LAWETA ZIELONKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZIELONKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo przyjmujemy zamówienie bo głównym naszym powołaniem będzie na pewno niesienie pomocy, ale wypada nadmienić, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa i takiemu powołaniu dedykujemy posiadany przez nas sprzęt i umiejętności. Nie traktujemy was tak jak klientów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie wzbrania się pomocy tylko z tego powodu, iż jeżdżą mniejszym autem. Wszystkie nasze odziały rozmieszczone są w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych aut niewątpliwie ze świadomym dostrojeniem na samochody ciężarowe.


Problemy z pojazdem na autostradzie to zwyczajna sytuacja. Jeśli zdarzy się taki kłopot w okolicy naszej Zielonki wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to absolutnie bezpieczne rozstrzygnięcie. Zresztą nie trzeba zaraz holować auta. Mobilny serwis to dzisiaj bezwzględnie jest już podstawowa usługa, a jednocześnie jeśli do serwisu dołączymy wyspecjalizowaną załogę to dotrzemy do was z kompetentnym warsztatem. Zatem w efekcie awaria zostanie wyeliminowana na miejscu zdarzenia.


Jakąkolwiek niesprawność jesteśmy w stanie wyeliminować Faktem jest, że do tej pory w każdym przypadku zamykaliśmy pozytywnie problemy, nabraliśmy więc przekonania choćby do własnych rozwiązań. Drobne naprawy, jakie wolno zrealizować bezpośrednio w rejonie awarii to dla nas zazwyczaj przeciętne usterki, mimo, że klientom utrudniają dalszą jazdę. Niech ci się nie zdaje, że dzwonisz po pomoc drogową z błahostką, bowiem na drodze nawet minimalna niesprawność może okazać się uciążliwa do indywidualnej naprawy, dlatego wycieraczki czy opony, deficyt paliwa czy może nieodpalający napęd także czasami potrzebują naszej usługi.


Pamiętaj! My zawsze jesteśmy stąd, dlatego kiedy niestety nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu masz awarię nie ma potrzeby się martwić. Znamy tutaj każdy zakątek zatem nie jest istotne, gdzie utkwiłeś z własną awarią bez problemów wkrótce cię znajdziemy. Oczekujesz pomocy wtedy dzwonisz, rzecz jasna nie istotne o jakiej godzinie, twoi przyjaciele trwają na posterunku przez pełną dobę. Przyjaciele mogą być rozmaici, życzliwsi, zawodni oraz pomoc drogowa MegaHol, która absolutnie nie rozczarowuje. Istotnie tak już mamy.Jesteśmy gotowi do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance lub nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę względnie stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego lub dolanie ubytku paliwa w baku

NASZA GALERIA


Osobiście przekonaj się co obejmuje kompletna oferta jeśli ciągle nie masz pewności. Na przyjaciół będziesz mógł czekać w każdym przypadku i wszędzie, natomiast  tym bardziej w Zielonce.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno trzymała u nas palmę pierwszeństwa, na szczęście nie znaczy to przecież, iż nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie mogą być przystosowane do transportu innych aut. Jedną z metod holowania bezwzględnie jest samopomoc kierowców którzy przewożą auto, zwłaszcza samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, lecz naszą poradą jest zalecenie by brać w takim momencie ekspertów.


Jest to korzystne z paru względów. Przeciętny prowadzący zwyczajnie nie rozumie jakże ważne przy holowaniu bywają kwalifikacje oraz kompetencje. Poza tym dobry sprzęt, gdyż normalna linka holownicza umie być niesolidna. Natomiast w sytuacji kiedy dalekie trasy coraz powszechniej realizujemy autostradą ewentualnie drogą szybkiego ruchu, kierowca musi wiedzieć, iż na tych trasach holowanie jest zakazane. Zatem doskonale wyposażone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, doświadczone zespoły pomocy drogowej MegaHol muszą być najodpowiedniejszym wyborem.


Dowolny typ pojazdów jesteśmy wstanie dostarczyć czerpiąc z naszych lawet, albo autolawet. O jakiejkolwiek porze potrafimy, nadzwyczaj szybko przywieźć w rejon kolizji przepisowy transport i bezpiecznie dowieźć i pojazd i podróżnych do wyznaczonego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Taka profesja nas fascynuje. Transport aut ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to strefy w których pragniemy być najdoskonalsi. W identycznym stopniu w jakości wszystkich usług jak i w różnorodnej palecie. Z popsutym TIR-em tarasującym drogę spotkał się zapewne nawet nie doświadczony użytkownik dróg. Awaria na szosie dwupasmowej jest zdolna odłączyć z ruchu jeden pas i być inspiracją tasiemcowych zatorów. Tylko nie oczekujmy, że będzie łatwiej na peryferyjnych odcinkach dróg bowiem zdarzają się one bardzo często uczęszczane, a usterka TIR-a może je kompletnie zablokować. Dlatego istotni muszą być profesjonaliści od błyskawicznych reperacji w miejscu zdarzenia, i bezpiecznego transportu aut.


Kiedy musimy wyciągać TIR-a z rowu oraz postawić go na kołach powinieneś operować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki jest  na stanie ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe i sztywny hol. Mamy więc swobodę sprawnego odblokowania trasy oraz przetransportowania TIR-a w najlepsze rejony zapewniające rozpoczęcie bezkolizyjnej naprawy. Busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, pełny wachlarz ciężkich pojazdów przewieziemy szybko i pewnie przez 24 godziny na dobę.


Przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach pełni dyżur profesjonalna załoga będąc również żyrantem naszej kondycji.Mobilny serwis 24h

W każdym przypadku może się okazać, iż nawet nie będzie zlecenia na holownik i niskopodwoziówkę. Być może wystarczy mobilny serwis, który w rejon zajścia przyjedzie zasadniczo szybciej, a wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie skasują przyczynę niesprawności, nawet na drodze szybkiego ruchu.


My potrafimy być gotowi na mnóstwo typów niesprawności od wulkanizacji opon po zmiany silnika. Dzieje się tak w związku z tym, że przy odbieraniu zgłoszenia realizujemy na tyle szczegółowy rekonesans żeby zespół mobilnego serwisu mógł w trasę wyruszyć całkowicie przygotowany do pracy. W każdym przypadku istnieje sposobność wezwania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową oczekujących w zapasie na wypadek jeśliby szybka naprawa okazała się iluzoryczna.


Każde zamówienie to dla nas wyjątkowy przypadek bo każda niesprawność jest wyjątkowa. Nasi kontrahenci maja prawo do mylnej analizy, to my jesteśmy specjalistami więc potrafimy darować przyjaciołom oceniając każde zadanie jednostkowo. Firmowi mechanicy, posiadając poparcie doskonale zaopatrzonego zaplecza technicznego, wyjmują z tych dyskusji wyłącznie właściwe porady.Transport niskopodwoziowy

Rożnego typu lawety, naczepy niskopodwoziowe, ciągniki to sprzęt którego w stałym taborze posiadamy dostatecznie dużo, stąd daliśmy sobie pozwolenie na uzupełnienie firmowej palety usług o transport maszyn budowlanych, drogowych , a także rolniczych. Wypada korzystać z umiejętności obsady pomimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej dziedzinie przewozu, jednak mając kierowców o takim doświadczeniu możemy obniżyć całkowite koszty działalności, a tym samym poszczególne ceny prac.


Nawet nie tworzymy ograniczeń, w kraju czy też zagranicą przywieziemy na wskazane miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Obiektem takiej usługi mogą zostać dodatkowo towary ponadnormatywne lub frachty dłużycowe.


Zawsze ubezpieczamy frachty choć jesteśmy przekonani, że w naszych opiekuńczych rękach zawsze są bezpieczne. W każdym przypadku rozporządzamy całkowitą specyfikacją konieczną, aby dostarczać nasze usługi i w związku z tym chronimy się biorąc na siebie wszelkie formalności powiązane z frachtem.Dlaczego my?

Ale czemuż tym razem nie? Więc ma prawo być MegaHol. Każdy może zapisać, iż jest najlepszy, jakkolwiek my na szczęście nie staramy się umniejszać pozostałym kompetencji. Działa pełno pomocy drogowych troszkę mniej ciężarowych pomocy drogowych, jednak zapewne każda wypełnia oczekiwane zlecenia.


Powinno się jednak rozważyć ten problem szerzej. Jeśli zdążyliśmy zdobyć, aż tylu kooperantów to w tej sytuacji prawdopodobieństwo posiadania wystarczającego sprzętu powinno być dużo wyższe niż w pojedynczym warsztacie. W sprawie kadr firmowa sieć również posiada przewagę nad pojedynczym warsztatem, nawet jeśli działają tam prawdziwi mechanicy.  Tworzymy znakomite powiązanie równocześnie wspierających się niewielkich zakładów, których potęgą bezwzględnie jest nieduża odległość od usytuowania wydarzenia i oczywiście niesamowity dostęp do sprzętu oraz technologi.


Kwintesencję dostarczania naszych usług określa idea „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się dokładnie dlatego. Do wezwania dotrą odpowiedni profesjonaliści, prawdopodobnie z małego familijnego oddziału jednak będą trzymali na wyciągniecie ręki otwarte drzwi do zaplecza wielkiej firmowej pajęczyny.


Niezależna kalkulacja usług skutkuje tym, iż wielokrotnie ponosicie mniejsze nakłady niż oczekujecie. Bardzo optymalną procedurą rozliczenia za nasze prace wydaje się być nieskomplikowane rozliczenie wydatków z ubezpieczycielem, jednak warunkiem jest możliwość wykonania pracy w zakresie OC ewentualnie Assistance.


Oto MegaHol – rzecz jasna nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w całej okazałości. Liczący na Twój telefon przyjaciel z Zielonki.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: