LAWETA MONAKO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MONAKO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie tym portalem, może następować w wyniku niemiłego doświadczenia które przytrafić może się w podróży, nie mniej jest nam miło, że zdecydowali się Państwo skorzystać z usług MegaHol. Nawet najkrótsza droga może skończyć się wypadkiem, kolizją względnie nawet małą awarią. W większości takich przypadków potrzebne jest wtedy wsparcie kompetentnej pomocy drogowej. Niesprawność utrudniającą jazdę można wyeliminować drobną naprawą, prawdopodobna jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zajścia lub zwyczajna wymiana koła, jeśli istnieje taka potrzeba do wykorzystania mamy sztywny hol bądź przewóz lawetą ewentualnie autolawetą. Takie kłopoty odczuwają różne samochody od osobówki do ogromnych TIR-ów. Kierowcy i specjaliści mogą się spotkać akurat na portalu MegaHol.pl. Nasi mechanicy systematycznie w bardzo różnych sytuacjach dostarczają profesjonalnej pomocy. Dysponują stosownym transportem dostosowanym do lekkich samochodów czy ciężarowych zestawów, i w każdym przypadku mają pod ręką mobilny serwis oraz mobilną wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem wielu kierowców natomiast nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


Nasza firma jest zdecydowanie odmienna. My możemy być jak twój zaufany przyjaciel, doskonała pomoc drogowa zawsze dostępna by udzielić porady. Przyjaciel jakiemu możesz zawierzyć gdyż jest gotów na dowolną okoliczności.


Przejeżdżając w pobliżu Monako wziąłeś udział w kolizji względnie dotknęła Cię się awaria samochodu? Zadzwoń do przyjaciele – do MegaHol. On zawsze jest w sąsiedztwie i będzie na pewno zorientowany jakie kroki trzeba podjąć Przybędziemy zaskakująco szybko. Celowo wykształcona kadra przywiezie i oczywiście będzie obsługiwać mobilny serwis.


Nie znamy takich barier byśmy na szosie musieli podarować sobie drobne naprawy. Życzymy wam byście bez usterek przemierzali krajowe autostrady, ale rozumiemy, że zdarzają się przebite opony, silniki które nie chcą odpalić, nieoczekiwane niedobory paliwa w zbiorniku czy zniszczony mechanizm wycieraczek w deszczowy dzień. Wówczas z satysfakcją dotrzemy żeby usunąć awarię na miejscu. Każdorazowo także jesteśmy gotowi na komunikat, że pożądana może być autolawety, autoautolawety lub holowanie. Otrzymujesz gwarancję, iż miejsca zajścia nie porzucimy niezabezpieczonego. Czy stoisz na ulicy gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie to w sumie dla nas nie stanowi kłopotu. Potrzebujemy kilku minut aby Cię usytuować, a następnie dostarczyć niezbednej pomocy. Gdyż lokalne dróżki rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Koniecznie zanotuj bądź zapamiętaj niniejszy telefon do przyjaciela. Jesteś w stanie się zorientować w całym kraju jak jest przydatny. Telefon bezwzględnie jest sprawny 24 godziny na dobę. Przybędziemy z pomocą – to pewne! Bowiem pomoc drogowa MegaHol właśnie taka jest. Przyjaciół odkrywa się w biedzie.24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na pewne usługi:

  • Pomoc w ramach Assistance lub bezpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i przewóz na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa albo dowóz paliwa

Sprawdź detale! Przyjaciel z Monako na sto procent jest zdecydowany do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Laweta lub autoautolawety to najszybsza jak również najspokojniejsza procedura przetransportowania uszkodzonego pojazdu. Wielokrotnie dostrzegamy na drogach prywatnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że taki rodzaj samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Nasza pomoc drogowa w obszarze Monako zarządza wieloma specjalistycznymi, kompletnie zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz wyjątkowo wykwalifikowaną załogą. W przebiegu załadunku i transportu pojazdów zabezpieczenie jest naszym priorytetem. Całodobowo zarówno zepsuty pojazd jak i jego pasażerów przywieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


Oczywiście jeśli zezwalają na to przepisy oraz stan pojazdu w każdym przypadku możemy zmienić technikę przewozu na holowanie. Jednoznacznie jesteśmy na to przygotowani. Warto jednak by zleceniodawca miał wiedzę, że ten skład może przemieszczać się tylko z szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Pojazd ciężarowy podlegający usterce na ulicy to poważny kłopot, a my zdajemy sobie z tego sprawę. Ograniczenia ruchu na drodze to niestety norma w przypadku awarii TIR-a. Holowanie tego pojazdu jest wielokrotnie najbardziej optymalną receptą na odkorkowanie drogi. W tym wypadku odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Zarządzamy fachowym sprzętem, który pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek pojazdu. Potrafimy bezpiecznie i oczywiście odpowiedzialnie przetransportować nawet skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, bo umożliwia nam to wysokiej próby naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy oraz sztywny hol. Każdy samochód potrafimy postawić na kołach uprzednio wydobywszy go z parowu także TIR-a, nawet gdyby znajdował się w złym stanie oraz w trudno przystępnym stanowisku.


Możemy też dostarczyć wystarczający samochód do przewozu materiałów przewożonych w naruszonym aucie. Przepakujemy je i przywieziemy na ustalone miejsce.


Przez całą dobę profesjonalna, wykwalifikowana kadra pilnuje żeby zapewnić Wam zabezpieczenie i spokój. Szerokie zaplecze pozwala nam przeprowadzić obojętnie jakie zlecenie przez całą dobę nie zerkając na realia atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Są czasami nietrudne do usunięcia awarie. Akurat nie jest dylematem mała niesprawność nawet jeśli udaremnia dalszą podróż. Zepsute wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, przebita opona bądź ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana źle zatankowanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to takie przypadki z którymi można się rozprawić na miejscu. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który doraźne reperacje prowadzi w terenie przez całą dobę. Laweta jak się okaże, nie ma tutaj pracy. W całodobowej ofercie usług jest także mobilny punkt wulkanizacji, z którym ten serwis przybędzie niezwłocznie.


Cecha jaką się wyróżnia mobilny serwis to przeszkolona obsługa. Charakter drobnych napraw których będą mogli się podjąć na poboczu nie bacząc na markę i model samochodu, jest naprawdę ogromny.


Jeżeli telefon okaże się zajęty momentalnie oddzwonimy. Wskazówki jakie są nam potrzebne to niuanse niesprawności, marka pojazdu i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia najpewniej w kilkanaście minut. By w największym stopniu pomóc kierowcy do każdego epizodu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych narzuca posiadanie specjalnego taboru, którym rozporządzamy i oczywiście stąd polecamy tę usługę. Przewieziemy każdą ciężką maszynę drogową bezawaryjnie i szybko czy też to będzie spychacz czy zgarniarka. Wykonujemy przewóz wszystkich maszyn rolniczych. Do przewozu wózków widłowych używamy zdecydowanie skromniejszych samochodów, jednak nasi kierowcy są odpowiednio wyszkoleni do przewozu drobnych, jednakże ciężkich pojazdów. Mamy możliwość transportu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego, bowiem mamy w posiadaniu odpowiedni zespół pojazdów. To może być trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę dostarczymy każdy nietypowy ładunek.


Możesz oczekiwać tej usługi tak samo na terenie kraju tak jak i zagranicą. Ładunki zawsze indywidualnie ubezpieczamy i rzecz jasna rozporządzamy dokumentacją, która upoważnia nas do świadczenia takich usług.Dlaczego my?


Bo pomoc drogowa MegaHol bezwzględnie w 100% rzetelnie podejdzie do twojego problemu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku i to w całym kraju, a nie tylko w naszym obszarze. Bo nasza wiedza to wartość doświadczeń i praktyki wykwalifikowanych specjalistów z całego szeregu ośrodków. To dlatego realnie dowolną niesprawność usuwamy ewidentnie efektywnie. Każdy pojazd transportujemy z deklaracją jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej należałoby nazwać właściwą.


Na dowolną usługę patrzymy osobno i dowolną jednostkowo wyceniamy. Pod obserwację przy wycenie bierze się: czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, zakres prac przeprowadzonych na miejscu zdarzenia, użycie części zamiennych, model pojazdu, który serwisujemy i oczywiście miejsce zajścia.


Nasza usługa, jaką wykonujemy z powodu szkody zaistniałej w wyniku stłuczki nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC sprawcy. Może być również nieodpłatna w przypadku kiedy rozporządzają Państwo adekwatnym ubezpieczeniem Assistance.


Zawsze jesteśmy w pobliżu!
Awaria? Stłuczka? Pomoc drogowa MegaHol – na telefon, gotów do pomocy, czeka przyjaciel z Monako.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: