LAWETA JAWOR 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JAWOR i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest wyłącznie inna instytucja. My jesteśmy jak wasz zaufany przyjaciel, doskonała pomoc drogowa wiecznie dostępna żeby udzielić pomocy. I jesteś w stanie mu zaufać bowiem przyjaciel jest przygotowany aby Tobie poradzić w dowolnych okolicznościach.


W pobliżu Jawor przytrafiło się zdarzenie w wyniku którego brałeś udział w kolizji lub miałeś awarię? Nie marnuj czasu na poszukiwanie odpowiedniej usługi tylko wystukaj numer do przyjaciela, do PDS24h Marek Chudzik. Nadjedziemy natychmiast. W razie potrzeby dowieziemy mobilny serwis i obsadę specjalistów.


Drobne naprawy na szosie to nie jakiś kłopot. Nasze załogi nigdy nie rezygnują. Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w ekspresowej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w wymianie względnie wulkanizacji koła. Jeżeli jest korzystne holowanie czy autoautolawety, bądź ewentualnie autolawety też nie będziemy mieli z tym problemu. Jeśli okaże się, że to będzie konieczne zawsze zabezpieczamy obszar awarii albo kraksy. Możesz mieć awarię gdziekolwiek. Czy to miejsce to autostrada czy ścieżka komunalna – nie ważne. Odnajdziemy którekolwiek miejsce, a następnie zapewnimy pomoc. Bowiem regionalne ścieżki znamy jak swoją kieszeń.


Pamiętaj ten telefon. To jest kontakt do przyjaciela! Będziesz mógł się przekonać w całym kraju jak może być praktyczny. Jesteś w stanie dzwonić o każdej godzinie. Zajedziemy – na sto procent! Bo taka jest pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.


24 godziny na dobę będziesz mógł zaplanować naszą usługę:

  • Holowanie, przewożenie i transport na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo stawianie go na kołach
  • Wyeliminowanie paliwa źle zatankowanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku
  • Usługi w ramach Assistance i darmowe usługi z OC sprawcy

Odnajdź szczegóły! Przyjaciel z Jawor czuwa gotowy do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Autoautolawety albo autolawety dochodzą do głosu jeśli zamierzamy zastosować szybki jak również praktyczny system transportu wadliwych pojazdów. Często obserwujemy na trasach prywatnie holowane samochody, ale warto wiedzieć, że ten sposób samopomocy kierowców jest na autostradzie prawnie wzbroniony. Nasza pomoc drogowa w obszarze Jawor rozporządza wieloma specjalnymi, doskonale zaopatrzonymi pojazdami (również autolawetą z 5-cio osobową kabiną), a także wyjątkowo wykwalifikowaną załogą. Pojazd jest pod opieką naszych pracowników absolutnie bezpieczny w przebiegu załadunku, a także w transporcie. Przywieziemy na wskazane miejsce bezpiecznie oraz całodobowo zarówno pojazd jak i jego podróżnych.


W każdym przypadku można podjąć decyzję o holowaniu, naturalnie jeśli pozwoli na to stan techniczny pojazdu i przepisy. Jesteśmy na to gotowi, trzeba niemniej pamiętać, iż taki zestaw powinien się poruszać najwyżej z szybkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Usterka samochodu ciężarowego na trasie, z czego zdajemy sobie sprawę, to oczywisty dylemat. TIR jeśli ulegnie niesprawności przeważnie jest powodem problemów na drodze. Holowanie tego samochodu staję się niejednokrotnie nader użyteczną strategią na udrożnienie drogi. Wiele razy nasza pomoc drogowa z sukcesem prowadziła analogiczne czynności.


Holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu dzięki specjalistycznemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas kłopotem. Możemy bezpiecznie i oczywiście sprawnie przewieźć nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy czy dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to pierwszorzędnej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i rzecz jasna sztywny hol. Choćby TIR-a wyciągniemy z rowu, a następnie ulokujemy na kołach nie bacząc na stan techniczny samochodu bądź wymagający dojazd.


Możemy także zapewnić stosowny samochód do transportu ładunków transportowanych w awaryjnym aucie. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o transport jak też ekipę, która materiały przeładuje.


Całodobowo nad zagwarantowaniem Wam zabezpieczenia i spokoju dyżuruje fachowa, wykwalifikowana załoga. Okazałe zaplecze dozwala nam wypełnić którekolwiek zamówienie przez całą dobę nie zważając na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest awarii łatwych do usunięcia. Faktycznie, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, niedobór oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika niedobrego paliwa, uszkodzone wycieraczki czy przebita opona przerywają dalszą jazdę, jednak są stanowczo proste do wyeliminowania na poczekaniu. Nasza pomoc drogowa i jej mobilny serwis dokładnie w takich wypadkach umie się 24 godziny na dobę wykazać swobodą. Nie wskazana staje się autolawety. Różnorodna oferta serwisu obejmuje jeszcze całodobową usługę mobilnej wulkanizacji, która przybędzie z serwisem bezzwłocznie.


Obsługa, jaka hołubi mobilny serwis wyróżnia się wysokim profesjonalizmem. Wysoki limit drobnych napraw, niezależnych od marki i typu samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem dobrego przygotowania.


Oddzwonimy błyskawicznie jeśliby się okazało, że nasz numer jest w tym momencie nie dostępny. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na dojazd, lecz przez telefon potrzebujemy określić niuanse usterki, markę samochodu i naturalnie miejsce zdarzenia. Nie ma bliźniaczych awarii zatem do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo aby w największym stopniu wesprzeć kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Opinie klientów konstruują szeroką propozycję naszych usług wśród nich transport maszyn budowanych. Maszyny drogowe, zgarniarki czy też spychacze będą mieć u nas zagwarantowany bezawaryjny transport. Dokonujemy też transportu wszelkich maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych używamy zdecydowanie mniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są dobrze wyszkoleni do przewozu małych, jednak ciężkich pojazdów. Mając na stanie wystarczający zespół pojazdów wykonujemy przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy. To potrafi zdarzyć się ciężki gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… właściwie dostarczymy dowolny nietypowy ładunek.


Usługi te realizujemy na obszarze całego kraju, a także zagranicą. Towary w każdym przypadku indywidualnie ubezpieczamy oraz rozporządzamy dokumentacją, która uprawnia nas do świadczenia tych usług.Dlaczego my?


Bowiem jesteśmy otwarci 24h na dobę przez 365 dni w roku nie jedynie w tym regionie, ale w całym kraju. Ponieważ to wieloletnie doświadczenie współdziałających równocześnie ośrodków oraz fachowcy z biegłością w swojej profesji i oczywiście uznanymi kompetencjami. Otóż z tego powodu w niewygórowanej wycenie odbieracie usługi na wysokim, profesjonalnym poziomie.


Dowolną usługę wyceniamy odrębnie. Na kompletną wycenę odciskają wpływ: zakres prac przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, rejon zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy i użycie części zamiennych.


Nasze zlecenia utrzymują przystępne ceny, jednak są w stanie być nieodpłatne gdy Państwo nabędą odpowiednie ubezpieczenie Assistance względnie jeśli nasza praca jest zawiniona wcześniejszą kolizją do której doszło z przyczyny osób trzecich i wydatki pokrywa się z OC sprawcy.Zawsze jesteśmy tylko dla Ciebie!

W chwili problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Jawor wyczekuje pod telefonem gotowy żeby Ci pomoc.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: