LAWETA LEGNICA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych LEGNICA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autNasza instytucja naprawdę jest całkowicie odmienna. Ta pomoc drogowa jest jak najdroższy przyjaciel, który wyruszy pilnie żeby udzielić Ci ochrony. Przyjaciel jakiemu będziesz mógł zaufać gdyż jest przygotowany na każdą okoliczności.


Brałeś współudział w kraksie ewentualnie zaskoczyła Cię awaria w niedalekiej odległości od Legnicy? Niezwłocznie wybieraj numer do PDS24h Marek Chudzik. Do przyjaciele który czuwa niedaleko oraz dobrze wie jakie prace powinno się zrealizować aby poradzić sobie z kłopotami. Zjawimy się na miejscu błyskawicznie. Dowieziemy mobilny serwis, a także wyuczonych ekspertów.


W naszej pracy nie było takiej przeciwności byśmy na trasie musieli podarować sobie drobne naprawy. Naprawa bądź zmiana koła, dowóz paliwa, odpalenie silnika, reperacja wycieraczek i inne w sumie drobne niesprawności z przyjemnością usuniemy dla Ciebie w miejscu zdarzenia. W którejkolwiek minucie zlecenia potrafimy zdecydować, że niezbędna na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. Jeżeli to jest niezbędne zawsze ubezpieczamy obszar awarii czy wypadku. Nie myśl o lokalizacji, w której stanąłeś. Dróżka gminna czy autostrada nam to nie sprawia różnicy My po prostu wiemy gdzie się znajdujesz i jak należy Ci pomóc. Bowiem znajdujemy się u siebie stąd zlokalizujemy tu dowolną ścieżkę.


Numer do przyjaciela dobrze zapamiętaj. W całej Polsce prawdopodobnie może być tak samo potrzebny. Kontakt bezwzględnie jest sprawny 24 godziny na dobę. Przybędziemy z pomocą – niechybnie! Gdyż PDS24h Marek Chudzik, wydajna pomoc drogowa, właśnie taka jest. Tacy mają być przyjaciele.


Będziesz mógł rozważać naszą usługę 24 godziny na dobę:

  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa względnie dowóz paliwa
  • Niepłatne usługi z OC sprawcy i w ramach Assistance
  • Holowanie, transportowanie i lawetowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach względnie wydostanie go na drogę

Jeżeli masz czas spójrz w detale! Przyjaciel z Legnicy jest zdeklarowany do służby!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Najszybszy, a także najłatwiejszy sposób przetransportowania naruszonego pojazdu to autoautolawety lub autolawety. Trzeba jednak pamiętać, że na autostradzie holowanie jest oficjalnie wzbronione, więc to jedyny klucz z którego jesteśmy w stanie tu skorzystać. Stabilność zapewniają nam doskonale zaopatrzone, specjalne pojazdy ( pośród nich autoautolawety mogąca wziąć 5-ciu podróżnych), a także doświadczona kadra. Absolutnie nie ma wątpliwości, że samochód i w czasie załadunku i przewozu będzie na pewno całkowicie bezpieczny. Pojazdy i ewentualni pasażerowie będą przez całą dobę dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Jeśli stan techniczny samochodu na to pozwoli i oczywiście przepisy w którejkolwiek chwili można zdecydować się na holowanie. Zawsze jesteśmy na taką decyzję gotowi, należy jednakże mieć w pamięci, iż taki zestaw powinien się poruszać najwyżej z prędkością 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający usterce na drodze to spory kłopot i my rozumiemy tą sprawę. Utrudnienia ruchu na drodze to przeważnie reguła w przypadku niesprawności TIR-a. Wtenczas holowanie jest wielokrotnie nieuniknione. Pomoc drogowa z Legnicy radzi sobie doskonale z tym kłopotem.


Profesjonalny sprzęt będący na naszym stanie przyzwala na holowanie każdego samochodu. W momencie gdy jest to wskazane znakomitej jakości wyspecjalizowany sprzęt posiłkowy, specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol pozwalają nam solidnie i odpowiedzialnie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, zespół ciężarowy i autobus czy pojazd dostawczy. Każdy pojazd umiemy ustawić na kołach wcześniej wyciągnąwszy go z jaru także TIR-a, nawet gdyby znajdował się w fatalnym stanie oraz w niełatwo przystępnym położeniu.


Jeśli powstaje ostateczność przewozu ładunków z uszkodzonego samochodu mamy zdolność podstawienia odpowiedniego samochodu do ich przewozu. Pozbieramy, przepakujemy a następnie przewieziemy zgodnie z poleceniem dysponenta ładunku.


Wykwalifikowana, kompetentna załoga przez całą dobę dyżuruje by zabezpieczyć Wam stabilizację i bezpieczeństwo. Nie zwracamy uwagi na realia pogodowe bo dzięki rozwojowemu zapleczu zawsze jesteśmy w gotowości wykonać którekolwiek zlecenie i to przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Mogą być także nieskomplikowane do usunięcia usterki. Takie bezproblemowe usterki, jednakże przerywające dalszą podróż to pospolite zjawiska. Niedobór oleju, paliwa czy czasami dolanie do baku innego paliwa, zamknięte w pojeździe kluczyki, przedziurawiona opona, zepsute wycieraczki i wiele innych drobnych przypadków, które potrafią nas dosięgnąć w podróży. Wzywaj wtedy pomoc drogową i mobilny serwis, który bezpośrednie naprawy wykonuje w terenie przez całą dobę. Laweta nie znajdzie w tym wypadku zajęcia. Na miejsce niesprawności serwis dojedzie bezzwłocznie, a w znacznym kalejdoskopie usług istnieje również mobilny punkt wulkanizacji pracujący przez całą dobę.


Mobilny serwis angażuje wykwalifikowanych zawodowców. Zarówno dla samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych horyzont drobnych napraw akceptowalnych do wykonania na trasie jest szczególnie pojemny.


Telefonujesz wyłącznie raz. Rozmowę podejmujemy niezwłocznie. Kilka minut rozmowy to moment, który jest nam potrzebny do ustalenia detali usterki, marki samochodu i lokalizacji zdarzenia później w kilkanaście minut będziemy na miejscu zdarzenia. Równorzędna niesprawność ma prawa mieć różne skutki z tego powodu, by w pełni odciążyć kierowcę do konkretnych zadań przystępujemy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych wymusza posiadanie branżowego taboru, którym administrujemy i rzecz jasna stąd świadczymy taką usługę. Lokalna baza pojazdów pomocy drogowej jest gotowa na transport dużych maszyn budowlanych w sposób wypróbowany i całkowicie bezpieczny. Transport maszyn rolniczych, także tych wielkich i skomplikowanych, też jest w naszej propozycji. Do transportu wózków widłowych używamy trochę skromniejszych pojazdów, ale nasi kierowcy są odpowiednio wyszkoleni do przewozu małych, lecz ciężkich pojazdów. Kierujemy taborem gwarantującym przewóz towarów ponadnormatywnych, a także transport dłużycowy. Na przykład wielkogabarytowe zbrojenie, uciążliwy gruz i stanowczo więcej.


Tego rodzaju usługę można u nas zadysponować na terenie naszego kraju. Frachtu podejmujemy się także zagranicą. Nasza grupa rozporządza kompletną dokumentacją upoważniającą nas do oferowania tego rodzaju usług. Wszystkie transportowane ładunki są ubezpieczone.Dlaczego my?


Albowiem profesjonalna pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik jest osiągalna nie zaledwie w naszym terenie, lecz w całym kraju 24h na dobę przez 365 dni w roku. Ze względu na to, że doświadczenie, umiejętności i oczywiście kwalifikacje specjalistów z całego szeregu ośrodków konsolidują się w jednym miejscu. To dlatego faktycznie dowolną awarię kasujemy ewidentnie efektywnie. Jakikolwiek pojazd przewozimy z pewnością jakości, a całość usługi w cenie, którą co najmniej można zdefiniować jako dobrą.


Dowolna usługa jest wyjątkowa, zatem każdą wyceniamy osobno. Z pozoru analogiczne usługi jednak się różnią, dlatego każda zdecydowanie powinna podlegać oddzielnej kalkulacji. Wartość zależna jest od następujących składników: przekrój czynności przeprowadzonych na miejscu, czy została zastosowana autoautolawety względnie holownik, lokalizacja zajścia, typ samochodu, który obsługujemy i użycie części zamiennych.


Nasza usługa, którą wykonujemy z powodu szkody do której doszło w rezultacie kraksy nie z Państwa przyczyny, może być zapłacona z OC winnego. Może być też bezpłatna w przypadku jeśli zarządzają Państwo odpowiednim ubezpieczeniem Assistance.Zapamiętaj!

Niesprawność? Stłuczka? Pomoc drogowa PDS24h Marek Chudzik – pod telefonem oczekuje przyjaciel z Legnicy gotowy do pomocy.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: