LAWETA ŚWIDNIK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIDNIK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Znaleźliście się na stronach witryny MegaHol


Kiedy dopadnie Cię usterka pojazdu względnie jakieś odmienne wydarzenie losowe na trasie. Kiedy konieczna Ci jest usługa holowania TIR-a względnie drugiego samochodu ciężarowego lub dostawczego. Jeśli szukasz takiej usługi to w strefie Świdnika nie mogłeś trafić lepiej. Nie da się zaoferować więcej aniżeli sto procent. Lawety wynajęte z MegaHol umożliwiają taki stopień jakości oraz zaufania przez 24h na dobę.


Skoro to tak bardzo paląca potrzeba to właściwie nie marnuj ani chwili i dzwoń pod nasz firmowy numer:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Może jednak dysponujesz czasem i masz chwilę, a wszedłeś na tę stronę ponieważ szukasz bezpieczeństwa. Zagwarantowania sobie w dalszej perspektywie pewności sprawnej pomocy. w takim razie my zachęcamy do rozmowy. Abyś miał szansę zapoznać się z firmową różnorodną paletą usług, która rzecz jasna nie przypisana jest jedynie do holowania. Ponieważ MegaHol – ogólnopolska platforma warsztatów związanych z ciężarową pomocą drogową to wyjątkowo kompletny usługodawca. Konsultacja będzie wirtualna, jednak namawiamy także do bezpośredniego kontaktu.


Zainicjujmy tę rozmowę od pytania:Z kim rozmawiacie?


MegaHol pod swoje skrzydła ujął szeroką społeczność zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, jednak zdecydowanie nie zawężają działalności ledwie do pomocy dla TIR-ów, a swoje usługi świadczą w odniesieniu do jakichkolwiek aut ciężarowychdostawczych, i dodatkowo dla aut osobowych, a także innych pojazdów. Holowanie samochodów osobowych, lawetowanie jednośladów oraz lżejszych pojazdów powiedzmy kładów, a przede wszystkim przewozy lawetąautolawetą 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu.

NASZA GALERIA


W każdej sytuacji potrafimy przyjąć zlecenie frachtu ciężkich maszyn drogowych, budowlanych i rolniczych, bowiem specjalizując się w TIR-ach w sposób naturalny jesteśmy w posiadaniu właściwych lawetnaczep niskopodwoziowych. Startowaliśmy w Dąbrowie Górniczej od lat sprawnie funkcjonujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Dziś działamy w Świdniku, ale ponadto w wielu innych lokalizacjach na terenie Polski, a w każdym z tych miejsc można skorzystać z naszej kompetentnej pomocy.


Oczywiście są szanse, że w zasadzie wkrótce na całym terytorium Kraju.Co takiego daje platforma klientom?


Usługę o niezawodnej klasie oraz bezpieczeństwie przez 24h na dobę. w usługach holowania raczej nie ma podstaw by żądać więcej? Szczególną cechą usługi determinującą nasze priorytety jest najczęściej cena, ale znacznie częściej incydentalnie przy wyborze pomocy drogowej. Procedura działania sieci MegaHol zmniejsza czas dojechania w rejon zdarzenia. Doskonale przygotowane do pracy ekipy MegaHol maja swoje specjalizacje, ale dzięki działaniu w sieci jesteśmy wstanie na konkretne zamówienie wysłać pomoc drogową najlepiej zaaranżowaną do zlecenia. Nie możliwe by było dla MegaHol tematem skierowanie do skomplikowanego zlecenia paru fachowców, którzy na co dzień funkcjonują w różnych zespołach, ale funkcjonujących w ramach naszej sieci. Wyekspediowanie odpowiedniej lawety może być niewystarczające bowiem TIR czy autobus leży w rowie i zupełnie odmienny sprzęt wraz z brygadą są w tym przypadku ekstra przydatni. Dzięki platformie już posiadamy wspólników, którzy potrafią się nawzajem wesprzeć w stosowny sprzęt i ekspertów. Partnerów, których skromniejsze firmy muszą dopiero poszukiwać w momencie gdy już stają się nieodzowni.Ile taka usługa w MegaHol kosztuje?


Zdecydowanie nie doszukamy się szablonu sytuacji drogowych, jaki można by jakoś przenieść na stały taryfikator usług pomocy drogowej, a w każdym razie takich epizodów jest nie wiele. w naszym przypadku pierwszej kalkulacji usługi podejmuje się dyżurny, który przyjmuje zlecenie. Takie wskazówki jak typ pojazdu do którego przywoływana jest pomoc drogowa, jego stan w opinii klienta, droga w rejon zdarzenia i miejsca możliwego transportu to wiedza, którą możemy zyskać w czasie początkowej konsultacji. To wystarczy, by orientacyjnie oszacować cenę zamawianej usługi. Nie można jednakże uniknąć korekcji wyceny w przypadku zdarzeń losowych, dlatego zawsze powinno się uwzględniać taką okoliczność. z góry jednak można zaplanować, że wycena tej samej jakości usługi w naszej sieci będzie mniejsza niż u konkurencji. Do tego MegaHol przeprowadza również usługi bezgotówkowe, a zawdzięcza to umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Czy pomijając holowanie znajdują się w naszym arsenale propozycji jakieś inne branżowe usługi?


 • MegaHol dzięki platformie tworzy szeroki arsenał usług.
 • Holowanielawetowanie samochodów jest kwintesencją naszej propozycji.
 • Posiadamy autolawety z alternatywą przerzutu do 6 osób.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych aut ciężarowychdostawczych, ale też osobowych.
 • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, ale profesjonalnie przygotowana na każdy rozmiar opon od ciężarówek właściwie do osobówek.
 • Przewóz wszystkich pojazdów ciężarowych, w tym naczep, jak i samochodów osobowych.
 • Jednostkowe i stałe umowy na przewóz maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych, a także budowlanych.
 • Wśród opcjonalnych usług przewozowych także przerzut pojazdów niestandardowych takich na przykład jak autobusy, tramwaje, przyczepy mieszkalne itp.
 • Fracht dłużycowy dla leśnictwa, budownictwa, energetyki oraz przemysłu.
 • Sprawne wyciągnie samochodów z trudnego terenu bez nowego uszczerbku.
 • Uzupełnianie wszystkich płynów eksploatacyjnych, począwszy od paliwa, wręcz w terenie.

Taki komfort całkowitej gotowości ciężarowej pomocy drogowej przy jednoczesnym świadczeniu prac przewozowych gwarantuje nam konfiguracja platformy w której pracujemy. Wszystko to zasługa liczby i rozpiętości posiadanego taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest możliwe tylko w sieci, gdzie stosunkowo łatwo właściwie zdywersyfikować stan posiadania poszczególnych, zrzeszonych w sieci warsztatów. Liczba zamówień, jakie jesteśmy wstanie wykonywać równolegle, bez utraty jakości, nadal rośnie w miarę rozszerzania sieci na pozostałe rejony. Nasze ponadplanowe usługi świadczymy w całym kraju oraz zagranicą na terenie Unii Europejskiej prze 24h na dobę przez cały tydzień.Czy istnieje pewność współpracy z warunkiem współudziału MegaHol?


Normą naszych usług jest błyskawiczny dojazd na dowolne zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do MegaHol zadzwonicie. Po prostu wcześniej zanotujcie nasz numer. Prawdopodobnie na tę rękojmię liczą kontrahenci flotowi i dla tego dla nich mamy zredagowaną korzystną umowę. Stabilną umowę na obsługę floty TIR-ów i innych samochodów ciężarowychdostawczych stosunkowo łatwo z MegaHol ratyfikować na przyjaznych warunkach choćby w Świdniku. Trwała ochrona gwarantuje, że do awarii aut z floty pojedziemy szybciej niż nasz średni czas dojazdu. Dodatkową zaletą stabilnej umowy, rzecz zrozumiała poza szybkością działania, jest również faktyczna wiedza na temat taboru będącego w flocie klienta co wpływa na efektywniejsze wyszkolenie firmowych drużyn i ekwipunku do zrealizowania wezwania. Wyślemy powiedzmy z góry gotowy do działania serwis mobilny i wasza firma zanotuje mniejsze szkody. Powinno się mieć na uwadze, że firma którą obsługujemy zdecydowanie nie musi być przypisana do Świdnika. Wystarczy, że porusza się często w tym terenie, a taka umowa zmniejsza ryzyko. w sytuacji awarii miło mieć pomoc drogową pod ręką.


Holujemy po Wasz triumf – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: