LAWETA JELENIA GÓRA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JELENIA GÓRA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autOrganizacje z wspólnej domeny działają podobnie, lecz… Nasza pomoc drogowa może być niby najbliższy przyjaciel, który podąży natychmiast żeby udzielić Tobie porady. Taki przyjaciel, jaki jest gotowy na każdą sytuację więc powinno się mu w zupełności zaufać.


Przejeżdżając obok Jeleniej Góry uczestniczyłeś w kolizji lub dotknęła Cię się usterka pojazdu? Wybierz numer do przyjaciele – do PDS24h Marek Chudzik. On ciągle czeka w sąsiedztwie i będzie na pewno zorientowany co robić. Dojedziemy zaskakująco szybko. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis oraz kadrę fachowców.


Drobne naprawy na szosie to nie jakiś przedmiot do dyskusji. Nasze załogi w żadnym wypadku się nie poddają. Jasne, że nie jest zagadką, że zdarza się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na porzucony odpad na ulicy i w ten sposób naruszyć oponę, zapomnieć o profilaktyce wycieraczek, które akurat zużywają się w intensywny deszcz na szosie ewentualnie nie wymienić w porę akumulatora, a potem w zamian dostać znaczący problem z odpaleniem pojazdu. Te wszystkie nieznaczne awarie wykluczymy dla Ciebie ku wzajemnej przyjemności. Autoautolawety względnie autolawety są nieprzerwanie dostępne do jazdy. Gdy okażą się potrzebne nie będzie na pewno z tym jakiegokolwiek kłopotu. Jesteśmy także przygotowani na holowanie w dowolnym zespole od lin holowniczych po sztywny hol. Chronimy miejsce zdarzenia natychmiast po przybyciu. Możesz mieć awarię gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy droga gminna – to jest nie ważne. My to miejsce znajdziemy by Tobie dopomóc. Ponieważ lokalne dróżki znamy jak swoją kieszeń.


Telefon do przyjaciela starannie zapamiętaj. Zapewne może być pożyteczny w granicach całej Polski. Nigdy nie istnieje zła pora ani nie ma niefortunnego dnia na kontakt. Zameldujemy się – bez wątpienia! Bo taka jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


Zapewniamy pomoc o każdej porze dnia i nocy:

  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji oraz w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach względnie wydobycie go na jezdnię
  • Wyeliminowanie paliwa błędnie zatankowanego lub dolanie braku paliwa w baku

Jeżeli możesz zajrzyj w szczegóły! Przyjaciel z Jeleniej Góry bezwzględnie jest zdecydowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Laweta albo autoautolawety to w sumie jeden z szybszych jak również najpopularniejszy model przewiezienia uszkodzonego samochodu. Wypada jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zabronione, więc w sumie to jedyny system jaki jesteśmy w stanie tutaj zastosować. Fachowcy i kompletnie wyposażona flotylla branżowych pojazdów to siła jaką posiada pomoc drogowa w regionie Jeleniej Góry. Dla podróżnych mamy natomiast 5-cio osobową kabinę autolawety. Daje nam to prawo do gwarantowania całkowitego zabezpieczenia załadunku oraz przewozu samochodu. Wszyscy pasażerowie i oczywiście samochód całodobowo będą dowiezieni na określone miejsce.


Zawsze wolno Państwu zdecydować się na holowanie, oczywiście jeżeli zezwala na to stan techniczny pojazdu i przepisy kodeksu drogowego. Taki skład może poruszać się po trasie z prędkością do 60 km/h, lecz na holowanie jesteśmy w którejkolwiek chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Rozumiemy jaki to jest kłopot jeżeli na jezdni awarii ulegnie pojazd ciężarowy. Powikłania ruchu na drodze to przeważnie reguła w wypadku usterki TIR-a. Gdy taka usterka ciągnie się za długo często pozostaje podejmować holowanie. Wielokrotnie nasza pomoc drogowa z powodzeniem prowadziła podobne czynności.


Dysponujemy fachowym sprzętem, który umożliwia nam holowanie każdego pojazdu. Doskonałej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy pozwalają nam pewnie oraz efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy czy autobus w momencie kiedy może być to pożądane. Bez względu na stopień uszkodzenia samochodu bądź wymagający dostęp choćby i TIR-a wydobędziemy z parowu i postawimy go na kołach.


Zrealizujemy również transport produktów z unieruchomionego samochodu. Zawsze jesteśmy gotowi na zaaranżowanie ich transportu w wskazane miejsce.


Całodobowo fachowa, wykwalifikowana kadra dba aby dać Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Szerokie zaplecze pozwala nam bez względu na warunki pogodowe obojętnie jakie zamówienie wykonać w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Istnieją również nieskomplikowane do usunięcia niesprawności. Mogą to być usterki niweczące dalszą drogę, lecz proste do usunięcia na miejscu zdarzenia. Choćby uszkodzone wycieraczki, zamknięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przekuta opona albo niedobór oleju, paliwa bądź też zatankowanie do baku niedobrego paliwa. Wywołuj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który natychmiastowe naprawy wykonuje w terenie 24 godziny na dobę. Eksploatowanie lawety staje się nie celowe. Na miejsce zdarzenia serwis dojedzie bezzwłocznie, a w bogatym wachlarzu usług jest też mobilny warsztat wulkanizacji działający przez całą dobę.


Obsługa, która hołubi mobilny serwis chlubi się wysokim profesjonalizmem. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw realnych do zrealizowania na poboczu jest bardzo pojemny.


Wystarczy jednorazowy telefon. Kilkunastu minut będziemy potrzebować na dojazd, jednakże przez telefon musimy określić niuanse niesprawności, markę samochodu i jednocześnie miejsce zdarzenia. Wszechstronne nastawienie do wszystkich incydentów jest kwintesencją naszego zaangażowania ponieważ naszym priorytetem jest w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Też transport maszyn budowlanych jest ważną pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. Bezawaryjny transport jesteśmy w stanie zapewnić którejkolwiek wielkiej maszynie drogowej. Transport maszyn rolniczych, także takich ciężkich i branżowych, też istnieje w naszej ofercie. Wózki widłowe przewozi się mniejszymi pojazdami, lecz zmuszają do specyficznej uwagi bowiem są to pojazdy rzeczywiście drobne, ale ciężkie. Stąd wyszkoliliśmy kierowców którzy prowadzą tę usługę. Baza pojazdów jaką dysponujemy umożliwia nam rozpocząć zadania z zakresu przewozu ładunków ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. To potrafi być trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy każdy niekonwencjonalny ładunek.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo możesz liczyć z naszej strony na szybkie i rzetelne przeprowadzenie tej usługi. Gwarantujemy całkowitą dokumentacje i ubezpieczenie.Dlaczego my?


Bowiem PDS24h Marek Chudzik to kompetentna pomoc drogowa czynna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie wyłącznie w pobliskim regionie, a w całym kraju. Otóż normy zachowania w poszczególnych okolicznościach opracowujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wyspecjalizowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Umożliwia nam to prędko i precyzyjnie naprawić właściwie każdą niesprawność i przetransportować każdy pojazd z deklaracją znakomitej jakości i umiarkowanej ceny.


Na dowolną usługę patrzymy osobno więc każdą jednostkowo szacujemy. W wycenie brane są pod rozwagę: użycie części zamiennych, charakter prac wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia zajścia i oczywiście typ samochodu, który serwisujemy.


Wszelkie nasze usługi mogą być bezpłatne gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, lub do zniszczenia doszło z przyczyny osoby trzeciej i oczywiście naszą działalność będzie na pewno można sfinansować z OC winnego stłuczki.Funkcjonujemy dla Ciebie!

Na frasunki Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Jeleniej Góry wyczekuje pod telefonem zdeterminowany by Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: