LAWETA ŻNIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻNIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPowinno się uczciwie zaakcentować, iż naszą specjalnością bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa, to nie oznacza, że rezygnujemy z wykonania innych zleceń, ba wręcz przeciwnie zarządzając profesjonalnie zaopatrzoną infrastrukturą potrafimy obsłużyć kilka zleceń równolegle. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a ostatecznie co by nie mówić my próbujemy w taki sposób zrealizować usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i stąd nie odrzucamy wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Zaznaczamy to, iż naszą specjalnością jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze oddziały rozmieszczone w całej Polsce są tak wyekwipowane żeby podołać jakiemukolwiek zadaniu w odpowiedni sposób.


Nie ma stref chronionych i wszędzie stosunkowo łatwo jest mieć usterkę auta. Czasami może to się zdarzyć akurat w okolicy naszego Żnina, a wtedy będziesz mógł szybko zapytać o usługę MegaHol, to odpowiednie wyjście. Natomiast faktycznie holowanie auta może być zbędne. Mobilny serwis to aktualnie jest już typowa usługa, ale jeśli do serwisu dołożymy wyspecjalizowaną kadrę to przyjedziemy do was z kompetentnym warsztatem. I w rezultacie niesprawność zostanie usunięta na miejscu zdarzenia.


Na szczęście nie ma takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie poradzili. W zasadzie do chwili obecnej każdorazowo zamykaliśmy pozytywnie problemy, nabraliśmy więc przekonania choćby do wykorzystanych możliwości. Często bywa tak, iż pospolita niesprawność wstrzymuje dalszą jazdę, natomiast dla nas niewielka reperacja praktycznie w rejonie zdarzenia na szczęście nie powinna być kłopotem. Zakończyły się czasy kiedy musiałeś transportować ze sobą duży warsztat samochodowy ponieważ aktualnie błahymi naprawami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, dowożąc brakujące paliwo, odpalając zamarznięte motory czy też wymieniając w ulewę niekompletne wycieraczki.


Pamiętaj! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, zaś ty mogłeś tutaj przyjechać choćby i z końca Europy. Bądź pewien, że masz w nas przyjaciół, zatem nie dręcz się, iż nie wiesz gdzie masz awarię my na sto procent cię znajdziemy. Jest awaria to musi się działać, pora nie jest ważna ponieważ znaczący powinni być przyjaciele zdecydowani do wykonania usługi, więc możesz do nas zatelefonować o każdej godzinie. Przyjaciele bywają rozmaici, życzliwsi, tandetni oraz pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie zdradza. Istotnie tak zawsze mamy.24 godziny na dobę możesz na nas liczyć

  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach czy przeciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa mylnie zatankowanego lub dolanie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance i bezpłatne usługi z OC winnego kolizji

NASZA GALERIA


Nasza paleta możliwości jest tutaj zaprezentowana w detalach zatem jesteś w stanie rozproszyć wątpliwości. Tymczasem na przyjaciół z Żnina jesteś w stanie liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest kwintesencją wszystkich naszych usług, lecz jak poprzednio nadmieniliśmy zawsze jesteśmy przygotowani do transportu lawetą lub autolawetą dowolnego auta. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony prowadzący używając linki holowniczej, jeśli chodzi o nas to właściwie zachęcamy by w takich chwilach korzystać z zawodowców.


Wydaje się być parę czynników dla jakich trzeba odczytać tą wskazówkę serio. Przy holowaniu szczególnie istotne wydają się być rutyna i kompetencje. Zawodność powszechnych linek holowniczych zwraca opinię na sprzęt z jakiego dobrze by było korzystać przy tej usłudze. Holując auto trzeba omijać autostrady oraz trasy szybkiego ruchu co zasadniczo skomplikuje i wydłuży przerzut. Zatem kompletnie wyposażone w optymalny sprzęt do lawetowania, doświadczone zastępy pomocy drogowej MegaHol zawsze są najodpowiedniejszym doborem.


W naszym taborze obecne są lawety, lub też autolawety dobrane do każdego rodzaju aut. Przewóz samochodów to nasza specjalność, zatem o każdej porze uda się nas przywołać byśmy fachowo wykonali przypisaną nam pracę włącznie z przewiezieniem podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To zawsze nam dopala adrenalinę. Zawsze w przewozie aut ciężarowych, a także w ciężarowej pomocy drogowej chcemy stać zwykle wśród najdoskonalszych. Różnorodna paleta oraz pewność wysokiej marki naszych usług jest ważnym krokiem w stronę uzyskania tegoż ideału. Usterka Tir-a na trasie, takiego zdarzenia nigdy nie życzymy nikomu, natomiast ostatecznie jak umiemy sobie wyobrazić, tak się może zdarzyć. Także jeśli niesprawność ma miejsce na dwupasmowych autostradach bywa, że zamknięcie jednego pasa ruchu na parę godzin jest zdolne utworzyć wielokilometrowe korki. Niestety nie liczmy, iż będzie spokojniej na peryferyjnych drogach bo bywają one szczególnie często uczęszczane, a niesprawność TIR-a może je totalnie unieruchomić. Toteż cenni są eksperci od błyskawicznych napraw w miejscu zdarzenia, i bezpiecznego frachtu pojazdów.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol muszą być na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a dodatkowo sprzęt do podnoszenia ciężkich samochodów z kanału i oczywiście pozwalający na ustawienie ich na kołach. Posiadamy, jak się zdaje niezbędne narzędzia, by wykonać zabieg bezkolizyjnej naprawy po pierwotnym oczyszczeniu trasy z awaryjnie uwięzionego, ciężkiego samochodu. Uciążliwe pojazdy każdego rodzaju na przykład busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, możemy przez całą dobę dostarczyć na wskazane miejsce szybko oraz bezpiecznie.


Ale marka naszych prac gwarantowana jest w całości przez profesjonalną kadrę pełniącą dyżur w naszych zespołach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Być może holownik no i niskopodwoziówka wcale nie będą potrzebne. Może zdarzyć się, że wystarczy mobilny serwis, który w rejon zajścia dotrze zasadniczo prędzej, a wykwalifikowani mechanicy skutecznie wyeliminują podstawę usterki, także na drodze szybkiego ruchu.


Czy to będzie usługa wulkanizacji opony czy może porady przy drobnych wadach motoru, zawsze musimy być na to przygotowani. Mechanik mobilnego serwisu startuje gruntownie przygotowany , a zawdzięcza to starannemu wywiadowi, jaki przeprowadzamy w chwili otrzymania zlecenia. Każdorazowo mamy sposobność wezwania lawety lub holownika z naczepą niskopodwoziową wyczekujących w odwodzie na przypadek gdyby błyskawiczna naprawa okazała się niewykonalna.


Każde wezwanie to dla nas indywidualny przypadek ze względu na to, że każda awaria jest odmienna. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, odpowiadamy na porady, gdyż zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie jedynie klientami. Luksus realizacji zadań zapewnia nam profesjonalnie wyposażone zaplecze, więc wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Firmową ofertę usług poszerzyliśmy o fracht ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych gdyż obszerna infrastruktura lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam takie rozwiązanie bez szwanku dla zasadniczych usług. Pomimo, że nie specjalizujemy się w podobnej gałęzi transportu to przecież pośród drużyny obecni są eksperci, kierowcy z ogromnym doświadczeniem i praktyką w podobnych przewozach, my tylko polecamy ich umiejętności.


Walce drogowe, kombajny, koparki, pikapy i busy, aż do ciężkich chociaż niedużych wózków widłowych, wszelkie pojazdy potrafimy dostarczyć na wskazane miejsce w granicach Polski i zagranicę. Obiektem takiej usługi mogą się stać również towary ponadnormatywne lub transporty dłużycowe.


Zawsze jesteśmy przekonani do firmowych kierowców i sprzętu z jakiego korzystają, na szczęście regularnie zlecone przewozy są całkowicie ubezpieczone. Każdy fracht, zwłaszcza nietypowych towarów wymaga zezwoleń, uprawnień czy sprawdzonej specyfikacji, jednakże na pewno nie zarzucamy kontrahenta uzyskaniem takich formalności.Dlaczego my?

Tylko dlaczego nie? Kiedy tym razem nie ma tu protestów to może być MegaHol. Nigdy nie pragniemy by pozostali odbierali się gorsi, jednakże wyraźnie chcemy być najlepsi. Działa dużo pomocy drogowych poniekąd mniej ciężarowych pomocy drogowych, ale chyba każda realizuje oczekiwane zlecenia.


Spróbuj się wszakże zagłębić w ten temat. Nasza firmowa energia tkwi w sieci licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu czy zespołu pojazdów co jest nierealne dla pojedynczego warsztatu. W materii kadr firmowa platforma również posiada wyższość nad pojedynczym warsztatem, nawet wówczas jeżeli działają tam doskonali fachowcy. Indywidualny warsztat nie posiada wachlarza sprzętu, my dopasowujemy się właściwie do zlecenia i wysyłamy odpowiedni sprzęt plus odpowiednich profesjonalistów, a umożliwia nam to firmowa platforma oddziałów działająca niczym naczynia połączone.


Jako istota ustalająca regułę dostarczania naszych usług znakomicie potwierdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Dotrze konkretnie do was właściwie wybrana grupa zawodowców, najpewniej z niewielkiego warsztatu w którym wiążą ich więzy domowe lub przyjaźni, jednakże będą mogli czekać na natychmiastową pomoc dużej pajęczyny.


U nas nie potrzebujemy cennika ponieważ każde zlecenie oceniamy odrębnie, tymczasem to tworzy swoje odzwierciedlenie w często niższych cenach niż zwykle się spodziewacie. W momencie prac prowadzonych z OC ewentualnie Assistance nie ma konieczności pokrywać zapłaty, ponieważ rozliczamy się jedynie z ubezpieczycielem.


Oto jest faktycznie ciężarowa pomoc drogowa MegaHol. Niezmiennie Twój troskliwy przyjaciel z Żnina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: