LISTA FAQ


FAQ - Najczęściej zadawane pytania w kontekście pomocy drogowej 24h Mega Hol.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA   Jakie informacje muszę przekazać dyspozytorowi pomocy drogowej Mega Hol?

Kiedy chcesz wezwać nasz zespół całodobowej pomocy drogowej, musisz podać kilka istotnych informacji, bez których nie będziemy w stanie Ci pomóc. Pierwsza z nich, to oczywiście Twoja dokładna lokalizacja. Jeżeli nie wiesz, na którym kilometrze drogi się znajdujesz, pomóc w tym mogą słupki pikietażowe. Stanowią one cenną wskazówkę dla zespołu pomocy drogowej. Ponadto, musisz opisać, jakiego rodzaju pojazdy brały udział w zdarzeniu. Czy były to samochodowe osobowe, dostawcze czy może jednak tiry? Dzięki tym informacjom, zespół auto lawety będzie wiedział, jakiego rodzaju holownik czy laweta będą potrzebne do wykonania konkretnego zlecenia.

   Dokąd będziecie holować lub lawetować mój samochód osobowy czy też ciężarowy?

Twoje auto możemy holować lub lawetować w dowolne miejsce. Sam decydujesz, czy holowanie będzie trwało zaledwie kilkanaście minut, czy kilka godzin. Nasza auto laweta czy holownik ciężarowy są przystosowane do odbywania bardzo długich tras- niejednokrotnie potrafimy przejechać dla klienta nawet wiele tysięcy kilometrów w ramach jednego zlecenia.

   Ile czasu muszę czekać na przyjazd pomocy drogowej, auto lawety czy holownika ciężarowego?

Czas dojazdu na miejsce jest oczywiście zależny od tego, w jakim miejscu doszło do zdarzenia na drodze, a w konsekwencji- do jakiej lokalizacji musi dotrzeć zespół pomocy drogowej 24h. Nie zmienia to jednak faktu, że wyruszamy na zlecenia niezwłocznie- często kiedy jeszcze nie zdążyłeś odłożyć słuchawki, my już wsiadamy w naszą auto lawetę. Wszystko po to, żebyś miał gwarancję najszybszej obsługi na rynku. Dotyczy to zarówno lokalizacji na terenie naszego kraju, jak i dalekich zleceń na terenie całej Europy.

   W czym jeszcze możecie pomóc?

Oprócz profesjonalnej pomocy drogowej 24h, zajmujemy się transportem niskopodwoziowym. Przewozimy domki holenderskie, druty zbrojeniowe, towary dla hut czy deweloperów. Obsługujemy dosłownie każdą gałąź biznesu, która potrzebuje transportu ponadgabarytowego. Jeżeli zatem prowadzisz taką firmę i potrzebujesz solidnej ekipy transportowej właśnie ją znalazłeś.

   Czy jesteś w stanie pomóc w przypadku pękniętej opony lub uszkodzonego koła?

Oczywiście. Nasza całodobowa pomoc drogowa 24h to także mobilna wulkanizacja. Możemy po Twoim telefonie dojechać we wskazane miejsce i wymienić oponę na nową- zarówno w aucie osobowym, ciężarowym czy autobusie. Dzięki temu, unikniesz lawety lub holowania, a także w bardzo szybkim tempie wrócisz na drogę. Niejednokrotnie udało nam się uratować z opresji bardzo ważny transport, tudzież wycieczkę autokarową.

   Na jakim obszarze świadczycie usługi?

Nasza profesjonalna pomoc drogowa świadczy usługi na terenie całej Polski, a także na terenie niemalże całej Europy. Dotyczy to zarówno samochodów osobowych, ciężarowych tir, autobusów czy też maszyn rolniczych. W razie potrzeby, uruchomimy nasze naczepy niskopodwoziowe i przewieziemy pojazdy ponadgabarytowe.

   A co z osobami uczestniczącymi w zdarzeniu?

Bez obaw. Zajmiemy się transportem osób poszkodowanych w dowolne, wskazane przez nich miejsce. Nawet, jeżeli jest oddalone od miejsca zdarzenia o kilkaset kilometrów, nasz zespół auto lawety 24h pomoże w transporcie osób bez żadnych problemów

   Jakiego rodzaju pojazdy obsługuje Wasza pomoc drogowa?

Nasze całodobowe usługi obejmują swoim zasięgiem dosłownie każdy rodzaj pojazdów. Od samochodów osobowych, dostawczych i busów, poprzez tiry i autobusy, na maszynach rolniczych kończąc. Niezależnie zatem od rodzaju pojazdu, jakim się poruszasz, bądź spokojny- poradzimy sobie z najbardziej wymagającymi zleceniami.

   Ile kosztują Wasze usługi?

Wszystko zależy od sytuacji, do jakiej nasza pomoc drogowa jest wzywana. Warto najlepiej zadzwonić do naszego zespołu lawety (numer podany w zakładce kontakt) i ustalić szczegółowo koszt usługi. Warto jednak dodać, że bardzo często realizujemy tak zwaną „darmową” pomoc drogową. Jeżeli nie byłeś sprawcą wypadku, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa 24h z OC sprawcy wypadku. Pamiętaj o tym!

   W jakich godzinach świadczycie usługi pomocy drogowej, lawety i holowania?

Nasze usługi związane z profesjonalną pomocą drogową (również ciężarową), świadczymy całodobowo. Oznacza to, że możesz zadzwonić do nas o dowolnej porze dnia i nocy- z pewnością wyślemy naszą lawetę, holownik, lub nawet lawetę niskopodwoziową. Jeżeli zatem przydarzyła Ci się awaria lub wypadek nawet w środku nocy- zadzwoń do nas!