LAWETA RZYM 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RZYM i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autSerdecznie witamy na MegaHol.pl portalu poświęconym szeroko pojmowanej pomocy drogowej. Nawet najbliższa droga może zakończyć się wypadkiem, stłuczką lub nawet małą awarią. Niestety zazwyczaj bez wsparcia pomocy drogowej nic nie zdziałamy. Niesprawność uniemożliwiającą jazdę powinno się dać wyeliminować drobną naprawą, możliwa jest wulkanizacja opony na miejscu zdarzenia czy zwyczajna wymiana koła, gdy pojawia się taka potrzeba do dyspozycji posiadamy sztywny hol lub przewóz lawetą względnie autolawetą. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół ma prawo mu się przytrafić konieczność tych działań. Portal MegaHol.pl jest miejscem w którym kierowca w kłopocie spotka fachowców. Sytuacje bywają różne, lecz nasi mechanicy w każdym przypadku i rzetelnie potrafią udzielić sprawnej pomocy. Dzięki krajowej sieci którą zarządzamy nasi ludzie mają do wykorzystania dowolny rodzaj transportu, jak również mobilny serwis i wulkanizację. Obdarzyło nas zaufaniem sporo kierowców zaś nasi mechanicy odwdzięczają się im przyjacielskim nastawieniem.


To absolutnie nie jest jedynie następna instytucja. Tutaj jest twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa od początku gotowa niezwłocznie ruszyć z poradą. Przyjaciel godny kredytu zaufania i gotów na jakiekolwiek rozstrzygnięcie.


Gdy przejeżdżając w regionie Rzymu dotknie Cię na trasie niefortunne zdarzenie natychmiast wybierz numer do PDS24h Marek Chudzik. Wystukaj numer do przyjaciela, który będzie na pewno wiedział jak skutecznie działać w wypadku kraksy ewentualnie awarii. Dotrzemy natychmiast. Wysoko wykształcona ekipa dowiezie, a przede wszystkim będzie obsługiwać mobilny serwis.


Kłopoty to nasza specjalizacja stąd podejmujemy na trasie wszelkie drobne naprawy. Stanie się dla nas satysfakcją dopomóc Ci w szybkiej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, dowiezieniu paliwa albo w zmianie ewentualnie wulkanizacji koła. Każdorazowo także jesteśmy przygotowani na komunikat, że nieodzowna będzie autolawety, autoautolawety albo holowanie. Otrzymujesz gwarancję, iż rejonu zdarzenia nie pozostawimy niezabezpieczonego. Czy stoisz na ulicy gminnej, ekspresowej bądź na autostradzie to oczywiście dla nas nie ma znaczenia.. Wystarczy nam kilka chwili żeby Cię zlokalizować i oczywiście udzielić skutecznej pomocy. Bo znajdujemy się u siebie więc rozpoznamy tu dowolną ścieżkę.

NASZA GALERIA


Bez numeru do przyjaciela absolutnie nie wyruszaj w trasę. Nawet na terenie całej Polski absolutnie Cię nie zawiedzie. Dzwoń. Czas jest nie istotny gdy jesteś w potrzebie. Stawimy się – niechybnie! W taki sposób działa zaufana pomoc drogowa. PDS24h Marek Chudzik całą dobę dla was. Tacy winni być przyjaciele.Zawsze możesz liczyć na naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wydostanie samochodu na jezdnię albo stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa ewentualnie usuniecie paliwa mylnie zatankowanego
  • Pomoc w granicach Assistance, a także nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji
  • Fracht na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Odnajdź szczegóły! Przyjaciel z Rzymu na sto procent jest dyspozycyjny do pracy!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz uszkodzonych samochodów musi być szybki, a także łatwy skoro do tej pracy wykorzystana zostanie autolawety ewentualnie autoautolawety. Należy jednak mieć na uwadze, że na autostradzie holowanie jest prawnie zabronione, więc to w sumie jedyny klucz, który możemy tutaj zastosować. Branżowe pojazdy i kompetentna załoga. Pomoc drogowa w okolicy Rzymu nabyła podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do wykorzystania jest także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód jest pod opieką naszych pracowników całkowicie bezpieczny w czasie załadunku, a także w czasie przewozu. Pojazdy i ewentualni podróżni będą całodobowo przewiezieni na określone miejsce.


Zawsze wolno Państwu postanowić o holowaniu, naturalnie jeśli zezwala na to stan samochodu i paragrafy. Taki zespół może poruszać się po trasie z prędkością do 60 km/h, jednak na holowanie jesteśmy w którejkolwiek chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na drodze kolizji to spory dylemat, ale my mamy tego świadomość. Unieruchomiony TIR na wiele godzin może utrudnić ruch na drodze. Niejednokrotnie jedynym sposobem udrożnienia drogi może być holowanie. Wiele razy nasza pomoc drogowa skutecznie realizowała analogiczne czynności.


Holowanie samochodów nie jest dla nas tajemnicą bowiem administrujemy profesjonalnym sprzętem. Wysokiej klasy profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol oraz wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy umożliwiają nam bezpiecznie oraz efektywnie dostarczyć na wskazane miejsce pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w momencie gdy może być to konieczne. Choćby TIR-a wydostaniemy z jaru, a potem postawimy na kołach nie bacząc na stan pojazdu czy uciążliwy dojazd.


Zaaranżujemy także transport towarów z zepsutego pojazdu. Jesteśmy przygotowani na zaaranżowanie ich transportu w ustalone miejsce.


Wykwalifikowana, profesjonalna załoga przez całą dobę pilnuje żeby zapewnić Wam wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. Okazałe zaplecze umożliwia nam bez względu na pogodę dowolne zamówienie skutecznie podjąć w każdym momencie doby.Mobilny serwis 24h


Łatwe w naprawie usterki pojawiają się wielokrotnie. Przekuta opona, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też dolanie do zbiornika innego paliwa, zepsute wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych uniemożliwiających dalszą podróż, jednakże tych które powinno się dać rozwiązać z dala od warsztatu. W tym wypadku kształtuje się furtka w której pokazać się potrafi lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Stosowanie lawety będzie na pewno nie potrzebne. Sprawny dojazd to wizytówka tego serwisu szczególnie kiedy wskazany jest mobilny warsztat wulkanizacji, który przez całą dobę jest w ofercie.


Mobilny serwis wykorzystuje najlepszych zawodowców. Rozległy limit drobnych napraw, oddzielnych od marki i modelu samochodów, jakich będą mogli się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, rezultatem dobrego wyszkolenia.


Dzwonisz jedynie raz. Rozmowę podejmujemy niezwłocznie. Doprecyzujemy detale awarii oraz markę pojazdu, a zaledwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na pewno na miejscu zdarzenia zdarzenia. Pokrewna awaria potrafi mieć rozmaite oblicza z tego powodu, by w całości pomóc kierowcy do potencjalnych zadań podchodzimy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Również przewóz maszyn budowlanych jest ważnym punktem w szerokiej ofercie naszych usług. Którąkolwiek poważną maszynę drogową, spychacze bądź powiedzmy koparki gąsienicowe potrafimy przewozić prędko i oczywiście bezawaryjnie. Przewóz maszyn rolniczych, również takich dużych i rzecz jasna branżowych, też istnieje w naszej ofercie. Lokalna załoga jest gruntownie wyszkolona między innymi do transportu drobnych, ale wagowo kłopotliwych pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Tabor jakim rozporządzamy wspiera nas, gdy w grę wchodzi transport dłużycowy i fracht ładunków ponadnormatywnych. Trudny gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… wielokrotnie więcej różnych specyficznych ładunków.


Nie jedynie w kraju, ale również i zagranicą prowadzimy te usługi. Przesłanką do oferowania tego rodzaju usług jest kompleksowa dokumentacja stwierdzająca nasze możliwości i umiejętności. Ponadto firma nasza zabezpiecza jednostkowe ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Ponieważ profesjonalna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest otwarta nie tylko w lokalnym terenie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Gdyż cały szereg profesjonalistów z poświadczonymi kompetencjami, pracujących w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i kompetencją byśmy umieli stworzyć procedury przynoszące efekt. Otóż z takiego powodu w niewygórowanej cenie uzyskujecie usługi na znakomitym, specjalistycznym szczeblu.


Na każdą usługę spoglądamy indywidualnie więc jakąkolwiek jednostkowo szacujemy. Na wartość usługi oddziałują: użycie części zamiennych, rozmiar prac wykonanych na miejscu zdarzenia, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, miejsce zdarzenia i typ samochodu, który serwisujemy.


Nasze usługi utrzymują niewygórowane wyceny, jednak potrafią być bezpłatne jeśli Państwo mają stosowne ubezpieczenie Assistance bądź jeśli nasza usługa jest podyktowana wcześniejszą stłuczką do której doszło z nieuwagi osób trzecich i wydatki pokrywa się z OC winnego kolizji.


Noś nas w świadomości!
W razie problemów Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – przyjaciel z Rzymu zdecydowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: