LAWETA DRAWSKO POMORSKIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych DRAWSKO POMORSKIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autZ przyjemnością odnotowujemy Państwa wizytę na łamach portalu MegaHol.pl oddanego kwestiom różnych wymiarów działania pomocy drogowej. Każdy kto wyjeżdża, nawet w najkrótszą trasę zdecydowanie powinien mierzyć się z perspektywą usterki, kolizji albo wypadkiem. W większości takich epizodów potrzebne jest w tej sytuacji wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Przerzut niesprawnego samochodu lawetą czy przy użyciu sztywnego holu to najpoważniejsza z usług, ale niewykluczona jest zazwyczaj wymiana koła czy też wulkanizacja zniszczonej opony, względnie drobna naprawa zrealizowana na miejscu zdarzenia nieskomplikowanej awarii, lecz utrudniającej dalszą jazdę. Takie same działania prowadzimy dla dowolnego rodzaju samochodu w tym oczywiście również dla samochodów dostawczych i ciężarowych. Na łamach naszego portalu MegaHol.pl łączymy specjalistów z kierowcami. Nasi fachowcy, regularnie w nadzwyczaj różnorodnych sytuacjach udzielają profesjonalnej pomocy. Transport lekkich pojazdów i ogromnych zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla naszej ekipy jakiegokolwiek problemu bowiem otrzymują do wykorzystania całą gamę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Aktualnie bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy patrzą na nich jak na najbliższych przyjaciół.


Na bezwzględne instytucje jesteś w stanie wpaść gdziekolwiek. Tutaj może być twój najdroższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze gotowa bezzwłocznie ruszyć z poradą. I jedynie przyjaciel jest zdecydowany Tobie poradzić w jakiejkolwiek sytuacji, dlatego będziesz mógł mu zaufać.


Brałeś współudział w stłuczce bądź zaskoczyła Cię niesprawność auta w bliskiej odległości od Drawska Pomorskiego? Natychmiast znajdź numer do MegaHol. Do przyjaciele który jest blisko oraz dobrze wie jakie czynności trzeba podjąć żeby uporać się z defektami. Dojedziemy ekspresowo. Pojawimy się z biegłą brygadą, która obsłuży mobilny serwis.


Nie zachodzą widoczne bariery aby wykonać na poboczu jezdni wszelkie drobne naprawy. Życzymy wam byście niezawodnie przejeżdżali polskie ulice, lecz rozumiemy, że zdarzają się przedziurawione opony, silniki które nie mogą zaskoczyć, niespodziewane niedostatki paliwa w baku albo uszkodzony mechanizm wycieraczek w ulewny dzień. Wtedy z satysfakcją dotrzemy ażeby naprawić niesprawność na miejscu zdarzenia. Zawsze też jesteśmy zdecydowani na okoliczność, że konieczna może być autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Będziesz mógł też brać pod uwagę pomoc w kwestii zabezpieczenia przestrzeni zajścia. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – stale masz luksus wiedząc, że dla nas nie znaczy to niedogodności. Zlokalizujemy jakiekolwiek stanowisko i zapewnimy pomoc. Ponieważ nasze drogi znamy jak swoją kieszeń.

NASZA GALERIA


Numer do przyjaciela precyzyjnie zapamiętaj. W całej Polsce czasem może być tak samo potrzebny. Jesteś w stanie wydzwaniać o każdej godzinie. Pojawimy się – to nie ulega kwestii! Albowiem pomoc drogowa MegaHol bezwzględnie tak działa. Tacy są przyjaciele.Zabezpieczamy usługę o każdej porze dnia czy nocy:

  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa lub usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Pomoc w ramach Assistance czy niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Holowanie, przewożenie i lawetowanie wszelkich pojazdów

Odnajdź detale! Przyjaciel z Drawska Pomorskiego na sto procent jest chętny do roboty!LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz niesprawnych pojazdów jest oczywiście sprawny i prosty kiedy do tej akcji użyta zostanie autolawety albo autoautolawety. Powinno się jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest prawomocnie zabronione, więc to w sumie jedyny sposób z jakiego możemy tu skorzystać. Specjalne pojazdy oraz fachowa ekipa. Pomoc drogowa w okolicy Drawska Pomorskiego ma podstawy aby być przekonaną o własnej sile. Do dyspozycji jest też autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Nie powinno być wątpliwości, że samochód i w momencie załadunku, a także transportu będzie zupełnie bezpieczny. Przez całą dobę zarówno zepsuty samochód jak też jego podróżnych przewieziemy bezpiecznie na wskazane miejsce.


Jeżeli stan pojazdu na to zezwala i oczywiście przepisy kodeksu drogowego w każdej chwili można zdecydować się na holowanie. Z prędkością 60 km/h powinien poruszać się na drodze taki zestaw, holowanie w tej sytuacji bezwzględnie jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Na pewno jest ogromnym kłopotem, ale my rozumiemy tą sprawę, awaria samochodu ciężarowego na trasie. TIR jeżeli ulegnie niesprawności zazwyczaj jest pretekstem do kłopotów na drodze. Holowanie takiego samochodu staję się wielokrotnie najbardziej korzystną receptą na odblokowanie drogi. Pomoc drogowa z Drawska Pomorskiego poradzi sobie wyśmienicie z całym kłopotem.


Holowanie dowolnego rodzaju pojazdu dzięki branżowemu sprzętowi nie będzie dla nas problemem. Pierwszorzędnej jakości profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol, a także wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy umożliwiają nam pewnie oraz skutecznie przewieźć pojazd dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus w przypadku kiedy może być to konieczne. Jest jasne, że nie ma dla nas mało dostępnych stanowisk, ani samochodów w takim stanie, że są nie do wyciągnięcia. Chociażby TIR-a po incydencie drogowym wydobędziemy z jaru oraz ulokujemy na kołach.


Możemy też dostarczyć odpowiedni samochód do przewozu ładunków transportowanych w naruszonym aucie. Jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli chodzi o przewóz jak też brygadę, która towary przeładuje.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju 24 godziny na dobę strzeże doświadczona, wyspecjalizowana kadra. Szerokie zaplecze dozwala nam skutecznie podjąć którekolwiek zlecenie przez całą dobę nie patrząc na warunki atmosferyczne.Mobilny serwis 24h


Proste do rozwiązania awarie bywają dość regularnie. Takie proste niesprawności, lecz przerywające dalszą podróż to częste zjawiska. Brak oleju, paliwa bądź czasami zatankowanie do zbiornika innego paliwa, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przebita opona, zepsute wycieraczki i wiele innych drobnych epizodów, które będą mogły nas spotkać na trasie. W takiej sytuacji przez całą dobę trzeba przywołać miejscową pomoc drogową i jej mobilny serwis. Stanie się ewidentne, że nie ma pretekstu by korzystać z lawety. Na miejsce zdarzenia serwis przyjedzie najszybciej, a w dużym kalejdoskopie usług jest też mobilny warsztat wulkanizacji operujący 24 godziny na dobę.


Wartość jaką się odróżnia mobilny serwis to wykształcona ekipa. Również dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych limit drobnych napraw realnych do wykonania na poboczu jest wyjątkowo rozległy.


Starczy jednorazowy telefon. Informacje jakie powinny być nam konieczne to detale awarii, marka pojazdu i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdarzenia zdecydowanie w kilkanaście minut. Kompleksowe przystąpienie do potencjalnych incydentów jest kwintesencją naszego zaangażowania gdyż naszym kierunkiem jest w pełni dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim partnerom mamy do zaproponowania pełną paletę usług, a w niej na przykład transport maszyn budowlanych. koparka gąsienicowa czy drogowy to jedynie przykład jednych z wielu poważnych maszyn drogowych, które potrafimy bezpiecznie transportować. Podobnie przewóz wielkich maszyn rolniczych nie stanowi problemu. Do przewozu wózków widłowych stosujemy nieco skromniejsze pojazdy, jednakże nasi kierowcy są właściwie przeszkoleni do transportu małych, jednak wagowo uciążliwych pojazdów. Posiadając właściwy tabor realizujemy fracht ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Uzyskaliśmy doświadczenia z przewozem nieszablonowych towarów i teraz czuwamy skłonni do frachtu choćby uciążliwego gruzu czy wielkogabarytowego zbrojenia.


Tego typu usługę można u nas zapotrzebować na obszarze całego kraju. Frachtu podejmujemy się również zagranicą. Podwaliną świadczenia takiego modelu usług jest kompletna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne oraz kwalifikacje. Ponadto grupa nasza zapewnia jednostkowe ubezpieczenie przewożonych towarów.Dlaczego my?


Ponieważ naszą pracę traktujemy jak powinność. Zatem pilnujemy waszego bezpieczeństwa przez 365 dni w roku, 24h na dobę. MegaHol to pomoc drogowa z charakterem. Ze względu na to że cały szereg fachowców z udokumentowanymi kompetencjami, funkcjonujących w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i teorią byśmy mogli zrealizować procedury zapewniające pożądany rezultat. W pierwszorzędnej skuteczności, a także jakości usług, jaką jesteśmy w stanie państwu dzisiaj zaoferować w korzystnej cenie, widać zdecydowanie jak ogromny wpływ miał na to ten model działania.


Na każdą usługę patrzymy oddzielnie i dowolną rozdzielnie szacujemy. Na gotową wycenę posiadają wpływ: rodzaj samochodu który serwisujemy, wykorzystanie części zamiennych, rozmiar czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik i rzecz jasna miejsce zajścia.


Jeżeli szkoda wystąpi z winy osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie można zapłacić z OC winnego stłuczki. Podobnie może być gdy Państwo posiadają ubezpieczenie Assistance.


Zawsze o nas pamiętaj!
W przypadku kłopotów Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Drawska Pomorskiego jest gotów do pomocy i oczywiście wyczekuje na telefon.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: