LAWETA ŻELECHÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻELECHÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWypada uczciwie podkreślić, że naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, co nie znaczy, iż wzbraniamy się od realizacji innych zleceń, a nawet odwrotnie administrując profesjonalnie zaopatrzoną infrastrukturą możemy  obsłużyć kilka zleceń równocześnie. Więc szczerze mówiąc nie kierujemy uwagi na rozmiar auta dlatego, że nasi kontrahenci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i chcemy, żeby nasze czyny utwierdzały ich w przeświadczeniu, iż przyjaciół odkrywa się w biedzie. Jesteśmy przygotowani na holowanie samochodów ciężarowych w identycznym stopniu jak i innych samochodów i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce są odpowiednio wyekwipowane.


Usterka auta jest w stanie zaskoczyć cię w każdej sekundzie w najmniej prawdopodobnym czasie. Zawsze w takiej chwili nie trać czasu na szukanie pomocy jedynie natychmiast wybierz numer do MegaHol, w okolicy Żelechowa to pierwsza z najsolidniejszych pomocy drogowych. Notabene nie musi się niezwłocznie holować pojazdu. Absolutnie w pierwszej kolejności  trzeba zastosować mobilny serwis, a nasze wyśmienicie wykwalifikowane załogi mogą sobie dać radę z reperacją. Miejsce wydarzenia na krótki moment będzie profesjonalnym zakładem mechaniki samochodowej, no i w taki sposób zaoszczędzimy czas i ograniczymy nakład na usunięcie usterki.


Musimy być spokojni o to, iż pokonamy jakikolwiek kłopot. Do tej chwili obojętnie jakie wezwanie zamykaliśmy pomyślnie i na szczęście nie szukamy żadnego czynnika aby to się odmieniło. Drobne naprawy, jakie można zrealizować praktycznie w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj proste usterki, mimo, że kierowcom wstrzymują dalszą jazdę. Skończyły się klimaty gdy musiałeś wozić ze sobą kompletny warsztacik samochodowy bowiem obecnie niewielkimi reperacjami na drodze przejmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte motory lub zamieniając w burzę zniszczone wycieraczki.


Oczywiście to znaczące! Ty, być może przybyłeś tutaj z dalekiego krańca Polski, natomiast jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Przypadek, że z własnym kłopotem utknąłeś w miejscu zdarzenia niezrozumiałym dla ciebie do usytuowania nie będzie posiadał dla nas znaczenia bowiem znamy w tym miejscu każdy zakątek. Wzywaj nas o jakiejkolwiek porze dnia lub nocy. Powinieneś mieć wiedzę, że jesteś naszym przyjacielem nawet wówczas jeżeli nigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie jest. Taki jest dobry sposób na życie.


Zapewniamy współpracę o dowolnej godzinie dnia i nocy:

  • Dowóz paliwa albo usuniecie paliwa pomyłkowo zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance , a także nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę

NASZA GALERIA


Tutaj na naszej stronie będziesz mógł zapoznać się ze szczegółami pełnej palety usług to ułatwi ci podjęcie finalnej decyzji o potencjalnej naszej pomocy. Masz całkowitą rację, że niełatwo zawierzyć jedynie zobowiązaniom, lecz wiedz, że tu w mieście Żelechów liczyć możesz na przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Śmiało można rzec, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, chociaż nie ma widocznych przeciwwskazań, aby naszymi autolawetymi i autoautolawetymi transportować jakiś inny rodzaj samochodów. Mamy świadomość, że znaną techniką interwencji jest holowanie, szczególnie jeśli mowa o pojazdach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej może się takiej usługi podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to właściwie proponujemy skorzystanie z usługi fachowców.


Wydaje się być trochę powodów dla jakich powinno się potraktować tą wskazówkę serio. Podczas holowania wyjątkowo istotne wydają się być rutyna i fachowość. Niestety nie można w stu procentach zaufać pospolitej linie holowniczej bowiem nie rzadko jest ona niesolidna. Kierowca musi też mieć na uwadze, iż holowanie takiego typu na autostradzie i trasie szybkiego ruchu jest zakazane. Oczywiście tu akurat jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Zatem nie musimy podkreślać, że w stałej dyspozycji są stosowne do tego lawety lub autolawety. O każdej porze możemy, dość skutecznie dostarczyć na miejsce kolizji właściwy transport i pewnie dowieźć i sprzęt i podróżnych do wskazanego miejsca.


Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To profesja nas urzeka. Transport samochodów ciężarowych oraz ciężarowa pomoc drogowa to dziedziny w jakich chcemy być najlepsi. Znaczącym gestem do uzyskania wymarzonego finału musi być duża paleta i wartość profesjonalnych usług. Usterka TIR-a na szosie może stać się gigantycznym problemem. Także gdy usterka ma usytuowanie na dwupasmowych odcinkach dróg każde odłączenie jednego pasa ruchu na wiele godzin jest zdolne sprowokować wielokilometrowe zatory. Identyczne, względnie na pewno fatalniejsze skutki jest w stanie taka awaria wywołać na podrzędnej, lecz uczęszczanej trasie. I właśnie z tego powodu cenić trzeba szybkie, profesjonalne reperacje na miejscu zajścia, i kompetentny przewóz podobnych samochodów.


W taborze MegaHol holowniki oraz naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol i fachowy sprzęt pomocniczy, w tym oczywiście stosowny sprzęt do wyciągnięcia ciężkiego pojazdu z dołu czy ustawienia go na kołach. Jak widać na co dzień mamy praktyczne możliwości przewozu wielkiego pojazdu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, można dopełnić koniecznych reperacji. Naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, duży kalejdoskop trudnych pojazdów przewieziemy skutecznie oraz pewnie przez 24 godziny na dobę.


Jednakże w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu pełni dyżur specjalistyczna kadra i to głównie oni zapewniają wysoką wartość naszych usług.Mobilny serwis 24h

Nie raz może się okazać, że na szczęście nie będzie zapotrzebowania na holownik no i niskopodwoziówkę. Także na autostradzie efekty awarii może skasować mobilny serwis, który w rejon zajścia dojedzie skutecznie i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Od niewielkich napraw napędu po wulkanizację opon wyspecjalizowani mechanicy z mobilnego serwisu są przygotowani na rożne warianty zdarzenia. Staramy się przed wyjazdem ustalić powód awarii i w związku z tym prowadzimy gruntowny rekonesans w czasie podejmowania zlecenia,  dzięki takiemu zabiegowi nasi mechanicy ruszają absolutnie zorganizowani. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na żądanie czeka autolawety czy może holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu potrafi się okazać, iż natychmiastowa reperacja jest akurat nie wykonalna.


Obojętnie jakie zlecenie to dla nas samodzielny epizod ponieważ każda niesprawność jest wyjątkowa. Traktujemy naszych kontrahentów jak przyjaciół i stąd wsłuchujemy się w ich potrzeby i sugestie. Komfort wykonania usługi dostarcza nam profesjonalnie wyekwipowane zaplecze, stąd wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam tylko pomóc.Transport niskopodwoziowy

Swoją paletę usług rozbudowaliśmy o przewóz wielkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych ponieważ szeroka podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników pozwoliła nam na takie rozwiązanie bez uszczerbku dla zasadniczych zleceń. Mimo, iż oczywiście nie specjalizujemy się w takiej gałęzi transportu to niemniej wśród drużyny są fachowcy, kierowcy z ogromnym doświadczeniem w takich frachtach, dlatego polecamy ich umiejętności.


Umiejętnie przywieziemy na określone miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy na terenie naszego kraju i zagranicą. Przyjmujemy ponadto usługi na frachty ponadnormatywne bądź przewozy dłużycowe.


Jako, że bezpieczeństwo ładunku jest tutaj najważniejsze to przy utrzymaniu wszelkich środków bezpieczeństwa, oczywiście i tak w każdym przypadku ubezpieczamy frachty. Zawsze operujemy całkowitą dokumentacją nieodzowną, by oferować zlecone usługi i dlatego zabezpieczamy się przyjmując na siebie jakiekolwiek formalności połączone z frachtem.Dlaczego my?

Ale dlaczego akurat nie? Gdy akurat nie znamy veta to widocznie może być MegaHol. Nigdy nie staramy się odejmować umiejętności pozostałym, jednak też nikt niczego podobnego nie robi pisząc, iż jest najlepszy. Wierzymy, iż każda pomoc drogowa, jakich jest pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich może jest troszkę mniej, potwierdza się w pracy.


Popatrz na to jednak inaczej. Skoro mamy, aż tylu partnerów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo zdobycia adekwatnego sprzętu powinno być zdecydowanie wyższe niż w jednostkowym zakładzie. W sprawie kadr firmowa platforma też buduje wyższość nad pojedynczym warsztatem, nawet wówczas jeśli pracują tam dobrzy profesjonaliści.  Pajęczyna warsztatów ulokowanych niedaleko wydarzenia, współdziałając ściśle ze sobą wykorzystuje sposobność wyekspediowania pomocy z specjalnie dostosowaną do okoliczności kadrą oraz stosownym sprzętem.


Przede wszystkim z tego powodu potwierdza nam się wyśmienicie, jako podwalina dostarczania firmowych usług, hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Prawdopodobnie z pomocą przyjedzie lokalna, rodzinna grupa fachowców, ale wzmocniona siłą naszej firmowej sieci.


Nigdy nie potrzebujemy cennika ponieważ jakiekolwiek zlecenie oceniamy odrębnie, tymczasem to ma proste odbicie w nierzadko niższych wycenach niż możecie się spodziewać. W przypadku prac prowadzonych z OC lub Assistance nie trzeba regulować opłat, bowiem rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa choć wcale nie tylko. Przyjaciel z Żelechowa, który czeka na Twój kontakt.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: