LAWETA JANÓW LUBELSKI 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych JANÓW LUBELSKI i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Jesteście na stronach witryny MegaHol


Słusznie, że tu jesteś! To najdoskonalsze miejsce w rejonie Janowa Lubelskiego do którego mogłeś dotrzeć. Pomagamy w potencjalnych przypadkach losowych, które potrafią zdarzyć się na autostradzie. Usuniemy dowolną niesprawność. z sukcesem pomożemy w holowaniu TIR-a i pozostałych samochodów ciężarowych ewentualnie dostawczych. Laweta zamówiona w MegaHol to bezdyskusyjna gwarancja szybkości, a także jakości usługi 24h na dobę.


Już w tym momencie dzwoń pod nasz firmowy kontakt, ponieważ w chwili zdarzenia na drodze nie można marnotrawić czasu na czytanie:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Co innego gdy ta wizyta jest podyktowana poszukiwaniem zaufania. Uzyskania tego stanu przez zapewnienie sobie gwarancji w dalszej perspektywie. To sugeruje, że planujesz zapoznać się z ofertą firmowych usług. MegaHol – ogólnopolska sieć zakładów zajmujących się ciężarową pomocą drogową ma różnych usług obfity repertuar zdecydowanie wykraczający poza usługę holowania. Zapraszamy więc do konwersacji. Teraz wirtualnej konwersacji, ale oczywiście nic raczej nie wskazuje na to by nie można było jej zastąpić kontaktem bezpośrednim.


Na start typowe pytanie:Czym jest MegaHol?


MegaHol pod sprawdzone skrzydła przyjął szeroką grupę zespołów, które angażują się w ciężarową pomoc drogową, jednak nie sprowadzają działalności jedynie do pomocy dla TIR-ów, a takie usługi oferują w odniesieniu do jakichkolwiek samochodów ciężarowych oraz dostawczych, i również dla samochodów osobowych, a także pozostałych pojazdów. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy także samochody osobowe, dostarczamy usługi lawetowania popularnych skuterów i lżejszych pojazdów, załóżmy kładów oraz oczywiście podejmujemy się transportów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


Nikogo prawdopodobnie raczej nie zaskoczymy wzmianką o tym, że wśród deklarowanych przez naszą pomoc drogową usług odnajduje się również przewóz wielkiego sprzętu drogowego, maszyn budowlanych i rolniczych. To oczywista decyzja kiedy specjalnością pomocy drogowejTIR-y, a w mieniu sieci są odpowiednie lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Rozbudowujemy się zawsze dla dobra klienta od regionalnej pomocy drogowej z Dąbrowy Górniczej po znaczącą platformę działającą na całym Górnym Śląsku i w sąsiednich województwach. Aktualnie warto doświadczyć naszej profesjonalnej pomocy także w Janowie Lubelskim i w całym szeregu nowych miejscach w Kraju.


Dążymy do tego, aby odnaleźć nasze miejsca w całej Polsce.Co takiego uzyskasz dzięki sieci MegaHol?


W ciągu 24h na dobę absolutną pewność wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. Czyż trzeba żądać więcej w propozycji usług holowania? Wycena, która w znacznej części przykładów może posiadać duży wpływ na wybór usługodawcy akurat nie musi być tak kluczowa przy decyzji wezwania merytorycznej pomocy drogowej. To platforma powoduje, że MegaHol dociera do klienta sprawniej niż konkurencja. Platforma MegaHol pozwala nam na daleko idącą specjalizacje pojedynczych ekip pomocy drogowej, a dzięki temu każde zlecenie łatwiej nam oceniać odrębnie i kierować tam obsadę odpowiednio dopasowaną do tej usługi. Zdarzają się awarie wymagające wszechstronnych specjalistów ewentualnie, co dokładnie w MegaHol jest osiągalne, kilku mechaników z odrębnych specjalności. Samodzielnie działająca pomoc drogowa ma prawo mieć problem z zrealizowaniem bardziej skomplikowanych zamówień, jednak u nas do wydostania TIR-a z grząskiego pobocza przyjedzie dźwig z jednego zakładu, mobilna wulkanizacja z innego, a jeśli potrzeba to niskopodwoziówka z trzeciego. Takie są zdolności sieci. Dzięki platformie zarządzamy sprzętem, którego potrafią rzecz jasna nie mieć równocześnie na wyposażeniu niewielkie jednostkowe firmy.Jaka jest cena usługi?


W przykładzie pomocy drogowej, mającej w terenie rozpocząć cały szereg, praktycznie nieograniczonych działań, wyjątkowo nie zręcznie jest sporządzić jeden zamknięty taryfikator. Kanonem w MegaHol jest sytuacja, że nasz koordynator wstępnie określa cenę z usługobiorcą. Właściwie wówczas wiemy mniej więcej jaka jest odległość do miejsca zdarzenia, jakich działań będziemy potrzebowali się podjąć na stanowisku, na jaką odległość należy przewozić określony pojazd, czy dodatkowo powinno się użyć mobilnego serwisu, jaki wariant lawety, czy naczepy może być konieczny. Te informacje pozwalają dyspozytorowi orientacyjnie ustalić cenę usługi. Wiadomo, że w okolicy zdarzenia ma prawo się okazać nieunikniona poprawka kalkulacji usługi. Pamiętajmy jednakże, że zupełnie podobnie do tanich sieci handlowych, w naszej platformie usługi tej samej jakości są przeważnie niżej skalkulowane niż u autonomicznie operującej konkurencji. Należałoby również pamiętać, że dzięki umowom z znaczną rodziną ubezpieczycieli MegaHol realizuje również usługi bezgotówkowe.Jakie usługi proponujecie obok holowania pojazdów?


 • Arsenał usług MegaHol jest autentycznie duży dzięki istnieniu w sieci.
 • Pomoc drogowa to oczywiście holowanielawetowanie.
 • Usługa transportu właściwie do 6 osób właściwą autolawetą łącznie z uszkodzonym pojazdem.
 • 24h Mobilny serwis ciężarowy. Obsługa TIR-ów, specjalistycznych samochodów ciężarowych oraz dostawczych, a także pełny serwis samochodów osobowych.
 • Kompletna mobilna wulkanizacja od Tir-a właściwie do samochodu osobowego.
 • Transport wszelkich pojazdów jako usługa dla instytucji i kontrahentów prywatnych.
 • Usługa transportu maszyn samobieżnych rolniczych, drogowych i oczywiście budowlanych.
 • Przewóz samochodów nietypowych, ale też na przykład autobusów.
 • W umowach nie tylko długoterminowych również usługa transportu dłużycowego.
 • Uwalnianie z pobocza, parowu czy pola aut ciężarowych i nie wyłącznie tych.
 • Kompleksowa obsługa na drodze wszystkich płynów eksploatacyjnych począwszy od paliwa.

Dzięki strukturze sieciowej potrafimy udźwignąć pełną gotowość do niesienia pomocy w granicach ciężarowej pomocy drogowej, przy jednoczesnym harmonijnym świadczeniu usług przewozowych. Oczywiście to efekt liczby i różnorodności będącego w naszej dyspozycji taboru lawet, autolawet oraz naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest możliwe tylko w sieci, gdzie można optymalnie zdywersyfikować aktywa poszczególnych, zrzeszonych w sieci oddziałów. Możemy nawet realizować kilkanaście usług równocześnie nie tracąc na jakości i czasie. Wszelkie dodatkowe usługi świadczymy 24h na dobę i 7 dni w tygodniu zdecydowanie nie wyłącznie na obszarze kraju, ale także zagranicą na terytorium Unii Europejskiej.Czy przewidziana jest umowa, która zastrzeże nasz udział w świadczeniu pomocy.


Gdy przedtem ktoś utrwali sobie nasz numer to nie będzie na pewno jakiejkolwiek bariery by nas zamówić w razie zaistnienia problemu. Na skutek funkcjonowania w sieci MegaHol jest doskonałą marką oferującą pomoc drogową nie jedynie kontrahentom indywidualnym, ale też obsługującą klientów flotowych. Nic zdecydowanie nie stoi na przeszkodzie by taką długoterminową umowę parafować i tu w Janowie Lubelskim. Praktykujemy takie rozwiązania z firmami dysponującymi flotą TIR, aut ciężarowych, dostawczych, busów lub taksówek. Długoterminowa opieka zaręcza, że do niesprawności samochodów z floty dojedziemy szybciej niż zwykle. Mając wiedzę na temat charakteru taboru stałego zleceniodawcy nie tylko dojdziemy prędzej, ale bez wątpienia automatycznie też lepiej przygotowani. Szkody wywołane usterką będą mniej dotkliwe gdy poślemy do was wcześniej gotowy serwis mobilny. Grupa, która z MegaHol podpisuje umowę rzecz jasna nie potrzebuje być lokalna, a jeśli jej tabor regularnie porusza się w okolicy Janowa Lubelskiego to dlaczego mają ryzykować problemy z ewentualną nagłą pomocą? w przypadku kolizji pożądane jest mieć pomoc drogową w pobliżu.


Holujemy po efekt – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: