LAWETA MIĘDZYCHÓD 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych MIĘDZYCHÓD i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak powinien wybrzmiewać tytuł niniejszego rozdziału, chociaż z drugiej strony otwarci zawsze jesteśmy na wszystkie zadania. Jesteście naszymi przyjaciółmi, a w każdym razie jeśli chodzi o nas to próbujemy w taki sposób przeprowadzić usługę jakbyśmy ją realizowali dla najdroższego przyjaciela i stąd nie rezygnujemy z wezwań na inne pojazdy niż ciężarówki. Wszystkie nasze odziały rozmieszczone są obecnie w całej Polsce, a każdy z nich przygotowany jest na holowanie różnorodnych aut niewątpliwie z celowym nastawieniem na samochody ciężarowe.


Awaria auta jest w stanie zszokować cię w każdej sytuacji w prawie nie pożądanym punkcie. Niesprawność zawsze może wam się przytrafić w okolicach Międzychodu, jednak to nic ponieważ i w tym mieście utrzymujemy własny warsztat, więc przezornie wybierz numer do MegaHol będziemy na miejscu zdarzenia niezwykle szybko. Natomiast właściwie holowanie samochodu może być niezasadne. W momencie uzyskiwania zlecenia w każdym przypadku prowadzimy wywiad na temat kłopotów, jakie was dopadły i może się zdarzyć, że nasza ingerencja zrealizuje się na pomocy mobilnego serwisu, tym pewniej, iż zarządzamy wykwalifikowaną kadrą. Miejsce zdarzenia na jakiś moment będzie profesjonalnym punktem warsztatowym, i w tenże sposób wygospodarujemy czas i zminimalizujemy nakład na usunięcie usterki.


A damy radę sobie z każdą awarią. Do tej chwili każde zlecenie zamykaliśmy pomyślnie i na szczęście nie ma żadnego czynnika żeby to się zmieniło. Absolutnie nie istnieją takie reguły, jednak zwykle wiele uniemożliwiających dalszą jazdę usterek okazuje się być banalnymi usterkami, jakie po drobnej naprawie w rejonie wydarzenia są precyzyjnie eliminowane przez nasze profesjonalne ekipy. Zaakceptuj, że zajmiemy się też drobnymi naprawami na trasie, jakie hamują dalsza jazdę, a oczywiście nie umiecie ich sami naprawić. Skończyły się sezony gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą duży zakład samochodowy bowiem współcześnie drobnymi remontami na drodze zajmujemy się my, wulkanizując opony, podrzucając brakujące paliwo, odpalając zamarznięte motory ewentualnie uzupełniając w mżawkę skasowane wycieraczki.


Pamiętaj! Jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie, natomiast ty mogłeś tu przybyć choćby z krańca Polski. Nieistotne gdzie dopadły cię problemy my to miejsce znajdziemy, zatem szybko podamy ci pomocną dłoń. Jest awaria to powinno się działać, pora oczywiście nie jest istotna ponieważ ważni są przyjaciele gotowi do wykonania usługi, dlatego będziesz mógł do pomocy drogowej zatelefonować o każdej porze. Zapamiętaj, że pomoc drogowa MegaHol posiada wielu przyjaciół i na pewno żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Tacy jak my funkcjonują.Jesteśmy dyspozycyjni do dostarczania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dopełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC stłuczki jak również w granicach Assistance
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

NASZA GALERIA


Pełna oferta jest tutaj zaprezentowana w detalach więc będziesz mógł rozwiać obiekcje. Lecz na pewno jesteś w stanie w Międzychodzie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Ciężarowa pomoc drogowa jest istotą wszystkich naszych usług, natomiast w zasadzie jak już wspomnieliśmy zawsze jesteśmy gotowi do przerzutu lawetą lub autolawetą dowolnego auta. Jedną z metod holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy przewożą auto, szczególnie samochody osobowe przy wykorzystaniu liny holowniczej, jednak naszą wskazówką jest zalecenie by brać w podobnym przypadku specjalistów.


Bezwzględnie jest to korzystne z kilku powodów. Decydujące są doświadczenie oraz profesjonalizm istotne przy wykonaniu takiej usługi. Nie da się w stu procentach zaufać przeciętnej lince holowniczej gdyż zdarza się ona niebezpieczna. Natomiast w chwili kiedy odległe podróże coraz powszechniej podejmujemy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, że na podobnych magistralach holowanie na sto procent jest wzbronione. Dlatego powinno się dobrać pomoc drogową MegaHol, ponieważ dysponujemy i dobrym sprzętem i wytrawną obsadą.


W profesjonalnym taborze obecne są lawety, a także autolawety dostosowane do wszelkiego typu pojazdów. W miejscu wypadku zjawimy się bardzo szybko zapewniając odpowiedni sprzęt do bezawaryjnego odtransportowania waszych samochodów i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest nasz jedyny żywioł. Przewóz samochodów ciężarowych lub ciężarowa pomoc drogowa to przestrzenie w jakich planujemy być najlepsi. Bogata oferta oraz gwarancja znakomitej klasy własnych prac jest znaczącym etapem w kierunku zrealizowania takiego celu. Usterka Tir-a na trasie, tego nie życzymy nikomu, ale przecież jak wiemy, czasem się może zdarzyć. Nawet gdy usterka ma usytuowanie na dwupasmowych drogach bywa, że wyizolowanie jednego pasa ruchu na wiele godzin potrafi spowodować wielokilometrowe zatory. Jeśli awaria nadejdzie na ruchliwej trasie jednopasmowej to efekt potrafi stać się jeszcze podlejszy. Z tego powodu błyskawiczna reperacja lub skuteczny, profesjonalny transport takiego samochodu jest naprawdę znaczący.


MegaHol gospodaruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem , a także koniecznym sprzętem posiłkowym na przykład takim, jaki wspiera wydobycie trudnego TIR-a z wykopu , a także umieszczenie go na kołach. Mamy, więc odpowiednie akcesoria, żeby wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po poprzednim opróżnieniu ulicy z awaryjnie uwięzionego, ciężkiego pojazdu. Szybko oraz bezpiecznie przewieziemy autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, to znaczy krótko mówiąc kompletny arsenał ciężkich pojazdów.


Tymczasem w naszych brygadach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur specjalistyczna załoga i to właśnie oni gwarantują prawdziwą wartość naszych profesjonalnych prac.Mobilny serwis 24h

Rozplątanie kłopotu potrafi także okazać się maksymalnie niezależne no i holownik i oczywiście niskopodwoziówka nie będą potrzebne. W lokalizację awarii znacznie prędzej dotrze mobilny serwis no i choćby i na drodze szybkiego ruchu, przeszkoleni mechanicy skutecznie dokonają pożądanej reperacji.


Mobilny serwis jest przygotowany zarówno na wulkanizację opon jak również na skromne remonty motoru. Mechanik mobilnego serwisu startuje dokładnie gotów do pracy dzięki konkretnemu wywiadowi, który przeprowadzamy w chwili zaakceptowania zlecenia. Rzeczywiście w przebiegu naprawy zawsze może się ujawnić, iż usterka jest poważniejsza niż sugerowały prognozy , ale wówczas szybko jest sprowadzana, czekająca na polecenie autolawety czy też holownik z naczepą niskopodwoziową.


Każde zamówienie to dla nas jednostkowy przypadek bo każda awaria jest inna. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, przyjmujemy podpowiedzi, bo przecież zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Luksus funkcjonowania przynosi nam znakomicie zaopatrzone zaplecze, przeto wysłuchanie klienta powinno nam wyłącznie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Rozbudowaliśmy firmową paletę, jakkolwiek kluczowe usługi na tym posunięciu absolutnie nie tracą, ponieważ transport maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy też drogowych wypływa z szerokiej podwaliny w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników będących w naszym taborze. Mimo, że nie specjalizujemy się w podobnej gałęzi transportu to pomimo tego faktu pośród załogi znajdują się eksperci, kierowcy z ogromnym doświadczeniem w podobnych frachtach, dlatego wykorzystujemy ich wiedzę.


Transportujemy w granicach kraju i zagranicę wszystkie maszyny od kombajnów przez koparki czy walce drogowe do trudnych chociaż niewielkich wózków widłowych. Przedmiotem tejże usługi mogą być dodatkowo ładunki ponadnormatywne lub transporty dłużycowe.


Regularnie ubezpieczamy frachty chociaż jesteśmy pewni, że w naszych opiekuńczych rękach są bezpieczne. Każdorazowo operujemy kompletną dokumentacją niezbędną, aby świadczyć zlecone usługi i dlatego chronimy się przejmując na siebie wszelkie procedury połączone z frachtem.Dlaczego my?

Ponieważ nawet nie szukamy takiego impulsu, aby akurat nie. Dlatego może być MegaHol. Wolno nam sobie tu zapisywać, że zawsze jesteśmy najlepsi, lecz nikt kto faktycznie tak pisze rzecz jasna nie obniża kompetencji innych. Funkcjonuje sporo pomocy drogowych znacznie mniej ciężarowych pomocy drogowych, lecz pewnie każda kończy wszystkie zadania.


Namawiamy spójrz na to cokolwiek z innej perspektywy. Nasza kompletna platforma zespołów to rodzina skupiająca znaczną ilość wspólników, co gwarantuje nam uprawnienie by deklarować w ofercie o wiele bardziej uniwersalny tabor niż propozycja indywidualnego warsztatu. O przeszkolonych mechaników czy profesjonalnych kierowców też jest łatwiej w samej firmowej platformie niż w jednostkowym zakładzie. Stanowimy znakomite zespolenie wzajemnie wspierających się niedużych zakładów, których potęgą jest niewielka odległość od usytuowania zajścia i oczywiście niewiarygodny wybór sprzętu oraz technologi.


Podstawę oferowania naszych usług definiuje reguła „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się dokładnie w związku z tym. Do zlecenia dotrą doskonali specjaliści, pewnie z niewielkiego zaprzyjaźnionego zakładu, ale będą posiadali na wysuniecie ręki wsparcie w postaci współpracy ogromnej firmowej pajęczyny.


Indywidualna ocena prac skutkuje tym, iż wielokrotnie będziecie mieć mniejsze nakłady niż oczekujecie. Usługi które rozliczamy osobiście z ubezpieczycielem, a mianowicie zrobione z OC ewentualnie Assistance akurat nie potrzebują żadnych opłat klienta.


Więc to oczywiście nasz MegaHol, nie jedynie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z miasta Międzychód, który umożliwia Ci spokojną drogę.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: