LAWETA WYSZKÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych WYSZKÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZawsze wykonujemy zamówienie dlatego, że pryncypialnym naszym posłaniem powinno być niesienie pomocy, ale trzeba nadmienić, iż naszą profesją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa więc takiemu zadaniu dedykujemy posiadany przez nas sprzęt i kompetencje. W tej sytuacji tak naprawdę nie kierujemy uwagi na gabaryt samochodu dlatego, że nasi klienci są naszymi dobrymi przyjaciółmi i staramy się, aby nasze uczynki utrwalały ich w przeświadczeniu, że przyjaciół odkrywa się w opresji. Zaznaczamy to, iż naszą specjalnością jest holowanie pojazdów ciężarowych, jednakże wszystkie nasze warsztaty rozlokowane w całej Polsce muszą być tak zaopatrzone aby sprostać jakiemukolwiek działaniu w optymalny sposób.


Na ogół może ci się przydarzyć awaria na autostradzie. Skutecznym rozwiązaniem jest w tej sytuacji zadzwonić do MegaHol, a szczególnie gdy przytrafi ci się taki przypadek w bliskości Wyszków, dlatego, że to pewna pomoc drogowa. Holowanie właściwie nie w każdym przypadku bezwzględnie jest wskazane. Niejako wcześniej  powinno się zastosować mobilny serwis, a nasze profesjonalnie wyspecjalizowane załogi potrafią sobie poradzić z naprawą. Miejsce zajścia na pewien moment objawi się profesjonalnym warsztatem, no i w ten sposób zaoszczędzimy czas i zminimalizujemy nakład na usunięcie niesprawności.


Jakąkolwiek usterkę jesteśmy gotowi naprawić Do tej chwili każde wezwanie realizowaliśmy szczęśliwie i na szczęście nie znamy żadnego czynnika żeby to się odmieniło. Zapewne nie istnieją reguły, ale przeważnie wiele hamujących dalszą jazdę niesprawności okazuje się być banalnymi usterkami, jakie po drobnej naprawie na miejscu zajścia są efektywnie eliminowane przez nasze brygady. Pozwól, że zainteresujemy się również drobnymi naprawami na drodze, jakie hamują dalsza podróż, a niestety nie możecie ich sami skorygować. Nasze brygady zainteresują się dowolną błahostką w związku z tym już nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo dlatego, że pod naszą opieką będziesz bezpieczny na trasie.


Zapamiętaj! Ty, być może dotarłeś do nas z dalekiego końca kraju, jednak my zawsze jesteśmy u siebie. Wiedz, iż dostajesz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, dlatego nie denerwuj się, że nie wiesz gdzie oczekujesz my na pewno cię wyszukamy. Zaszła potrzeba interwencji to dzwonisz, co zrozumiałe nie ważne o której porze, twoi przyjaciele asekurują cię całą dobę. Przyjemnie jest posiadać przyjaciół na jakich w każdym przypadku można się oprzeć takich jak pomoc drogowa MegaHol. Oto stały sposób na życie.

NASZA GALERIA


Możemy otoczyć Cię kuratelą przez pełną dobę:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa czy dowóz paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance czy darmowe usługi z OC sprawcy
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Wyciągnięcie pojazdu na jezdnię czy stawianie go na kołach

Bezpośrednio zorientuj się co obejmuje pełna oferta jeżeli wciąż nie czujesz ufności. Na przyjaciół możesz czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, a  tym bardziej w mieście Wyszków.LawetaAutoautolawety 24h

Zawsze ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, oczywiście nie znaczy to jednak, że nasze lawety lub też autolawety nie mogą być przystosowane do transportu różnych pojazdów. Jedną z metod holowania wydaje się być samopomoc kierowców którzy ciągną samochód, zwłaszcza samochody osobowe przy zastosowaniu liny holowniczej, tymczasem naszą radą jest zalecenie by wykorzystywać w takim momencie profesjonalistów.


Wydaje się być to pozytywne z paru względów. Przeciętny prowadzący zwyczajnie niestety nie zdaje sobie sprawy jakże znaczące przy holowaniu potrafią być kwalifikacje oraz profesjonalizm. Nie można w stu procentach zaufać prostej lince holowniczej ponieważ nie rzadko jest ona niebezpieczna. Teraz kiedy wszystkie wyjazdy w poważnej mierze realizują się po drogach szybkiego ruchu i autostradach ważną wiadomością bezwzględnie jest fakt, iż holowanie na takich trasach jest zabronione. Dlatego pomoc drogowa MegaHol dysponująca kompetentnymi zastępami, i stosownym sprzętem do lawetowania może być najtrafniejszym wyborem.


Jakikolwiek typ samochodów możemy dostarczyć sięgając do własnych lawet, czy też autolawet. O jakiejkolwiek godzinie możemy, nadzwyczaj prędko dostarczyć na miejsce zajścia odpowiedni tabor oraz bezawaryjnie dowieźć i sprzęt i pasażerów do wybranego położenia.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co lubimy. W przewozie aut ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej próbujemy stać w każdym przypadku wśród najsolidniejszych. Wartościowa paleta oraz gwarancja wysokiej klasy naszych prac jest istotnym krokiem w stronę osiągnięcia podobnego ideału. Niesprawność TIR-a na ulicy może stać się niemałym problemem. Tasiemcowe korki mogą się tworzyć choćby i na drodze dwupasmowej kiedy wykluczymy z ruchy pojedynczy pas. Niestety nie oczekujmy, że będzie łatwiej na peryferyjnych odcinkach dróg bowiem zdarzają się one wyjątkowo ruchliwe, a niesprawność TIR-a może je całkowicie zatkać. Dlatego faktycznie znaczący powinien być szybki , a także specjalistyczny przewóz takiego pojazdu, względnie bardzo szybka jego reperacja praktycznie w rejonie lokalizacji wydarzenia.


Wszystkim co zasadniczo potrzebne do kasacji takich strat zarządza ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to są holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do usług służebnych. Rozporządzamy więc właściwymi środkami żeby skutecznie odblokować drogę tak żeby wolno było bezkolizyjnie przeprowadzić remonty. Pełny arsenał ciężkich samochodów: Ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, prędko i bezawaryjnie, przez całą dobę, przywieziemy pod wyznaczony adres.


Gwarantuje to również fachowa kadra, która piastując dyżury w naszych zespołach przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu gwarantuje wam spokój oraz bezpieczeństwo.Mobilny serwis 24h

Potrafi się wyklarować, że holownik oraz niskopodwoziówka nawet nie będę w tej sytuacji konieczne. Czasami jedyne co potrzeba to mobilny serwis, który w rejon zajścia dotrze zasadniczo prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie wyeliminują przyczynę niesprawności, choćby na autostradzie.


Mobilny serwis jest zaaranżowany tak na wulkanizację opon jak również na skromne poprawki motoru. Na każdym szczeblu walczymy by zrealizować wszystko co ewentualnie realne, w związku z tym wyruszamy po dokonaniu dokładnego sondażu w czasie akceptowania zlecenia. To zrozumiałe, że jesteśmy ubezpieczeni i na żądanie wyczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu bywa, że lubi się się wyjaśnić, iż sprawna reperacja jest nie wykonalna.


Jesteśmy pewni, iż każdy epizod pewnie jest wyjątkowy w tej sytuacji przystępujemy do wezwań niezwykle indywidualnie. Profesjonalni mechanicy mogą z podpowiedzi kontrahentów wyłuskać znaczące wiadomości bez komentarza, nawet wówczas jeśli zleceniodawcy plątają się w ocenie awarii. Wolno nam tak robić dzięki wyjątkowemu zapleczu technicznemu dającemu nam jednoznaczny komfort realizacji zadań.Transport niskopodwoziowy 

Rozszerzyliśmy firmową propozycję, lecz kluczowe usługi na takim rozwiązaniu zupełnie nie tracą, ponieważ przewóz maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych wypływa z poważnej bazy lawet, naczep niskopodwoziowych no i ciągników funkcjonujących w naszym taborze. To prawda, że w takiej dyscyplinie przewozu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednakże jeśli pośród perfekcyjnych kierowców ma się tylu z stosownym doświadczeniem i praktyką nie wolno nie skorzystać z podobnego potencjału.


Dostarczamy w granicach kraju i zagranicę wszystkie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do trudnych chociaż niedużych wózków widłowych. Również bagaże w postaci ładunków ponadnormatywnych bądź frachtów dłużycowych będą mogły być przedmiotem takiej usługi.


Jako, że bezpieczeństwo przewozu jest absolutnie priorytetem to przy zapewnieniu wszelakich środków bezpieczeństwa, natomiast i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunki. Całkowite formalności również listy niezbędne do dokumentacji powiązanej z prowadzoną przez nas pracą, każdorazowo przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Mianowicie dlaczego tym razem nie? Dlatego ma prawo być MegaHol. Nigdy nie pragniemy żeby pozostali odbierali się gorsi, lecz bardzo pragniemy być najlepsi. Jesteśmy przeświadczeni, że wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe spisują się wyraźnie profesjonalnie.


Winno się na pewno zgłębić to szerzej. Nasza profesjonalna energia bierze się z platformy licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu oraz taboru co zapewne jest niedostępne dla jednostkowego warsztatu. Rzecz jasna nie inaczej ma się rzecz z kadrą o odpowiednich kompetencjach czy z kierowcami o istotnym doświadczeniu.  Działamy niby jak naczynie połączone, gdzie potencjalne odziały stacjonujące w strefie zajścia współpracują ze sobą, aby na miejsce wyekspediować całkowicie profesjonalnie zorganizowaną załogę.


Podwalinę świadczenia naszych usług definiuje idea „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się dokładnie z tego powodu. Do zadania przybywa właściwie dobrana grupa mechaników z niewielkiego warsztatu związana emocjami lub wręcz familijnie, jednak to drużyna jaka ma prawo, w dowolnej minucie zlecenia, dostać wzmocnienie dużej pajęczyny podobnych zakładów.


U nas nie potrzebujemy cennika ponieważ jakiekolwiek zlecenie oceniamy indywidualnie, a takie podejście tworzy swoje odbicie w nierzadko niższych cenach niż zwykle się spodziewacie. Wezwania z OC oraz Assistance wykonujemy w limicie ubezpieczenia.


Taki jest MegaHol ciężarowa pomoc drogowa , a nawet nie tylko. Zawsze Twój skupiony przyjaciel z miasta Wyszków.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: