LAWETA KUŹNIA RACIBORSKA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych KUŹNIA RACIBORSKA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autTo wcale nie jest jedynie następna instytucja. Wśród nas znajdziesz to coś co powinien mieć Twój najdroższy przyjaciel, który niby nasza pomoc drogowa zawsze wspomoże cię silnym ramieniem. I podobnie jak przyjacielowi można nam zawierzyć bowiem jesteśmy gotowi na każdą sytuację.


Jeżeli zdarzyła się Tobie kolizja lub awaria w pobliżu Kuźni Raciborskiej dzwoń do przyjaciela, który na pewno jest niedaleko – dzwoń do Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h. Przyjedziemy najszybciej. Pojawimy się z doświadczoną obsadą, która będzie obsługiwać mobilny serwis.


Absolutnie nie ma żadnych przeszkód żeby sfinalizować na ulicy kompletne drobne naprawy. Będzie dla nas przyjemnością dopomóc Ci w błyskawicznej reperacji wycieraczek, w odpaleniu awaryjnym silnika, przywiezieniu paliwa czy w zmianie lub wulkanizacji koła. W dowolnej chwili zadania możemy przesądzić, że pożądana na pewno jest autolawety, autoautolawety lub holowanie. W okolicy stłuczki czy awarii zawsze ułatwiamy efektywnie ją ubezpieczyć. Możesz mieć usterkę wszędzie. Czy to miejsce to autostrada czy droga gminna – nie ważne. My to stanowisko znajdziemy aby Ci dopomóc. Ponieważ mapa naszych tras nie jest dla nas tajemnicą.


Kontakt do przyjaciela w każdym przypadku musisz mieć przy sobie. Dodzwonisz się każdorazowo kiedy okaże się niezbędny dosłownie w całym kraju. Telefon bezwzględnie jest czynny 24 godziny na dobę. Zjawimy się na miejscu – na sto procent! Albowiem Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h, sprawna pomoc drogowa, faktycznie taka jest. Tacy mają być przyjaciele.


Oczywiście i w dzień i w nocy będziesz mógł kalkulować naszą pomoc:

  • Wyeliminowanie paliwa pomyłkowo zatankowanego lub uzupełnienie niedoboru paliwa w baku
  • Pomoc w granicach Assistance i niepłatne usługi z OC stłuczki.
  • Transport, lawetowanie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Ratunkowe drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Wyciągnięcie pojazdu na drogę czy stawianie go na kołach

Odnajdź niuanse! Przyjaciel z Kuźni Raciborskiej czuwa gotowy do realizacji zadań!

NASZA GALERIA


LawetaAutoautolawety 24h


Jest parę sposób na transport defektowych samochodów, natomiast najpopularniejszy, a także najszybszy to w sumie autoautolawety względnie autolawety. Tam gdzie pod uwagę brana jest autostrada jest to jedyna właściwa metoda bowiem holowanie jest tutaj prawomocnie wzbronione. W obszarze Kuźni Raciborskiej zarządzamy kompletnie wyposażonymi specjalistycznymi pojazdami z biegłą kadrą. W garnitur flotylli wchodzi dodatkowo autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. W czasie załadunku i przewozu samochodów bezpieczeństwo jest naszym celem. Pojazdy oraz potencjalni podróżni będą przez całą dobę przewiezieni na określone miejsce.


Jeżeli stan techniczny pojazdu to umożliwia i naturalnie paragrafy w każdej chwili wolno Państwu zdecydować się na holowanie. Taki skład zdecydowanie powinien przemieszczać się po drodze z szybkością do 60 km/h, ale na holowanie zawsze jesteśmy w każdej chwili przygotowani.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Samochód ciężarowy ulegający usterce na ulicy to wielki problem, ale my zdajemy sobie z tego sprawę. Zawsze usterka TIR-a prowokuje ograniczenie ruchu na drogach. W takim przypadku nierzadko holowanie jest wyłącznym sposobem udrożnienia drogi. Pomoc drogowa z Kuźni Raciborskiej radzi sobie doskonale z takim problemem.


Zarządzamy fachowym sprzętem, jaki umożliwia nam holowanie każdego pojazdu. Pośród dysponowanego przez nas sprzętu są specjalistyczne ciągniki, naczepy niskopodwoziowe i kompletna paleta wyspecjalizowanego sprzętu pomocniczego. Czerpiąc z tego, pewnie oraz skutecznie przewozimy pojazdy dostawcze i ciężarowe, zespoły ciężarowe lub autobusy. Każdy pojazd umiemy postawić na kołach przedtem wydobywszy go z dołu również TIR-a, nawet gdyby był w technicznie złym stanie czy w niełatwo przystępnym stanowisku.


Jeśli zachodzi ostateczność transportu ładunków z unieruchomionego samochodu mamy możliwość podstawienia odpowiedniego pojazdu do ich przewozu. Jesteśmy na takie rozwiązanie gotowi zarówno jeśli idzie o transport jak i brygadę, która produkty przeładuje.


Waszego zabezpieczenia i spokoju przez całą dobę strzeże profesjonalna, wykwalifikowana załoga. Rozwojowe zaplecze dozwala nam bez względu na realia atmosferyczne dowolne zamówienie wykonać przez całą dobę.Mobilny serwis 24h


Naprawić awarię zdarza się momentami nadzwyczaj łatwo. Ubytek oleju, paliwa bądź czasami wlanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zamknięte w samochodzie kluczyki, czy przedziurawiona opona to tylko kilka przykładów niweczących dalszą jazdę, jednak nieskomplikowanych do naprawienia przypadków awarii. Tu kształtuje się furtka w której wykazać się umie lokalna pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Zadań dla lawety nie powinno się tu przewidywać. Na miejsce usterki serwis przyjedzie bezzwłocznie, a w dużym wachlarzu usług istnieje również mobilny warsztat wulkanizacji operujący przez całą dobę.


Załoga, która obsługuje mobilny serwis charakteryzuje się prawdziwym profesjonalizmem. Charakter drobnych napraw których mogą się podjąć na ulicy, bez względu na markę i typ pojazdu, jest naprawdę olbrzymi.


Jeśli telefon okaże się zajęty momentalnie oddzwonimy. Po zdefiniowaniu niuansów usterki, marki samochodu i lokalizacji ściągamy nieodzowny sprzęt na miejsce zdarzenia w kilkanaście minut. Nie ma bliźniaczych usterek zatem do dowolnego incydentu przystępujemy kompleksowo by w pełni wspomóc kierowcę.Transport niskopodwoziowy


Transport maszyn budowlanych wymaga profesjonalnego taboru, którym dysponujemy i dlatego świadczymy taką usługę. Maszyny drogowe, zgarniarki czy walce będą miały u nas zagwarantowany bezpieczny przewóz. Bierzemy pod uwagę również przewóz dużych maszyn rolniczych. Miejscowa kadra jest szczegółowo przeszkolona też do przewozu drobnych, ale wagowo dokuczliwych pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Flota pojazdów jaką posiadamy w dyspozycji zezwala nam przyjąć zlecenia z obszaru przewozu ładunków ponadnormatywnych oraz transportu dłużycowego. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia i oczywiście… zdecydowanie więcej innych specyficznych ładunków.


Będziesz mógł kalkulować tą usługę tak samo na obszarze kraju tak jak i zagranicą. Zabezpieczamy pełną dokumentacje oraz ubezpieczenie.Dlaczego my?


Gdyż nie jest łatwo wprost dać porękę na udzielenie Ci profesjonalnej pomocy drogowej przez 24h na dobę i 365 dni w roku, ale Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h ją zapewnia. Bo doświadczenie, umiejętności i rzecz jasna kwalifikacje fachmanów z wielu ośrodków akumulują się w jednym miejscu. Pomaga nam to szybko i efektywnie skasować praktycznie każdą usterkę i przetransportować jakikolwiek samochód z pewnością pierwszorzędnej jakości i niewygórowanej ceny.


Na dowolną usługę spoglądamy odrębnie, a zatem każdą jednostkowo szacujemy. W symulacji brane są pod uwagę: zastosowanie części zamiennych, rozmiar robót przeprowadzonych na miejscu, czy została wykorzystana autoautolawety ewentualnie holownik, lokalizacja zdarzenia i oczywiście rodzaj pojazdu, który serwisujemy.


Nasze usługi utrzymują umiarkowane ceny, jakkolwiek są w stanie być bezpłatne gdy Państwo przedstawią odpowiednie ubezpieczenie Assistance ewentualnie jeśli nasza działalność jest wywołana wcześniejszą kolizją do której doszło z przyczyny osób trzecich i koszty pokrywa się z OC winnego.W każdym przypadku o nas pamiętaj!

Niesprawność? Kolizja? Pomoc drogowa Gałęziowski Grzegorz Ciężarowa Pomoc Drogowa Tir 24h – pod telefonem wyczekuje przyjaciel z Kuźni Raciborskiej który przenigdy nie rozczarowuje.
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: