przyjaciele.Zapewniamy usługę o każdej porze dnia i nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance czy darmowe usługi z OC stłuczki.
  • Holowanie, przewożenie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie błędnie zatankowanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa

NASZA GALERIA


Samodzielnie przekonaj się co obejmuje pełna propozycja skoro nadal nie czujesz pewności. Ale na pewno będziesz mógł w Zawichoście polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją naszych usług, lecz w zasadzie jak już wspomnieliśmy zawsze jesteśmy gotowi do transportu lawetą ewentualnie autolawetą dowolnego pojazdu. Jedną z odmian holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy holują pojazd, szczególnie auta osobowe przy użyciu linki holowniczej, ale naszą wskazówką absolutnie jest zalecenie by zyskiwać w podobnym przypadku fachowców.


Jest to korzystne z kilku powodów. Naturalnie najistotniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Ogromnie ważny jest sprzęt z którego wówczas korzystamy ponieważ zwykła linka holownicza wielokrotnie bywa zawodna. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest zabronione. Zapewne nie ma potrzeby w zasadzie o tym wspominać, lecz akurat MegaHol ma wszystko co jest nieodzowne, aby umiejętnie odholować dowolny samochód.


Oczekujące w profesjonalnym taborze lawety lub też autolawety pozwolą nam na przewiezienie dowolnego rodzaju samochodu. Czyż wolno oczekiwać czegoś lepszego niż gwarantowanego oraz szybkiego odtransportowania niesprawnych samochodów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no raczej nie, natomiast my dokładnie tym się paramy rzetelnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka działalność nas zajmuje. Wciąż kroczymy po palmę pierwszeństwa w przewozie aut ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. W podobnym stopniu w marce wszystkich usług jak również w zróżnicowanej propozycji. Większość użytkowników dróg zapewne miała już styczność z popsutym na drodze TIR-em. Kilometrowe zatory potrafią się budować nawet na drodze dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy jeden pas. Ale nie miejmy nadziei, iż będzie spokojniej na bocznych szosach ponieważ zdarzają się one szczególnie ruchliwe, tymczasem kolizja TIR-a może je całkowicie zablokować. Toteż nieocenieni muszą być profesjonaliści od krótkich napraw w terenie, i gwarantowanego transportu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są w bazie technicznej ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia masywnych samochodów z rowu i oczywiście pozwalający na postawienie ich na kołach. Jak da się zauważyć posiadamy spore możliwości przewozu wielkiego sprzętu w miejsce, w którym bezpiecznie, wolno dopiąć plan nieodzownych remontów. Pełny wachlarz trudnych aut: Pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, prędko i bezpiecznie, przez całą dobę, przywieziemy pod określony adres.


Ale oczywiście jakość naszych usług zabezpieczona jest w całości przez rzetelną kadrę pełniącą dyżur nieustannie w naszych brygadach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Zakończenie kłopotu może też być maksymalnie odmienne i holownik i niskopodwoziówka akurat nie będą pomocne. Nawet na autostradzie skutki usterki potrafi rozwiązać mobilny serwis, jaki w lokalizację zdarzenia przybędzie szybciej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


My jesteśmy zabezpieczeni na mnóstwo rodzajów usterek od wulkanizacji opon po reperacje motoru. Na każdym kroku staramy się zrealizować wszystko co możliwe, z tego powodu odjeżdżamy po sfinalizowaniu wnikliwego wywiadu w czasie zatwierdzania zlecenia. Rzecz jasna w sposób naturalny potrafi wyskoczyć coś nieoczekiwanego i tak sprawna naprawa tym razem nie będzie wykonalna, ale wtedy bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy też niskopodwoziówka czekająca wyłącznie na polecenie.


Każde wezwanie to dla nas jednostkowy epizod ze względu na to, że każda awaria jest inna. Wszyscy kontrahenci maja prawo do błędnej opinii, to my mamy obowiązek być specami i potrafimy odpuścić przyjaciołom traktując każde zlecenie odrębnie. Nasi mechanicy, otrzymując pomoc doskonale zaopatrzonego zaplecza technicznego, czerpią z tych polemik wyłącznie odpowiednie sugestie.Transport niskopodwoziowy

Mając w sprawności faktycznie bogatą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy też ciągników naturalnym było dla nas rozwiązanie z możliwością przerzutu dużych maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. Musi się czerpać z wiedzy załogi mimo, że nie specjalizujemy się w takiej przestrzeni transportu, ale mając kierowców o tym doświadczeniu możemy obniżyć ogólne koszty działalności, a tym samym pojedyncze wyceny prac.


Kombajny, koparki, walce drogowe, busy i pikapy, aż do kłopotliwych mimo, że niewielkich wózków widłowych, wszystkie samochody potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce na terenie kraju i zagranicę. Zatwierdzamy też zlecenia na towary ponadnormatywne czy też przewozy dłużycowe.


Jakiekolwiek pojazdy i frachty dostarczane w ramach naszych usług są całkowicie u nas bezpieczne, choć oczywiście od początku ubezpieczamy przewozy. To normalne, że dysponujemy całkowitą specyfikacją konieczną, aby oferować profesjonalne usługi i dlatego ubezpieczamy się biorąc na siebie wszystkie procedury związane z transportem.Dlaczego my?

Jest jakiś argument, żeby akurat nie? Dlaczego nie MegaHol? Wolno nam sobie w tym miejscu zapisywać, że zawsze jesteśmy najlepsi, jednakże nikt kto w taki sposób pisze absolutnie nie umniejsza wiedzy innych. Działa sporo pomocy drogowych zdecydowanie mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednakże prawdopodobnie każda wypełnia wszystkie zadania.


Spójrz na to trochę inaczej. Prawdopodobieństwo uzyskania adekwatnego sprzętu w naszym przypadku zapewne jest znacząco korzystniejsze niż w pojedynczym zakładzie chociażby ze względu na ilość wspólników. To identycznie dotyczy zawodowych kierowców czy wykwalifikowanych mechaników. Pojedynczy warsztat niestety nie posiada całego asortymentu sprzętu, my komponujemy się konkretnie do okoliczności i kierujemy na miejsce właściwy sprzęt oraz dobranych fachmanów, a gwarantuje nam to firmowa platforma oddziałów reagująca jak naczynia połączone.


Dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która czyni podwalinę świadczenia naszych usług legitymizuje się przede wszystkim w związku z tym. Dotrze konkretnie do was właściwie wyszukana formacja fachowców, prawdopodobnie z lokalnego punktu gdzie łączą ich więzy rodzinne względnie przyjaźni, ale będą mogli czekać na szybką interwencję naszej platformy.


Niejednokrotnie stawki za zlecone nam usługi są niższe niż oczekujecie, a wynika to z tego, że nigdy nie opieramy się na taryfikatorze, a szacujemy każde wezwanie na bazie realnych danych. Zlecenia z OC i Assistance przeprowadzamy w zakresie ubezpieczenia.


To jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie wyłącznie. Przyjaciel z Zawichostu, który wyczekuje na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: