LAWETA ZDUŃSKA WOLA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZDUŃSKA WOLA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTrzeba się zastanawiać czy być może nie wysoce bardziej odpowiednim tytułem dla obecnego akapitu nie będzie hasło „Ciężarowa pomoc drogowa” ponieważ dokładnie w takiej pomocy się specjalizujemy, choć absolutnie nie rezygnujemy z takiej pomocy przy pozostałych zleceniach. W tej sytuacji szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na format pojazdu bo nasi kontrahenci są naszymi bliskimi przyjaciółmi i staramy się, by nasze czyny utwierdzały ich w przekonaniu, że przyjaciół znajduje się w potrzebie. Z uwagi na to,  każdy z naszych warsztatów, rozsianych po całej Polsce, jest gotowy w takim samym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego auta.


Niesprawność auta może zaskoczyć cię w każdej sekundzie w prawie nie spodziewanym terminie. Zawsze w takiej chwili nie trwoń czasu na poszukiwanie pomocy wyłącznie od początku wybierz numer do MegaHol, w rejonie Zduńskiej Woli to jedna z najwłaściwszych pomocy drogowych. Holowanie jednak nie w każdym przypadku bezwzględnie jest potrzebne. Mobilny serwis to dzisiaj jest absolutnie podstawowa usługa, a kiedy do serwisu dorzucimy wykwalifikowaną kadrę to dotrzemy do was z profesjonalnym warsztatem. Nasze działania na miejscu wydarzenia zawiodą do szybkiego rozwiązania niesprawności.


Nie stresujemy się, że coś nas zdziwi ponieważ mamy wystarczająco dużo fantazji, aby z potencjalnymi awariami sobie dać radę. Dobre podejście do zrealizowania każdej usługi przynosi dobre rezultaty, więc pilnujemy się tych zasad gwoli waszej satysfakcji. Mnóstwo awarii jakie uniemożliwiają kierowcom dalszą drogę dla naszych ekip okazuje się być tuzinkowymi do usunięcia. Jesteśmy zdecydowani zainteresować się każdą drobnostką tak samo czy wtedy, kiedy to będą wycieraczki bądź też nieodpalający silnik, pęknięta opona czy też niedobór paliwa, my szybko to zlikwidujemy.


Nie myśl o tym, lecz miej to stale z tyłu głowy. Kiedy jesteś z odległego miejsca, tylko nie zadręczaj się jak należy nam wytłumaczyć w którym miejscu zafundowałeś sobie usterkę, bowiem my przybędziemy z sąsiedztwa. Znamy tu każdy zakątek zatem nie jest ważne, gdzie utkwiłeś ze swoją awarią bez problemów zaraz cię odnajdziemy. Potrzebujesz pomocy to dzwonisz, rzecz jasna nie ważne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele czuwają całą dobę. Przyjaciele bywają różnorodni, doskonalsi, gorsi i pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie zdradza. To stały model na funkcjonowanie.
Zabezpieczamy usługę o dowolnej porze dnia i nocy:

  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Darmowe usługi z OC sprawcy oraz w zakresie usług Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię

NASZA GALERIA


W tym miejscu na naszej stronie możesz zapoznać się ze elementami pełnej oferty to ułatwi ci podjęcie kluczowej decyzji o realnej naszej pomocy. Jednak na pewno możesz ze  Zduńskiej Woli polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało można ogłosić, iż ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, chociaż nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby naszymi profesjonalnymi autolawetymi i autoautolawetymi przewozić jakikolwiek inny typ pojazdów. Awaryjny pojazd dało by się zapewne, w zakresie samopomocy prowadzących, podholować na linie holowniczej, jednak odradzamy podejmowanie podobnego zagrożenia bez doświadczenia.


Wydaje się być to wskazane z paru powodów. Przeciętny prowadzący zwyczajnie nie zdaje sobie sprawy jakże ważne przy holowaniu potrafią być praktyka i fachowość. Lina holownicza, którą najczęściej wykorzystujemy do tego standardu holowania bywa często niedoskonała. Holując pojazd należy omijać autostrady oraz drogi szybkiego ruchu co znacząco utrudni no i przedłuży przewóz. Stąd kompletnie wyposażone w optymalny sprzęt do lawetowania, kompetentne zespoły pomocy drogowej MegaHol powinny być najodpowiedniejszym doborem.


Każdy typ pojazdów jesteśmy wstanie dostarczyć korzystając z własnych lawet, albo autolawet. Stosowny transport dostarczymy prędko w rejon zderzenia i bezpiecznie dowieziemy na wybrane położenie i pojazd i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To praca nas zachwyca. Transport samochodów ciężarowych i ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w których chcemy być najskuteczniejsi. Znaczącym gestem do osiągnięcia tego finału powinna być wartościowa oferta i klasa wszystkich usług. Z uszkodzonym TIR-em zagradzającym szosę spotkał się chyba każdy kierowca. Awaria na szosie dwupasmowej potrafi wykluczyć z ruchu jeden pas i zostać przesłanką tasiemcowych zatorów. Jest także pewne, iż efekt potrafi być nawet groźniejszy w skutkach na ruchliwej, peryferyjnej trasie. Stąd ważni muszą być spece od krótkich reperacji w terenie, oraz niezawodnego transportu samochodów.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i koniecznym sprzętem posiłkowym na przykład takim, który zapewnia wydostanie trudnego TIR-a z parowu , a także umiejscowienie go na kołach. Awaryjnie zatrzymanego TIR-a umiemy w tej sytuacji solidnie przetransportować w miejsce gdzie będziemy umieli go bezkolizyjnie wyremontować. Cały kalejdoskop ciężkich pojazdów: Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, skutecznie i solidnie, przez 24 godziny na dobę, dostarczymy pod wyznaczony adres.


Gwarantuje to także profesjonalna kadra, która pełniąc dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój oraz zaufanie.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik no i niskopodwoziówka absolutnie nie będą celowe. Faktycznie się wydarzy gdy efekty kolizji da się skasować na w lokalizacji kolizji co, także na drodze szybkiego ruchu, szybko może załatwić wyspecjalizowana załoga mobilnego serwisu.


Od niewielkich reperacji silnika po wulkanizację opon przeszkoleni mechanicy z mobilnego serwisu są przygotowani na rożne rodzaje awarii. Zastęp mobilnego serwisu rusza kompletnie gotów do pracy dzięki obszernemu wywiadowi, który odbywamy w chwili zaakceptowania zgłoszenia. Zdarza się, iż wywiad telefoniczny może być niezadowalający i mechanik mobilnego serwisu jednak nie jest w stanie wykonać szybkiej reperacji, na szczęście nie jest to właściwie kłopot ponieważ w odwodzie zawsze oczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową.


Staramy się do wezwań przystępować szczególnie osobiście z tego powodu, że mamy doświadczenie, że każdy dowolny epizod musi być inny. Kontrahent może akurat nie mieć racji przynajmniej co do oceny sytuacji, natomiast my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i sugestie, a następnie wysnuć stosowne wnioski, ponieważ tak pracuje się z przyjaciółmi. Luksus funkcjonowania umożliwia nam doskonale zaopatrzone zaplecze, dlatego wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie ułatwić pracę.Transport niskopodwoziowy

Swoją paletę usług poszerzyliśmy o fracht dużych maszyn rolniczych, maszyn budowlanych oraz drogowych gdyż różnorodna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników umożliwiła nam przyjęte rozwiązanie bez szwanku dla standardowych usług. To jak najbardziej mądra decyzja, gdyż użytkuje potencjał firmowych doświadczonych kierowców i sprzętu, i tym samy redukuje koszty działalności w ten sposób oddziałując na ograniczenie stawek standardowych prac.


Transportujemy w granicach Polski i zagranicę różne maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich mimo, że niedużych wózków widłowych. Realizujemy też zlecenia na towary ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Wszelkie pojazdy i frachty transportowane w ramach naszych usług są całkowicie u nas bezpieczne, lecz oczywiście regularnie ubezpieczamy transporty. Wszelkie formalności oraz dokumenty nieodzowne do specyfikacji połączonej z realizowaną przez nas usługą, regularnie przejmujemy na siebie.Dlaczego my?

A czemuż nie? Czemuż akurat nie MegaHol? Absolutnie nie chcemy deprecjonować umiejętności innym, ale oczywiście nikt niczego podobnego nie robi mówiąc, iż jest najlepszy. Jesteśmy pewni, iż jakiekolwiek pomoce drogowe lub ciężarowe pomoce drogowe spisują się dość pozytywnie.


Odważ się wszakże zanurzyć w ten wątek. Nasza kompletna platforma zespołów to grupa łącząca znaczną ilość wspólników, a to przynosi nam uprawnienie by przedkładać w ofercie o wiele bardziej wszechstronny zespół pojazdów niż możliwość indywidualnego zakładu. W sprawie kadr firmowa sieć też ma przewagę nad indywidualnym zakładem, nawet jeśli funkcjonują tam dobrzy specjaliści.  MegaHol to doskonałe zestawienie małych zakładów, które wzajemnie się wspierają działając synchronicznie nieopodal wydarzenia jednocześnie zarządzając niepowtarzalnym wyborem taboru i sprzętu.


Jako istota regulująca zasadę dostarczania firmowych usług doskonale legitymizuje się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Zapewne z pomocą dojedzie mała, rodzinna obsada zawodowców, ale wzmocniona siłą całej firmowej pajęczyny.


Indywidualna kalkulacja prac powoduje, iż niejednokrotnie ponosicie niższe nakłady niż oczekujecie. Zdecydowanie wykonujemy wszelkie wezwania z OC oraz Assistance i w tym wypadku zrealizujemy usługę bezkosztowo.


I oto jest MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Stale Twój skupiony przyjaciel ze Zduńskiej Woli.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: