LAWETA ŚRODA WIELKOPOLSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych ŚRODA WIELKOPOLSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – tak powinien brzmieć tytuł tego rozdziału, mimo, że patrząc z innej perspektywy zdecydowani zawsze jesteśmy na wszelkie zlecenia. W związku z tym szczerze mówiąc nie zwracamy uwagi na rozmiar pojazdu bo nasi klienci zawsze są naszymi przyjaciółmi i chcemy, by nasze czyny utwierdzały ich w przekonaniu, że przyjaciół odkrywa się w potrzebie. Holowanie aut ciężarowych to nasza sztandarowa usługa, jednak zespoły rozlokowane po całej Polsce muszą być przygotowane na to aby poradzić sobie z dowolnym zadaniem.


Wszędzie może ci się przydarzyć awaria na autostradzie. Może to się zdarzyć akurat w przestrzeni naszej Środy Wielkopolskiej, no i w takim przypadku będziesz mógł natychmiast zabiegać o współpracę MegaHol, to dobre uporanie się z kłopotem. Skądinąd nie trzeba niezwłocznie holować auta. W naszych oddziałach rozporządzamy mobilnymi serwisami, i doskonale wykwalifikowaną kadrą. Zatem w efekcie awaria zostanie skasowana na miejscu zdarzenia.


A damy radę sobie z każdą awarią. Dotychczasowe doświadczenie ugruntowało własną ufność w siebie, a dzisiaj to przekłada się na wasze zadowolenie z realizowanego przez nas zlecenia. Wielokrotnie zdarza się tak, że banalna awaria uniemożliwia dalszą drogę, ale dla pomocy drogowej niewielka reperacja w terenie nie powinna być problemem. Zawsze jesteśmy zdecydowani zainteresować się dowolną błahostką tak samo czy wówczas, kiedy to będą wycieraczki czy raczej nieodpalający motor, rozerwana opona czy też brak paliwa, my skutecznie to załatwimy.


Oczywiście to istotne! Jeżeli całkowicie nie orientujesz się w terenie, nie musisz się trapić, bowiem my wyczekujemy tuż za miedzą. Nieistotne gdzie znalazły cię kłopoty bez problemów to miejsce odszukamy, więc błyskawicznie zaproponujemy ci życzliwą dłoń. Zdarza się awaria to należy pomagać, pora oczywiście nie jest ważna gdyż ważni powinni być przyjaciele zdeterminowani do interwencji, zatem jesteś w stanie do pomocy drogowej zadzwonić o każdej godzinie. Przyjedziemy na sto procent bowiem to pomoc drogowa MegaHol. Tak zawsze mamy.Zarówno dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Usługi w zakresie Assistance lub niepłatne usługi z OC sprawcy
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy oparte o Mobilny serwis
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ustawienie go na kołach
  • Dowóz paliwa względnie wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego

NASZA GALERIA


Tu na naszej stronie możesz zaznajomić się ze szczegółami pełnej palety usług to pozwoli ci podjąć definitywną decyzję o przyszłej współpracy. Tymczasem tu w Środzie Wielkopolskiej jesteś w stanie polegać na przyjaciołach!LawetaAutoautolawety 24h

Nasz zespół lawet i autolawet jest zaadaptowany do przerzutu jakiegokolwiek rodzaju auta, chociaż nigdy nie kryjemy, że szczególnie nastawieni jesteśmy na ciężarową pomoc drogową. Jedną z form holowania jest samopomoc kierowców którzy holują samochód, przede wszystkim samochody osobowe przy zastosowaniu linki holowniczej, ale naszą radą jest zalecenie by brać w takim przypadku ekspertów.


Wydaje się być niemało powodów dla których powinno się odczytać tą poradę poważnie. Nie zawodowy kierowca poniekąd nie rozumie jak znaczące przy holowaniu mogą być kwalifikacje oraz profesjonalizm. Niezmiernie kluczowy wydaje się być sprzęt z którego w tej sytuacji korzystamy bowiem pospolita linka holownicza często jest niedoskonała. Zaś w okolicznościach kiedy długie trasy coraz częściej odbywamy autostradą względnie drogą szybkiego ruchu, należy wiedzieć, iż na tych odcinkach dróg holowanie bezwzględnie jest zakazane. Więc tutaj akurat bezwzględnie jest pole do popisu dla specjalistycznego sprzętu i brygad pomocy drogowej MegaHol.


Mamy w posiadaniu lawety lub autolawety dopasowane do transportu każdego rodzaju aut, oraz pasażerów. Czyż wolno wyczekiwać czegoś ponad to niż spokojnego oraz szybkiego przewiezienia unieruchomionych samochodów i ich podróżnych na ustalone miejsce, no zapewne nie, tymczasem my dokładnie tym się paramy rzetelnie.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

Oto rzeczywiście nasz jedyny żywioł. Naszym zamysłem jest być najlepszym w transporcie samochodów ciężarowych i oczywiście ciężarowej pomocy drogowej. Istotnym etapem do uzyskania tego finału musi być wartościowa propozycja i jakość wszystkich usług. Wszyscy świetnie kojarzą jakże dotkliwą potrafi być na szosie niesprawność TIR-a. Długie korki mogą się budować też na szosie dwupasmowej gdy wykluczymy z ruchy jeden pas. Podobne, bądź prawdopodobnie fatalniejsze skutki może podobna niesprawność spowodować na drugorzędnej, jednak uczęszczanej drodze. I właśnie z tego powodu szanować trzeba szybkie, zawodowe reperacje na miejscu powstania wydarzenia, a także kompetentny przerzut takich aut.


Jeśli należy unosić TIR-a z rowu , a następnie ustawić go na kołach powinieneś operować ciężkim, profesjonalnym sprzętem, jaki jest na wyposażeniu ciężarowej pomocy drogowej MegaHol, a do tego wzbogacają go holowniki, naczepy niskopodwoziowe czy sztywny hol. Jak widać na co dzień mamy rzeczywiste możliwości frachtu dużego samochodu w miejsce, gdzie bezkolizyjnie, wolno dopełnić koniecznych reperacji. Maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy, pełny wachlarz uciążliwych aut przewieziemy szybko i solidnie przez 24 godziny na dobę.


Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu nieustannie w naszych zespołach czuwa doświadczona załoga będąc także gwarantem naszej marki.Mobilny serwis 24h

Czasami holownik i niskopodwoziówka tym razem nie będą konieczne. Nawet na drodze szybkiego ruchu skutki awarii może naprawić mobilny serwis, który na miejsce dotrze prędzej no i przywiezie profesjonalnych mechaników.


Mobilny serwis jest zaaranżowany zarówno na wulkanizację opon jak i na minimalne poprawki motoru. Mechanik mobilnego serwisu odjeżdża kompletnie przygotowany dzięki specjalnemu wywiadowi, który realizujemy w chwili zaakceptowania zgłoszenia. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy ubezpieczeni i na wezwanie oczekuje autolawety czy holownik z naczepą niskopodwoziową, ponieważ na miejscu bywa, że lubi się się wyklarować, że krótka naprawa jest akurat nie realna.


Awarie, mimo, że podobne bywają właściwie nadzwyczaj rożne, stąd też do wszelkich wezwań przystępujemy osobiście. Kontrahent ma prawo nawet nie mieć racji przynajmniej co do oceny okoliczności zdarzenia, natomiast my możemy wsłuchać się w jego potrzeby i wskazówki, a potem wyciągnąć konieczne wnioski, bowiem w taki sposób pracuje się z przyjaciółmi. Luksus funkcjonowania dostarcza nam znakomicie zaopatrzone zaplecze, dlatego wysłuchanie zleceniodawcy powinno nam jedynie pomóc.Transport niskopodwoziowy

Administrujemy ogromną bazą lawet, naczep niskopodwoziowych oraz ciągników więc zdało się być ewidentnym rozszerzenie naszej palety usług o fracht ciężkich maszyn rolniczych, maszyn budowlanych czy drogowych. To fakt, że w takiej dyscyplinie przewozu akurat nie specjalizujemy się, jednakże kiedy pośród perfekcyjnych kierowców gromadzi się tylu z koniecznym doświadczeniem nie wolno nie wykorzystać tego potencjału.


Nie planujemy ograniczeń, w Polsce czy zagranicą dowieziemy na wyznaczone miejsce przeznaczenia walce drogowe, kombajny, busy, pikapy czy koparki. Obiektem naszej usługi mogą się stać oczywiście towary ponadnormatywne czy transporty dłużycowe.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze już będą absolutnie bezpieczne, a nawiasem mówiąc i tak każdorazowo ubezpieczamy ładunek. Całkowite formalności również dowody niezbędne do specyfikacji związanej z realizowaną przez nas usługą, zawsze przyjmujemy na siebie.Dlaczego my?

Lecz dlaczego akurat nie? No to niech będzie na pewno, że MegaHol. Nie pragniemy ujmować umiejętności innym, lecz też nikt tego rzecz jasna nie uprawia pisząc, iż jest najlepszy. Wierzymy, że każda pomoc drogowa, których działa mnóstwo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których zapewne jest nieco mniej, weryfikuje się w efektach pracy.


Prosimy zwróć na to uwagę patrząc cokolwiek z przeciwnej flanki. Nasza profesjonalna moc bierze się z platformy licznych warsztatów oraz dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co zapewne jest nierealne dla indywidualnego warsztatu. W sprawie kadr firmowa platforma też ma wyższość nad jednostkowym zakładem, nawet jeżeli funkcjonują tam dobrzy profesjonaliści. Stanowimy harmonijne powiązanie równocześnie wspierających się niewielkich zakładów, których mocą jest niewielka odległość od miejsca wydarzenia a także nieprawdopodobny dostęp do sprzętu oraz technologi.


Kwintesencję świadczenia naszych usług określa zasada „Bądź przyjacielem klienta”, która potwierdza się właśnie w związku z tym. Prawdopodobnie z usługą dotrze mała, rodzinna obsada profesjonalistów, ale wspomagana mocą dużej firmowej sieci.


Dowolne wezwanie dostaje swoją wycenę , a skutek jest taki, że niejednokrotnie u nas wyceny za pracę bywają niższe niż się oczekuje. Wyjątkowo optymalną formą fakturowania za nasze usługi jest bezpośrednie rozliczenie kosztów z ubezpieczycielem, ale warunkiem jest szansa wykonania pracy w ramach OC lub Assistance.


Oto MegaHol – na szczęście nie wyłącznie ciężarowa pomoc drogowa w pełnej krasie. Wyczekujący na Twój kontakt przyjaciel ze Środy Wielkopolskiej.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: