LAWETA SZCZEKOCINY 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SZCZEKOCINY i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNaokoło mamy po prostu placówki my jesteśmy inni. Tutaj może być twój najbliższy przyjaciel pomoc drogowa zawsze gotowa bezzwłocznie ruszyć z poradą. Ten przyjaciel, który jest przygotowany na każdą sytuację zatem powinno się mu w zupełności zawierzyć.


Przejeżdżając nieopodal Szczekocin brałeś udział w stłuczce bądź dotknęła Cię się niesprawność pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do MegaHol. On ciągle czeka w sąsiedztwie i będzie wiedział co trzeba robić. Dotrzemy bezzwłocznie. Z nami przyjdzie mobilny serwis oraz wytrawna brygada.


Drobne naprawy na poboczu jezdni nie będą dla nas uciążliwością. Zmiana bądź naprawa koła, reperacja wycieraczek, dowóz paliwa, odpalenie silnika takie oraz wiele kolejnych drobiazgów wyremontujemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia z radością. Autoautolawety względnie autolawety zawsze będą wciąż gotowe do jazdy. Gdy okażą się niezbędne nie będzie z tym żadnego kłopotu. Jesteśmy podobnie przygotowani na holowanie w dowolnym schemacie od lin holowniczych po sztywny hol. Możesz również liczyć na współpracę w sprawie ubezpieczenia przestrzeni zajścia. Czy stoisz na jezdni gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to w sumie dla nas nie stanowi problemu. Udzielimy pomocy w dowolnym rejonie. Bo na naszym obszarze rozpoznamy dowolną ulicę czy wojewódzką czy gminną.


Nigdy nie wyrzucaj z kontaktów telefonu do przyjaciela. Dosłownie w granicach całego kraju nigdy Cię nie zawiedzie. Nigdy nie istnieje zła pora ani nie ma nieodpowiedniego dnia na kontakt. Dotrzemy – bez wątpienia! I taka faktycznie jest pomoc drogowa MegaHol.Tacy muszą być przyjaciele.


Oczywiście i w dzień i w nocy będziesz mógł na nas oczekiwać:

  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Ulokowanie samochodu na kołach albo wyciągnięcie go na drogę
  • Usunięcie mylnie zatankowanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa
  • Darmowe usługi z OC winnego kolizji i w granicach Assistance
  • Przewóz na lawecie, holowanie i transportowanie wszystkich pojazdów

Odnajdź detale! Przyjaciel z Szczekocin na sto procent jest zdecydowany do pracy!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najspokojniejszy model przetransportowania unieruchomionego pojazdu to autoautolawety bądź autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna możliwa metoda ponieważ holowanie jest tutaj prawnie zabronione. Nasza pomoc drogowa w rejonie Szczekocin dysponuje wieloma profesjonalnymi, znakomicie zaopatrzonymi pojazdami (w tym autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) oraz specjalnie wykwalifikowaną brygadą. Bezpieczeństwo załadunku oraz przewozu pojazdu jest gwarantowane dzięki takiemu zabezpieczeniu.. Całodobowo zarówno niesprawny samochód jak też jego pasażerów odwieziemy pewnie na wskazane miejsce.


Ewentualną zmianę rodzaju zlecenia na holowanie można przedsięwziąć w każdej chwili o ile pozwalają na to przepisy kodeksu drogowego i stan techniczny samochodu. Holowanie jest niestety wolniejsze. Taki skład pojazdów nie ma prawa przekroczyć na drodze 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy wiemy jaki to dylemat kiedy na ulicy ulega usterce samochód ciężarowy. TIR jeżeli ulegnie niesprawności przeważnie jest powodem problemów na drodze. Gdy taka awaria przebiega zbyt długo często należy podejmować holowanie. Doskonale jesteśmy przygotowani na to rozwiązanie.


Dysponujemy branżowym sprzętem, który pozwala nam na holowanie dowolnego pojazdu. Możemy bezpiecznie oraz sprawnie przewieźć nawet zestaw ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, pojazd ciężarowy lub dostawczy, bo umożliwia nam to pierwszorzędnej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczny holownik, wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy oraz sztywny hol. Choćby TIR-a wyciągniemy z dołu, a potem umieścimy na kołach bez względu na stan samochodu bądź uciążliwy dostęp.


Nie ma potrzeby by gdzieś składować materiały przewożone przez niesprawny pojazd, gdyż jesteśmy w stanie taki transport przygotować. Zawsze jesteśmy na to przygotowani zarówno jeśli chodzi o transport jak też załogę, która materiały przeładuje.


Wasz spokój wewnętrzny i bezpieczeństwo zawsze będzie dla nas pierwszym wyborem z tego powodu 24 godziny na dobę czuwa nad nim nasza kompetentna, wykwalifikowana załoga. Duże zaplecze dozwala nam bez względu na sytuację pogodową obojętnie jakie zlecenie urzeczywistnić w każdej fazie dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Wcale nie brakuje awarii łatwych w naprawie. Nie jest dylematem drobna awaria nawet gdy udaremnia dalszą drogę. Zniszczone wycieraczki, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, przekuta opona bądź brak paliwa czy oleju, lub wymiana źle wlanego do zbiornika odmiennego rodzaju paliwa to incydenty z którymi powinno się móc rozprawić w rejonie zdarzenia. Miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis oczywiście w tych momentach może się całodobowo wykazać swobodą. Jeśli mówimy o lawecie to nie będzie na pewno tutaj dla niej pracy. Przez całą dobę, prócz szybkiego serwisu jest jeszcze dostępny mobilny warsztat wulkanizacji.


Mobilny serwis zatrudnia najlepszych specjalistów. Nie bacząc na markę i rodzaj pojazdu są w stanie zrealizować na drodze różnorodne drobne naprawy.


Telefonujesz tylko raz. Odbieramy niezwłocznie. Wiadomości, które są nam niezbędne to szczegóły awarii, marka samochodu i rzecz jasna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu niewątpliwie w kilkanaście minut. Nie ma takich samych usterek dlatego do dowolnego incydentu podchodzimy kompleksowo by w całości dopomóc kierowcy.Transport niskopodwoziowy


Filozofią naszych usług jest wychodzenie na przeciw życzeń kontrahentów stąd też w palecie usług odkryjecie Państwo także przewóz maszyn budowlanych. Miejscowa baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport wielkich maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Również transport wielkich maszyn rolniczych nie oznacza problemu. Nasza kadra jest gruntownie przeszkolona między innymi do przewozu drobnych, jednak ciężkich pojazdów powiedzmy wózków widłowych. Rozporządzamy zespołem pojazdów umożliwiającym fracht towarów ponadnormatywnych czy transport dłużycowy. To ma prawo być duży gruz, wielkogabarytowe zbrojenie… tak naprawdę przewieziemy jakikolwiek nietypowy towar.


Czy w kraju czy zagranicą każdorazowo będziesz mógł liczyć z naszej strony na energiczne i profesjonalne przygotowanie takiej usługi. Wszelkie nasze usługi uzupełnione są stosowną dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Ze względu na to, że MegaHol to kompetentna pomoc drogowa dostępna 24h na dobę i oczywiście 365 dni w roku, nie wyłącznie w lokalnym obszarze, lecz w całym kraju. Otóż mnóstwo ośrodków pozwoliło własnym rzeczoznawcom zgromadzić tu doświadczenie, umiejętności i oczywiście kompetencję. Duża efektywność w pewnym naprawianiu usterki bądź doskonałe efekty przewozu samochodów są dokładnie tego skutkiem.


Usługi podlegają jednostkowej wycenie. Wycena zależna jest od wielu czynników: położenie zdarzenia, typ pojazdu, który obsługujemy, zastosowanie części zamiennych, zakres czynności wykonanych na miejscu oraz czy została użyta autoautolawety bądź holownik.


Jeśli szkoda wyniknie z nieuwagi osoby trzeciej wówczas nasze usługi będzie można sfinansować z OC winnego stłuczki. Tak samo może być jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance.Przyjaciel nie zawiedzie!

Wyłącznie Pomoc drogowa MegaHol – Twój przyjaciel z Szczekocin jest zdecydowany do pomocy wręcz wyczekuje na telefon.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: