LAWETA PLESZEW 24h, POMOC DROGOWA I HOLOWANIE TIR, TRANSPORT NISKOPODWOZIOWY


Jako rzetelna firma usługowa pragniemy przedstawić Państwu szeroki zakres pomocy drogowej w skład której wchodzi, laweta 24h i holowanie aut autolawetą, transport samochodów, wszelka mobilna pomoc drogowa tj. wymiana koła na drodze, spuszczenie i wymiana źle zatankowanego paliwa, awaryjne uruchomienie auta i wiele innych problemów bądź usterek, które przytrafić się mogą Państwu w czasie podróży. Ponadto oferujemy również holowanie aut ciężarowych TIR, jak i transport ponadnormatywny czyli transport dużych gabarytów, ładunków niskopodwoziowych PLESZEW i okolice.

Pomoc drogowa - Laweta - Holowanie autCiężarowa pomoc drogowa – faktycznie tak winien brzmieć tytuł tego działu, chociaż z drugiej strony otwarci jesteśmy na jakiekolwiek zlecenia. Nie traktujemy was tak jak kontrahentów wyłącznie jak przyjaciół, a przyjaciołom nie odmawia się pomocy wyłącznie dlatego, iż jeżdżą mniejszym samochodem. Mając to na uwadze, dowolny z naszych zespołów, rozsianych po całej Polsce, bezwzględnie jest przygotowany w identycznym zakresie na holowanie aut ciężarowych jak i każdego innego auta.


Na ogół może ci się przydarzyć kłopot na trasie. Jeżeli wydarzy się taki kłopot w przestrzeni naszego Pleszewa wybierz numer do przyjaciela, do MegaHol, to po prostu całkowicie dobre wyjście. Powinno się zadać natomiast pytanie – Czy na pewno w ogóle powinno się samochód holować? Mobilny serwis to dzisiaj bezwzględnie jest właściwie typowa usługa, a jeżeli do tego dołożymy wyspecjalizowaną załogę to przyjedziemy do was z profesjonalnym warsztatem. Miejsce zdarzenia częstokroć staje się być miejscem działalności naszych mechaników, którzy tam dokładnie sprawnie usuwają problem z niesprawnością auta.


Nawiasem mówiąc poradzimy sobie z jakąkolwiek niesprawnością. Nasze podejście do wykonania każdej pracy gwarantuje dobre rezultaty, dlatego pilnujemy się tych metod gwoli waszej satysfakcji. Naturalnie nie ma reguły, jednak generalnie sporo wstrzymujących dalszą podróż niesprawności okazuje się być prostymi usterkami, które po drobnej naprawie na miejscu zdarzenia są efektywnie usuwane przez nasze profesjonalne drużyny. Zezwól, że zajmiemy się również drobnymi naprawami na drodze, jakie utrudniają dalsza jazdę, a nie umiecie ich sami zreperować. Skończyły się czasy gdy potrzebowałeś przewozić ze sobą kompletny warsztacik samochodowy bowiem obecnie błahymi naprawami na trasie zajmujemy się my, wulkanizując opony, dostarczając brakujące paliwo, uruchamiając zamarznięte napędy czy może zamieniając w nawałnicę uszkodzone wycieraczki.


Postaraj się by o tym myśleć. Ty, być może przyjechałeś tutaj z odległego krańca kraju, natomiast jeśli chodzi o nas to zawsze jesteśmy u siebie. Znamy tutaj każdy kąt dlatego nie jest istotne, w którym miejscu utkwiłeś z własną usterką bez problemów wkrótce cię odnajdziemy. Oczywiście nie rozważaj nad godziną dnia przywołuj pomoc drogową natychmiast jeśli potrafimy być ci potrzebni. Zapamiętaj, iż pomoc drogowa MegaHol posiada dużo przyjaciół i nigdy żadnego nie rozczarowała. Albowiem tacy są przyjaciele.Możesz rozważać naszą pomoc 24 godziny na dobę:

  • Transport, fracht na lawecie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Awaryjne drobne naprawy poprzez Mobilny serwis
  • Ustawienie samochodu na kołach względnie wyciągnięcie go na drogę
  • Wyeliminowanie źle zatankowanego paliwa albo transport niezbędnych ilości paliwa
  • Pomoc w ramach Assistance , a także niepłatne usługi z OC sprawcy

NASZA GALERIA


Bezpośrednio przekonaj się co obejmuje nasza paleta możliwości jeżeli ciągle nie masz ufności. Na przyjaciół będziesz mógł liczyć zawsze i wszędzie, a tym bardziej w tym Pleszewie.LawetaAutoautolawety 24h

W każdym przypadku ciężarowa pomoc drogowa będzie trzymała u nas palmę pierwszeństwa, rzecz jasna nie zakłada to przecież, iż nasze profesjonalne lawety lub też autolawety nie mogą być zaadaptowane do przewozu pozostałych aut. Zepsuty samochód stosunkowo łatwo niewątpliwie, w zakresie samopomocy kierowców, podholować na lince holowniczej, natomiast hamujemy entuzjazm kiedy pojawia się wybieranie takiego zagrożenia gdy brakuje doświadczenia.


Wydaje się być to pozytywne z paru powodów. Na pewno najistotniejszym jest doświadczenie i profesjonalizm usługi. Również właściwy sprzęt, gdyż zwykła linka holownicza potrafi stać się ryzykowna. Teraz kiedy wszystkie podróże w olbrzymiej skali realizują się po trasach szybkiego ruchu i autostradach znaczącą informacją bezwzględnie jest fakt, że holowanie na takich drogach na pewno jest zakazane. Z tego powodu znakomicie wyposażone w właściwy sprzęt do lawetowania, kompetentne oddziały pomocy drogowej MegaHol powinny być najodpowiedniejszym wyborem.


Bezpośrednio w naszym taborze mamy lawety, lub też autolawety przystosowane do jakiegokolwiek rodzaju aut. O dowolnej godzinie potrafimy, bardzo prędko przywieźć na miejsce wydarzenia odpowiedni tabor oraz pewnie przewieźć i sprzęt i podróżnych do wybranego usytuowania.Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

To jest to co uwielbiamy. Nieustannie kroczymy po palmę pierwszeństwa w transporcie aut ciężarowych i w ciężarowej pomocy drogowej. Ważnym etapem do uzyskania tego celu powinna być bogata paleta oraz klasa wszystkich usług. Wszyscy świetnie kojarzą jaką dotkliwą może być na szosie awaria TIR-a. Awaria na szosie dwupasmowej potrafi odłączyć z ruchu pojedynczy pas i być przesłanką kilometrowych zatorów. Nawet nie liczmy, iż będzie lepiej na peryferyjnych trasach ponieważ bywają one wyjątkowo często uczęszczane, a awaria TIR-a może je kompletnie zablokować. Z tego powodu prędka reperacja ewentualnie pewny, profesjonalny przewóz tego pojazdu jest tak ważny.


MegaHol administruje holownikami, naczepami niskopodwoziowymi, sztywnym holem oraz optymalnym sprzętem posiłkowym takim, jaki zapewnia wyciągnięcie ciężkiego TIR-a z kanału i postawienie go na kołach. Posiadamy, jak się zdaje stosowne narzędzia, by wykonać zabieg bezkolizyjnej reperacji po poprzednim opróżnieniu trasy z awaryjnie zablokowanego, trudnego samochodu. Prędko i bezawaryjnie dostarczymy cały wachlarz kłopotliwych samochodów w tym: maszyny budowlane czy maszyny rolnicze, ciągniki, zestawy ciężarowe, naczepy, autobusy, busy, pikapy.


Jednak w naszych oddziałach przez całą dobę i 7 dni w tygodniu pełni dyżur zawodowa kadra i to przede wszystkim oni zapewniają powodzenie i jakość naszych usług.Mobilny serwis 24h

Jest możliwe, że holownik oraz niskopodwoziówka tym razem nie będą uzasadnione. Możliwe, że wystarczy mobilny serwis, który w okolice zdarzenia zawita istotnie prędzej, a wykwalifikowani mechanicy sprawnie wyeliminują przyczynę awarii, choćby i na autostradzie.


Tak samo czy to będzie kwestia wulkanizacji opony czy konsultacji przy małych wadach napędu, w każdym przypadku chcemy być na to przygotowani. To zasługa szczegółowego rekonesansu wykonanego w czasie uznania zlecenia. Ma się rozumieć zawsze jesteśmy zabezpieczeni i na wezwanie czeka autolawety lub holownik z naczepą niskopodwoziową, bowiem na miejscu może się okazać, iż błyskawiczna reperacja jest akurat nie osiągalna.


Jakiekolwiek zamówienie to dla nas wyjątkowy epizod bowiem każda niesprawność jest wyjątkowa. Wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców, reagujemy na sugestie, bowiem zawsze są naszymi dobrymi przyjaciółmi, a nie wyłącznie klientami. Takie zachowanie wyłącznie pomaga nam w luksusie pracy bowiem pewność zabezpiecza nam znakomicie zaopatrzone zaplecze techniczne.Transport niskopodwoziowy

Rozporządzamy wielką infrastrukturą lawet, naczep niskopodwoziowych i ciągników stąd zdało się być wyrazistym powiększenie własnej palety usług o transport dużych maszyn drogowych, maszyn budowlanych i rolniczych. To fakt, że w tej gałęzi przewozu rzecz jasna nie specjalizujemy się, jednak gdy wśród perfekcyjnych kierowców wykorzystuje się tylu z odpowiednim doświadczeniem nie można nie zagospodarować takiego potencjału.


Transporty przeprowadzamy w kraju i zagranicą sprawnie dostarczając na wyznaczone położenie maszyny od koparek czy walców drogowych, przez kombajny do ciężkich chociaż niewielkich wózków widłowych oraz pikapy czy też busy. Podobnie ładunki w postaci ładunków ponadnormatywnych czy też transportów dłużycowych mogą być przedmiotem takiej usługi.


Bezpośrednio pod naszą opieką zawsze już będą absolutnie bezpieczne, ale i tak regularnie ubezpieczamy fracht. Absolutnie nie obciążamy firmowych kontrahentów przygotowaniem formalności i zdobywaniem certyfikatów niezbędnych do finalizacji zleconego frachtu.Dlaczego my?

Istnieje jakiś powód, aby nie? Czemuż nie MegaHol? Zapewne planujemy być najlepsi, jednak przecież absolutnie nie planujemy żeby pozostali czuli się gorsi. Zakładamy, że każda pomoc drogowa, jakich jest sporo i każda ciężarowa pomoc drogowa , których może jest nieco mniej, potwierdza się w działaniu.


Odważ się trochę zanurzyć w ten wątek. Nasza energia tkwi w pajęczynie licznych warsztatów i dywersyfikacji sprzętu i zespołu pojazdów co może być niedostępne dla pojedynczego zakładu. Analogicznie sprawa ma się z wyspecjalizowaną kadrą, jak również z kierowcami o wysokich umiejętnościach i doświadczeniu. MegaHol to optymalne zestawienie małych warsztatów, które równocześnie się zasilają działając synchronicznie nieopodal wydarzenia i zarządzając niecodziennym wyborem zespołu pojazdów i oczywiście sprzętu.


Podstawę dostarczania naszych usług definiuje maksyma „Bądź przyjacielem klienta”, która legitymizuje się właśnie dlatego. Pełna firmowa pajęczyna będzie tworzyć ochronny parasol nad działalnością wysłanej grupy zawodowców, którzy będą załogą z niewielkiego zakładu, zapewne powiązaną familijnie lub przyjaźniami, ale będą skuteczni mając takie partnerstwo.


Taryfikatora u nas nie potrzebujemy, ale możecie przewidywać rzetelną stawkę, niejednokrotnie mniejszą niż oczekujecie, a to w związku z tym, że wartościujemy prace jednostkowo. Usługi które fakturujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, czyli zrobione z OC względnie Assistance akurat nie wymagają żadnych dopłat klienta.


MegaHol, nie tylko ciężarowa pomoc drogowa, wydaje się być właśnie taka. Zawsze Twój skupiony przyjaciel z Pleszewa.SPRAWDŹ NASZĄ
PEŁNĄ OFERTĘ USŁUGOWĄ!

Prześlij ofertę dalej: