LAWETA ŻYCHLIN 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŻYCHLIN i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak winien brzmieć tytuł tego działu, mimo, że patrząc z innej perspektywy otwarci zawsze jesteśmy na wszystkie działania. Czujcie się naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to staramy się tak zrealizować usługę jakbyśmy ją prowadzili dla najdroższego przyjaciela i z tego powodu nie rezygnujemy ze zleceń na inne pojazdy niż ciężarówki. Mając to na uwadze,  każdy z wszystkich oddziałów, rozsianych po całej Polsce, musi być gotowy w bliźniaczym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Zawsze może ci się przytrafić awaria na trasie. Korzystnym wyjściem bezwzględnie jest wówczas zatelefonować do MegaHol, tym bardziej jeśli przytrafi ci się taki przypadek w rejonie Żychlina, dlatego, że to wiarygodna pomoc drogowa. Natomiast może zdarzyć się, że nie wystąpi konieczność holowania. Absolutnie na początku  należy wykorzystać mobilny serwis, a nasze doskonale wyspecjalizowane kadry potrafią sobie dać radę z reperacją. Zaś w efekcie usterka zostanie skasowana na miejscu.


Na szczęście nie było takiej niesprawności z którą byśmy sobie nie dali rady. Do tej chwili każde wezwanie realizowaliśmy szczęśliwie i oczywiście nie szukamy takiego argumentu żeby to się zmieniło. Wiele usterek jakie hamują klientom dalszą podróż dla wykwalifikowanych grup okazuje się tuzinkowymi do naprawy. Zawsze jesteśmy zdeterminowani zająć się każdą drobnostką tak samo czy to będą wycieraczki albo może nieodpalający napęd, pęknięta opona czy brak paliwa, jako pomoc drogowa szybko to zlikwidujemy.


Wiedz! My jesteśmy miejscowi, dlatego jeśli niestety nie potrafisz wytłumaczyć w którym miejscu jesteś nie ma potrzeby się niepokoić. Nieważne gdzie dopadły cię problemy bez kłopotów to miejsce odszukamy, więc szybko podamy ci pomocną dłoń. Jest problem to potrzeba działać, pora oczywiście nie jest istotna bowiem znaczący powinni być przyjaciele przekonani do wykonania usługi, dlatego jesteś w stanie do nas zadzwonić o każdej godzinie. Powinieneś mieć wiedzę, że możesz być naszym przyjacielem nawet wówczas jeżeli przenigdy się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak już jest. To cały sposób na działanie.Zawsze jesteśmy zdecydowani do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Ulokowanie pojazdu na kołach albo wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa źle zatankowanego lub dopełnienie braku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance , a także niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów

NASZA GALERIA


Aby rozproszyć wszelkie wątpliwości na naszym portalu jesteś w stanie zapoznać się z naszą całą ofertą. Jednak na przyjaciół z Żychlina możesz liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

Pewnie można zakomunikować, że ciężarowa pomoc drogowa jest naszym oczkiem w głowie, choć nie ma widocznych przeciwwskazań, aby naszymi profesjonalnymi autolawetymi lub też autoautolawetymi przewozić każdy inny charakter samochodów. Uszkodzony pojazd wystarczy zapewne, w ramach samopomocy kierowców, podholować na linie holowniczej, aczkolwiek odradzamy wybieranie takiego ryzyka kiedy nie ma się doświadczenia.


Znajdą się argumenty by tę radę rozpatrywać pryncypialnie. Oczywiście najważniejszym wydaje się być doświadczenie i profesjonalizm usługi. Zawodność powszechnych linek holowniczych zwraca czujność na sprzęt z jakiego należało by korzystać przy takiej usłudze. Musi się także wiedzieć, że holowanie tego rodzaju na autostradzie lub drodze szybkiego ruchu jest wzbronione. Z tego powodu doskonale wyposażone w odpowiedni sprzęt do lawetowania, fachowe zespoły pomocy drogowej MegaHol powinny być najtrafniejszym wyborem.


Posiadamy lawety i autolawety przystosowane do transportu dowolnego rodzaju aut, a także podróżnych. Czyż należy oczekiwać czegoś ponad to niż solidnego , a do tego szybkiego przewiezienia zepsutych pojazdów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no prawdopodobnie nie, a my właśnie takimi problemami się paramy rzetelnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego stworzyliśmy MegaHol. W transporcie aut ciężarowych, i w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać zawsze wśród najsolidniejszych. W takim samym stopniu w wartości profesjonalnych usług jak też w różnorodnej propozycji. Usterka TIR-a na ulicy może być wielkim kłopotem. Tasiemcowe korki są w stanie się tworzyć także na drodze dwupasmowej jeśli wyłączymy z ruchy jeden pas. Niestety nie oczekujmy, że będzie łatwiej na peryferyjnych trasach gdyż zdarzają się one nadzwyczaj często uczęszczane, a usterka TIR-a jest w stanie je całkowicie zablokować. Powinno się zatem zauważyć profesjonalistów od reperacji w rejonie zdarzenia i fachowego frachtu pojazdów.


MegaHol rozporządza holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem i optymalnym sprzętem pomocniczym takim, jaki gwarantuje wydobycie trudnego TIR-a z parowu , a także umieszczenie go na kołach. Zarządzamy więc koniecznymi środkami żeby błyskawicznie otworzyć trasę tak żeby stosunkowo łatwo było bezpiecznie wykonać reperacje. Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, duży wachlarz wielkich aut przewieziemy prędko i solidnie przez 24 godziny na dobę.


Jakkolwiek marka naszych usług gwarantowana jest głównie przez kompetentną załogę pełniącą dyżur zawsze w naszych brygadach przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik oraz niskopodwoziówka absolutnie nie będą zasadne. Na miejsce awarii zdecydowanie skuteczniej przybędzie mobilny serwis no i nawet na autostradzie, przeszkoleni mechanicy umiejętnie dokonają oczekiwanej reperacji..


Czy to okaże się kwestia wulkanizacji opony czy też konsultacji przy drobnych usterkach silnika, w każdym przypadku chcemy być na taka ewentualność zabezpieczeni. Personel mobilnego serwisu wyrusza kompletnie gotów do pracy dzięki starannemu rekonesansowi, jaki wykonujemy w czasie zaakceptowania zlecenia. Rzecz oczywista, że każdorazowo potrafi wypaść coś nadzwyczajnego i szybka reperacja nie może być wykonalna, lecz wówczas bezzwłocznie podjeżdża autolawety czy niskopodwoziówka oczekująca wyłącznie na zlecenie.


Chcemy do zamówień przystępować bardzo odrębnie bo mamy jasność co do tego, że każdy przykład potrafi być indywidualny. Kompetentni mechanicy mogą z podpowiedzi klientów wyłuskać znaczące informacje bez komentarza, nawet wówczas jeżeli zleceniodawcy mylą się w analizie usterki. Podobne postępowanie wyłącznie pomaga nam w luksusie funkcjonowania ponieważ pewność zabezpiecza nam profesjonalnie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy   

Naszą propozycję usług rozbudowaliśmy o przewóz wielkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych , a także drogowych ponieważ potężna baza lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam takie rozwiązanie bez strat dla zasadniczych usług. To absolutnie mądra decyzja, gdyż czerpie z potencjału swoich profesjonalnych kierowców i taboru, a tym samy minimalizuje koszty funkcjonowania w ten sposób wpływając na zmniejszenie opłat podstawowych usług.


Wozimy na obszarze kraju i zagranicę różne maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do kłopotliwych jakkolwiek niedużych wózków widłowych. Przedmiotem takiej usługi mogą się stać oczywiście towary ponadnormatywne czy frachty dłużycowe.


Zawsze jesteśmy pewni naszych kierowców jak także sprzętu z jakiego korzystają, nie mniej w każdym przypadku zlecone przewozy są ubezpieczone. Całkowite procedury oraz certyfikaty wskazane do specyfikacji połączonej z realizowaną przez nas pracą, zawsze bierzemy na siebie.Dlaczego my?

Tylko dlaczego tym razem nie? Dlaczego nie MegaHol? Każdy ma prawo powiedzieć, że jest najlepszy, ale my nigdy nie planujemy ujmować pozostałym zdolności. Zakładamy, że każda pomoc drogowa, których działa mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , jakich prawdopodobnie jest znacznie mniej, weryfikuje się w działaniu.


Odważ się jednak wgryźć w niniejszy wątek. Indywidualny zakład nigdy nie będzie operował faktycznie tak uniwersalnym zespołem pojazdów i takim sprzętem jak firma będąca elementem platformy tworzącej się z całego szeregu kooperantów. Oczywiście to identycznie dotyczy zawodowych kierowców oraz przeszkolonych mechaników.  Funkcjonujemy niby jak naczynie połączone, gdzie potencjalne odziały czuwające w rejonie wypadku współdziałają ze sobą, żeby na stanowisko posłać maksymalnie profesjonalnie zorganizowaną załogę.


Maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która czyni podwalinę świadczenia naszych usług legitymizuje się dokładnie z tego powodu. Nasza firmowa platforma będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wyprawionej obsady specjalistów, którzy będą ekipą z małego zakładu, prawdopodobnie powiązaną rodzinnie ewentualnie przyjaźniami, jednak będą spokojni mając takie wsparcie.


Nigdy nie posiadamy cennika ponieważ jakiekolwiek wezwanie oceniamy jednostkowo, tymczasem takie podejście tworzy proste odzwierciedlenie w nierzadko mniejszych stawkach niż zwykle się spodziewacie. Prace które fakturujemy osobiście z ubezpieczycielem, a mianowicie przeprowadzone z OC względnie Assistance nie wymagają jakichkolwiek dopłat klienta.


MegaHol, rzecz jasna nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być naprawdę taka. Niezmiennie Twój przewidujący przyjaciel z Żychlina.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: