LAWETA RUMUNIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RUMUNIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autWitamy na łamach portalu MegaHol.pl dedykowanego pomocy drogowej w szerokim znaczeniu dostarczania takiej usługi. W każdej podróży powinno się być przygotowanym na możliwość współuczestnictwa w wypadku lub kraksie względnie zaistnienia usterki nawet w nowoczesnym samochodzie. Wtedy zwykle rozsądnie jest posiadać wsparcie pomocy drogowej. Niesprawność utrudniającą podróż potrafimy wykluczyć drobną naprawą, osiągalna jest wulkanizacja opony w rejonie lokalizacji zajścia lub zwykła zmiana koła, gdy pojawia się taka potrzeba do wykorzystania mamy sztywny hol bądź przerzut lawetą względnie autolawetą. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół może mu się przytrafić konieczność takich poczynań. Kierowcy i profesjonaliści mogą się spotkać właśnie na portalu MegaHol.pl. Nasi mechanicy systematycznie w bardzo różnorodnych sytuacjach dostarczają kompetentnej pomocy. Transport lekkich pojazdów i wielkich zestawów ciężarowych, oraz maszyn nie stanowi dla tej kadry jakiegokolwiek kłopotu ponieważ mają do dyspozycji pełną gamę samochodów transportowych, a do tego mobilne serwisy naprawcze i wulkanizacyjne. Już bardzo wielu kierowców obdarzyło nas zaufaniem a nasi mechanicy podchodzą do nich jak do najbliższych przyjaciół.


Absolutnie nie postrzegaj nas niby jednostkę pierwszą z wielu. To może być pomoc drogowa, jaka wysunie do Ciebie przyjazną dłoń niby prawdziwy przyjaciel. Więc tak jak przyjacielowi możecie nam zaufać bo jesteśmy gotowi na każdą sytuację.


Jeżeli przytrafiła Ci się stłuczka bądź usterka w pobliżu Rumunii zadzwoń do przyjaciela, który na sto procent jest niedaleko – dzwoń do MegaHol. Pojawimy się zaskakująco szybko. Z nami przyjedzie mobilny serwis oraz fachowa kadra.


Wcale nie są dla nas problemem drobne naprawy na drodze. Stanie się dla nas satysfakcją pomóc Ci w ekspresowej naprawie wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa bądź w wymianie lub wulkanizacji koła. Każdorazowo też jesteśmy zdecydowani na okoliczność, że pożądana będzie autolawety, autoautolawety lub holowanie. Możesz również liczyć na współpracę w sprawie zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Czy przebywasz na dróżce gminnej, ekspresowej albo na autostradzie to dla nas nie ma znaczenia.. Zapewnimy pomocy w każdym miejscu. Bo jesteśmy u siebie więc rozpoznamy tu każdą drogę.

NASZA GALERIA


Pamiętaj ten numer do przyjaciela. W całym kraju potrafi być tak samo przydatny. Nigdy nie istnieje za późna pora ani nie ma złego dnia na kontakt. Nadjedziemy szybko – niechybnie! I to dokładnie jest pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciele właściwie tacy są.Gwarantujemy pomoc o dowolnej godzinie dnia lub nocy:

  • Usunięcie paliwa błędnie zatankowanego lub uzupełnienie niedostatku paliwa w baku
  • Usługi w zakresie Assistance, a także niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Przewóz, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy przez Mobilny serwis
  • Wydostanie pojazdu na drogę czy ulokowanie go na kołach

Ustal szczegóły! Przyjaciel z Rumunii na sto procent jest zdeklarowany do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Jest oczywiście parę technik na transport zepsutych samochodów, jednak najpopularniejszy, a także najszybszy to w sumie autoautolawety albo autolawety. Na autostradzie tylko z takiej techniki przewozu jesteśmy w stanie skorzystać bowiem holowanie jest w tym wypadku prawnie zabronione. W obszarze Rumunii zarządzamy kompletnie zaopatrzonymi specjalnymi pojazdami z profesjonalną ekipą. W zespół floty wchodzi także autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Samochód będzie na pewno pod opieką naszych pracowników absolutnie bezpieczny w momencie załadunku, a także w transporcie. Przez całą dobę zarówno defektowy pojazd jak i jego pasażerów przywieziemy pewnie na wyznaczone miejsce.


W każdym przypadku wolno Państwu podjąć decyzję o holowaniu, naturalnie jeżeli dopuszcza to stan techniczny pojazdu i paragrafy. Z maksymalną szybkością 60 km/h powinien przemieszczać się na drodze ten skład, holowanie więc jest po prostu wolniejsze.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy rozumiemy jaki to dylemat kiedy na ulicy ulega awarii samochód ciężarowy. Wielki TIR zdoła skomplikować ruch na wiele godzin. Niejednokrotnie wyłącznym sposobem udrożnienia drogi wydaje się być holowanie. Często nasza pomoc drogowa z sukcesem wypełniała identyczne zlecenia.


Holowanie każdego modelu pojazdu dzięki profesjonalnemu sprzętowi nie będzie na pewno dla nas kłopotem. Potrafimy pewnie i sprawnie przetransportować choćby skład ciężarowy czy autobus, naczepę, ciągnik, samochód ciężarowy i dostawczy, ponieważ gwarantuje nam to doskonałej próby naczepa niskopodwoziowa, specjalny holownik, wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy oraz sztywny hol. Chociażby TIR-a wydostaniemy z jaru i postawimy na kołach bez względu na stopień uszkodzenia pojazdu bądź wymagający dostęp.


Możemy ponadto zapewnić odpowiedni samochód do przewozu produktów transportowanych w niesprawnym aucie. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przywieziemy zgodnie z życzeniem administratora ładunku.


Waszego bezpieczeństwa i spokoju całodobowo pilnuje fachowa, wyspecjalizowana załoga. Duże zaplecze umożliwia nam bez względu na warunki pogodowe obojętnie jakie zlecenie urzeczywistnić w jakiejkolwiek porze dnia i nocy.Mobilny serwis 24h


Usunąć awarię bywa momentami niezwykle łatwo. Takie bezproblemowe awarie, jednak uniemożliwiające dalszą drogę to popularne zjawiska. Niedobór oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku innego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, uszkodzone wycieraczki i rzecz jasna mnóstwo innych lekkich incydentów, które będą mogły nas dosięgnąć na drodze. Na szczęście miejscowa pomoc drogowa 24 godziny na dobę proponuje bezpośrednie reperacje wykonane przez mobilny serwis. Używanie lawety będzie na pewno nie potrzebne. Bezzwłoczny dojazd to cecha tego serwisu zwłaszcza kiedy niezbędny jest mobilny warsztat wulkanizacji, który całodobowo funkcjonuje w wachlarzu usług.


Kadra, która obsługuje mobilny serwis chlubi się pełnym profesjonalizmem. Czy to może jest samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy, niezależnie od marki będą mogli się podjąć na trasie drobnych napraw w wyjątkowo szerokim przekroju.


Starczy pojedynczy telefon. Dane jakie powinny być nam konieczne to niuanse awarii, marka samochodu i dokładna lokalizacja zdarzenia. Będziemy na miejscu zdecydowanie w kilkanaście minut. Zamiarem naszych działań jest w pełni odciążyć kierowcę więc do potencjalnych przypadków przystępujemy wszechstronnie.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie specjalistycznego taboru, którym administrujemy i oczywiście z tego powodu polecamy taką usługę. Maszyny drogowe, koparki gąsienicowe czy też walce będą miały u nas zapewniony bezawaryjny przewóz. Na porządku dziennym jest także przewóz wielkich maszyn rolniczych. Znacząco skromniejszych samochodów używamy do transportu wózków widłowych. To pojazdy małe, ale ciężkie mamy wszak należycie przeszkolonych kierowców. Posiadając wystarczający tabor organizujemy transport ładunków ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Gdy Masz kłopot z niecodziennym ładunkiem, powiedzmy ciężki gruz czy wielkogabarytowe zbrojenie, po usługę transportu zapisuj się do nas.


Będziesz mógł liczyć na takie usługi zarówno na terenie kraju jak również zagranicą. Nasza firma rozporządza pełną dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego rodzaju usług. Wszelkie przewożone ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Bo możesz na nas się oprzeć w całym kraju przez 24h na dobę i przez 365 dni w roku. Albowiem normy działania w określonych sprawach konstruujemy w oparciu o obserwacje i doświadczenie wyspecjalizowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. Tworząc ten projekt spodziewaliśmy się rezultatu w postaci pierwszorzędnej skuteczności i jakości usług przy odpowiednim stosunku ceny.


Na każdą usługę patrzymy oddzielnie, a potem dowolną jednostkowo wyceniamy. Na ostateczną cenę mają wpływ: zakres czynności wykonanych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety lub holownik, rejon zdarzenia, rodzaj samochodu, który serwisujemy i oczywiście użycie części zamiennych.


Jeśli Państwo mają ubezpieczenie Assistance, lub do uszkodzenia doszło z nieuwagi osoby trzeciej to nasze usługi mogą być nieodpłatne, gdyż szkody zapłacone zostaną z OC winnego kraksy lub ubezpieczeniowej ochrony.


Absolutnie nie zapomnij!
Masz problem wywołuj Pomoc drogową MegaHol – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Rumunii gotowy do pomocy.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: