LAWETA ŚWIDNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIDNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWszędzie są po prostu instytucje my jesteśmy szczególni. To jest pomoc drogowa, jaka wyjmie do Ciebie pomocną rękę jak prawdziwy przyjaciel. I jesteś w stanie mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest przygotowany aby Ciebie wspierać w każdej sytuacji.


Gdy jeżdżąc po drogach w rejonie Świdnicy spotka Cię na drodze niefortunne zajście niezwłocznie wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Dzwoń do przyjaciela, który będzie potrafił odpowiednio reagować w wypadku stłuczki lub usterki. Pojawimy się najszybciej. W razie konieczności przywieziemy mobilny serwis i oczywiście ekipę profesjonalistów.


Nie ma żadnych przeszkód żeby przeprowadzić na poboczu jezdni wszystkie drobne naprawy. Stanie się dla nas przyjemnością dopomóc Ci w szybkiej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dostarczeniu paliwa albo w zmianie względnie wulkanizacji koła. Zawsze także jesteśmy zdecydowani na okoliczność, że niezbędna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Po przyjeździe efektywnie wspomożemy ubezpieczyć miejsce zajścia. Możesz mieć kolizję wszędzie. Czy to będzie autostrada lub może droga gminna – to jest nie ważne. My niezwłocznie wiemy gdzie Cię zlokalizować i wiemy jaki wybrać model pomocy. Bowiem mapa okolicznych tras nie stanowi dla nas tajemnic.


Nigdy nie usuwaj z pamięci kontaktu do przyjaciela. Potrafi być niezastąpiony na obszarze Całego kraju. Telefon na pewno jest aktywny 24 godziny na dobę. Trafimy na miejsce – niechybnie! Albowiem PDS24h Marek Chudzik, skuteczna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Przyjaciół odkrywa się w kłopocie.


24 godziny na dobę u nas masz efektywne usługi:

  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Stawianie samochodu na kołach albo przeciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie źle wlanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Bezpłatne usługi z OC sprawcy jak również w granicach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Jeśli możesz zwróć uwagę na fakty! Przyjaciel z Świdnicy bezwzględnie jest zdecydowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Zniszczone samochody szybko oraz łatwo da się przetransportować gdy w grę wkracza autolawety bądź autoautolawety. Tam gdzie w grę wchodzi autostrada jest to jedyna legalna technika bowiem holowanie jest tu legislacyjnie zabronione. Stabilność dają nam doskonale wyekwipowane, specjalne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu pasażerów), a także kompetentna ekipa. Zapewnia nam to pewność solidnego kredytu zaufania w sprawie pełnego zabezpieczenia załadunku, a także transportu samochodu. Potencjalni podróżni oraz jednocześnie pojazd całodobowo będą dowiezieni na wskazane miejsce.


Niewykluczoną zmianę standardu zlecenia na holowanie można podjąć w każdej chwili o ile pozwalają na to przepisy i stan samochodu. W dowolnej chwili możesz zmienić dyspozycję jedyny problem to w sumie szybkość poruszania sie po trasie. Taki zespół powinien jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy pojazd ciężarowy ulega na drodze usterce to oczywiście poważny kłopot, ale my musimy mieć tego świadomość. Powikłania ruchu na drodze to najczęściej zasada w sytuacji usterki TIR-a. W takim wypadku wielokrotnie holowanie wydaje się być ostatnim sposobem odkorkowania drogi. Doskonale jesteśmy gotowi na takie panaceum.


Dysponujemy fachowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie dowolnego samochodu. Możemy pewnie i oczywiście sprawnie przetransportować choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, ponieważ umożliwia nam to znakomitej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy i sztywny hol. Bez względu na stan pojazdu czy nieprzyjemny dostęp nawet TIR-a wydobędziemy z wykopu i postawimy go na kołach.


Gdy zachodzi potrzeba przewozu towarów z niesprawnego samochodu posiadamy alternatywę podstawienia stosownego pojazdu do ich przewozu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie z życzeniem dysponenta ładunku.


24 godziny na dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i stabilizacji dyżuruje fachowa, wykwalifikowana kadra. Dowolne zadanie dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w gotowości skutecznie podjąć, bez względu na warunki atmosferyczne, w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Nie tak mało jest niesprawności nietrudnych w naprawie. Niedobór oleju, paliwa bądź też zatankowanie do zbiornika innego paliwa, zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów utrudniających dalszą podróż, jednak łatwych do rozwiązania przypadków awarii. Pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis rzeczywiście w takich momentach może się 24 godziny na dobę wykazać efektywnością. Nie wskazana okaże się autolawety. W całodobowej ofercie usług istnieje także mobilny punkt wulkanizacji, z którym nasz serwis dojedzie najszybciej.


Jakość jaką się odróżnia mobilny serwis to wyszkolona ekipa. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw realnych do przeprowadzenia na ulicy jest szczególnie rozległy.


Oddzwonimy błyskawicznie gdyby się okazało, że ten numer jest zajęty. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na dojazd, jednakże przez telefon musimy ustalić niuanse usterki, markę pojazdu i jednocześnie rejon zdarzenia. Nie ma identycznych awarii więc do każdego incydentu przystępujemy kompleksowo by w pełni wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych potrzebuje profesjonalnego taboru, którym administrujemy to stąd polecamy tę usługę. Bezawaryjny przewóz jesteśmy w stanie zapewnić którejkolwiek ciężkiej maszynie drogowej. Transport maszyn rolniczych, także tych dużych i branżowych, podobnie jest w naszej ofercie. Miejscowa kadra jest gruntownie przeszkolona też do przewozu niewielkich, lecz wagowo uciążliwych pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Zespół pojazdów jakim rozporządzamy gwarantuje skuteczny transport dłużycowy czy fracht ładunków ponadnormatywnych. Gdy Masz problem z niecodziennym ładunkiem, powiedzmy uciążliwy gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zwracaj się do nas.


Usługi takie przeprowadzamy na terenie całego kraju oraz zagranicą. Zapewniamy pełną dokumentacje i oczywiście ubezpieczenie.Dlaczego my?


Gdyż nie jest łatwo praktycznie dać gwarancję na zapewnienie Ci kompetentnej pomocy drogowej przez 24h na dobę oraz 365 dni w roku, jednak PDS24h Marek Chudzik ją gwarantuje. Gdyż wiele ośrodków zaaprobowało współpracę i pozwoliło swoim rzeczoznawcom skonsolidować tu doświadczenie, umiejętności oraz Ponieważ tak się poukładało, iż zawodowcy z wielu ośrodków zjednoczyli swoje zdolności i podzielili się doświadczeniem, obserwacjami i informacją. A nasza pomoc drogowa wyrosła na tej podstawie. Pomaga nam to prędko i profesjonalnie usunąć realnie każdą usterkę i przewieźć jakikolwiek pojazd z pewnością pierwszorzędnej jakości i dobrej ceny.


Na każdą usługę patrzymy odrębnie więc jakąkolwiek indywidualnie wyceniamy. Na całkowitą wycenę mają wpływ: czy została wykorzystana autoautolawety względnie holownik, zakres robót wykonanych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, model pojazdu, który obsługujemy i rejon zajścia.


Konkretne nasze usługi będą mogły być nieodpłatne gdy Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, lub do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej i rzecz jasna naszą działalność będzie można opłacić z OC winnego stłuczki.Jesteśmy w sąsiedztwie!

Tylko Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – na telefon, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Świdnicy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: