LAWETA BYTÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych BYTÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością odnotowujemy Państwa wizytę na stronach portalu MegaHol.pl poświęconego kwestiom rozmaitych wymiarów funkcjonowania pomocy drogowej. W dowolnej podróży musisz być przygotowanym na okoliczność uczestnictwa w wypadku czy stłuczce względnie zaistnienia usterki choćby i w nowym samochodzie. W większości takich incydentów konieczne może być wówczas wsparcie profesjonalnej pomocy drogowej. Przerzut unieruchomionego samochodu lawetą czy przy wykorzystaniu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, lecz osiągalna jest zazwyczaj wymiana koła czy też wulkanizacja naruszonej opony, względnie drobna naprawa wykonana na miejscu zdarzenia prostej usterki, lecz paraliżującej dalszą podróż. Konieczność takich działań przytrafia się zarówno samochodom osobowym, dostawczym jak i ciężarowym. Kierowcy i fachowcy mogą się spotkać właśnie na portalu MegaHol.pl. Codziennie nasi fachowcy udzielają pomocy w bardzo odmiennych okolicznościach. Dzięki ogólnopolskiej platformie którą administrujemy nasi ludzie mają do wykorzystania każdy rodzaj transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem niemało kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim traktowaniem.


To bynajmniej nie jest tylko inna jednostka. Oto może być pomoc drogowa, jaka wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń jak najlepszy przyjaciel. Przyjaciel któremu będziesz mógł uwierzyć gdyż jest gotowy na wszelakie okoliczności.


Przytrafiła Ci się awaria bądź kolizja w pobliżu Bytów, nie czeka, lecz wybierz numer do przyjaciela – zadzwoń do MegaHol. Przyjedziemy najszybciej. W naszej obsadzie są fachowcy którzy dowiozą mobilny serwis.


Absolutnie nie będą dla naszej ekipy problemem drobne naprawy na trasie. Oczywiste, że nie jest zagadką, że przytrafia się kierowcy nie do tankować paliwa, najechać na rzucony odpad na ulicy, a w konsekwencji zniszczyć oponę, przegapić pielęgnację wycieraczek, które uszkadzają się w gwałtowny deszcz na szosie bądź nie podmienić w odpowiedniej chwili akumulatora, a potem mieć znaczący problem z odpaleniem samochodu. Te wszystkie nieznaczne niesprawności wykluczymy dla Ciebie ku wspólnej satysfakcji. Zawsze także jesteśmy gotowi na komunikat, że wskazana będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. Gdy okaże się, że to jest potrzebne od początku chronimy rejon usterki bądź kraksy. Nie istotne czy ewentualna kolizja bądź niesprawność miała miejsce na autostradzie, szosie ekspresowej czy na bocznej ulicy dojazdowej. Znajdziemy jakiekolwiek stanowisko i oczywiście zapewnimy pomoc. A to stąd, że znamy dowolną ścieżkę na naszym terenie.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten telefon. To oczywiście kontakt do przyjaciela! W całej Polsce potrafi być rzeczywiście potrzebny. Wystukaj numer. Chwila jest nie ważna gdy jesteś w potrzebie. Zameldujemy się – niechybnie! I taka rzeczywiście jest pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.Ta pomoc drogowa wykonuje usługi 24 godziny na dobę:

  • Bezpłatne usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie pojazdu na kołach czy wyciągnięcie go na jezdnię
  • Usunięcie paliwa pomyłkowo wlanego lub dopełnienie ubytku paliwa w baku

Odnajdź detale! Przyjaciel z Bytów bezwzględnie jest zdeklarowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Jest kilka strategii na transport unieruchomionych samochodów, lecz najlżejszy, a także najszybszy to w sumie autoautolawety lub autolawety. Trzeba jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest legislacyjnie zabronione, więc to jedyny sposób jaki możemy tutaj zastosować. Wiarygodność dają nam dobrze zaopatrzone, specjalistyczne pojazdy ( wśród nich autoautolawety mogąca zabrać 5-ciu podróżnych) oraz fachowa ekipa. Zabezpieczenie załadunku oraz przewozu pojazdu jest stuprocentowe dzięki przyjętemu zabezpieczeniu.. Pojazdy oraz prawdopodobni pasażerowie będą całodobowo przewiezieni na wskazane miejsce.


Potencjalną modyfikację standardu pomocy na holowanie można przedsięwziąć w dowolnej chwili o ile przyzwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan pojazdu. Holowanie będzie na pewno niestety wolniejsze. Taki skład samochodów nie może przekroczyć na trasie 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Jest wielkim problemem, a my rozumiemy tego konsekwencje, kolizja samochodu ciężarowego na ulicy. Wielki TIR potrafi skomplikować ruch na mnóstwo godzin. W tych okolicznościach istotne okazuje się udrożnienie drogi więc bywa, iż prędko trzeba decydować się na holowanie. Pomoc drogowa z Bytów radzi sobie doskonale z całym kłopotem.


Specjalny sprzęt pozwala nam na holowanie dowolnego typu samochodu. W momencie gdy zdarzy się, że jest to konieczne doskonałej próby wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam pewnie i skutecznie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Ani kłopotliwy dostęp, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie zakłóci nam wydostania TIR-a z jaru, a potem postawienia go na kołach.


Możemy także dostarczyć wystarczający samochód do przewozu produktów transportowanych w uszkodzonym aucie. Zawsze jesteśmy przygotowani na urządzenie ich transportu w wyznaczone miejsce.


24 godziny na dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju dyżuruje profesjonalna, wykwalifikowana kadra. Nie zwracamy uwagi na sytuację pogodową bo dzięki szerokiemu zapleczu jesteśmy w gotowości urzeczywistnić dowolne zadanie i to w każdej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Istnieją również łatwe do usunięcia niesprawności. Absolutnie nie może być problemem mała niesprawność nawet jeżeli uniemożliwia dalszą drogę. Zniszczone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona albo ubytek paliwa czy oleju, względnie wymiana pomyłkowo wlanego do zbiornika innego rodzaju paliwa to takie incydenty z którymi powinno się móc rozprawić w rejonie zdarzenia. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa przez całą dobę świadczy natychmiastowe reperacje zrealizowane przez mobilny serwis. Laweta nie będzie miała tu zapotrzebowania. 24 godziny na dobę, obok sprawnego serwisu jest także dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis hołubią doskonale wykształceni mechanicy. Nie bacząc na markę i typ pojazdu są w stanie skutecznie podjąć na ulicy przeróżne drobne naprawy.


Zadzwonić starczy jedynie raz. Wskazówki jakie są nam potrzebne to niuanse usterki, marka pojazdu i naturalnie lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zapewne w kilkanaście minut. Nie ma bliźniaczych niesprawności zatem do każdego incydentu podchodzimy kompleksowo żeby w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Również transport maszyn budowlanych jest znaczącą pozycją w szerokiej propozycji naszych usług. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na przewóz dużych maszyn budowlanych w sposób sprawdzony i całkowicie bezpieczny. Podejmujemy się przewozu różnych maszyn rolniczych. Nasza kadra jest wszechstronnie wyszkolona również do transportu małych, ale ciężkich pojazdów na przykład wózków widłowych. Przewóz ładunków ponadnormatywnych i transport dłużycowy też są ważną pozycją w tej propozycji usług. Niech to będzie wielkogabarytowe zbrojenie, trudny gruz i wyraźnie więcej.


Usługi takie prowadzimy na obszarze naszego kraju, a także zagranicą. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są odpowiednią dokumentacją w tym niezależnym ubezpieczeniem ładunku.Dlaczego my?


Bowiem możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Gdyż nasza roztropność to liczba doświadczeń i praktyki wyspecjalizowanych fachowców z wielu ośrodków. W pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dziś zaoferować w atrakcyjnej wycenie, widać ewidentnie jak ogromny wpływ posiadał na to ten sposób postępowania.


Na każdą usługę spoglądamy osobno, a potem każdą indywidualnie wyceniamy. W wycenie brane są pod uwagę: zastosowanie części zamiennych, przekrój prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została wykorzystana autoautolawety bądź holownik, rejon zajścia i rodzaj samochodu, który serwisujemy.


Należałoby ochronić się przez kupno optymalnego ubezpieczenia Assistance. Wtenczas nasze usługi będą mogły być darmowe tak jak w momencie gdy są zapłacone z OC winnego kolizji.


Liczy się Twoje bezpieczeństwo!
Zdarzył się kłopot wywołuj Pomoc drogową MegaHol – pod telefonem czeka przyjaciel z Bytów gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: