LAWETA PODDĘBICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PODDĘBICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTen rozdział powinien mieć nazwę Ciężarowa Pomoc Drogowa, jednak ostatecznie jesteśmy gotowi i otwarci na każde zlecenie. Zawsze klienta postrzegamy jak przyjaciela więc w taki sposób podchodzimy do pomocy jakiej poszkodowany przyjaciel oczekuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego pojazd. Zawsze gotowi na holowanie aut ciężarowych w bliźniaczym zakresie jak i innych samochodów i wszystkie nasze zespoły rozmieszczone w całej Polsce muszą być należycie wyekwipowane.


Nie znajdziesz stref bezpiecznych i wszędzie można mieć niedyspozycję auta. Gdy wydarzy się taki kłopot w rejonie naszych Poddębic dzwoń do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu zupełnie skuteczne wyjście. Nawiasem mówiąc prawdopodobne jest, że nie wyniknie potrzeba holowania. W chwili otrzymywania zlecenia zawsze przeprowadzamy sondaż na temat kłopotów, jakie was spotkały i jest prawdopodobne, że w naszym przypadku interwencja skończy się na pomocy mobilnego serwisu, tym skuteczniej, że zarządzamy wyspecjalizowaną kadrą. A w efekcie awaria będzie wyeliminowana na miejscu powstania.


Nie stresujemy się, że jakaś rzecz nas zdziwi bo mamy dosyć energii, żeby ze wszystkim sobie poradzić. Przez lata nabraliśmy doświadczenia które, dzisiaj upewnia nas w przekonaniu, iż wybieramy stosowne decyzje w momencie finalizacji otrzymanych zadań. Często zdarza się tak, iż banalna niesprawność udaremnia dalszą podróż, jednak dla nas mała naprawa praktycznie w rejonie zdarzenia na szczęście nie powinna być kłopotem. Opona, nie uruchamiający się motor, wycieraczki, paliwo lub całe mnóstwo kolejnych detali, zajmiemy się jakąkolwiek błahostką.


Nie rozmyślaj o tym, lecz miej to na względzie. My jesteśmy u siebie, lecz ty mogłeś tutaj przyjechać nawet z końca Polski. Przyjaciel cię nie rozczaruje, potrafi rozpoznać w tym mieście wszystkie zakamarki i zlokalizuje cię nawet gdybyś osobiście nie wiedział gdzie jesteś. Przywołuj pomoc drogową o dowolnej porze dnia czy nocy. Musisz mieć jasność co do tego, że masz prawo być naszym dobrym przyjacielem i w sytuacji jeśli absolutnie się nie spotkaliśmy, z pomocą drogową MegaHol tak właśnie bywa. Tacy jak my istnieją.Możemy otoczyć Cię opieką przez pełną dobę:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie pojazdu na kołach czy wydobycie go na drogę
  • Dowóz paliwa względnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Pomoc w ramach Assistance , a także niepłatne usługi z OC stłuczki.

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co ukrywa nasza propozycja skoro wciąż nie masz pewności. Lecz na przyjaciół z Poddębic będziesz mógł liczyć!LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to przecież, iż nasze profesjonalne lawety czy autolawety nie mogą być przystosowane do transportu różnych samochodów. Mamy jasność co do tego, że kultową strategią interwencji jest holowanie, przede wszystkim gdy mowa o autach osobowych. Przy użyciu liny holowniczej potrafi się tej interwencji podjąć każdy kierowca, jeśli chodzi o nas to właściwie radzimy skorzystanie z usługi ekspertów.


Znajdą się czynniki by tą poradę traktować dosłownie. Decydujące są doświadczenie i kompetencję istotne przy realizacji tej usługi. Oczywiście nie wolno w stu procentach zaufać zwyczajnej linie holowniczej gdyż bywa ona niebezpieczna. Na autostradach bądź trasach szybkiego ruchu holowanie na lince bezwzględnie jest wzbronione. Zatem pomoc drogowa MegaHol zarządzająca fachowymi zastępami, i właściwym sprzętem do lawetowania może być najodpowiedniejszym wyborem.


W naszym taborze znajdują się lawety, a także autolawety dobrane do wszelkiego typu samochodów. Czyż powinno się żądać czegoś lepszego niż pewnego i sprawnego odtransportowania awaryjnych aut i ich podróżnych na określone miejsce, no raczej nie, tymczasem my dokładnie takimi problemami się paramy zawodowo.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To wszystko co uwielbiamy. Ciągle kroczymy po palmę pierwszeństwa w transporcie samochodów ciężarowych też w ciężarowej pomocy drogowej. W identycznym zakresie w jakości profesjonalnych usług jak i w różnorodnej propozycji. Większość kierowców prawdopodobnie miała już możliwość spotkania z uszkodzonym na szosie TIR-em. Nawet wówczas jeżeli awaria ma miejsce na dwupasmowych trasach to zamknięcie jednego pasa ruchu na kilka godzin może sprawić wielokilometrowe korki. Tylko nie miejmy nadziei, iż będzie lepiej na bocznych szosach bowiem bywają one szczególnie często uczęszczane, tymczasem usterka TIR-a potrafi je całkowicie zatkać. Dlatego istotni zawsze są fachowcy od natychmiastowych napraw w rejonie zdarzenia, jak również bezpiecznego transportu samochodów.


W bazie pojazdów MegaHol znajdują się holowniki i oczywiście naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol oraz branżowy sprzęt pomocniczy, w tym również odpowiedni sprzęt do wydobycia dużego pojazdu z wykopu , a kiedy trzeba postawienia go na kołach. Posiadamy zatem swobodę szybkiego otwarcia drogi , a także przetransportowania TIR-a w najlepsze rejony zapewniające podjęcie bezpiecznej formy remontu. Wielkie samochody każdego rodzaju takie jak maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, możemy przez całą dobę dostarczyć na wskazane miejsce prędko oraz bezawaryjnie.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych oddziałach czuwa zawodowa kadra będąc także żyrantem naszej marki.Mobilny serwis 24h

Może wcale tym razem nie będą konieczne holownik no i niskopodwoziówka. W rejon usterki o wiele szybciej nadjedzie mobilny serwis i też na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy efektywnie dokonają potrzebnej reperacji..


Jeśli chodzi o nas to śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy przygotowani na wiele typów niesprawności od wulkanizacji opon po remonty motoru. Na każdym poziomie staramy się przygotować wszystko co wykonalne, w związku z tym wyjeżdżamy po dokonaniu kompletnego rekonesansu w trakcie przyjmowania zlecenia. Stale istnieje sposobność zamówienia lawety czy holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w zapasie na przypadek jeśliby natychmiastowa reperacja okazała się niemożliwa.


Preferowane przez nas osobiste nastawienie do zleceń bierze się z faktu, iż niesprawności jakkolwiek pokrewne nierzadko bywają bardzo odmienne. Wszyscy kontrahenci maja prawo do mylnej diagnozy, to my jesteśmy specjalistami więc potrafimy odpuścić przyjaciołom oceniając każde zamówienie odrębnie. Nasi mechanicy, wykorzystując wzmocnienie doskonale wyposażonego zaplecza technicznego, wykorzystują z takich konsultacji tylko pozytywne sugestie.Transport niskopodwoziowy     

Dysponujemy znakomitą infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników więc było dla nas wyrazistym rozszerzenie stałej oferty o fracht ciężkich maszyn drogowych, maszyn budowlanych jak również rolniczych. To jak najbardziej odpowiedzialna decyzja, bowiem czerpie z potencjału własnych doświadczonych kierowców i taboru, i tym samy redukuje koszty funkcjonowania pośrednio wpływając na ograniczenie cen wyjściowych usług.


Nie tworzymy obostrzeń, w Polsce czy też zagranicą dowieziemy na wskazane miejsce przeznaczenia koparki, walce drogowe, kombajny, busy i pikapy. Wolno także desygnować nam transport ładunków ponadnormatywnych czy dłużycowych.


Wszystkie samochody i ładunki przewożone w ramach realizowanych przez nas usług są u nas zabezpieczone, jednak oczywiście regularnie ubezpieczamy frachty. W każdym przypadku rozporządzamy kompletną dokumentacją konieczną, by oferować profesjonalne usługi i dlatego ubezpieczamy się przyjmując na siebie jakiekolwiek formalności powiązane z transportem.Dlaczego my?

A czemuż tym razem nie? Czemu tym razem nie MegaHol? Nigdy nie zamierzamy by inni odbierali się gorsi, lecz ogromnie staramy się być najlepsi. Prawdopodobnie sprawdzają się w pracy potencjalne pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe choć funkcjonuje ich w sektorze szczególnie wiele.


Spróbuj się wszakże wgryźć w niniejszy temat. Nasza energia tkwi w pajęczynie licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co jest niedostępne dla indywidualnego zakładu. Podobnie sprawa ma się z przeszkoloną kadrą, i z kierowcami o odpowiednich kwalifikacjach oraz praktyce.  MegaHol to optymalne zespolenie małych zakładów, które równocześnie się zasilają działając synchronicznie blisko kolizji i gospodarując niecodziennym wachlarzem taboru oraz sprzętu.


Jako istota określająca normę dostarczania naszych usług wyśmienicie potwierdza się motto „Bądź przyjacielem klienta”. Cała firmowa pajęczyna będzie na pewno tworzyć ochronny parasol nad działalnością wysłanej grupy profesjonalistów, którzy będą drużyną z lokalnego warsztatu, zapewne powiązaną familijnie względnie przyjaźniami, jednak będą spokojni mając takie partnerstwo.


Taryfikatora u nas nie posiadamy, jednak możecie przewidywać realną cenę, nierzadko niższą niż oczekujecie, a to dlatego, iż szacujemy usługi jednostkowo. Zamówienia z OC oraz Assistance wykonujemy w granicach ubezpieczenia.


MegaHol, nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, powinna być naprawdę taka. Przyjaciel z Poddębic, który w każdym przypadku przybędzie jeśli znajdziesz się w opresji.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: