LAWETA AUGUSTÓW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych AUGUSTÓW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autDzień dobry. Mamy skuteczną licencję na pomoc


Wygląda na to, że szukasz pomocy drogowej w strefie Augustowa. Trafiłeś doskonale. W realiach awaryjnych, w wypadkach potencjalnych wydarzeń losowych na drodze, a przed wszystkim w usługach holowania wszelakich samochodów poczynając od TIR-a przez inne samochody ciężarowe lub dostawcze, jesteśmy niezastąpieni. 24h na dobę, niepodważalną pewność klasy i zaufania zapewnia autolawety zamówiona w MegaHol.


Wywołaj nasz numer Nie marnuj w tej sytuacji ani sekundy na przeglądanie tej witryny gdy stoisz gdzieś na drodze:


ZADZWOŃ! +48 515 235 428


Inna kwestia jeżeli pojawiłeś się w tym momencie w poszukiwaniu stabilnej przystani na wypadek chaosu. Spodziewasz się w dalszym horyzoncie absolutnej gwarancji sprawdzonej klasy usługi. W związku z tym namawiamy Cię do rozmowy na temat zróżnicowanej oferty usług ciężarowej pomocy drogowej MegaHol. To ogólnopolska platforma warsztatów, które oferują znacznie więcej niż jedynie holowanie pojazdów. Tutaj będzie to konsultacja wirtualna, ale oczywiście z satysfakcją porozmawiamy z Tobą telefonicznie lub bezpośrednio.


Napiszmy kilka słów o MegaHol.Jak działa MegaHol?


MegaHol specjalizuje się w dziedzinie ciężarowej pomocy drogowej podobnie jak mnóstwo zakładów, jakie zdecydowały się pod naszym logo zjednoczyć indywidualne oferty w ogólnopolskiej platformie ciężarowej pomocy drogowej. Pomimo profesjonalizacji nie świadczymy usług wyłącznie flotom TIR-ów. Zdecydowanie nie obsługujemy jedynie samochodów ciężarowych i dostawczych, ale stanowczo uzupełniamy naszą ofertę. Przez siedem dni w tygodniu, 24h na dobę holujemy ponadto pojazdy osobowe, świadczymy usługi lawetowania jednośladów i mniejszych pojazdów, załóżmy kładów i oczywiście dokonujemy frachtów lawetą oraz autolawetą.

NASZA GALERIA


Naszą specjalizacją powinien być TIR, a uniwersalnie pojazdy ciężarowe, w związku z tym naturalną koleją rzeczy w profilu firmowych usług pojawił się także transport maszyn budowlanych, drogowych czy rolniczych do których przewozu mamy w sieci stosowne lawety czy naczepy niskopodwoziowe. Przez lata działamy na terenie Górnego Śląska oraz sąsiednich regionów chociaż rozpoczynaliśmy wyłącznie w Dąbrowie Górniczej. Dzisiaj warto skorzystać z naszej kompetentnej pomocy również w Augustowa i w wielu nowych lokalizacjach Polski.


W perspektywie zapewne absolutnie w całym kraju.Co otrzymasz dzięki sieci MegaHol?


Przez 24h na dobę całkowitą pewność wysokiej klasy i bezpieczeństwa usługi. To zrozumiała wartość i nie ma powodu liczyć na więcej od usługi holowania. Oczywiście cena ma naturalnie znaczący wpływ na wybór usługodawcy, jednak w wypadku usług pomocy drogowej ma śladowe znaczenie. To dzięki platformie wzajemnej współpracy, MegaHol błyskawicznie dojeżdża w rejon wypadku. Funkcjonowanie w sieci MegaHol zapewnia nam zdecydowanie bogatsze możliwości w wyborze grupy odpowiednio przygotowanej do wezwania, a tym samym już na początku zwiększa jakość usługi. Nie będzie dla MegaHol tematem posłanie do ciężkiego zadania kilku mechaników, którzy na etacie pracują w innych zespołach, ale pracujących w granicach naszej sieci. Wtedy potrafi wydarzyć się równolegle potrzeba wysłania solidnego ciągnika żeby wyciągnąć TIR-a z wykopu , a do kompletu ciężarowego serwisu mobilnego ewentualnie wulkanizacyjnego. To sieć zapewnia nam sprzęt o jaki ciężko by było lokalnej, samodzielnie działającej firmie bez względu na to jak pierwszorzędnej klasy są jej usługi.Czy jest jasny taryfikator usług?


Pomoc drogowa to nietypowa usługa. Zdecydowanie nie ma w tej usłudze zbyt wielu niezmiennych danych na jakich wolno oprzeć symulację nie zmiennej ceny usługi, ponieważ wprost w rejonie zdarzenia zazwyczaj należy przedsiębrać sporo nieprzewidywanych przed wyjazdem ruchów. To normalne, że dokonujemy początkowej kalkulacji usługi w czasie przyjmowania zamówienia. Takie informacje jak model pojazdu do którego wzywana jest pomoc drogowa, jego stan techniczny w ocenie zleceniodawcy, trasa w rejon wydarzenia i miejsca możliwego transportu to ważne informacje, które jesteśmy wstanie uzyskać na etapie pierwszej konsultacji. Takie dane pozwalają dyspozytorowi orientacyjnie oszacować cenę usługi. Jednak korekta kalkulacji czasem wydaje się być konieczna po oględzinach bezpośrednio w rejonie kolizji. Aczkolwiek przeważnie ceny za wszystkie nasze usługi są skromniejsze niż u drobniejszych usługodawców i jest to konsekwencją sieciowego profilu naszej firmy. Jest jeszcze jeden argument skierowania się po taką usługę do Nas. Mianowicie oferta rozliczeń bezgotówkowych za wszystkie usługi z uwagi na liczne umowy wiążące nas z dużym wachlarzem instytucji ubezpieczeniowych.Jakie usługi oferujecie prócz holowania aut?


 • W MegaHol, faktycznie tylko dzięki funkcjonowaniu w sieci, paleta usług jest niezwykle różnorodna.
 • Kluczową usługą jest holowanie i lawetowanie jakichkolwiek pojazdów.
 • Rozporządzamy autoautolawetymi z alternatywą przewozu konkretnie do 6 osób.
 • Ciężarowy serwis mobilny przez 24h na dobę. W tym TIR i samochody dostawcze.
 • Nastawiana na TIR-y mobilna wulkanizacja, lecz w pełni wyszkolona na wszelkie wymiary opon od ciężarówek do osobówek.
 • Przewóz wszelakich pojazdów ciężarowych, w tym ciągników, jak również samochodów osobowych.
 • Jednostkowe i długoterminowe umowy na przewóz maszyn budowlanych, rolniczych oraz drogowych.
 • Usługi transportowe obejmują także naczepy mieszkalne, autobusy, tramwaje i pozostałe nietypowe pojazdy.
 • Usługa frachtu detali dłużycowych nie tylko dla budownictwa, energetyki, przemysłu czy leśnictwa.
 • Sprawne wydostanie pojazdów z uciążliwego terenu bez kolejnego uszczerbku.
 • Dostarczenie na trasie paliwa oraz innych płynów eksploatacyjnych.

Dzięki konstrukcji sieciowej potrafimy podtrzymać całkowitą gotowość do niesienia pomocy w ramach ciężarowej pomocy drogowej, przy równoległym harmonijnym oferowaniu usług transportowych. W MegaHol wykorzystujemy ilość oraz różnorodność lawet, autolawet, a ponadto naczep niskopodwoziowych o wszelakim przeznaczeniu, jakimi dyrygujemy dzięki sieci. Wzrost naszej sieci zapewnia nam dzisiaj sposobność podjęcia się choćby i kilku usług równolegle bez żadnych strat na jakości i bezpieczeństwie usługi. Tu w MegaHol usługi świadczymy 24h na dobę, każdego dnia w całym kraju , a także w granicach Unii Europejskiej.Jak zapewnić sobie taką profesjonalną pomoc?


Najpewniejsze będzie zanotować sobie nasz kontakt i zadzwonić w przypadku gdy zajdzie konieczność. MegaHol oferuje swoje usługi odbiorcom indywidualnym i flotowym i z każdym jest gotowy ratyfikować stabilną umowę obsługi. W dowolnym polskim oddziale, również tutaj w Augustowie, warto z MegaHol podpisać stałą umowę na obsługę floty TIR-ów oraz innych samochodów ciężarowych względnie dostawczych czy przypuśćmy korporacji taksówkowych. Umowa gwarantuje kontrahentom nasz niezwłoczny przyjazd na stanowisko zdarzenia. Dodatkową wartością długoterminowej umowy, rzecz jasna poza szybkością działania, jest także faktyczna wiedza na temat taboru będącego w bazie klienta co ma wpływ na doskonalsze wyszkolenie firmowych drużyn i sprzętu do realizacji zadania. W sytuacji awarii straty mogą stać się poważniejsze kiedy ważny jest czas. Wydajna usługa serwisu mobilnego w tym przykładzie ma prawo mieć znaczący wpływ. Istotne jest więc by taki serwis był zawczasu przygotowany na obsługę taboru stałego kontrahenta. Jednostka, która z nami zawiera umowę raczej nie musi być miejscowa, a jeżeli jej tabor wielokrotnie przemieszcza się w rejonie Augustowa czemu mają ryzykować kłopoty z niewykluczoną przymusową pomocą? W razie awarii lepiej utrzymywać pomoc drogową pod ręką.


Holowanie wyłącznie do wyniku – MegaHol!
SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: