LAWETA ŚWIĘTOCHŁOWICE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚWIĘTOCHŁOWICE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo absolutnie nie jest tylko nowa firma. Wśród nas znajdziesz to coś co posiada Twój najdroższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa zawsze wesprze cię zdecydowanym ramieniem. I tylko przyjaciel jest gotowy Ci ulżyć w każdych okolicznościach, dlatego będziesz mógł mu zawierzyć.


Zdarzył się kłopot z pojazdem akurat nieopodal Świętochłowic? Zadzwoń do Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – do przyjaciela, który pomoże usunąć niesprawność oraz sprosta skutkom kolizji. Pojawimy się błyskawicznie. Za nami przybędzie mobilny serwis i biegła obsada.


Absolutnie nie ma żadnych komplikacji aby zrealizować na szosie wszelkie drobne naprawy. Wulkanizacja ewentualnie wymiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek oraz pozostałe w sumie niewielkie awarie z przyjemnością usuniemy dla Ciebie na miejscu. Status samochodu może wpłynąć na decyzję, że konieczna okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, a w przypadku samochodów ciężarowych holowanie chociażby na sztywnym holu. Jesteśmy do tego stale przygotowani. Po przybyciu skutecznie pomożemy zabezpieczyć okolicę zajścia. Na jakiejkolwiek szosie, w którymkolwiek miejscu, w dowolnym zakamarku – to jest nie istotne gdzie ugrzązł Twój pojazd. My takie miejsce odnajdziemy żeby Ci pomóc. Ponieważ rodzime ścieżki odnajdujemy z zamkniętymi oczami.


Nigdy nie usuwaj z kontaktów kontaktu do przyjaciela. Obojętnie gdzie będziesz my w całej Polsce czekamy na kontakt od Ciebie. Telefon będzie na pewno czynny 24 godziny na dobę. Przyjedziemy – na pewno! Gdyż taka bezwzględnie jest pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa. Przyjaciele zasadniczo tacy mają być.


24 godziny na dobę u nas liczyć możesz na skuteczne usługi:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Ustawienie pojazdu na kołach względnie przeciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Pomoc w zakresie Assistance , a także bezpłatne usługi z OC sprawcy
  • Fracht na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów

Przejrzyj niuanse! Przyjaciel z Świętochłowic na sto procent jest chętny do wykonania usługi!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jeden z szybszych , a także najprostszy sposób przetransportowania uszkodzonego samochodu to autoautolawety albo autolawety. Powinno się jednak wspomnieć, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zakazane, więc to w sumie jedyny system jaki możemy tutaj zastosować. W okolicy Świętochłowic rozporządzamy kompletnie wyposażonymi profesjonalnymi pojazdami z kompetentną kadrą. W zespół flotylli wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Absolutnie nie ma wątpliwości, że pojazd i w momencie załadunku oraz przewozu okaże się zupełnie bezpieczny. Samochody oraz ewentualni pasażerowie będą całodobowo przewiezieni na określone miejsce.


Jeżeli stan pojazdu na to zezwala i jednoznacznie również przepisy kodeksu drogowego w każdej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Ten zestaw może poruszać się po drodze z prędkością do 60 km/h, lecz na holowanie zawsze jesteśmy w jakichkolwiek okolicznościach przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Doświadczyliśmy jaki to jest dylemat jeśli na ulicy awarii nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. TIR jeśli ulegnie niesprawności na ogół jest pretekstem do kłopotów na drodze. W takim wypadku często holowanie może być optymalnym ratunkiem odkorkowania drogi. W tych okolicznościach warto wezwać naszą pomoc drogową.


Branżowy sprzęt pozwala nam na holowanie dowolnego rodzaju pojazdu. Pośród posiadanego przez nas sprzętu znajdują się specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i pełna rodzina sprofilowanego sprzętu dodatkowego. Korzystając z tego, bezpiecznie i sprawnie przewozimy pojazdy dostawcze i rzecz jasna ciężarowe, zestawy ciężarowe i autobusy. Ani wymagający dojazd, ani stopień uszkodzenia pojazdu nie uniemożliwi nam wydobycia TIR-a z jaru , a następnie umieszczenia go na kołach.


Możemy także zapewnić stosowny samochód do transportu materiałów transportowanych w niesprawnym aucie. Jesteśmy przygotowani na zrealizowanie ich przewozu w ustalone miejsce.


Przez całą dobę fachowa, wykwalifikowana kadra czuwa by zapewnić Wam zabezpieczenie i wewnętrzny spokój. Którekolwiek zlecenie dzięki okazałemu zapleczu jesteśmy w gotowości przeprowadzić, bez względu na realia atmosferyczne, przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Akurat nie tak mało jest niesprawności łatwych do usunięcia. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku złego paliwa, zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów wstrzymujących dalszą drogę, ale nieskomplikowanych do usunięcia przypadków niesprawności. W takiej sytuacji całodobowo trzeba zadzwonić po miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie zasadna okaże się autolawety. Bezzwłoczny dojazd to cecha naszego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny punkt wulkanizacji, który całodobowo jest w wachlarzu usług.


Mechanicy z umiejętnościami to majątek jakim zarządza mobilny serwis. Na drodze potrafią przeprowadzić rozliczne drobne naprawy, bez względu na to czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, do tego bez względu na markę


Telefonujesz tylko raz. Odbieramy bezzwłocznie. Kilkanaście chwil będzie nam potrzebne na dojazd, jednak przez telefon musimy sprecyzować szczegóły awarii, markę pojazdu i jednocześnie lokalizację zdarzenia. Żeby w całości wspomóc kierowcę do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Także przewóz maszyn budowlanych jest ważną pozycją w szerokiej ofercie naszych usług. Każdą wielką maszynę drogową, walce lub powiedzmy koparki gąsienicowe możemy transportować szybko i rzecz jasna bezawaryjnie. Nie oznacza dla nas kłopotu przewóz wielkich maszyny rolniczych. Do przewozu wózków widłowych używamy nieco mniejszych pojazdów, jednak nasi kierowcy są stosownie przeszkoleni do transportu drobnych, jednakże wagowo kłopotliwych pojazdów. Posiadając właściwy tabor przeprowadzamy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Zdobyliśmy doświadczenia z frachtem nieszablonowych towarów i teraz jesteśmy zdeterminowani do transportu choćby dużego gruzu czy też wielkogabarytowego zbrojenia.


Takie usługi transportowe wykonujemy na obszarze naszego kraju oraz zagranicą. Transportowane ładunki jednostkowo ubezpieczamy. Dysponujemy też niezbędną dokumentacją uprawniającą nas do świadczenia tego rodzaju usług.Dlaczego my?


Otóż profesjonalna pomoc drogowa Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa jest dostępna nie tylko w lokalnym rejonie, ale w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że to długie doświadczenie wspomagających się wzajemnie ośrodków , a także specjaliści z praktyką oraz stwierdzonymi kompetencjami. W doskonałej skuteczności , a także jakości usług, jaką możemy państwu obecnie zaoferować w dobrej cenie, widać zdecydowanie jak wielki wpływ miał na to ten model funkcjonowania.


Pojedynczej wycenie podlega dowolna usługa. Na kompletną wycenę posiadają wpływ: rejon zdarzenia, model pojazdu, który obsługujemy, użycie części zamiennych, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu , a także czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik.


Jeżeli Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, lub do awarii doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być nieodpłatne, gdyż straty pokryte zostaną z OC winnego stłuczki lub ubezpieczeniowej ochrony.Miej nas w świadomości!

Usterka? Kolizja? Pomoc Drogowa 24H – Laweta HDS Skibiński Mariusz Auto Naprawa – na kontakt, gotów do pomocy, oczekuje przyjaciel z Świętochłowic.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: