LAWETA ZWOLEŃ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZWOLEŃ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autKażdorazowo podejmujemy wezwanie ze względu na to, że głównym naszym założeniem jest niesienie pomocy, ale musi się wspomnieć, że naszą specjalizacją bezwzględnie jest ciężarowa pomoc drogowa zatem takiemu działaniu dedykujemy posiadany przez nas tabor i kompetencje. My kontrahenta uważamy za przyjaciela w związku z tym w ten sposób podchodzimy do pomocy jakiej dobry przyjaciel oczekuje nie bacząc jakie gabaryty posiada jego auto. Holowanie pojazdów ciężarowych to nasza główna usługa, ale oddziały rozlokowane po całej Polsce muszą być gotowe na to żeby poradzić sobie z dowolnym zleceniem.


Usterka pojazdu potrafi zdziwić cię w dowolnej chwili w prawie nie spodziewanym etapie podróży. Zawsze w takiej chwili nie trwoń czasu na szukanie porady wyłącznie od razu dzwoń do MegaHol, w okolicy Zwoleń to jedna z najsolidniejszych pomocy drogowych. Chociaż właściwie holowanie pojazdu może być niepotrzebne. Absolutnie wcześniej  warto wykorzystać mobilny serwis, a nasze doskonale wyspecjalizowane kadry są w stanie sobie dać radę z reperacją. Zatem w rezultacie awaria zostanie wyeliminowana na miejscu.


Rzecz jasna nie obawiamy się, iż jakiś ruch nas zaskoczy bowiem posiadamy stosunkowo dużo umiejętności, by nawet z wyrafinowanymi usterkami sobie dać radę. Do tej chwili każde zlecenie rozwiązywaliśmy pozytywnie i nie ma żadnego czynnika by to się odwróciło. Wielokrotnie jest tak, że błaha usterka uniemożliwia dalszą podróż, natomiast dla nas niewielka reperacja w terenie na szczęście nie jest problemem. Nasze załogi zainteresują się jakąkolwiek błahostką zatem absolutnie nigdy nie musisz się niepokoić o wycieraczki, opony, paliwo bowiem pod dobrą kontrolą będziesz spokojny na drodze.


Nie rozmyślaj o tym, jednak miej to na myśli. Jeśli przyjechałeś z odległego miejsca, nie trap się jak należy nam wyjaśnić gdzie miałeś usterkę, bo my jesteśmy z sąsiedztwa. Zapamiętaj, że masz w naszej pomocy drogowej przyjaciół, dlatego nie dręcz się, iż nie potrafisz ustalić w którym miejscu jesteś my na sto procent cię znajdziemy. Ściągaj pomoc drogową o każdej porze dnia oraz nocy. Przyjaciele mogą być różnorodni, lepsi, tandetni i pomoc drogowa MegaHol, która nigdy nie rozczarowuje. Tacy jak my funkcjonują.

NASZA GALERIA


Tak samo i w dzień i w nocy zawsze możesz  kalkulować naszą współpracę:

  • Holowanie, transportowanie i fracht na lawecie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę albo ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie mylnie wlanego paliwa bądź dowóz paliwa
  • Darmowe usługi z OC stłuczki , a także w ramach Assistance

Przejrzyj ofertę jeżeli nadal chcesz rozwiać rozterki! Masz rację, że nie powinno się zaufać jedynie zobowiązaniom, jednak pamiętaj, że tutaj w Zwoleniu masz przyjaciół.LawetaAutoautolawety 24h

Kompletny zespół lawet lub też autolawet jest zaadaptowany do transportu każdego typu auta, choć nigdy nie ukrywamy, że szczególnie przygotowani jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Holowania auta osobowego próbuje podjąć się nawet nie doświadczony kierowca korzystając z liny holowniczej, jeśli chodzi o nas to jednak zachęcalibyśmy w podobnych okolicznościach wykorzystywać profesjonalistów.


Taką wskazówkę trzeba przyjąć na serio. Naturalnie najważniejszym wydaje się być praktyka i profesjonalizm usługi. Linka holownicza, którą najczęściej stosujemy do podobnego modelu holowania bywa często niesolidna. Na autostradach czy trasach szybkiego ruchu holowanie na lince jest zabronione. Z tego powodu znakomicie wyekwipowane w optymalny sprzęt do lawetowania, specjalistyczne zastępy pomocy drogowej MegaHol mogą być najodpowiedniejszym doborem.


Bezpośrednio w naszym taborze są lawety, lub autolawety przystosowane do wszelkiego typu pojazdów. Stosowny transport zapewnimy prędko w rejon zderzenia i bezawaryjnie przywieziemy na wskazane miejsce i pojazd i pasażerów.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego stworzyliśmy MegaHol. Przewóz aut ciężarowych również ciężarowa pomoc drogowa to domeny w jakich pragniemy być najskuteczniejsi. Podobnie w podaży usług jak również w jakości ich realizacji. Niesprawność Tir-a na drodze, tej sytuacji rzecz jasna nie życzymy nikomu, jednak ostatecznie jak wiemy, tak się zdarza. I w sytuacji kiedy usterka ma usytuowanie na dwupasmowych trasach bywa, że wyizolowanie jednego pasa ruchu na wiele godzin może utworzyć wielokilometrowe zatory. Nawiasem mówiąc rezultat może być szkodliwszy jeśli do kolizji dojdzie na peryferyjnej, jakkolwiek ruchliwej trasie. Dlatego nieocenieni są eksperci od natychmiastowych remontów w terenie, no i gwarantowanego przerzutu samochodów.


Wszystkim co zasadniczo pożądane do kasacji takich strat administruje ciężarowa pomoc drogowa MegaHol, to znaczy holownik, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol, silny sprzęt do prac służebnych. Utrzymujemy, zatem nieodzowne akcesoria, żeby wykonać zabieg bezpiecznej naprawy po poprzednim ogarnięciu ulicy z awaryjnie sparaliżowanego, kłopotliwego pojazdu. Ciężkie samochody każdego rodzaju takie jak maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, potrafimy przez 24 godziny na dobę dostarczyć skutecznie oraz bezpiecznie.


Rękojmią marki naszych usług jest też doświadczona kadra osiągalna zawsze dla was przez całą dobę oraz 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Możliwe, że zupełnie tym razem nie będą konieczne holownik no i niskopodwoziówka. Też na drodze szybkiego ruchu efekty awarii może naprawić mobilny serwis, który w rejon zajścia przybędzie prędzej oraz przywiezie wyspecjalizowanych mechaników.


Tak samo czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy porady przy drobnych usterkach silnika, nieustannie chcemy być na to gotowi. Próbujemy przed wyruszeniem sprecyzować inspirację usterki i z tego powodu prowadzimy drobiazgowy wywiad w czasie podejmowania zamówienia,  w ten sposób nasi mechanicy ruszają zawsze gotowi do pracy. Stale posiadamy sposobność zamówienia lawety czy może holownika z naczepą niskopodwoziową czekających w zapasie na przypadek jeśliby sprawna naprawa okazała się iluzoryczna.


Preferowane przez nas indywidualne nastawienie do wezwań bierze się z faktu, że awarie mimo, że podobne przeważnie pozostają nadzwyczaj odmienne. Traktujemy wszystkich kontrahentów jak przyjaciół i w związku z tym wsłuchujemy się w ich propozycje i sugestie. Podobne stanowisko tylko pomaga nam w luksusie wykonania usługi bowiem bazę przynosi nam wyśmienicie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy   

Firmową ofertę usług poszerzyliśmy o fracht ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych gdyż obszerna podwalina w postaci lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników umożliwiła nam przyjęte rozwiązanie bez strat dla zasadniczych usług. Stosowne użycie potencjału kadry zmniejsza pełne koszty działalności, no i tym samym zmniejsza wartość usługi dla indywidualnego klienta, zdecydowanie było by dziwaczne gdybyśmy tego potencjału nie zobaczyli.


Transporty wykonujemy w kraju i zagranicą sprawnie dowożąc na określone miejsce maszyny począwszy od ciężkich mimo, że niedużych wózków widłowych przez kombajny, kończąc na koparkach czy walcach drogowych oraz pikapy czy busy. Ponadto frachty ponadnormatywne oraz transporty dłużycowe.


Jakiekolwiek samochody i ładunki dostarczane w zakresie realizowanych przez nas usług zawsze są u nas bezpieczne, a przecież dodatkowo od początku ubezpieczamy przewozy. Wszystkie procedury i dokumenty nieodzowne do dokumentacji połączonej z wykonywaną przez nas pracą, w każdym przypadku przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Ze względu na to, że akurat nie znamy takiego argumentu, ażeby nie. Jeżeli nie znamy przeciwwskazań to może być MegaHol. Raczej chcemy być najlepsi, jednakże przecież akurat nie potrzebujemy by pozostali czuli się gorsi. Nie powinno się sądzić, że coś nie funkcjonuje dokładnie w branży pomocy drogowej bądź też ciężarowej pomocy drogowej kiedy faktycznie wiele tego standardu zakładów broni się w sektorze.


Odważ się wszakże wgryźć w niniejszy problem. Nasza profesjonalna moc bierze się z sieci licznych zespołów i dywersyfikacji sprzętu i taboru co może być niedostępne dla jednostkowego warsztatu. Oczywiście to samo działa w sprawie doświadczonych kierowców oraz wyspecjalizowanych mechaników.  MegaHol to doskonałe zespolenie małych zakładów, które wzajemnie się wspierają działając jednocześnie niedaleko zajścia jednocześnie zarządzając niepowtarzalnym wachlarzem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Zasada „Bądź przyjacielem klienta”, jaka czyni podwalinę dostarczania naszych usług legitymizuje się dokładnie z tego powodu. Prawdopodobnie z pomocą przybędzie lokalna, zaprzyjaźniona grupa fachmanów, jednak wzmocniona siłą całej firmowej sieci.


U nas nie korzystamy z cennika bo dowolne zlecenie oceniamy indywidualnie, tymczasem to ma swoje odzwierciedlenie w regularnie mniejszych cenach niż możecie się spodziewać. Oczywiście realizujemy wszystkie zamówienia z OC oraz Assistance i w podobnym przypadku przeprowadzimy usługę bezpłatnie.


MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być naprawdę taka. Przyjaciel z Zwolenia, który czeka na Twój telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: