LAWETA GRAJEWO 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych GRAJEWO i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Posiadamy pewną koncesję na pomoc


Znalazłeś się w najwłaściwszym miejscu w którym należy poszukiwać usługi pomocy drogowej w rejonie Grajewa, w sytuacji niesprawności auta względnie nietypowego zdarzenia losowego, a przede wszystkim w kwestii holowania TIR-a, innego pojazdu ciężarowego ewentualnie dostawczego. Raczej nie da się zaproponować więcej aniżeli sto procent. Lawety z MegaHol zapewniają taki poziom klasy oraz bezpieczeństwa przez 24h na dobę.


Nie musisz w tym momencie czytać wszystkiego. Wybierz numer do nas po pomoc. Bliżej zaprzyjaźnimy się potem.


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna sytuacja jeżeli zjawiłeś się teraz w celu zlokalizowania pewnej pomocy na wypadek kłopotów. Spodziewasz się na dalszą perspektywę pełnej gwarancji wysokiej klasy usługi. W związku z tym zachęcamy Cię do konwersacji w przedmiocie różnorodnej palety usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska sieć zespołów, które deklarują dużo więcej niż jedynie holowanie pojazdów. Wstępnie do konsultacji wirtualnej, w której postaramy się odpowiedzieć na kilka przeważnie zadawanych pytań.


Rozpocznijmy od wyjaśnienia:Jak funkcjonuje MegaHol?


MegaHol zrzesza wielką grupę niedużych zespołów specjalizujących się w ciężarowej pomocy drogowej absolutnie nie tylko dla aut ciężarowych, TIR i dostawczych, ale w o wiele szerszym obszarze. Transport lawetą względnie autolawetą oraz holowanie aut osobowych, lawetowanie jednośladów i skromniejszych pojazdów takich jak powiedzmy kłady, przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją będzie na pewno TIR, a uniwersalnie pojazdy ciężarowe, dlatego naturalną koleją rzeczy w zakresie naszych usług pojawił się także przewóz maszyn budowlanych, drogowych bądź rolniczych do których transportu mamy w naszej platformie odpowiednie lawety lub naczepy niskopodwoziowe. Rozpoczynaliśmy w Dąbrowie Górniczej od dawna z sukcesem funkcjonujemy w szerokich granicach Górnego Śląska i województw sąsiednich. Konsekwentny progres doprowadził MegaHol do otwarcia naszej sieci w Grajewie i w wielu innych miejscach w Kraju, w których dostarczamy kompetentne, jakościowe usługi.


Warto o nas myśleć, gdyż szybko pojawimy się na całym terytorium Kraju.Co przynosi sieć kontrahentom?


W czasie 24h na dobę całkowitą rękojmię wysokiej klasy i zaufania usługi. Jeżeli mówimy o holowaniu jest to najistotniejsza wartość. Najczęściej wycena usługi ma spory wpływ na nasze wybory, natomiast o wiele mniejszy w przykładzie usług pomocy drogowej. Tymczasem sieć umożliwia ciężarowej pomocy drogowej MegaHol dojechać w rejon kolizji szybciej. Funkcjonowanie w platformie MegaHol daje nam o wiele większe możliwości w wyborze brygady właściwie przygotowanej do zadania, a tym samym wręcz na wstępie zwiększa markę usługi. Ba możemy w razie konieczności zestawiać obsady specjalizujące się w odmiennych dziecinach, a konieczne równolegle. Podesłanie dedykowanej lawety czasem ma prawo być niedostateczne bowiem TIR czy bus tkwi w parowie i zdecydowanie odmienny sprzęt wraz z brygadą są teraz przy okazji potrzebni. Korzystanie z właściwego sprzętu w ogromnej mierze determinuje możliwości ciężarowej pomocy drogowej. Platforma daje nam potrzebną dostępność, o którą trudno jest lokalnym, indywidualnie działającym zakładom.A może funkcjonuje oficjalny taryfikator usług?


Pomoc drogowa to specyficzna usługa. Raczej nie ma tu całego szeregu stałych na których trzeba wesprzeć rachubę stabilnej wyceny usługi, ponieważ wprost w terenie wielokrotnie trzeba podejmować sporo nieplanowanych wcześniej działań. Standardem u nas jest okoliczność, że nasz dyspozytor wyjściowo negocjuje cenę z kontrahentem. Istnieją dane, istotne dla wyceny usługi, które jesteśmy wstanie pozyskać właściwie w czasie składania zamówienia. To typ pojazdu, jego stan w diagnozie klienta, odległości które będziemy potrzebowali pokonać, a na tej bazie możliwa jest też decyzja o dyspozycji właściwej lawety czy naczepy niskopodwoziowej. To wystarczy, aby orientacyjnie określić cenę zamawianej usługi. Niestety rewizja wyceny często może być konieczna po przyjrzeniu się sytuacji bezpośrednio w rejonie zajścia. Na szczęście siła sieci polega także na tym, że stawki za poszczególne usługi tanieją, więc zapewne będą korzystne względem taryfikatorów mniejszych operatorów. Poza tym MegaHol wykonuje oczywiście usługi bezgotówkowe , a zawdzięcza to umowie ze wszystkimi popularnymi ubezpieczycielami.Jakie zlecenia przyjmujecie oprócz holowania samochodów?


 • Repertuar usług MegaHol jest naprawdę duży dzięki działaniu w sieci.
 • Wysoce rozwiniętą usługą w tej sieci jest holowanie i lawetowanie.
 • Dysponujemy autoautolawetymi z możliwością przewozu konkretnie do 6 osób jadących wcześniej holowanym pojazdem.
 • Serwis mobilny TIR-ów, nietypowych aut ciężarowych i dostawczych, oraz też osobowych.
 • Dopasowana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz kompetentnie przygotowana na wszelkie wymiary opon od ciężarówek praktycznie do osobówek.
 • Fracht wszelkich samochodów w ramach usług dla instytucji i konsumentów prywatnych.
 • Transport maszyn budowlanych, rolniczych a także drogowych.
 • Usługa przewozu wszelkich aut nietypowych, autokarów, naczep, tramwajów itp.
 • Dla energetyki, leśnictwa, budownictwa, czy ogólnie dla przemysłu, oferujemy usługi przewozu dłużycowego.
 • Skuteczne i bezawaryjne dla auta uwalnianie go z pobocza, wykopu, pola czy dziwnego słabo dostępnego terenu.
 • Usługa polegająca na dostarczeniu w terenie brakującego paliwa czy innych płynów eksploatacyjnych.

Zapewniając pomocy drogowej całkowitą możliwość działania możemy, dzięki istnieniu w sieci, łącznie i bezkonfliktowo pozwolić sobie na dostarczanie usług transportowych. Wszystko to efekt liczby i różnorodności posiadanego taboru lawet, autolawet czy też naczep niskopodwoziowych. To na pewno jest możliwe wyłącznie w sieci, gdzie można optymalnie zdywersyfikować zasoby konkretnych, zintegrowanych w sieci zakładów. W jedynym momencie, zdecydowanie nie tracąc na marce i czasie usługi, możemy prowadzić kilkanaście usług. Wszelkie ponadplanowe usługi świadczymy 24h na dobę i przez cały tydzień nawet nie tylko na terenie kraju, ale również w granicach Unii Europejskiej.W jaki sposób zdobyć pewność, iż pomoc drogowa nadejdzie z MegaHol?


Standardem naszych usług jest szybki dojazd na dowolne zgłoszenie jedyne co konieczne to fakt, że do MegaHol zadzwonicie. Tylko przedtem zapiszcie nasz kontakt. MegaHol dostarcza swoje usługi klientom indywidualnym i flotowym i z każdym jest gotowy podpisać długoterminową umowę obsługi. Flota TIR, aut ciężarowych, dostawczych czy firma taksówkowa to nasi hipotetyczni klienci flotowi z jakimi zawieramy stabilne umowy na obsługę. Także tu w Grajewie. Taka umowa zobowiązuje MegaHol do szybkiego dojazdu na miejsce wezwania co ułatwia nam sieciowa struktura. Wartością stabilnej umowy staje się również odpowiedniejsze przygotowanie do wykonania usługi, bowiem będziemy z założenia znać model taboru stałego klienta. Chociażby serwis mobilny. Jeśli jest zawczasu gotowy do pracy z rozpoznanym taborem to znacznie rośnie i szybkość i jakość usługi i zmniejszają się straty zleceniodawcy. Grupa, która z nami zawiera umowę nie potrzebuje być miejscowa, a jeśli jej tabor często porusza się w okolicy Grajewo czemu mają ryzykować problemy z potencjalną niezbędną pomocą? Lepiej utrzymywać pomoc drogową pod ręką kiedy zdarzy się nam awaria.


MegaHol – Holujemy do sukcesu!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: