LAWETA TARNÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych TARNÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNa surowe organizacje będziesz mógł trafić wszędzie. Tutaj jest twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze gotowa niezwłocznie ruszyć z poradą. Ten przyjaciel, który jest gotów na dowolną możliwość dlatego można mu w pełni zawierzyć.


Uczestniczyłeś w kraksie ewentualnie zaskoczyła Cię awaria w niedalekiej odległości od Tarnowa? Natychmiast wybieraj numer do Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Do przyjaciele który jest obok oraz doskonale wie jakie prace należy wykonać aby poradzić sobie z defektami. Zjawimy się na miejscu natychmiast. Dodatkowo wykształcona kadra przywiezie, a przede wszystkim będzie obsługiwać mobilny serwis.


Drobne naprawy to nie będzie komplikacja, która na drodze umiała by stać się dla nas kłopotem nie do usunięcia. Nie przewiduj, że nie przybędziemy do błahostki jaką jawi się być wymiana koła. Pomożemy choćby przy awaryjnej wymianie wycieraczek, przywieziemy paliwo i oczywiście odpalimy silnik gdy akumulator odmówi zdyscyplinowania. Gdy musi być nieodzowne holowanie albo autoautolawety, bądź opcjonalnie autolawety podobnie nie będzie to stanowić dla nas problemu. Masz pewność, iż rejonu zajścia nie pozostawimy niezabezpieczonego. Możesz mieć niesprawność wszędzie. Czy to będzie autostrada czy ścieżka gminna – to jest nie istotne. My po prostu wiemy gdzie się znajdujesz oraz jak można Ci pomóc. Gdyż mapa pobliskich dróżek nie jest dla nas zagadką.


Dlatego Pamiętaj kontakt do przyjaciela. Dosłownie w granicach całego kraju absolutnie Cię nie zawiedzie. Wybierz numer o każdej godzinie dnia i nocy. Dojedziemy – bez wątpienia! I to dokładnie jest pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał. Przyjaciół znajduje się w kłopocie.


Nasza pomoc drogowa funkcjonuje 24 godziny na dobę:

  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę czy stawianie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub usuniecie paliwa pomyłkowo wlanego
  • Usługi w zakresie Assistance czy bezpłatne usługi z OC stłuczki.

Jeśli masz czas spójrz w szczegóły! Przyjaciel z Tarnowa na sto procent jest dyspozycyjny do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport wadliwych pojazdów może być sprawny, a także funkcjonalny gdy do tej akcji zastosowana zostanie autolawety względnie autoautolawety. Wielokrotnie zauważamy na drogach półoficjalnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że ten rodzaj wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie prawnie zakazany. W rejonie Tarnowa operujemy znakomicie zaopatrzonymi profesjonalnymi pojazdami z rzetelną ekipą. W skład floty wchodzi także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Dzięki temu zawsze jesteśmy pewni o zabezpieczenie przewozu pojazdu i załadunku. Na wyznaczone miejsce 24 godziny na dobę dowieziemy samochód oraz wszystkich podróżnych.


W każdym przypadku wolno Państwu zdecydować się na holowanie, naturalnie jeżeli pozwala na to stan pojazdu i paragrafy. Zawsze jesteśmy na taką ewentualność gotowi, trzeba jednakże mieć w pamięci, iż ten zespół musi się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Zdajemy sobie sprawę jaki mamy problem jeżeli na trasie usterki nie zdoła uniknąć samochód ciężarowy. Naogół niesprawność TIR-a wywołuje zatory na drogach. W tej sytuacji kluczowe okazuje się odkorkowanie drogi dlatego zdarza się, że prędko należy decydować się na holowanie. Tutaj odnajdzie się nasza pomoc drogowa.


Holowanie pojazdów nie jest dla nas tajemnicą bowiem dysponujemy branżowym sprzętem. Potrafimy pewnie oraz odpowiedzialnie przetransportować choćby zestaw ciężarowy i autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, a umożliwia nam to pierwszorzędnej jakości naczepa niskopodwoziowa, profesjonalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy i rzecz jasna sztywny hol. Chociażby TIR-a wydobędziemy z jaru, a potem umieścimy na kołach bez względu na stan techniczny samochodu czy uciążliwy dostęp.


Zaaranżujemy ponadto przewóz towarów z zepsutego pojazdu. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie ich transportu w wskazane miejsce.


Waszego bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju 24 godziny na dobę strzeże profesjonalna, wyspecjalizowana kadra. Okazałe zaplecze dozwala nam skutecznie podjąć każde zamówienie w każdym momencie doby nie zważając na realia pogodowe.Mobilny serwis 24h


W wachlarzu awarii znajdują się też takie nieskomplikowane w naprawie. Absolutnie nie jest kłopotem drobna usterka nawet jeśli paraliżuje dalszą podróż. Uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, przedziurawiona opona bądź ubytek paliwa czy oleju, ewentualnie wymiana pomyłkowo zatankowanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to przypadki z którymi powinno się móc rozprawić w rejonie zdarzenia. W tym przypadku całodobowo trzeba wezwać lokalną pomoc drogową i jej mobilny serwis. Nie konieczna okaże się autolawety. 24 godziny na dobę, prócz sprawnego serwisu jest również dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Nasz mobilny serwis doglądają gruntownie przygotowani mechanicy. Rozległy próg drobnych napraw, oddzielnych od marki i rodzaju samochodów, jakich mogą się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, plonem rzetelnego szkolenia.


Dzwonisz jedynie raz. Odbieramy błyskawicznie. Kilkunastu chwil potrzebujemy na przyjazd na miejsce jednak przez telefon musimy ustalić detale usterki, markę samochodu i jednocześnie rejon zajścia. Priorytetem naszych poczynań jest w pełni dopomóc kierowcy zatem do potencjalnych epizodów podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Różnorodna paleta usług jaką proponujemy indywidualnym i firmowym klientom obejmuje także transport maszyn budowlanych. Dostarczymy bezpiecznie zgarniarkę jak również wielki walec i rzecz jasna dowolną inną z wielkich maszyn drogowych. Prowadzimy przewóz wszystkich maszyn rolniczych. Zdecydowanie mniejszych pojazdów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy drobne, jednak ciężkie mamy jednak dobrze wyszkolonych kierowców. W czasie przewozu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego korzystamy z własnego branżowego taboru. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i… wielokrotnie więcej różnych specyficznych ładunków.


Usługi te przeprowadzamy na obszarze naszego kraju oraz zagranicą. Podstawą oferowania takiego typu usług jest kompleksowa dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kwalifikacje. Dodatkowo grupa nasza gwarantuje indywidualne ubezpieczenie transportowanych towarów.Dlaczego my?


Ze względu na to że pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał bezwzględnie w 100% profesjonalnie przystąpi do twojego problemu przez 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku również na terenie całego kraju, a nie wyłącznie w pobliskim obszarze. Bowiem wielu fachowców z poświadczonymi kwalifikacjami, działających w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i wiedzą byśmy umieli wykreować strategie zapewniające sukces. Wysoka skuteczność w sprawnym usuwaniu awarii lub optymalne wyniki przewozu samochodów są oczywiście tego efektem.


Na jakąkolwiek usługę patrzymy indywidualnie, a zatem każdą rozdzielnie wyceniamy. Na cenę usługi wpływają: czy została użyta autoautolawety lub holownik, rejon zajścia, typ samochodu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych i przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu.


Konkretne nasze usługi będą mogły być bezpłatne jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i naszą pomoc będzie na pewno można zapłacić z OC winnego kolizji.Noś nas w świadomości!

Zawsze Pomoc drogowa Firma Handlowo Usługowa Rafał Wleciał – przyjaciel z Tarnowa zdeterminowany do pomocy w każdym przypadku odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: