LAWETA RACIBÓRZ 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych RACIBÓRZ i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDookoła są po prostu placówki my chcemy być inni. Ta pomoc drogowa może być niby najbliższy przyjaciel, który podąży pilnie aby udzielić Tobie porady. Taki przyjaciel, który jest gotów na dowolną możliwość więc można mu w pełni zawierzyć.


Przebywając w pobliżu Raciborza uczestniczyłeś w kolizji względnie przytrafiła Ci się się usterka pojazdu? Zadzwoń do przyjaciele – do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. On czuwa w pobliżu oraz będzie na pewno zorientowany co trzeba zrobić. Przybędziemy błyskawicznie. Przybędziemy z profesjonalną ekipą, która obsłuży mobilny serwis.


Nie ma żadnych trudności aby przeprowadzić na drodze jakiekolwiek drobne naprawy. Opony pękają, silniki nie chcą się uruchomić, wycieraczki się niszczą, i czasem brakuje paliwa. I oczywiście każda ta sytuację może Cię dosięgnąć na przykład na środku ulicy. Wówczas przybywamy by wyeliminować awarię ku Twojej i naszej przyjemności. A gdy będzie niezbędna autolawety, autoautolawety bądź holowanie to jesteśmy na to przygotowani jak nikt inny. Chronimy miejsce zdarzenia niezwłocznie po przybyciu. Nie myśl o lokalizacji, w której utknąłeś. Droga gminna albo autostrada u nas to nie wywołuje pojawienia się problemu Zapewnimy pomocy w jakimkolwiek miejscu. Ponieważ mapa rodzimych tras nie stanowi dla nas niewiadomych.


Kontakt do przyjaciela zawsze musisz mieć przy sobie. W całym kraju może być rzeczywiście przydatny. Będziesz mógł telefonować o każdej porze. Przybędziemy z pomocą – to nie ulega kwestii! I to dokładnie jest pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Przyjaciół poznaje się w kłopocie.


Tak samo i w dzień i w nocy zawsze możesz na nas liczyć:

  • Transport niezbędnych ilości paliwa względnie usuniecie paliwa źle zatankowanego
  • Pomoc w zakresie Assistance czy darmowe usługi z OC sprawcy
  • Transport na lawecie, holowanie i przewożenie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, awaryjne drobne naprawy
  • Przeciągnięcie pojazdu na jezdnię albo ustawienie go na kołach

Jeżeli to nie kłopot zaglądnij w detale! Przyjaciel z Raciborza bezwzględnie jest gotowy do akcji!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Przewóz zepsutych pojazdów jest oczywiście szybki oraz funkcjonalny kiedy do tej pracy wykorzystana zostanie autolawety względnie autoautolawety. Wielokrotnie dostrzegamy na drogach półprywatnie holowane samochody, tymczasem warto wiedzieć, że taki format samopomocy kierowców jest na autostradzie legislacyjnie zakazany. Nasza pomoc drogowa w obszarze Raciborza zarządza wieloma specjalistycznymi, kompletnie zaopatrzonymi pojazdami (w skład których wchodzi autoautolawety z 5-cio osobową kabiną) jak również wysoce wykwalifikowaną kadrą. Na skutek tego zawsze jesteśmy spokojni o zabezpieczenie transportu samochodu oraz załadunku. Pojazdy oraz ewentualni podróżni będą 24 godziny na dobę dowiezieni na wyznaczone miejsce.


Wolno państwu w każdym przypadku zmienić dyspozycję i podjąć decyzję o holowaniu, jednak zdecydowanie powinien na to pozwolić stan samochodu i przepisy. Oczywiście zawsze jesteśmy na taką decyzję gotowi. Ważne jest jednakże aby zleceniodawca miał jasność co do zasad, a mianowicie, że taki zestaw zdecydowanie powinien poruszać się jedynie z prędkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Kiedy samochód ciężarowy ulega na drodze awarii to prawdziwy problem, a my odczuwamy tego świadomość. Ograniczenia ruchu na drodze to zazwyczaj zasada w wypadku usterki TIR-a. Holowanie takiego samochodu jest nierzadko wysoce korzystną strategią na odkorkowanie drogi. Pomoc drogowa z Raciborza poradzi sobie profesjonalnie z takim problemem.


Holowanie jakiegokolwiek typu pojazdu dzięki branżowemu sprzętowi nie będzie dla nas problemem. Wysokiej próby specjalny holownik, naczepa niskopodwoziowa, sztywny hol i wyspecjalizowany sprzęt dodatkowy gwarantują nam bezpiecznie i skutecznie przetransportować samochód dostawczy, ciężarowy, naczepę, ciągnik, zestaw ciężarowy czy autobus w momencie kiedy jest to pożądane. TIR w jarze będący do góry kołami, choćby i wtedy kiedy dzieje się to w ciężko osiągalnym położeniu, będzie przez nas wystawiony i ustawiony do pionu.


Niesprawny pojazd może zapewne przewozić materiały, które nie uległy zepsuciu, jednak wymagają dowiezienia do odbiory. Jesteśmy gotowi na zrealizowanie tej pomocy. Przepakujemy je i przewieziemy na ustalone miejsce.


Przez całą dobę nad zapewnieniem Wam zabezpieczenia i spokoju dyżuruje kompetentna, wykwalifikowana kadra. Okazałe zaplecze umożliwia nam zrealizować dowolne zadanie w każdej fazie dnia i nocy nie zważając na pogodę.Mobilny serwis 24h


Usunąć awarię zdarza się czasami bardzo szybko. Owszem, zatrzaśnięte w pojeździe kluczyki, ubytek oleju, paliwa czy też nalanie do baku niedobrego paliwa, zniszczone wycieraczki czy przedziurawiona opona uniemożliwiają dalszą jazdę, jednak są stanowczo łatwe do wyeliminowania na miejscu. Tu kształtuje się pole na którym pojawić się umie miejscowa pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Stanie się logiczne, że nie ma argumentu dla zastosowania lawety. Całodobowo, oprócz szybkiego serwisu jest także dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Wartość jaką się wyróżnia mobilny serwis to przygotowana kadra. Niezależnie od tego jak jest marka i rodzaj samochodu mają możliwość zrealizować na trasie rozliczne drobne naprawy.


Dzwonisz wyłącznie raz. Odbieramy niezwłocznie. Po uzgodnieniu detali usterki, marki pojazdu i lokalizacji ściągamy konieczny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Każdy przypadek rozpatrujemy kompleksowo oczywiście po to by w jak najlepiej wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Przewóz maszyn budowlanych narzuca posiadanie specjalnego taboru, którym dysponujemy i stąd proponujemy tę usługę. Dostarczymy bezawaryjnie koparkę gąsienicową jak również ciężki spychacz oraz jakąkolwiek inną z licznych maszyn drogowych. Także transport wielkich maszyn rolniczych nie będzie problemem. Dobrze przeszkoleni do transportu drobnych, jednak ciężkich pojazdów, kierowcy są przygotowani do przewozu przypuśćmy wózków widłowych. Paleta naszych usług obejmuje dodatkowo przewóz towarów ponadnormatywnych oraz transport dłużycowy. Nabyliśmy doświadczenia z przewozem niestandardowych towarów i teraz jesteśmy gotowi do przewozu chociażby ciężkiego gruzu lub wielkogabarytowego zbrojenia.


Usługi takie przeprowadzamy na terenie naszego kraju i zagranicą. Wszystkie nasze usługi uzupełnione są właściwą dokumentacją w tym indywidualnym ubezpieczeniem towaru.Dlaczego my?


Ponieważ Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h w całym kraju przez 24h na dobę i 365 dni w roku poleca Tobie fachową pomoc drogową. Ze względu na to, że normy funkcjonowania w danych okolicznościach konstruujemy w oparciu o opinie i doświadczenie wyspecjalizowanych fachmanów z całego szeregu ośrodków. To dlatego praktycznie każdą awarię likwidujemy ewidentnie skutecznie. Każdy pojazd transportujemy z gwarancją jakości, a wszystko to w cenie, którą co najmniej można zdefiniować jako dobrą.


Indywidualnej kalkulacji podlega każda usługa. Wartość uzależniona jest od wielu czynników: położenie zajścia, model samochodu, który serwisujemy, zastosowanie części zamiennych, rozmiar prac dokonanych na miejscu i oczywiście czy została zastosowana autoautolawety ewentualnie holownik.


Nasze usługi mają przystępne wyceny, ale mogą też być wolne od opłat jeśli Państwo wykupią optymalne ubezpieczenie Assistance bądź gdy nasza usługa jest podyktowana wcześniejszą kolizją do której doszło z winy osób trzecich i rzecz jasna wydatki opłaca się z OC winnego.Najważniejsze jest Twoje zaufanie!

Usterka? Kraksa? Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – przyjaciel z Raciborza gotowy do pomocy niezmiennie odbiera telefony.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: