LAWETA SOFIA 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych SOFIA i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autPaństwa zainteresowanie naszym portalem, ma prawo wynikać z niemiłego zajścia które przytrafić może się w czasie jazdy, nie mniej jest nam miło, iż zdecydowali się Państwo skorzystać z pomocy MegaHol. Każdy kto wyrusza, nawet w najkrótszą drogę musi liczyć się z możliwością awarii, stłuczki lub wypadkiem. W większości takich incydentów potrzebne jest wtedy wsparcie doświadczonej pomocy drogowej. Wymiana koła lub wulkanizacja opony, drobna naprawa na miejscu wydarzenia rozmaitych nieskomplikowanych niesprawności, a w ostateczności usługa lawetowania lub holowania – standardowo lub na sztywnym holu. Czy to samochód osobowy, dostawczy czy ciężarowy na ogół ma prawo mu się przytrafić potrzeba tych działań. Portal MegaHol.pl jest miejscem gdzie kierowca w biedzie znajdzie fachowców. Nasi mechanicy regularnie w bardzo różnorodnych sytuacjach dostarczają profesjonalnej pomocy. Dzięki ogólnopolskiej sieci jaką dysponujemy nasi pracownicy mają do dyspozycji dowolny rodzaj transportu, oraz mobilny serwis i wulkanizację. Zaufanie klienta do firmy jest dla naszych mechaników przywilejem z tego powodu do każdego przypadku przystępują niezwykle indywidualnie niemal jakby dotyczyło to ich prywatnych przyjaciół.


To wcale nie jest tylko nowa instytucja. Ta pomoc drogowa żeby użyczyć Tobie ochrony wyjedzie bezzwłocznie niemal jak Twój najdroższy przyjaciel. Więc będziesz mógł mu zawierzyć ponieważ przyjaciel jest gotów Ci pomóc w jakiejkolwiek sytuacji.


Przytrafiła Ci się awaria ewentualnie kolizja w sąsiedztwie Sofii, nie zwlekaj tylko wybierz numer do przyjaciela – wybierz numer do MegaHol. Dotrzemy najszybciej. Specjalnie przeszkolona brygada przywiezie, a następnie obsłuży mobilny serwis.


Drobne naprawy na drodze to nie jest temat do dyskusji. Nasze brygady nigdy się nie poddają. Opony ulegają zniszczeniu, silniki nie odpalają, wycieraczki się niszczą, a czasem brakuje paliwa. I oczywiście każda z tych okoliczności może Cię dosięgnąć chociażby na środku drogi. Wówczas przybywamy aby wyeliminować niesprawność ku Twojej oraz naszej satysfakcji. Wciąż też jesteśmy przygotowani na sytuacje, że nieodzowna będzie autolawety, autoautolawety względnie holowanie. Chronimy przestrzeń zajścia zaraz po przyjeździe. Utknąłeś na autostradzie, drodze ekspresowej ewentualnie dojazdowej ścieżce – zawsze masz luksus rozumiejąc, że dla nas nie oznacza to przeszkody. My zwyczajnie wiemy gdzie jesteś zlokalizowany i jak Ci dopomóc. Gdyż rodzime drogi rozpoznajemy jak własną kieszeń.

NASZA GALERIA


Kontakt do przyjaciela stale musisz mieć przy sobie. Możesz się zorientować w całym kraju jak może być pożyteczny. Możesz wydzwaniać o każdej godzinie. Zajedziemy – na bank! Ponieważ tak funkcjonuje pomoc drogowa MegaHol. Przyjaciół odkrywa się w potrzebie.Zdecydowanie jesteśmy gotowi do oferowania pomocy i w dzień i w nocy:

  • Transport, transport na lawecie i holowanie wszystkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Postawienie samochodu na kołach czy wydobycie go na jezdnię
  • Transport niezbędnych ilości paliwa albo wyeliminowanie paliwa źle wlanego
  • Pomoc w ramach Assistance lub nieodpłatne usługi z OC sprawcy

Jeżeli możesz spójrz w szczegóły! Przyjaciel z Sofii czuwa chętny do wykonania usługi!LawetaAutoautolawety 24h


Istnieje kilka metod na transport zniszczonych samochodów, ale najpopularniejszy, a także najszybszy to autoautolawety bądź autolawety. Często obserwujemy na drogach półprywatnie holowane pojazdy, lecz warto wiedzieć, że ten format wzajemnej pomocy kierowców jest na autostradzie oficjalnie zakazany. W okolicy Sofii zarządzamy doskonale wyposażonymi branżowymi pojazdami z doświadczoną ekipą. W garnitur floty wchodzi jeszcze autoautolawety z 5-cio osobową kabiną. Nie ma wątpliwości, że samochód i w momencie załadunku oraz transportu będzie absolutnie zabezpieczony. Na wyznaczone miejsce 24 godziny na dobę przewieziemy pojazd oraz potencjalnych podróżnych.


stan techniczny samochodu zdecydowanie powinien być wystarczający i paragrafy mają akceptować holowanie gdybyśmy chcieli postulować taką procedurę transportu. W jakichkolwiek okolicznościach będziesz mógł zmienić decyzję jedyny kłopot tego rozwiązania to prędkość przemieszczania sie po trasie. Taki skład zdecydowanie powinien jechać z maksymalną szybkością do 60 km/h.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h


Wszyscy doświadczyliśmy jaki to kłopot kiedy na ulicy ulega usterce samochód ciężarowy. Powikłania ruchu na drodze to zazwyczaj norma w wypadku niesprawności TIR-a. Jeśli taka usterka utrzymuje się za długo nierzadko należy zdecydować się na holowanie. Zdecydowanie jesteśmy gotowi na takie rozstrzygnięcie.


Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam na holowanie jakiegokolwiek pojazdu. W chwili gdy jest to oczekiwane znakomitej próby wyspecjalizowany sprzęt pomocniczy, profesjonalny holownik, naczepa niskopodwoziowa i sztywny hol umożliwiają nam bezpiecznie i sprawnie przetransportować samochód ciężarowy, naczepę, ciągnik, skład ciężarowy i autobus czy samochód dostawczy. Bez względu na stan samochodu czy skomplikowany dostęp choćby i TIR-a wyciągniemy z kanału i ustawimy go na kołach.


Jeśli okaże się potrzebny przewóz towarów transportowanych przez niesprawny samochód także się tym kłopotem zajmiemy. Jesteśmy na takie rozwiązanie przygotowani zarówno jeśli idzie o transport jak też brygadę, która produkty przeładuje.


Całodobowo profesjonalna, wykwalifikowana załoga dyżuruje by zapewnić Wam bezpieczeństwo i stabilizację. Duże zaplecze pomaga nam wypełnić każde wezwanie w każdym momencie doby nie patrząc na sytuację pogodową.Mobilny serwis 24h


Proste do usunięcia niesprawności zdarzają się wcale nierzadko. Niedobór oleju, paliwa czy też zatankowanie do baku innego paliwa, uszkodzone wycieraczki, zatrzaśnięte w samochodzie kluczyki, czy przebita opona to tylko kilka przykładów niweczących dalszą drogę, jednak prostych do rozwiązania przypadków niesprawności. Tutaj otwiera się furtka w której wykazać się umie pobliska pomoc drogowa i jej mobilny serwis. Laweta nie będzie miała tu zapotrzebowania. Przez całą dobę, obok szybkiego serwisu jest również dostępny mobilny punkt wulkanizacji.


Ekipa, która obsługuje mobilny serwis cechuje się wysokim profesjonalizmem. Szeroki zakres drobnych napraw, oddzielnych od marki i rodzaju pojazdów, jakich są w stanie się podjąć nasi mechanicy jest, między innymi, skutkiem dobrego szkolenia.


Oddzwonimy błyskawicznie jeśliby się okazało, że nasz telefon jest zajęty. Kilkanaście minut będzie nam potrzebne na dojazd, lecz przez telefon potrzebujemy sprecyzować szczegóły niesprawności, markę pojazdu i naturalnie lokalizację zdarzenia. Priorytetem naszych przedsięwzięć jest w całości wspomóc kierowcę więc do wszystkich przypadków podchodzimy kompleksowo.Transport niskopodwoziowy


Potrzeby klientów konstruują pełną paletę naszych usług między innymi transport maszyn budowanych. Dostarczymy bezpiecznie zgarniarkę oraz ciężki walec i każdą nawet nietypową z dużych maszyn drogowych. Maszyny rolnicze, tym bardziej te wymagające wyjątkowej ochrony, także obecne są w naszej ewidencji pojazdów, o których przewozie decydujemy. Lokalna załoga jest gruntownie przygotowana między innymi do transportu małych, jednak ciężkich pojazdów przypuśćmy wózków widłowych. Flota pojazdów jaką posiadamy w dyspozycji pozwala nam przyjąć działania z obszaru frachtu towarów ponadnormatywnych i transportu dłużycowego. Uciążliwy gruz, wielkogabarytowe zbrojenia a także… zdecydowanie więcej innych niekonwencjonalnych ładunków.


Usługi te przeprowadzamy na terenie naszego kraju, a także zagranicą. Ubezpieczamy towary, a na świadczone usługi przedstawiamy całkowitą, potrzebną dokumentację.Dlaczego my?


Gdyż MegaHol to doświadczona pomoc drogowa osiągalna 24h na dobę i rzecz jasna 365 dni w roku, nie zaledwie w lokalnym obszarze, ale w całym kraju. Albowiem wielu fachowców z poświadczonymi kwalifikacjami, działających w całym kraju, podzieliło się z nami własnym doświadczeniem i kompetencją byśmy umieli zaprojektować procedury zapewniające pożądany rezultat. Z tego powodu w niewygórowanej wycenie odbieracie usługi na doskonałym, kompetentnym szczeblu.


Zlecenia podlegają jednostkowej wycenie. W wycenie brane są pod uwagę: czy została użyta autoautolawety bądź holownik, charakter prac wykonanych na miejscu zdarzenia, wykorzystanie części zamiennych, rodzaj pojazdu, który obsługujemy i oczywiście lokalizacja zajścia.


Wszelkie nasze usługi mogą być wolne od opłat gdy Państwo dysponują ubezpieczeniem Assistance, bądź do awarii doszło z przyczyny osoby trzeciej i rzecz jasna naszą usługę będzie można zapłacić z OC sprawcy kraksy.


Dostajesz stabilność!
Tylko Pomoc drogowa MegaHol – przyjaciel z Sofii zdecydowany do pomocy zawsze odbiera telefony.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: