LAWETA PŁOCK 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PŁOCK i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autBieżący rozdział winien nosić tytuł Ciężarowa Pomoc Drogowa, ale ostatecznie jesteśmy przygotowani i otwarci na każde zamówienie. Jeśli chodzi o nas to klienta uważamy za przyjaciela więc w ten sposób podchodzimy do pomocy której dobry przyjaciel potrzebuje oczywiście nie zważając na to jakie gabaryty posiada jego pojazd. Z uwagi na to,  dowolny z wszystkich oddziałów, rozsianych po całej Polsce, musi być zdolny w bliźniaczym stopniu na holowanie pojazdów ciężarowych jak i innego dowolnego samochodu.


Nie warto czekać na szczęście, że w trasie przegapią nas awarie pojazdu. W takiej chwili nie marnuj czasu na wyszukiwanie pomocy jedynie natychmiast wybierz numer do MegaHol, w bliskości Płocka to pierwsza z najskuteczniejszych pomocy drogowych. Skądinąd nie trzeba niezwłocznie holować samochodu. W przebiegu otrzymywania zlecenia zawsze przeprowadzamy wywiad na temat problemów, które was dopadły i może się zdarzyć, że nasza interwencja zamknie się na pomocy mobilnego serwisu, tym bardziej, iż rozporządzamy wyspecjalizowaną załogą. Nasze czynności na miejscu zdarzenia zawiodą do ekspresowego usunięcia niesprawności.


U nas nie pamiętamy takiej awarii z jaką byśmy sobie nie poradzili. W ciągu wielu lat pracy nabraliśmy pewności siebie, która dziś utwierdza nas w zaufaniu do tego, iż wybieramy odpowiednie decyzje w czasie finalizacji pozyskanych zleceń. Zdecydowanie nie ma reguły, ale przeważnie mnóstwo uniemożliwiających dalszą jazdę awarii okazuje się być typowymi wadami, które przy drobnej naprawie na miejscu wydarzenia powinny być sprawnie usuwane przez nasze profesjonalne ekipy. Zaakceptuj, że zainteresujemy się także drobnymi naprawami na trasie, które utrudniają dalsza podróż, a niestety nie potraficie ich sami naprawić. Nasze ekipy zainteresują się każdą błahostką zatem już nie potrzebujesz się niepokoić o paliwo, wycieraczki, opony gdyż pod naszą opieką będziesz spokojny na drodze.


To jest znaczące! Kiedy podróżujesz z daleka, nie zadręczaj się jak należy nam wyjaśnić gdzie zafundowałeś sobie usterkę, gdyż my przybędziemy z okolicy. Przyjaciel cię nie rozczaruje, zna tutaj wszystkie zakamarki i wynajdzie cię nawet gdybyś osobiście nie wiedział gdzie jesteś. Potrzebujesz pomocy wtedy dzwonisz, co zrozumiałe nie ważne o jakiej porze, twoi przyjaciele asekurują cię przez pełną dobę. Wiedz, że pomoc drogowa MegaHol posiada dużo przyjaciół i nigdy żadnego rzecz jasna nie zawiodła. Tacy jak my istnieją.

NASZA GALERIA


Zawsze jesteśmy gotowi do świadczenia usług i w dzień i w nocy:

  • Usługi w zakresie Assistance czy darmowe usługi z OC winnego kolizji
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię czy ulokowanie go na kołach
  • Usunięcie źle zatankowanego paliwa względnie transport niezbędnych ilości paliwa

Osobiście zorientuj się co zawiera pełna oferta jeśli ciągle nie masz ufności. Na przyjaciół jesteś w stanie czekać w każdym przypadku i gdziekolwiek, a  przede wszystkim w naszym Płocku.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie na pewno posiadała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie znaczy to jednak, że nasze lawety i autolawety nie mogą być zaadaptowane do przerzutu różnych aut. Mamy jasność co do tego, że prostą procedurą pomocy jest holowanie, zwłaszcza jeśli mowa o pojazdach osobowych. Przy wykorzystaniu liny holowniczej potrafi się podobnej pomocy podjąć każdy prowadzący, jeśli chodzi o nas to jednak zalecalibyśmy sięgnięcie po usługi profesjonalistów.


Są powody żeby naszą wskazówkę rozważać serio. Nie zawodowy prowadzący zwyczajnie niestety nie przypuszcza jakże istotne przy holowaniu są doświadczenie oraz profesjonalizm. Dodatkowo dobry sprzęt, ponieważ zwyczajna linka holownicza potrafi być zawodna. Na autostradach czy drogach szybkiego ruchu holowanie na lince jest wzbronione. Oczywiście w tym wypadku faktycznie jest pole do popisu dla fachowego sprzętu i załóg pomocy drogowej MegaHol.


W naszym taborze znajdują się lawety, lub też autolawety dopasowane do każdego typu pojazdów. Odpowiedni transport zapewnimy natychmiast w rejon zderzenia i bezpiecznie dowieziemy na wskazane położenie i pojazd i podróżnych.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To był powód dla jakiego utworzyliśmy MegaHol. Zawsze w transporcie aut ciężarowych, ale też w ciężarowej pomocy drogowej staramy się stać w każdym przypadku wśród najsolidniejszych. Świetna paleta plus gwarancja wysokiej marki własnych prac jest istotnym etapem w stronę zrealizowania takiego finału. Niesprawność TIR-a na trasie potrafi stać się wielkim problemem. Niesprawność na szosie dwupasmowej jest zdolna wykluczyć z ruchu jeden pas i stać się przyczyną kilometrowych korków. Kiedy awaria zaatakuje na szybkiej trasie jednopasmowej to wynik jest w stanie stać się jeszcze podlejszy. Z tego powodu bardzo istotny jest szybki i specjalistyczny transport takiego auta, względnie bardzo szybka jego reperacja praktycznie w miejscu wydarzenia.


Holowniki, naczepy niskopodwoziowe, sztywny hol są na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a również sprzęt do wyciągania wielkich pojazdów z rowu i pozwalający na ustawienie ich na kołach. Awaryjnie unieruchomionego TIR-a możemy zatem skutecznie przewieźć w miejsce w którym będziemy mogli go bezpiecznie wyremontować. Pełny repertuar kłopotliwych samochodów: Autobusy, busy, pikapy, maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, szybko i bezpiecznie, przez całą dobę, dostarczymy pod zdefiniowany adres.


Ale oczywiście marka naszych prac gwarantowana jest głównie przez kompetentną załogę czuwającą w naszych brygadach przez 24 godziny i 7 dni w tygodniu.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik oraz niskopodwoziówka tym razem nie będą uzasadnione. W lokalizację awarii stosunkowo prędzej dojedzie mobilny serwis no i choćby na autostradzie, wykwalifikowani mechanicy profesjonalnie dokonają potrzebnej reperacji..


Tak samo czy to okaże się sprawa wulkanizacji opony czy porady przy małych awariach napędu, w każdym przypadku jesteśmy na to gotowi. To po prostu kwestia wnikliwego rekonesansu zrealizowanego w czasie przyjęcia zlecenia. Zdarza się, iż rekonesans telefoniczny może być niewystarczający i personel mobilnego serwisu jednak nie może przeprowadzić szybkiej reperacji, na szczęście nie jest to jednak kłopot gdyż w zapasie zawsze oczekuje autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas specjalny incydent gdyż każda niesprawność jest odmienna. Wsłuchujemy się w prośby zleceniodawców, odpowiadamy na podpowiedzi, dlatego, że zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie tylko klientami. Wolno nam tak robić dzięki wspaniałemu zapleczu technicznemu przynoszącemu nam jednoznaczny luksus funkcjonowania.Transport niskopodwoziowy      

Mając w dyspozycji tak dużą bazę lawet, naczep niskopodwoziowych czy ciągników oczywistym było dla nas rozwiązanie z możliwością przerzutu sporych maszyn rolniczych, drogowych czy też budowlanych. Wypada korzystać z potencjału załogi mimo, iż akurat nie specjalizujemy się w takiej kompetencji przewozu, jednakże wykorzystując kierowców o takim doświadczeniu możemy obniżyć całkowite koszty działalności, a tym samym indywidualne wyceny prac.


Koparki, walce drogowe, kombajny, pikapy i busy, aż do masywnych mimo, że małych wózków widłowych, wszelkie pojazdy potrafimy przewieźć w granicach kraju lub zagranicę. Łatwo oczywiście powierzyć nam transport ładunków ponadnormatywnych oraz dłużycowych.


Bezpośrednio pod naszą opieką są one bezwarunkowo bezpieczne, ale i tak w każdym przypadku ubezpieczamy fracht. Całe formalności oraz papiery niezbędne do specyfikacji związanej z realizowaną przez nas pracą, każdorazowo przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Czy jest jakikolwiek argument, żeby akurat nie? Niech, więc będzie na pewno, że MegaHol. Każdy może wpisać, że jest najlepszy, ale my nie planujemy odejmować pozostałym zdolności. Jesteśmy przeświadczeni, iż wszystkie pomoce drogowe oraz ciężarowe pomoce drogowe spisują się niezmiennie korzystnie.


Sugerujemy spójrz na to z trochę przeciwnej flanki. Odosobniony zakład prawdopodobnie nie będzie kierował na tyle rozległym zespołem pojazdów i sprzętem jak firma funkcjonująca jako część sieci tworzącej się z wielu kooperantów. Nie odmiennie ma się sytuacja z załogą o odpowiednich kwalifikacjach i z kierowcami o dużym doświadczeniu.  Pojedynczy warsztat nigdy nie posiada całego asortymentu sprzętu, my komponujemy się do zlecenia i wysyłamy optymalny sprzęt oraz wytypowanych profesjonalistów, a umożliwia nam to firmowa platforma warsztatów pracująca tak jak naczynia połączone.


Jako podwalina regulująca zasadę oferowania naszych usług znakomicie potwierdza się hasło „Bądź przyjacielem klienta”. Do zlecenia zajeżdża odpowiednio wybrana grupa mechaników z małego warsztatu powiązana emocjami lub wprost familijnie, lecz to formacja która ma prawo, w jakiejkolwiek minucie zlecenia, dostać wzmocnienie całej sieci takich warsztatów.


Często opłaty za zlecone nam prace są niższe niż się spodziewacie, a bierze się to z tego, iż nie bazujemy na cenniku, i wyceniamy obojętnie jakie zlecenie jednostkowo. W momencie prac prowadzonych z OC lub Assistance nie musi się uiszczać opłat, bowiem rozliczamy się wprost z ubezpieczycielem.


Zatem oto jest MegaHol, na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa. Przyjaciel z Płocka, który w sposób naturalny pojawi się w chwili będziesz w potrzebie.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: