LAWETA ŻERKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻERKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego rozdziału, choć patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na jakiekolwiek działania. W tej sytuacji formalnie nie kierujemy uwagi na rozmiar pojazdu bo nasi klienci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i pragniemy, aby nasze czyny utrwalały ich w przekonaniu, że przyjaciół odkrywa się w biedzie. Nasze odziały rozlokowane są w całej Polsce, a każdy z nich gotowy jest na holowanie różnorodnych aut oczywiście ze specjalnym nastawieniem na pojazdy ciężarowe.


Wszędzie może ci się przydarzyć awaria na autostradzie. Usterka ewentualnie może wam się trafić w rejonie Żerkowa, ale to nic gdyż i tu utrzymujemy swój oddział, w związku z tym przezornie wybierz numer do MegaHol znajdziemy się na w rejonie wskazanej lokalizacji bardzo szybko. Zresztą nie musi się natychmiast holować samochodu. Mobilny serwis to w chwili obecnej jest właściwie rutynowa usługa, a jeśli do serwisu dołożymy wyspecjalizowaną kadrę to dojedziemy do was z kompetentnym warsztatem. Zaś w efekcie awaria zostanie usunięta na miejscu powstania.


Nie pamiętamy takiej niesprawności z jaką byśmy sobie nie dali rady. Dotychczasowe doświadczenie uformowało własną pewność siebie, ale to przenosi się na waszą satysfakcję z realizowanego przez nas zlecenia. Wiele usterek które paraliżują kierowcom dalszą jazdę dla wykwalifikowanych grup okazuje się trywialnymi do usunięcia. Wycieraczki, paliwo, opona, nie uruchamiający się zespół napędowy i całe bogactwo innych drobiazgów, opanujemy dowolną błahostką.


Zapamiętaj! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy z okolicy, więc jeśli , co zrozumiałe, nie umiesz wyjaśnić gdzie przebywasz nie ma potrzeby się trapić. Znamy tu każdy kąt zatem nie jest znaczące, gdzie stanąłeś ze swoją usterką my za chwilę cię zlokalizujemy. Oczekujesz interwencji więc dzwonisz, rzecz jasna nie ma znaczenia o której godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku całą dobę. Dotrzemy na pewno bo to pomoc drogowa MegaHol. Naturalnie tak właśnie mamy.Umiemy otoczyć Cię ochroną przez pełną dobę:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wydostanie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji , a także w zakresie usług Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Przejrzyj ofertę jeśli wciąż chcesz rozwiać rozterki! Masz prawo myśleć, iż ciężko zawierzyć tylko zobowiązaniom, lecz wiedz, że tu w Żerkowie posiadasz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie wolno nam stwierdzić, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym konikiem, aczkolwiek nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań, by naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub autoautolawetymi transportować jakikolwiek inny charakter samochodów. Jedną z odmian holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy przewożą samochód, zwłaszcza auta osobowe przy użyciu liny holowniczej, tymczasem naszą radą absolutnie jest zalecenie by wykorzystywać w podobnym przypadku fachowców.


Tę wskazówkę warto przyjąć na serio. Podczas holowania niezmiernie istotne są doświadczenie i fachowość. Nawet nie wolno w stu procentach zaufać powszechnej lince holowniczej ponieważ nie rzadko jest ona zawodna. Dzisiaj kiedy nasze podróże w poważnej skali realizują się po trasach szybkiego ruchu i autostradach znaczącą wiadomością bezwzględnie jest fakt, że holowanie na takich drogach jest wzbronione. Zatem tutaj faktycznie może być pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


Bezpośrednio w naszym taborze mamy lawety, lub też autolawety dopasowane do każdego typu aut. Czyż można oczekiwać czegoś ponad to niż spokojnego oraz sprawnego odtransportowania unieruchomionych samochodów i ich pasażerów na wskazane miejsce, no zapewne nie, tymczasem my dokładnie takimi problemami się paramy celująco.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To bezwzględnie jest to co lubimy. Każdy chciałby być najlepszym w swojej dziedzinie, a my w transporcie aut ciężarowych oraz ciężarowej pomocy drogowej zdecydowanie jesteśmy blisko tego ideału. Tak samo w propozycji usług jak również w jakości ich wykonania. Większość kierowców prawdopodobnie miała kiedyś spotkanie z zepsutym na trasie TIR-em. Odłączenie jednego pasa ruchu potrafi spowodować kilometrowe zatory nawet na drodze dwupasmowej. Identyczne, względnie prawdopodobnie przykrzejsze rezultaty potrafi taka kolizja wywołać na drugorzędnej, jakkolwiek aktywnej drodze. Więc ekspresowa reperacja bądź zawodowy, profesjonalny transport tego auta jest faktycznie istotny.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol zawsze są w taborze ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a także sprzęt do podnoszenia ciężkich pojazdów z parowu i pozwalający na postawienie ich na kołach. Jak widać posiadamy jednoznaczne możliwości przewozu trudnego samochodu w miejsce, gdzie bezpiecznie, wolno dokonać nieuniknionych remontów. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, kompletny kalejdoskop masywnych pojazdów przywieziemy szybko oraz solidnie przez całą dobę.


Jakkolwiek jakość naszych prac zabezpieczona jest w całości przez fachową załogę czuwającą nieustannie w naszych oddziałach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku potrafi się okazać, że nie będzie dyspozycji na holownik no i niskopodwoziówkę. Być może jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który na miejsce wydarzenia podjedzie znacznie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie usuną przyczynę awarii, chociażby na autostradzie.


Mobilny serwis jest przygotowany tak samo na wulkanizację opon jak i na drobne reperacje motoru. Na każdym poziomie staramy się osiągnąć wszystko co realne, z tego powodu wyjeżdżamy po przeprowadzeniu dokładnego rekonesansu w czasie akceptowania zlecenia. Jest oczywiste, że jesteśmy zabezpieczeni i na hasło czeka autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu może się wyjaśnić, że sprawna naprawa jest akurat nie wykonalna.


Jakiekolwiek zlecenie to dla nas inny epizod ze względu na to, że każda awaria jest wyjątkowa. Klient może akurat nie mieć racji przynajmniej co do analizy okoliczności, jednakże my potrafimy wsłuchać się w jego propozycje i podpowiedzi, a następnie wyciągnąć odpowiednie wnioski, ponieważ tak pracuje się z przyjaciółmi. Jesteśmy wstanie tak postępować gdyż posiadamy komfort oparcia doskonale wyposażonego zaplecza.Transport niskopodwoziowy

Rożnego modelu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w firmowym taborze posiadamy pod dostatkiem, więc daliśmy sobie pozwolenie na rozszerzenie firmowej oferty o przerzut maszyn drogowych, maszyn budowlanych czy też rolniczych. Trzeba korzystać z umiejętności obsady mimo, iż akurat nie specjalizujemy się w tej dziedzinie frachtu, jednakże posiadając kierowców o takim doświadczeniu potrafimy zredukować łączne koszty działalności, a tym samym indywidualne ceny usług.


Kombajny, koparki, walce drogowe, pikapy i busy, aż do kłopotliwych choć niedużych wózków widłowych, wszystkie samochody możemy przewieźć na obszarze kraju oraz zagranicę. Realizujemy jeszcze wezwania na ładunki ponadnormatywne czy też transporty dłużycowe.


Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy spokojni o kwalifikacje firmowych kierowców a także sprzętu z którego korzystają, a jednak regularnie zlecone frachty są całkowicie ubezpieczone. Przyjmujemy na siebie wszystkie formalności związane z przewozem w tym ewentualne, obowiązkowe zaświadczenia wykazując się w ten sposób kompletną dokumentacją potrzebną do oferowania takiej pracy.Dlaczego my?

Mianowicie czemu akurat nie? Czemu akurat nie MegaHol? Każdy potrafi powiedzieć, że jest najlepszy, ale my nigdy nie zamierzamy odejmować pozostałym kwalifikacji. Rozumiemy, że każda pomoc drogowa, których istnieje pełno i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich zapewne jest troszkę mniej, sprawdza się w pracy.


Winno się wszakże zgłębić to zagadnienie szerzej. Pojedynczy zakład na pewno nie będzie kierował naprawdę tak wszechstronnym zespołem pojazdów czy sprzętem jak marka będąca elementem pajęczyny tworzącej się z znacznej ilości partnerów. Tak samo sprawa ma się z przeszkoloną załogą, jak również z kierowcami o właściwych kompetencjach lub praktyce. Jesteśmy niczym naczynie połączone, w którym wszelkie odziały stacjonujące w przestrzeni wydarzenia kooperują ze sobą, aby na lokalizację zdarzenia wyekspediować całkowicie rzetelnie zorganizowaną pomoc.


Podwalinę dostarczania naszych usług określa dewiza „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się przede wszystkim w związku z tym. Do zamówienia przyjeżdża prawidłowo dopasowana ekipa ludzi z małego warsztatu powiązana przyjaźniami lub wręcz rodzinnie, lecz to formacja jaka może na pewno w jakiejkolwiek sytuacji, otrzymać pomoc dużej sieci podobnych oddziałów.


U nas nie mamy cennika bo dowolne wezwanie szacujemy indywidualnie, a to posiada bezpośrednie odbicie w regularnie niższych cenach niż zwykle się spodziewacie. Technicznie wygodną formą rozliczenia za nasze usługi wydaje się być proste rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, ale oczywiście warunkiem jest możliwość wykonania usługi w ramach OC ewentualnie Assistance.


To MegaHol – jest jasne, że nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Przyjaciel z Żerkowa, który zapewnia Ci spokojną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: