LAWETA ZAWIERCIE 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ZAWIERCIE i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autInstytucje z identycznej specjalizacji funkcjonują podobnie, lecz… Tutaj jest prawdopodobnie wasz najbliższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze zdecydowana natychmiast ruszyć z ochroną. Zatem jak przyjacielowi można nam zaufać bowiem jesteśmy przygotowani na wszelkie okoliczności.


Zawsze może dojść do nieoczekiwanej awarii ewentualnie stłuczki? Jeżeli podróżujesz w sąsiedztwie Zawiercia niczym nie potrzebujesz się denerwować spokojnie wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Dojedziemy błyskawicznie. Pojawimy się z doświadczoną obsadą, która obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze to nie jakiś problem. Nasze załogi w żadnym wypadku nie rezygnują. Naprawa bądź zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, naprawa wycieraczek , a także inne w sumie małe niesprawności z radością skasujemy dla Ciebie na miejscu. Stan samochodu może spowodować, że niezbędna okaże się autolawety ewentualnie autoautolawety, a w przypadku samochodów ciężarowych holowanie powiedzmy na sztywnym holu. Jesteśmy do tego nieustannie przygotowani. Chronimy miejsce zajścia niezwłocznie po przyjeździe. Na każdej ścieżce, w którymkolwiek miejscu, w dowolnym zaułku – to jest nie znaczące gdzie ugrzązł Twój samochód. My po prostu wiemy gdzie jesteś oraz jak można Ci dopomóc. Gdyż mapa naszych ścieżek nie stanowi dla nas niewiadomych.


Zapamiętaj aktualny kontakt do przyjaciela. W całej Polsce prawdopodobnie może być naprawdę potrzebny. Dzwoń o którejkolwiek godzinie dowolnego dnia. Dotrzemy – na sto procent! Gdyż MegaHol, wydajna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Przyjaciele zasadniczo tacy winni być.


Zdecydowanie jesteśmy zdecydowani do dostarczania usług i w dzień i w nocy:

  • Lawetowanie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę względnie postawienie go na kołach
  • Usunięcie paliwa błędnie wlanego lub dolanie braku paliwa w baku
  • Niepłatne usługi z OC winnego kolizji i w zakresie usług Assistance

Jeżeli to nie kłopot przyjrzyj się faktom! Przyjaciel z Zawiercia na sto procent jest dyspozycyjny do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Transport popsutych pojazdów musi być szybki oraz funkcjonalny skoro do tej akcji zastosowana zostanie autolawety lub autoautolawety. Na autostradzie jedynie z takiej procedury transportu możemy skorzystać bowiem holowanie jest absolutnie prawnie zakazane. W regionie Zawiercia dysponujemy znakomicie wyposażonymi specjalnymi pojazdami z profesjonalną brygadą. W zespół floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Zabezpieczenie załadunku oraz transportu pojazdu jest pewne dzięki obecnemu zabezpieczeniu.. Potencjalni pasażerowie oraz jednocześnie samochód całodobowo będą przewiezieni na wyznaczone miejsce.


Zawsze można zdecydować się na holowanie, oczywiście jeżeli umożliwia to stan techniczny samochodu i paragrafy. Taki skład może poruszać się po trasie z prędkością do 60 km/h, jednak na holowanie zawsze jesteśmy w którejkolwiek chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to problem gdy na trasie podlega awarii pojazd ciężarowy. TIR gdy ulegnie niesprawności zazwyczaj jest powodem dylematów na drodze. Nierzadko wyłącznym ratunkiem odblokowania drogi musi być holowanie. Doskonale jesteśmy gotowi na to rozwikłanie sprawy.


Dysponujemy fachowym sprzętem, jaki pozwala nam na holowanie każdego samochodu. Przewieziemy nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik i oczywiście samochód ciężarowy ewentualnie dostawczy. Zrobimy to skutecznie i pewnie dzięki wysokiej jakości wyspecjalizowanemu sprzętowi w postaci holowników, niskopodwoziowych naczep czy całej palety sprzętu posiłkowego. Każdy pojazd umiemy ulokować na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z rowu także TIR-a, choćby był w fatalnym stanie oraz w trudno dostępnym położeniu.


Gdy będzie nieunikniony przewóz materiałów przewożonych przez awaryjny samochód również się tym kłopotem zainteresujemy i zaaranżujemy ich transport. Jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli chodzi o przewóz jak też ekipę, która materiały przeładuje.


Waszego zabezpieczenia i wewnętrznego spokoju całodobowo chroni fachowa, wyspecjalizowana kadra. W każdym momencie doby, nie zerkając na warunki pogodowe, rozwojowe zaplecze pomaga nam przeprowadzić którekolwiek zlecenie.Mobilny serwis 24h


Są także łatwe do rozwiązania niesprawności. Mogą to być usterki niweczące dalszą drogę, jednak proste do usunięcia od ręki. Choćby zepsute wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, oczywiście przebita opona albo ubytek oleju, paliwa czy czasami nalanie do zbiornika złego paliwa. Tu kształtuje się pole na którym wykazać się może lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Zatrudnienia dla lawety nie można w tym wypadku przewidywać. Bezzwłoczny dojazd to wizytówka tego serwisu zwłaszcza kiedy wskazany jest mobilny warsztat wulkanizacji, który 24 godziny na dobę funkcjonuje w ofercie.


Kadra, jaka obsługuje mobilny serwis charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych próg drobnych napraw realnych do realizacji na poboczu jest wyjątkowo różnorodny.


Zadzwonić starczy tylko raz. Ustalimy detale usterki i oczywiście markę samochodu, a właściwie za kilkanaście chwil mechanik będzie na miejscu zdarzenia zajścia. Nie ma takich samych usterek zatem do dowolnego incydentu przystępujemy wszechstronnie żeby w całości pomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Wszystkim klientom mamy do zaproponowania pełną propozycję usług , a w niej na przykład przewóz maszyn budowlanych. Dogodny przewóz jesteśmy w stanie umożliwić dowolnej dużej maszynie drogowej. Na porządku dziennym jest też transport dużych maszyn rolniczych. Do transportu wózków widłowych wykorzystujemy zdecydowanie mniejsze pojazdy, ale nasi kierowcy są dobrze przeszkoleni do transportu niewielkich, jednakże ciężkich pojazdów. Mamy możliwość frachtu ładunków ponadnormatywnych czy transportu dłużycowego, gdyż mamy w posiadaniu odpowiedni zespół pojazdów. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, duży gruz i wiele innych.


Nie wyłącznie w kraju, lecz również i zagranicą prowadzimy te usługi. Podstawą oferowania tego standardu usług jest pełna dokumentacja potwierdzająca nasze zdolności operacyjne i kwalifikacje. Poza tym firma nasza gwarantuje jednostkowe ubezpieczenie transportowanych towarów.Dlaczego my?


Otóż MegaHol to specjalistyczna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie jedynie w naszym rejonie, a w całym kraju. Bo nasza kompetencja to suma doświadczeń oraz praktyki wyspecjalizowanych fachowców z całego szeregu ośrodków. To dlatego faktycznie każdą awarię likwidujemy ewidentnie profesjonalnie. Każdy samochód przewozimy z pewnością jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej powinno się zdefiniować jako rzetelną.


Dowolna usługa jest wyjątkowa, zatem każdą wyceniamy jednostkowo. Na pozór analogiczne usługi choć trochę się różnią, zatem każda zdecydowanie powinna podlegać oddzielnej wycenie. W kalkulacji brane są pod rozwagę: czy została użyta autoautolawety względnie holownik, miejsce zajścia, rodzaj samochodu, który obsługujemy, użycie części zamiennych i przekrój prac wykonanych na miejscu.


Gdy Państwo korzystają z ubezpieczenia Assistance, ewentualnie do zniszczenia doszło z winy osoby trzeciej to nasze usługi będą mogły być darmowe, ponieważ szkody pokryte zostaną z OC sprawcy kraksy ewentualnie ubezpieczeniowej pomocy.Licz na przyjaciół!

W każdym przypadku Pomoc drogowa MegaHol – twój przyjaciel z Zawiercia jest gotowy do pomocy więc wyczekuje na kontakt.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: